Foorum
2009-12-11 13:46
Naised! Kui teiega sooviks tutvuda mees kes väidab end olevat bi - seksuaalne siis kas looksite sellisega ( seksi ) - tutvuse?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-11 13:54
Kindlasti, kui muud kriteeriumid ka ok! Sinusuguse (tõelise) naisega kohtudes saab ta aru, et on hetero mis hetero!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-11 14:06
Esialgu ise loobusin sellisest suhtlusest. Kutt on välimuselt viimase peal aga kui näen siin ta pilte kus teine mees talt suhu võtab siis paneb mõtlema...
˅ näita rohkem ˅
2009-12-11 18:33
Et kui teine naine temalt suhu võtaks pildi peal, siis oleks nagu ok?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-11 19:16
See vaatepilt sobiks mulle siiski paremini Üks mis ka ei meeldinud on see et kutt väitis mulle algul et naised on prioriteet ja meestel võtab vaid suhu kuid taha panna ei lase. Avastasin aga tema pildid kus viimane oli selgelt näha, seega jah
˅ näita rohkem ˅
2009-12-11 19:19
Vbla ta ei julge tunnistada seda avalikult, et on bi või siis lihtsalt tahab olla popp ja noortepärane.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-13 12:39
Siis tal ikka mingi kiiks on, mis Sulle peale ei lähe! Kurb!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-13 12:57
Pòhiline kas domineeriv on homo vòi hetero
˅ näita rohkem ˅
2009-12-13 19:04
Kutt ise väidab end olevat bi - seksuaalsena kuid piltidel paneb teda ehe homo.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-13 20:12
Aga kas ta on homo, kes vaatab ka naisi vòi hetero, kes ei ütle ka meestest ära?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-13 21:34
Krt seda teab
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 10:53
kui tekib armastus, siis pole enam vahet - siis vaatab nagunii ainult sind.....DDDD
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 11:05
mareelial õigus! Minu mees oli ka paberite järgi bi!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 13:40
a kas paraadil liputamas käib
üldiselt mina sellise suhte õnnestumise peale kihla ei veaks kus kohe alguses selline tõrge sees on, mingi aeg võibolla vaatad sellest mööda ja siis kui jälle märkama hakkad siis võimendatult, leiad pedelikkust või naiselikkust isegi detailides kus seda pole
aga minu arvamus pelgalt
˅ näita rohkem ˅
2009-12-15 14:48
Põhimõtteliselt polekski probleem seksuaalsuses vaid selliste bi - kuttide puhul on suurem tõenäosus midagi külge haakida kuigi, kuigi selline oht varitseb ju igal pool.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-16 22:56
Tänapäeval on väga popp olla omasooihar, kliimamuutustega võitleja ning kaelani võlgades.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 11:27
oot oot mida seal külge haakida? mismõttes?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 11:48
noh neid koli bakterid näiteks või sooleusse vms
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 18:22
ja neid on just ainult neil kes on omasooiharad?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 19:25
Eks neid võib ju igaltpoolt saada aga karta on et sellistelt vendadelt saamise tõenäosus ehk suurem .
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 19:54
Linnalegend.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 11:19
Sulatõsi.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-20 21:49
no kui ta paraadil ei käi ja lipuga ei lehvita siis pane päitsed pähe ja tee tegudega selgeks, et naine ikka parem
˅ näita rohkem ˅
2010-02-12 11:27
Naine, kes tahab suhelda bi mehega, peab ilmselt arvasta rohkem peputeemaga, nii endale kui tollele mehele
˅ näita rohkem ˅
2010-02-17 19:39
alex.. mitte kõik bi-mehed ei armasta anaalseksi. On isegi gay-sid kelle jaoks on anaalseks võõras teema
Aga ühte omalt poolt võiksime lisada küll... bi-mehest ei saa "truud meest" (seda siis seksi suhtes). Ta võib küll vaimselt olla seotud (ja enamasti ainult nii ongi) ainult ühega, kuid tavaliselt ei ole seks biseksuaalsete inimeste silmis mitte mingi petmine ... see on vaid seks.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-18 01:09
tundub, et tõsi see on
˅ näita rohkem ˅
2010-06-19 14:44
Päris huvitav on lugeda seda mõttevahetust. Ma olen koos bi-mehega juba pikeat aega ja võin öelda, et olen rahul Me oleme koos, sest me sobime kokku. Klassikaline truudus, sind surmani polegi minu jaoks iial oluline olnud. Sexuaalmaailm on selleks liiga avar ja lai, et end raamidesse suruda.

See, kellele meeldib mitmekülgsus ja kellele mitte, on kül indviduaalne. Kellegile ei saa midagi peale suruda. Mina isiklikult ei kujuta ette elu koos konservativse mehega. Väide, et bi mehega koos on ülekaal anaalsexil ei ole kindlasiti tõene.

Truuduse teemalt võiks öelda, et lõpuni truud meest/naist ei leia meist keegi. Ammugi mitte siit portaalist.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 20:57
Irw...taas kord teema mis minu arvates on nii kulunud ja mõttetu...igaüks ona omamoodi imelik seega bi, homo , lesbi või mis iganes ei loe üldse. Armumine ei küsi enne Su prtnerilt, et ega äkki....seda küsid siis kui armumine on möödas ja kätte jõuab argipäev ning kui sa ei suuda leppida sellega, et partner tahab nii N kui emmmmmi
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 21:38
Sel ajal kui mees on naisega,on ta ju hetero Ja kui tal on veel kellegagi suhe,siis vahet ju pole,kas mehega või naisega
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 23:42
On palju igasuguseid nähtusi ja tüüpe ja isikuid ja elukutsei jms, mille vastu sul pole otseselt võibolla foobiat, võid isegi tolereerida, aga ei tahaks kunagi sõbraks, ei kutsuks endale külla jne- keskerakondlane, poliitik, ment, pätt, prostituut, parkimiskontroll, mupolane jne, samuti ka kõikvõimalikud bi-d, peded, lesbid jne. Ta kas kuulub su jaoks sinna listi või ei kuulu, kui ikkagi on vastumeelne, las ta siis jääda
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 00:16
Mikhan,sinu nimekirjast ei ole kuulu minu tutvusringkonda vaid munnpolli esindajaid,lihtsalt pole võimalust olnud tutvuda.Aga ülejäänutega pole suhtlemisel ja isegi peopanekul küll mingit tõrget tekkinud.Kas ma olen tõesti mingi väärakas?
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 01:37
millisest lausest või lauseosast sa välja lugesid et need on väärakad kelle list selle näitega ei kattu? Sul pole ka vaja mulle oma tolerantsust tõestada, lihtsalt nii enda jaoks- kas on kuskil see koht kus see tõrge tekib, kui hakkad looma sellist rida nagu suhtlemine-peopanemine- matkale minek-väätusliku asja laenamine- saladuse usaldamine- tütrele peikaks-jne. see rida oli samuti näide, tee oma rida ja vaata kas kuskil on see piir kus tekib tõrge
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 02:36
Kõik inimesed on erinevad ja kindlasti pole ühtegi ,kes kõlbaks igaks elujuhtumiks.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 02:46
vastab tõele. aga o inimesed kes kõlbavad paljudeks elujuhtumiteks ja teised kes vähesteks, ärgitasin sind testima oma tolerantsipiire lihtsalt. Kui gei või bi kutsub sind korvpalli mängima, ok lähed, aga maadlema...hmm ei tea, pärast õut jooma, no sitta kah, ja sauna, no ei tea võibolla, aga koos tema sõpradega...mina tunnistan ausalt et kui tean kellestki et ta on gei või bi siis eriti vabalt ega hästi ma ta seltskonnas ennast ei tunneks, olenemata sellest et mingi hetkeni võib ta ju inimesena huvitavgi olla
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 03:02
Mina olen gaydega koos saunas käinud ja süütuks jäänud
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 16:28
vastumeelselt vaevalt keegi kellegile kätt püksi ajaks selleks peab ikka olema vastastikune huvi bi või gay ei ole mõtet luua endale mingit tonti kui seda pole ega tule
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 19:44
õnneks on need tondid ka esialgu piisavalt kauge nähtus, et nende pärast pead vaevata, minu tutvusringkonnas pole ühtegi, ja ilmselt ei saa ka kunagi olema, seega kuidas kellegile, aga minu jaoks tegelikult jäävad need arutelud praktilise tähtsuseta teoreetiliseks mõttemõlgutuseks...
˅ näita rohkem ˅
2010-06-22 08:28
nuuuu jahhh...kui Sa ikka tead oma tutvusringkonna salajast voodi/kapielu....Mul oleks rääkida palju jutumeid inimestest kellest arvati, et see ju homofoob või vihkab igasugu BI-seksuaalsust jne aga mis selgus...nu daaaa. Kahjuks ma ei saa seda teha kuna minu jaoks on oluline nende inimeste privaatsus ja ma ei saa avaldada neid fakte. Usu mind ka kõige mehisemast ja suure jutuga lõuapoolikust kes näotab kas-või ennast gayde vihkajana , lesbide vihkajana, BI-de vihkajana võib välja kujuneda varjatud eluga mees kes tegelikult teeb kõrvalhüppeid aga siis neid sedasi, et...tuttavatele ei saa teatavaks mitte ühtegi piiksu, millega see nn. inimene tegeleb teatud ajahetkel oma elust ! Irooniline...kas pole. Nii, et never say never oma tuttavtae kohta. Ok sinust ma täitsa isegi võin uskuda, et sa pole suuteline mitte ühegi vähemusega ühes lauas sööma olgu ta siis B-Gay-Lesbi-Sant-Vaimse puudedaga või hpi-Emo aga kunagi ei sa me tunda isegi oma kõige parema sõbra salaelu ja tema hingesoppe...seega võimalused jäävad alati !
˅ näita rohkem ˅
2010-06-22 09:38
tean seda lauset, ja ei vaidlustagi seda, never say never siis, ja muidugi võib ka juhtuda et mis teoreetiline ühel hetkel, on vägagi praktiline teisel, lihtsalt arvestan tõenäosusega, aga muidugi ei või välistada. Ühes lauas söömine oli vast kõnekujund, see et ma ise paljude vähemustega kokku ei puutu, ei tähenda et ma ei teaks et nad eksisteerivad ja ei vaidlusta ka nende õigust eksisteerida, ja ükskõik kui üksluine võib olla minu maailm ei tähenda et see kirjum maailm sellega kokku ei võiks puutuda, kasvõi söögilauas, ma ei põe foobiaid
˅ näita rohkem ˅
2010-06-22 16:12
minu tutvusringkonnas on gayd,lesbid,bid ja heterod kuid see ei tähenda et kõigi seksuaalellu peaks süüvima ja kas peakski mõni räige homofoob võib osutuda räigeks pealetükkivaks paadunud pedeks sellisega küll ühist söögilauda ei taha jagada
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 23:31
Bi-mehed ongi need õiged, täiesti paadunud täkud!
(Lugege siit välja kübeke imetlust ja kübeke irooniat.)

Minu suhtumine bi-desse on tolerantne. Kui inimene on haritud, ülimalt mitmekülgne, tundeline, jõuline, temas on seletamatut magnetismi - kas jätaksite tutvumise pooleli, kui saaksite teada, et ta on bi? Või tuleb see hiljem alles välja, kas lõpetaksite seetõttu suhte, mis teid igati rahuldab? Vaevalt ju. Kindlasti mitte seetõttu.

Siis on küll teisiti, kui kohe alguses teatatakse, et palun võta teatavaks, ma olen bi. Kohe tekiks küsimus - kui minuga tahetakse tutvuda ja kohe alguses selline hoiatus - miks? See teekski ärevaks.

BW:Tavaliselt on õige käituda vastavalt oma sisetundele.
˅ näita rohkem ˅