Foorum
1
2
2009-11-27 23:22
Mitmenaisepidamisest on Luule Viilma kirjutanud:
Mehed armastavad liiga sageli ilu, niikaua kuni ilu on. Niikaua, kuni on naise enda omaks teinud. Omandisuhted hävitavad äratundmise, et ilu on ka vajalik. Kui inimene sai selle, mis tahtis, siis ta tahab juba järgmist asja. Nii saab naisest asi, mis osutub mehe ükskõik missuguse eneseteostuse kõrval pisiasjaks. Mitte kunagi, ka siis, kui mitmenaisepidamine oli tavaline, ei ole abielunaised meeste poolt nii unustatud olnud kui praegu, mil meeste põhiline tahtmine on tõestada, et ma olen mees.
Vajadus olla inimene on hirmu tõttu muutunud tahtmiseks olla mees.

Kas see ongi nii...??!
˅ näita rohkem ˅
2009-11-28 00:12
mis selles mitmenaise pidamises halba on, paljud naised on biseksuaalsed, hea ju probleemivabalt kolmekat panna
˅ näita rohkem ˅
2009-11-28 00:59
Pole see asi nii hull miskit. Pole naisi unustatud kunagi.
Olles kodust eemal , unistasin sinust.......
˅ näita rohkem ˅
2009-11-28 11:32
Inimene on karjaloom ja karja liider on juhtisane. Sellepärast on igasse mehesse kodeeritud vòistlustahe. Mees on poliitik ja naine valija. Aga peale valimisi lubadused ununevad.
Oma osa on ka homofoobial: kui ei kepi naisi,vòidakse ju pedeks pidada.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 00:31
Ilu on kahtlemata ülitähtis argument esmase mulje jätmiseks. Kas õlgedest rajatud vundament ka tormidele vastu peab..? Seda me saame teada juba lapseeas , kui ema meile muinas-juttu loeb. Kallid naised.! Tean et teatud F tähega sotsiaalne grupp tahaks mind kohe risti lüüa. Igatahes väidan, et meestele on ühiskonna poolt pandud kordades suurem vastutus! Kallid ärinaised ja muidu edukad. Ma mõtlen, kes on pereinimesed. Teiejaoks on see eneseteostus, sotsiaalne suhtlemine.. Leidub ka loomulikult erandeid, kes olude sunnil, peavad oma peret toitma. Meie jaoks on see enesestmõistetav. Teeme me seda siis ootuspäraselt või mitte.. Igatahes on see meil nii tugevalt alateadvuses sees.! Tööalased tagasilöögid, ebaõnnestunud ärid. Isegi töökoha kaotus, ei mõju nii hävitavalt meie enesehinnangule kui alaliselt " läbi lillede " irisev ja rahulolematu elukaaslane. Elu nagu Gaza Sektoris.. Peamine paarisuhete ebaõnnestumise põhjus on siiski puudulik suhtekorraldus, aga mitte ebapiisav make-up. Kõige selle juures ei alahinda ma vähimalgi määral naiste kohustusi!! Mida on samuti mustmiljon! Väidan lihtsalt seda, et tõsisesel kriisihetkel on mehel kandev roll.
Välimu või selle puudumine, ei ole alati põhjus.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 01:13
Ei hakka vaidlema,kas mehel on kandvam roll vòi mitte,aga naise roll on motiveerida meest oma osa hästi täitma. Kui ta seda ei suuda,ei oska,ei taha,siis mees kas ebaònnestub vòi otsib parema motivaatori.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 10:32
Osaliselt olen nõus jfjm ga aga esitan samas kohe vastu küsimuse.
Hästi naine on kohustatud meest motiveerima. Tegelikult teeb naine seda alatedvuses niigi. Iga naine teab ja teeb.
Ja mida teeb mees selleks et naine oleks motiveeritud meest motiveerima? Mida teeb? Mida teed Sina, et su naine (kui ta sul olemas on) oleks motiveeritud??
Alustaks sellest, et ei millestki ei sünni midagi.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 11:46
Suurìm viga mida naised teevad on,et üritavad meest motiveerimise asemel valitseda. Paljud proovivad meest aidata vòttes osa kohustusi enda kanda.aga samas jääb naise roll unarusse.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 12:42
Ma ei tahaks uskuda et keegi vabatahtlikult omale koorma selga laob.
Mis on naise roll? Motiveerida meest? Nalja teete või?
Elus on palju põnevamaid tegemisi kui ümmardada saamatut meest.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 13:18
Minu arust püüab ikka mees naist valitseda ...eriti veel siis kui ta on maksumaksja..!!Minu arust ei anna suurem rahakott küll mehele sellist õigust...Ja mida on siin motiveerida kui läbi lillede iriseja on hoopis mees, kes igal sammul dikteerib mida sa võid teha ja mida mitte...!!
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 13:23
emma: aga saad sõltumatuks, siis ongi elu võrdsem ja põhjust vähem irisemiseks. vaheta mõttes mehega kohad, ise iriseksid kah kui oled maksumaksja, mingist hetkest kohe kindlasti.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 13:30
tuhka:kõik ei oska iriseda..ja kui oleksin maksumaksja ..oleksin vait ja maksaksin..ja kui ei meeldi miski võib jalga lasta...kahjuks on mõni osa mehi lihtsalt suht monogaamsed...
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 13:33
tuhka:kõik ei oska iriseda..ja kui oleksin maksumaksja ..oleksin vait ja maksaksin..ja kui ei meeldi miski võib jalga lasta...kahjuks on mõni osa mehi lihtsalt suht monogaamsed...
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 13:41
oleksid, oleksid vait
mis su probleem siis üldse on, mees ei lase jalga?
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 13:46
kas seda on siis tõesti raske uskuda et oleksin vait...on selliseid naisi...on... monogaamne mees ei lahku ise...pealegi olen ise väga kange et jalga lasta... ehk on see üks piinamise viis...??
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 14:34
Kes makasb tellib muusika. Valida jääb ainult see kas tantsida kaasa või lahkuda. Nii lihtne see on.
Alati saab ise maksta ja ise oma tantsu tantsida.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 14:55
emma: pigem tundud olema selline naisterahvas, kes mehe ees mesimagusat nägu teeb ja seljataga meest kõik võimalikul moel sõimad ja halvustad
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 16:09
Pada sòimab katelt - tegelikult pole kumbki süüdg, inimesed lihtsalt ei sobi kokku, sest valik tehti vaid välise atraktiivsuse pòhjal. Algul mängiti suurt tunnet, aga siis väsiti.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 17:55
tushka:seda ei saa sa pigem väita ühe arvamuse avalduse peale.. ja milleks ärritada maksumaksjat...migem jätta siiski mulje et ta on oma raha eest saanud seda mida tahab...
ifjm:aga kui algul oli suur tunne ühel poolel ja nüüd teisel poole..??ka nii on vöimalik...pealegi kui on ühte suhtesse väga palju investeeritud(mitte mõeldes rahalist poolt)miks peaks siis sellest loobuma...??vabatahtlikult..et lihtsalt enam ei sobi...
pealegi on ju tore vanaduspäevi koos veeta selle vana ja heaga....
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 18:03
urrrr kõike võib, aga vahele ei tohi jääda
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 19:25
Emma, kes rääkis loobumisest? Ka lahkuminek ei tähenda alati suhtest loobumist. Aga kòigepealt tuleks püüda asja parandada ja seda ikka iseenda muutmise, mitte teise süüdistamisega
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 21:43
ifjm...ega nagu polegi kedagi süüdistanud...muutnud olen ennast ja nüüd lihtsalt oleks oodanud muutust ka vastu...või on seda palju tahta..??
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 21:52
ma olen kohtlaselt sirgjooneline inimene, ma ei hakka kunagi mõistma neid suhtemängukesi kes kellele ära paneb
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 22:02
ei maksa nii keeruliseks ajada jah...peaasi et pannakse....
˅ näita rohkem ˅
2009-11-30 01:51
Ehk siis kui püstitaud teemat uuesti otsast harutama hakata, selgub meile, et mees ei ole lihtsalt naise kasuks püsikorraldus lepingut sõlminud. Sellest ka maksude alalaekumine ja suhetes pankrott... Ma hakkan järjest enam mõistma naisi, kes ilma keerutamata ja tunnetest jahumata sponsor-lepinguid sõlmivad.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-30 09:03
maades, kus mitmenaisepidamine on tavaks, kui mees ei suuda naistele normaalset äraelamist lubada, siis ta lihtsalt i saa ka naisi suuremates kogustes pidada, rääkimata ühe naise pidamises
meil peavad tihti naised mehi üleval
˅ näita rohkem ˅
2009-11-30 11:28
Mitme naise pidamine ju ikka kahepoolne asi! Kui on naisi, kes lasevad endaga nii käituda, siis ei saa ju 100% ainult mehi süüdistada!
Ja naise seisukohalt ongi vahel parem omada asjalikku armukest, kui mõttetut päris oma meest!
˅ näita rohkem ˅
2009-11-30 15:00
Ja üldse!!!! ....Pidada saab kassi, koera, lammast, hobust jne...............aga naist????
˅ näita rohkem ˅
2009-11-30 18:49
kordan oma mõtet, et kui on võimu (raha, libiido jne) pidagu või sada nais, nende nõusolekul, sama kehtib naiste kohta!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-08 22:36
Üldsegi, esimest teksti lugenuna mõtlesin, et kasutu on mehi ilu hindamise eest hukka mõista! Mehed hindavad ilu aegade algusest aegade lõpuni. Kriitikat võiks teha nende kohta, kellel see on ainus nõudmine.
Ja hirm ja meheks olemine? Mis hirm? Kui mul on vahel hirmus olnud, siis olen endale ikka öelnud " ole nüüd ometi mees.."
Ei saa aru, kuidas sellel mitmenaisepidamisega seos on. Kui kõik on rahul, siis pidagu!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-12 21:49
Slavedodomme`ga nõus.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-06 16:49
mulle isegi väga meeldiks selline 3 kesi elamine ja tegemine
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 06:41
Haarem on iga mehe unistus.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 08:55
Selline laulgi on....kui mul oleks sada naist .... Ma olen selle peale öelnud, et sa pead siis suutma need sada naist ka üleval pidada
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 14:15
Aitab ühestki küll ...naisest siis
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 14:22
ma olen ühe mitmenaisepidajaga kokku puutunud. Ütles küll, et ma olen esimene, aga isegi seda kohta ei tahtnud omale Las peab neid naisi kes sellega nõus on
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 14:26
Eks see olegi nagu kokkulepete küsimus
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 14:31
Marimus!...kõik naised on kord esimesed ...seni kuni ilmub teine silmapiirile
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 14:42
Aikon küsimus on selles et korraga, mitte järjekorras
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 14:44
No ikka korraga ...Ainult esimene, kes oli siiani esimene...see saab teiseks jne . Aga ...ei Niipalju õnne pole kah korraga hea. Las olla üks ..korraga ja teine..teise korraga
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 14:46
Ja kui teid naisi...kodus korraga palju saab, siis...kes jõuab seda sõimu ärakuulata
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 17:28
Jajah aikon ja vaata kui veel ühele meelele jõuavad ja meesisendi vastu üles astuvad
˅ näita rohkem ˅
2010-02-11 07:28
Jah Marimus!....siis on targem hõlmad vöö vahele võtta ja pageda üksikule saarele....Kurrunurruvutisaarele
˅ näita rohkem ˅
2010-02-11 12:20
Ja siis tulevad naised ning laulavad kooris,et võta mind kaasa ja kaugele saarele vii........
˅ näita rohkem ˅
2010-02-11 12:56
Aga paadi on kohta vaid kahele, mis kaugele saarele viib....
˅ näita rohkem ˅
2010-02-11 12:57
sry...paadis...mitte paadi....
˅ näita rohkem ˅
2010-02-11 13:24
Kahele naisele peale paadimehe
˅ näita rohkem ˅
2010-02-11 13:47
no Sa Jfjm...Sa oled ikka vääääga rikutud mõtlemisega
˅ näita rohkem ˅
2010-02-11 14:08
C'est la vie,ütleks prantslane
˅ näita rohkem ˅
2010-03-07 15:01
Teema algatajale.
Mitmenaise pidamine küll meil pole vastuvõetav, kuid siiski möödapääsmatu. Mis puudutab Hiinat siis seal on küsimuseks et möödapääsmatu on mitme mehe pedamine.

Võtame Eestit: Eestis on 100 000 naist rohkem kiui mehi ! osa neist meestest on joodik, muidu idioot, pederast või A-sotsiaal ja järgi jäävadki need vähedes keda kõik taga ajavad ja püüavad olla paremad kui selle korraliku mehe naine. Osa naisi arvavad et on ainulaadseimast ainulaadsemad ja tõstavad lati nii kõrgele et ükski bioloogiliselt toimiv mees ei suuda sest üle hüpatagi ja jääbki võimalus minna võõrsile kust oma õnne leida - mida tõestavad ka kaudselt teleserjaalid, kus mitukümmend noort emast püüavad väljamaise rikkurile enda jalguvahe kaela määri. Osaliselt naisi muidugi otsivad toredaid ja vabu mehi - lihtsameelseed!!!! - korralikud mehed on ammu juba reepeale tõmmatud ja naised jäävad taga ajaja rolli.
Nii et meestel pole valikut, kas alustavad ühe suhtega, lõpedades peale seda kui lapsed nii suured et suudavad ise totu närida ning jooksevad teisele, kolmandale ja mõni ka neljandale ringile. Tehes ühe inimese õnnetuks ja teise õnnelikuks, nii et kui soovitakse välti sellist hinge agooniat siis andke neile õigus mitut naist pidada. Iseasi kas keegi sellepeale aega viitsib raisata, kuid kui jälgides üldist pilti meie himuratest inimestest siis selliseid mehi vist isegi leiab.
Kuid paraku on mehed ikka sellepeal et lont tühi ja tööluus kirjas.
Miks mehed nii käituvad?
Kui kodus jääb midagi puudu - olgu se seksuaal elamus, ekperimendid ja igasugused uued avastused mis rikastavad seksuaal elu ja kui kas või üks neist koostisosadest jääb kodus oma naise juures puudu on se ju külapealt lahkelt tulema.
Ja kui naine kodus pirtsutab et nii ei sobi või öäk ma kohe oksendan või veel hullem peab seda eksperimenti tabuks - on seda ära kasutamas tüdruk tänavalt kes juba jupi aega jahib seda korralikku meest.
Nii et tuld ja tänapäeval pole olemas eetikat ( abielu truuduse eetikat ) ja kui ikka nähakse et naine ei kohtle meest nii et ta ei vaataks kõrvale, tõmmatakse karvane pähe kui saksa kiiver, karvadega lõuaalt kinni et loksuma ei hakka ja nii se mees kadunud ongi - ühe naise õnnetus teise naise õnn ja selles mitte ei saaks süüdistada mehi mitme naise pidamises.
KUS JUURES SE KEHTIB KA NAISTE KOHTA KUI VAHETADA ÄRA POOLED. Siin ma ei kaitseks ainult mehi, kuid ise isasena hoiaksin siiski meeste lippu kõrgel
˅ näita rohkem ˅
1
2