Foorum
2010-12-15 09:56
Rääkige targad midagi Nikon d7000 kohta? Ja kui selle kohta saab kõik öeldud siis kindlasti mõne teise aparaadi kohta ka
˅ näita rohkem ˅
2010-12-16 17:44
hea kaamera. nikoni body istub hästi käes nagu alati. isiklikke kogemusi pole selle mudeliga, aga ma usun et peale tehniliste näitajate ta eriti ei erine. näitajad on tal vähemalt minujaoks vägagi piisavad. ostad hea valgusjõuga obje juurde ja väga hea komplekt.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-16 21:15
tänks.
http://www.nikon.co.ee/et_EE/products/product_summary_list.page?sParamValueLbl=NIKKOR%20objektiivid&sParam1ValueLbl=Autofookus%20objektiivid&ParamValue=NIKKOR+Lenses&Subnav1Param=Auto+Focus+Lenses&Subnav2Param=0&Subnav3Param=0&RunQuery=0&ID=0
milline neist oleks see õige?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-17 10:50
Selgita eesmärki mida pildistama hakkad. Võid sigma objektiive vaadaka, on soodsamad, aga osadel võrdväärne kvaliteet.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-17 20:56
no peaasjalikult kindlasti õues, selliseid sündmisi asju kus olen ja mis jäädvustamist vajavad, liikuvaid objekte, loomi linde looduses ja sellist stuffi, nagu ikka amatöörid, selles mõttes et mitte portreesi ja stuudiofoto moodi asju jne. Vaatasin selle sama d7000 hte linki kuskil, sain nagu aru, et teda müüakse komlektis aparaat ja objektiiv, aga kolm erinevat komplekti, st kolme erineva objektiivi vahel on võimalik valida. võibolla kui õige oskan valida, polegi eraldi teist vaja juurde osta, amatöörile peaks ju piisama?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-17 20:56
no peaasjalikult kindlasti õues, selliseid sündmisi asju kus olen ja mis jäädvustamist vajavad, liikuvaid objekte, loomi linde looduses ja sellist stuffi, nagu ikka amatöörid, selles mõttes et mitte portreesi ja stuudiofoto moodi asju jne. Vaatasin selle sama d7000 hte linki kuskil, sain nagu aru, et teda müüakse komlektis aparaat ja objektiiv, aga kolm erinevat komplekti, st kolme erineva objektiivi vahel on võimalik valida. võibolla kui õige oskan valida, polegi eraldi teist vaja juurde osta, amatöörile peaks ju piisama?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-17 23:34
Linde ja loomi... Ilmselt on seal komplektis kitikad, nendega saad kassi ja kadriorus luike pildistada. MIna olen läbi odavate ja kallimate zuumide jõudnud arusaamiseni, et mulle on vaja portreeobjet. Praegu asendab seda üks normaalfix ja 100-300 lühemas otsas.
Kui sa täpselt ei tea veel milleks sul vaja on, siis võta koolirahaks mingi odav zuum. Vast hakkad kasutades aru saama kas on pikemat ja valgemat vaja või hoopis laiemat.
˅ näita rohkem ˅