Foorum
2011-11-20 22:27
juba pikemat aega hämmastab meeste kirjades see, et nad loevad ankeedis või kuulutuse textis vaid seda, mis neile meeldib! mu ankeet on üsnagi konkreetne aga sellegipoolest kiputaxe külla (kuhu?), tahetaxe tutvuda, olles isa kusagil lääne- või lõuna-eestis (mulle sobib teatud põhjustel vaid Tallinn) ja ka see kirjas, et tingimuste üle ei vaidel...ja vanusepiirid, sellest ei maxa rääkidagi...parim näide oli viimati siis, kui panin Tamperes elava sõbranna depreka leevendamisex kuulutuse, kus mehed lugesid samuti välja vaid üxikuid fakte...oooooh! kas keegi oskab seda valikulist kirjaoskamatust selgitada?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-20 22:49
miks sa oma postkasti ei sulge kui kirjad ei meeldi? ma olen lugenud ankeete, aga enamus naistel on ankeedid nii tülgastavad, ei tahagi sellistele kunagi kirjutada midagi. pange oma postkastid kinni ja keegi ei kiusa teid.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-20 23:38
no üritama peab. kunagi ei tea kas joppab või ei joppa muidu oleks inimsugu juba ammu väljasurnud.
pealegi inimesed loevad ainult pealkirju, keegi ei viitsi neid ankeete lugeda ja miks peakski kui pildipeal olev olend meeldib.
kui sa läbi ei murra, siis jäädki ilma.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-20 23:52
siiski mehed peavad meheks jääma. kui mehed hakkavad naiste tujude järgi elama siis nad ei leiagi naist
˅ näita rohkem ˅
2011-11-20 23:56
mõni mees ongi naise leidnud just pidevale pommitamisele. tead ju isegi, mis alguses on negatiivne võib hiljem hoopis positiivseks osutuda. kõik vajavad üksteisega teatud harjumise aega, pärast seda areneb suhe palju lihtsamalt. naistele kindlasti meeldivad mehed kes kohe esimest äraütlemist põnnama ei löö vaid meelekindlust välja näitavad.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 00:01
Tõtt räägid, Misha Kui ikka esimese "EI" peale põnnama lüüa, ei siis saa keskit ega miskit...Trummi, võis seda...NAIST noh tuleb taguda kui rauda, küll ta siis paindub ja käändub
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 00:02
üldiselt see töötab kui naisel ei ole teist meest ja kui sa ise pole päris koll selle naise jaoks. egas teist poolt polegi nii lihtne siin elus leida, päris raske on just enam vähem sobivat leida. nüüd kui mõni mees lihtsalt on naise kõrvale tekkimas, siis naine läheb lihtsama vastupanu teed
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 00:14
no näed siis mehed pole lollid, teavad mis töötab
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 00:20
no vast sellest saavad kõik mehed aru, kas nad meeldivad või ei meeldi.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 00:30
Anna andeks Barb, ma enam ei tee
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 00:35
hahaaaa
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 00:41
mul on sama lugu. kaugsuhe pole ikka see või noh, see polegi mingi suhe.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 00:52
minu kogemuste järgi leiab ihast aasta jooksul paar sellist tutvust mis areneb edasi. rohkem ei suuda ise kaasa minna ja ega siin ei olegi tegelikult nii palju inimesi. eks tuleb hoida neid kes on, valik on koguaeg väike igalpool. inimesi on küll palju, aga tegureid on ka palju ja suhe areneb sellega kellel neid pos.tegureid kõige rohkem on. see ongi harulduse värk
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 00:55
kaugsuhte puhul ei saagi hästi aru sul on suhe või tegelikult ei ole. kui harva kohtud, ei tea ju kunagi mis tegelikult toimub. ei tea isegi kuidas olla, kas liikuda võimalusel edasi või oodata paremaid aegu, aga kui teine hoopis liigub edasi... segadust on väga palju. sobiks kindlasti neile kes vajavad suurt iseseisvust või mida nad selle iseseisvusega peale hakkavad? seksivad teistega
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 00:57
noored on närvilisemad?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 01:06
haa, total denial made by miska.
mind on kogu aeg saatnud soov (st tegelikult on see soovi paari kuu vanune) teada saada, millistes x-kohtades ja milliste x-naistega sina miska tutvusi lood. kuidas sa nii elutargaks said. sry, aga sa lööd pahviks
rääkides naistest.. kas sa räägidki ainult enda kogemustest või loed seda seltskonnaajakirjast. mingi meeste cosmo soovitas meestel nii teha? ma tahaks ka lugeda. ausalt, nagu mingile poissmeeste kokkutulekule oleks sattunud. eluaegsetest poissmeestest saab veel kuidagi aru, et nad pole kunagi (st elusast peast) naistega kokku puutunud ja siis kujutavad endale suhtlemist ette, aga kui tegu on meestega, kes on ise suhtes (ja sh mitmes veel) olnud, kellel on lapsed jne. ei saa aru
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 01:10
mida sa siputad igas teemas. valus on lugeda?
tegu oli täiesti konkreetse meestele esitatud küsimusega
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 01:17
vastused by miska:
„naistele kindlasti meeldivad mehed kes kohe esimest äraütlemist põnnama ei löö vaid meelekindlust välja näitavad.“ - kõigutatud arusaam meelekindlusest, ei tee pealetükkivusel ja meelekindlusel vahet

„üldiselt see töötab kui naisel ei ole teist meest ja kui sa ise pole päris koll selle naise jaoks. egas teist poolt polegi nii lihtne siin elus leida, päris raske on just enam vähem sobivat leida. nüüd kui mõni mees lihtsalt on naise kõrvale tekkimas, siis naine läheb lihtsama vastupanu teed“ - lihtsama vastupanud teed?? mis need naised on nii inetud või?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 01:52
raske meestele haiget teha? miks sa arvad, et nad haiget saavad? kui sa anna teisele tagasididet oma soovide kohta ja sellest ei taheta aru saada ning puhsitakse edasi, siis unusta viisakus. sinu asi on hoolitseda enda, mitte nende tunnete eest. kas sinuga suheldes keegi arvestas sinuga või kuulas? sa ei pea ju andma lootust kellelegi, kellelega sa tegelikult suhelda ei soovi. mida kauem sa neil endaga suhelda lased ja ennast alla surud, seda raskem sul saab olema neile selgitada, miks sa nendega edasi suhtlesid jne. vat siis saavadki need tundlikumad haiget.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 10:13
juuksur, aga tead, sebi endale ISE ihast mingi mees ja saad kohe palju targemaks. muidu sa jäädki siia 5 aastase tasemel täiesti ajuvabasid kommentaare püstitama. teoreetiline baas on sul ammu läbinämmutatud, proovi õige praktikasse edasi suunduda. vii oma teadmised ellu edasi, oma kogemused on need kõige väärtuslikumad. kui sa oled juba mitu korda õnnestunud, siis sa saad lõpuks aru millest meiegi räägime. aga seni oled sa nagu 5 aastane ill, kes lõputult igas teemas pärib "miks" "miks" "miks". ära tüütab
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 10:24
PushUp, Sa pead ikka jube hea inimene olema, kui Sa iga troppi, kes eitava vastuse saamisel Sind mõnitama kukub, "haigetsaanuks" nimetad. Pigem on tegemist noormeestega, kelle kasvatus jätab kõvasti soovida, kelle emme-issi on lapse kõiki soove täitnud ja kel on seetõttu kujunenud haiglaselt kõrge enesehinnang, mida peabki kärpima. Mingile ülbele nolgile koha kättenäitamine ei ole talle haigettegemine.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 10:46
OYA, mina seda seletada ei oska. Samas valikuline lugemine on tõesti üks huvitav nähtus.
Mina kunagi kasutasin selliste kodanike, kelle ankeedi sisu ei vasta minu omale, suhtes järgmist küsimues: Miks sa mulle kirjutad?
Pooled vist hakaksid lugema ja enam ei vastanud.
Teise poolega läks asi huvitavaks. Sellist ebaselget juttu hakkas teiselt poolt tulema, et vaata ja imesta.
Üldiselt olen alati käitunud nii, et kui mõistliku selgitust ei tulnud, kirjutasin vastuolud välja ja blokeerisin härrasmehe konto. Aitab läbust.
Miks ma küsisin oma küsimust. Seetõttu, et nii mõnegi inimese ankeet ei sisalda kõike. Kas ei taheta ennast laiale ringile avalikult eksponeerida, või näiteks asukoha suhtes on tegemist väga liikuva inimesega. Mis vahet sel kus linnas mina ja tema oleme, kui on piisavalt liikuv inimene, siis asukoht ei tohiks olla takistus. Ehk siis andsin inimesele võimaluse selgitada oma eesmärke jne.
Ühe võimaluse ikka ju annad, enne kui lootusetult maha kriipsutad. Iial ei või teada, kui meeldiva inimese otsa sa satud.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 11:38
aga naistel ju igavesti pikad jutud ankeeti kirjutatud ja mõnel vist luuletusi ka lisatud. no kes ikka viitsib nii pikalt lugeda
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 11:49
üldiselt need ankeedid ei lähe peale kus on mingid käsud ja keelud. need on hästi virilad naised. mida sellise naisega üldse on peale hakata, mingid nabaimetlejad

muigama ajavad veel need naised, kes oma ankeetidel rõhutavad "kommentaarid käivad piltide alla, mitte postkasti". endal ankeedil kirjas, mulle ikka kirjutab pildikommentaari postkasti käitu siis iseenda sõnade järgi... aga ei
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 11:51
aga kas tutvumine on sinujaoks sama, mis lihtsalt suhtlemine
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 13:07
miska, muidugi ma tüütan ära. täiesti arusaadavalt väljendasid ennast, aga see ei tähenda veel seda, et ma sinu tüütamist lõpetaks. sinusuguseid ennastsalgavaid ja enda arust ühiskondlikku selgitustööd teistele pakkuvaid egoperverte peabki veidi kärpima ja teistest eraldi käsitlema. muidu lähevad oma tegevusega/või tegevusetusega üle käte. pealegi on see hea vahend enda käigus hoidmiseks. miks siis mitte ka sulle sinu tegevuses vastu tulla. ära kõrvalda neid, kelle toel sa siin tegelikult edasi istud. sulle on ju sõgedaid vastasseise vaja, sama palju kui sa vajad endale kuulajaid.
ja nüüd kraabi küüntega see „enesehinnang“, mille sa endale teibiga toalakke kinnitasid, sealt alla ja tule maapeale. mitte keegi ei hakka siin sinu tahtmist tegema. pea seda endal meeles.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 13:11
sa endas ka mõnda viga näed?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 13:14
ära muretse. küll mina näen, kui ma neid näha tahan (eriti ei tahaks). ega ma ei saa sinust millegi poolest siis erineda
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 13:19
ega sind enam keegi terveks teha ei saa, peab leppima.
˅ näita rohkem ˅