Foorum
2011-11-19 17:17
Lugesin seda kiire mehe teemat, mis muide ihale omaselt oli mingiks suvaliseks teravmeelitsemiseks valgunud, ja jäin mõtlema selle üle, et kui kiire on kiire ja kui kaua on siis parasjagu? Minul on näiteks see probleem, et naine kipub varem saama ja mul on veel mõnda aega tegemist kuni asjaga maha saan. Võib olla pingutan eelmänguga üle aga pigem jääb mulje, et kähkukaga läheb veelgi kiiremini. Meil kestab kõik kokku tavaliselt umbes 15..20 minutit. Teine küsimus veel naistele - kui naine saab oma orgasmi kätte ja mees pärast veel mõned minutid nühib, kas see on ka ebameeldiv? Lihtalt tahan teada, mu oma paariline ütleb, et ärgu ma muretsegu. Aga ma ikka muretsen tegelikult. Ärme siis hakka siin jälle rääkima, et ikka kaks tundi tuleb nühkida. Inimese anatoomilised eripärad on sellised, et tund aega pidevat nühkimist oleks juba kehaline karistus.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-19 17:25
no see 15 minutit on juba väga pikalt pandud. muidu ikka teen nõka-nõka ja panen punuma
˅ näita rohkem ˅
2011-11-19 19:24
15-20 minutit ON kähkukas. Ehk on mehele kaks tundi kehaline karistus, naisele küll mitte. Erandid küll kinnitavad reeglit.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-19 21:24
Igal naisel omad tahtmised. Mõnda võid kaks tundi jutti töödelda ja tema nopib orgasmikesi, teine tahab vahepeal paar minutit rahus mõnuleda, et siis jälle alata. Kolmandat võid jäädagi nühkima, aga tolku ei mingit. Ütleb, et mõnus küll, aga selleks, et lõpuni jõuda, on vaja keel ja näpud käiku lasta. No ja on ka neid, kel peale orgasmi jätkamine on ebameeldiv. Kindlasti saaks seda loetelu veel pikendada.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-19 23:49
sex peale orgasmi vaid pikendab mõnu
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 09:19
Ha-ha-ha! Seega olen ka minutimees ja kodused vahendid muud eriti ei võimaldagi. Eks ma olen ka pikemaid seansse üritanud, aga see on lõppenud pigem sellega, et nii kui üheks saad on naine juba poole torkamise pealt tipus Ja mis seal salata on endalgi sama juhtunud. Küllap siis peab tunnistama, et sobivus on lihtsalt hea.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 10:46
Nühkima ja torkima Sul Voldemar "toredad" väljendid seksi kohta
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 10:55
Voldemar. Mis ma öelda oskan. 20 minutit ühes poosis ja asendis. Hmmm. Kardan, et see muutub väga igavaks. Aga see kehtib vaid minu puhul. Mis tähendab, et naised on erinevad ja soovid ning vajadused erinevad. Lisa sinna veel tujud ka.
Mina isiklikult arvan, et lõpeta arutlemine selle üle, mis sa peaks tegema ja muretsemine kui hea või halb sa oled. Elu on imelihtne. Kokku jäävad ikka need, kes omavahel sobivad. Järelikult, kui sobid, siis soovitakse sinuga sexi nautida veel ja veel. Kui ei soovita, siis järtelikult ei sobi. Lihtne nagu 1, 2, 3.
Kõigi jaoks on olemas need, kes sobivad. Keegi pole sündinud maailma nii, et ta ei sobi kellelegi
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 11:36
20 minutit ühes poosis ja asendis ... Ma ei kujuta ausalt öeldes ette, kuidas naine näiteks 20 minutit järjest aktiivselt mehe peal ratsutab. See on füüsiliselt naisele kaunis kurnav. Ja igavaks läheb ta ka, jah.
Ma oletan, et Voldemar mõtles siin ikka vahelduvaid poose ja erinevaid mänge. Tund aega misjonäri nühkivate meeste juttu ma väga tõsiselt ei võta.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 14:39
Anna andeks, Apelsin! Ma tükk aega mõtlesin, et no kuidas ma seda nüüd siis väljendan Sisse panema jne tundusid kah kuidagi...nomaeitea sellised noh ja väljendites poeetiliseks oli ka kuidagi narr minna Aga jah, 20 minutit ikka alates käte ümber kaela löömisest. Ja üldse mitte ühes poosis.
Ega ma nüüd nii väga ei muretse ka, lihtsalt tekkis huvi, et kustmaalt siis minutimees algab või lõpeb. Ju siis olena minutinaisega kokku sattunud ja klapime hästi . Pigem jääb mulle liiga lühikeseks see rõõm kui temakesele.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 15:47
Siis pead võtma kaks naist korraga
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 16:08
Ma ei mõista kust tuleb mõtlemine, et vahekorra ajal peaks orgamide suhe 1:1`le olema? See võiks ikka niipalju kesta, et naine 2-3 korda ära saab. Endal kah pärast hea tunne.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 16:18
ma ka ei saa aru, miks naine peab 2-3 korda saama ja mina ainult ühe. ma saan ise 2-3 korda ja naine võib leppida ka ühekorraga kui talle nii rohkem meeldib
˅ näita rohkem ˅
2011-12-30 17:23
Oot-oot, mis te tulete nüüd vanainimesele ütlema et kõik naised saavad multiorgasme või? Mul on selline inff, et kui tipud saadud siis edasi on ebamugav.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-30 18:18
Minu inff on selline, et enamus naistest tahab pärast korraliku orgasmi hingetõmmata, aga paljudel eelneb sellele superorgasmile ports pisemaid ja vahest ei jõutagi selle kõige-kõigemani. Enne väsitakse ära.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-02 01:33
Sa oled, jfjm, väga informeeritud, päriselt ka. Mina näiteks enamus naisi ei tunnegi, pole nendest midagi kuulnud.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-02 16:16
Kas ma ütlesin, et tunnen? Ma rääkisin informatsioonist, mitte kogemustest ja informatsioon ei pruugi ka alati tõene olla. Aga seda peaksid ikka naised ümberlükkama.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-02 16:41
No millal mehed enne on naisi kuulanud? Naised ei tea ju midagi. Isegi seda mitte, mida nad teavad
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 14:47
Minule see ka ei istu kui mees peale orgasmi saamist veel edasi nühib.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-12 19:21
laiskushoop kuklasse kuna ma ei vaevunud eelnevaid kommentaari lugamagi aga, teema juurde pöördudes: kas mitte pole võimalik üsna kergelt viia naine lõpetama samaaegselt kui mees isegi? või on siin mängus miskit looduse poolt andud boonused teatud osa meestele? ja minu eelnevatest jutuajamistest sekspartneritega on mulle kõrva jäänud ikkagi fakt, et seksis ei loe aeg vaid nauding. saad sa selle siis kas 10 min. või tunni ajaga.

aga Triin024: su väitest kõlab siis järgnev fakt, et mõtled voodis ainult enda peale. miks siis sinu sekspartner peaks sinu peale mõtlemagi?

andke tulla!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 00:38
See, kui keegi ütleb, et talle miski ei meeldi, nüüd küll isekuse märk ei ole. Pigem valmidus dialoogiks ja enda rahulolu teadvustamine. Muidu aga ma usun, et kehaline ja vaimne nauding on individuaalsed asjad ja eri inimestel erinevalt saavutatavad. Universaalset kõigile mõjuvat retsepti ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 16:08
Kuramusevaim, teed Triinule liiga! Ta ju ei öeldnud, et ta mehe minema ajab, ta lihtsalt ütles, et talle ei meeldi kui jätkama peab. See et ei meeldi ei tähenda, et ta mehele teenet ei tee ja huvitatud näoga asja lõpuni kaasa ei mängi Mul nooremast peast õnnestus küll nii mõnigi kord, kui elu kogemata mõne pikema vinnaga naisterahva teki alla viis, kogeda seda, et peale mahasaamist pidin veel tükk aega vaimujõuga ennast traksis hoidma ja edasi asjatama et teine asjaosaline ka lõppu jõuaks. Praeguses vanuses ei tuleks mul see trikk enam välja . Aga ka nendel kaugetel kordadel ei olnud kogu toimetamine üldse mitte tundides mõõdetav. Pärid igas korras ei saa mind ka süüdistada liigses kiirustamises. Mida ma teha saan kui teine võtab sul riista pihku ja istub selle sujuva liigutusega endale...khm... Sellega on ju stardipauk antud niiehknaa.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-03 10:58
Hmm? Parim variant minu jaoks on küll see, kui kõigepealt korralik orgasm..ja siis hakkab alles tõeline seks! Mismoodi saab vahekord ebameeldivaks muutuda, kui orgasmi oled saanud? Meestele vist meeldiks jah, kui naine on pool tundi peal, olles "kerge kui udusulg", tõesti on füüsiliselt raske, eriti kui asendit ei saa muuta ja kuskilt kinni hoida ei ole. Ja vaatate kella või? Vahel läheb ikka mitu tundi, aga ajataju on kadunud, pole küll tulnud pähe kella vaadata. Hea küll, järgmine kord vaatan. 15 minutit on tõesti KÄHKUKAS, seda peaaegu ei pane tähelegi. Hommikul ei mäleta, kui just võõras kohas ei ärka, ma arvan nii. Otsige sobiv partner, leidke sobiv tempo, mängige ühte mängu ja kui keegi ei nurise, pole tähtsust, kas 15 minutit või kogu öö. Ma lihtsalt kirjutan, nagu arvan, ma pole mingi asjatundja siin....
˅ näita rohkem ˅
2012-03-03 11:36
Tähtis pole kvantiteet vaid kvaliteet
˅ näita rohkem ˅
2012-03-03 12:03
Tähtis on kvaliteet, mitte kvantiteet?
Harva aga võimsalt?
˅ näita rohkem ˅
2012-03-03 17:50
Mis kuramuse kvaliteedist siin räägite, jah vanasti oli selline käed laiali märk külge kleepida.
Ma arvan,et naine võib vabalt pauside vahel uneleda, et siis jälle alustada kui sellises tuhinas paigad ainult vastu peavad. Öösestki ei küllastuks.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-03 23:37
Teate selist ühikut nagu "perse täis"?
Teate ka kui suur see mõõt on?



Ühest vanast raamatust leidsin ka vastuse. 763 grammi
˅ näita rohkem ˅
2012-03-04 09:19
Et nagu tühjendad ,kaaluks üle ,kas vana raamat kirjutab tõtt . Kuigi milleks see fakt hea on ,kas kohvris lennates.
˅ näita rohkem ˅