Foorum
1
2
2011-05-02 21:17
Selline lugu, et naine räägib, et olen talle armas ja hea "sõber" ja las olla sõbrad jne. Aga siis ta saadab just mulle üliseksikad pilte ennast ja õrritab... Kuidas sellist asja aru saada ja kuidas käituda, et teda voodisse saada?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-02 23:08
tulekyla, kas voodi on ikka olemas kuhu seda naist saada tahad?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 12:32
saada talle pilte vastu ja oota reaktsiooni
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 13:13
käitu nii, et küsid temalt otse, et kas olete siis sõbrad või ei ole. ja selgita, mida sa nendest piltidest jms arvad.
ja teine asi - miks sa arvad, et ta sulle seksikaid pilte saadab? sulle tundub, et ta teeb seda seda meelega või ehk on asi hoopiski selles, et ta ise pole tulnud selle peale, et sind need pildid " natuke segavad" teda sõbraks pidamast?
ma saan aru,et sa ise tahaksid olla enamat. nii et tehke see asi omavahel selgeks.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 14:01
hmm, üldiselt usaldaksin naiste nõu rohkem kui meest oma, aga Boombasticu ettepanek paistab vähemalt naljakam.
Utha: vot, see on juba ammu tehtud, niiviisil sai selgeks, et ta tahab sõbrad olla, aga nüüd on tunne, et käib mingi kaval mäng mille eesmärk on mule ebaselge. Kipun arvama, et ta tahab midagi enamat, aga ainult juhul kui mina mõistan millised tingimused on või juhul kui mängin kaasa, ja mängin hästi
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 14:05
jälle see arvamine. oled sa talt otse uurinud selle kohta? ega keegi siin ei oska sulle öelda, mida sa tegema pead.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 14:07
nohjah aga ettepanekud on teretulnud
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 14:40
mis ettepanekuid sa siis tahad? oled sa ise oma teemaga tutvunud? sa ju pole temalt endalt uurinudki. muidu sa siin ei küsitleks teisi ju
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 16:09
tulekyla, ole kavalam ja ära räägi palju, saada mõni pilt ja oota, naistele meeldivad igasugu mängud...

a ja pane see video lisaks...
http://www.youtube.com/watch?v=N9hazmsUxrM
ja see...
http://www.youtube.com/watch?v=sBwlobhCgSU



˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 16:27
No milles üldse küsimus? Kui temake saadab üli seksika pildi, siis tuleb seda , kui üli isuäratavat kommenteerida
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 16:27
et sellised naljad

boom, mis video sa siia pannud oled?
"This content may contain material flagged by YouTube's user community that may be inappropriate for some users."
kuhu selline asi sobib
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 16:43
utha, sul on "lapselukuga" YOUTUBE
sina ei tohi selliseid asju ilma lapsevanemata vaadata
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 16:51
no seda ma arvasin kes see tegi - ise tegi. tegelikult ma sain aru, et seda saab "muukida" ka - tuleb ainult linki vahetada ja ongi sul ees see, mis vaja
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 16:53
utha, tee seda...need on vÄÄga sexikad videod
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 16:58
teame, oleme vaadanud. nüüb peab keegi teine veel neid vaatama. see on keegi, kellel oli kellegi teisega teatud muresid
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 17:01
no me ei saa seda kedagit ( kellel on kellegi teisega mingid arusaamatused mis on seotud mingite asjadegasundida) ju sundida, see oli soovitus
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 17:10
ei saa jah. vägivalda ma ei poolda
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 17:20
see ongi su viga...

ok, ilusat öhtut
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 17:32
aga sõna oli üliseksikas, pigem midagi taolist:
http://www.youtube.com/watch?v=M7ZBjkXobyA&feature=related

ja selge on see, et Utha rääkimise metood e toimi selle naisega. Aga ok, kui naist ei saa, siis vähemalt saab nalja, photoshopasin üks ta pilte veidikene ja saatsin tagasi (photoshop stiilis politsei fotorobot
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 17:34
saab nalja? head naljad sul siis oma "sõpradega". või oli see teema ka tegelikult nali? või vaata naine, kellel oleks peas "korras".
iga naisega saab rääkida.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 10:31
Utha munu arust on sinu jaoks suhted (suhtlemine jne.) õudsalt keeruline protsess, kus pead alati valvel olema, et keegi sulle "ära ei paneks"
võta asja lihtsamalt, ole positiivsem!

tulekyla, iga normaalne inimene saab naljast aru, kui ei saa, väldi seda inimest
miks sa just seda tüdrukut valisid (ma mõtlen videot)?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 10:38
minuarust oled sa oma arvamusega praegu vales kohas. ja teiseks - sa ei tea minust midagi. nii et ära tee oletusi, kui sa pole ise midagi uurinud.
oleks teemas, eksole?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 10:41
Utha me peame kusagil kokku saama ja kirjalikult paika panema, millest ma tohin sinuga rääkida ja millest mitte, ok?

Kas sa punast veini jood?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 12:29
Utha: just jah, nalja saab Ta arvas, et see nali oli naljakas nii, et sellega arvan küll, et väärin pluss-punkte Boomi teooria järgi tähendab see ka, et naine on normaalne, aga selles ma pole nii kindel )
Boom: see sai valitud, sellepärast, et naine väitis, et ta kandis sellist asja (mis arvetavasti oli nali)
ning kui selle teema algatamine viib selleni, et Utha ja Boom saavad kokku ja joovad veini, siis loodaan, et teevad teineteist igavesti õnnelikuks ja maailm on juba natukene parem ja ilusam
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 12:36
tulekyla: ok, õnne teilegi
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 16:05
tulekyla, vaevalt utha nii vanu mehi nagu mina tahab
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 16:48
ei taha jah "nii vanu". ma vaatan veel vanemaid
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 17:09
vaata siis mind Utha, ma olen boomist vanem
ja Boom, äkki sa ei teadnud, aga tänapäevased noored naised väga meeldivad sinu vanuse mehi, viimane kes väga tahtis mind oli 19... ja üldiselt viimasel ajal on kõik naised kellega suhtlen nii u 19-22... kuigi ma tegelt eelistan natuke vanemad...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 17:16
tulekyla: parem keskendu oma seksikale tuttavale. sul oli see probleemiks. see, mida või keda mina valin ja vaatan, pole siin oluline.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 17:59
ei, ei, temale keskenduma oleks täiesti mõtetu, sest mul pole mitte mingit aimugi mida temaga ette Kõik on juba proovitud, paar korda oleme suudelnud (ammu) ja peale seda taas "sõbrad" olnud. Äkki viin teda sööma vms aga edu ei ole loota

pean leida kedagi teist kellega eduvõimalused suuremad ja siis äkki üks päev tekib probleemiks nimetatud naisega võimalus ja sel juhul haaran see kinni (kui ma pole juba selleks ajaks vana ja hall või hõivatud )
˅ näita rohkem ˅
2011-05-06 16:13
tulekyla, ehk kiireks 1x sexiks on noored ok, kuid midagi paremat püsivast partnerist, kes tunneb sinu soove sulle silma vaadates ei ole olemas

utha, oota natukene olen juulis aasta vanem
˅ näita rohkem ˅
2011-05-09 13:55
tean, tean, aga need püsivamad kipuvad tahtma ka kooselu, lapsi ja eluaegne "sponsorlust"
˅ näita rohkem ˅
2011-05-09 15:35
tulekyla, aga siis on ju kvaliteetne sex garanteeritud ja garantii on eluaegne
˅ näita rohkem ˅
2011-05-22 14:42
Sellisele sõbrale tuleb konkreetselt asjad välja öelda. Kui teeb, et talle sellised jutud on üllatuseks, siis see inimene ei ole eriti küps ja lollitab sinuga. Kui talle otse hakkad ütlema asju valel ajal, ehk kui tal on pahad tujud või on tal ka mingi edasijõudnum meesobjekt, siis võivad sellega kaasneda jutuvestlused tema "kaitsjatega", kes teevad sulle selgeks, et sa pervo hoiaksid eemale temast. Nii.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-02 16:56
1. kindlasti lollitab
2. temaga pole mõtet otseselt rääkida, see on talle igav, tuleb kaval olla, või unustada
3. mingit kaitsja tal kindlasti ole ning juhul kui tal oleks, ma ei kardaks - aga naine teeks vajadusel ise selgeks, see on ta juba kaks korda teinud, aga siis ikkag mingi aja pärast on kõik jälle ok

aga naised on palju ja aega on vähe, lõbustan end teiste naistega kuni vbl kunagi tekib õige hetk
˅ näita rohkem ˅
2011-06-05 20:11
Aga ehk kruvib lihtsalt hinda üles----tahab raha :$ ja mida ei saa suure raha eest seda saab väga suure raha eest jne.aga ma usun et piisaks sellest et kui seda pakkuda on kaks võimalust--kas on kohe nõus või ei vasta enam üldse--mida olekski tarvis tõestada---parem järsk lõpp kui lõputu ootamine
˅ näita rohkem ˅
2011-06-05 20:17
jälle mingi raha teema, sa cora oled ka prost?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-05 20:27
Oma arust nagu pole.....kas on keegi väitnud sulle et on? Lihtsalt foor umeid lugedes ja kirjades mida saan on rahapakkumisi nii palju----mina küll sexi eest raha ei võta ega paku ka .Nüüd olen naca pettunud sinus Kiremõrvar---hea ju aasida sinuga siin ja enanst lõbustada aga nüüd tegid mulle haiget....ai kui väga kohe,arrogantse ja endast lugu pidava naisena ikka väga kohe....
˅ näita rohkem ˅
2011-06-05 20:31
no kui naine rahateemat ajab siis teada kellega tegu, nagunii tuleb välja
jälle targem
˅ näita rohkem ˅
2011-06-05 20:37
kiremorvar, sul on eriline viha prostituutide vastu? miks sa igas naises kohe prosti otsid?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-05 21:17
ei ole viha, hoopis kaitsen end. suur vahe.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-06 10:02
Kaitsed ennast prostide eest???Mis relvaga siis? Ei maksa jah?Teed külma arve?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-06 12:18
ah lõpeta. kui ma tean kes on prost siis ma nendega võimalusel ei suhtle. mul ei ole vaja mingit külmaarvet teha, ma ei roni teadlikult elusees prostiga voodisse.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-06 14:12
Ten points for that man
˅ näita rohkem ˅
2011-06-06 15:54
kiremorvar – et siis solvates siin osasid naisi prostituudideks sa tegelikult kaitsed ennast?
mitte ei saa aru, mis sulle ei meeldi – kas edukad ja targad naised või vihkad sa raha.
raha teema huvitab ju sindki. see on sama asi, mille eest sa kogu aeg siin naisi kritiseerid ja koheselt prostitutsiooniga seostad.

ps- kui keegi tunneb ennast intellektuaalselt allasurutuna, siis tema kaitserefleksiks on vastata teisele teravustega.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-06 16:37
Aga elada ju tahaks enne kui tissid täiesti välja venivad.....Nii et ärgem taandagem naisi emaste ja ja prostide tasemele, elagem ise ja laskem teistel elada ja pyydkem vältida oma ebakindluse ja komplekside väljaelamist teiste peale.d
˅ näita rohkem ˅
2011-06-06 18:02
Papi..mulle tundub,et absoluutselt kõik naised on sinu arvates prostid....ainuke sõbranna seega Pihu Pille...
˅ näita rohkem ˅
2011-06-06 18:11
aga kuidas te solvute? kui keegi ütleb mulle "pede" siis ma ei solvu sest ma pole pede. kui ma räägin prostidest siis saavad solvuda ainult prostid ja miks te solvute? teie ei taha mind, mina ei taha teid....

muidugi te olete äärmiselt edukad naised miks see jutt teil siis ümber raha koguaeg tiirleb, mhhhhh
me oleme ihas, kus veel prostide konsentratsioon saab suurem olla, ega ometi kusagil raamatukogus.

demi, sina oled prost. mida peaks mees nägema naises kes kiimleb tema rahakotiga? tühine kõnts on selline naine.
igaüks valib oma tee, keegi ei sunni naist prostiks.

mina suhtlen naistega vabalt, näete isegi
˅ näita rohkem ˅
2011-06-07 17:43
Kiremõrvar...sul on vist tõesti õigus...ma olengi prost...
Jube hea on olla....kui meenutada kui mitu tiiru ma maakerale peale olen teinud ilma ise selle eest maksmata ..kui ilusad kasukad mul on ....kui ilus kodu mul... ...ma ise ei ole küll midagi kelleltki küsinud ja eks need on olnud maskeeritud kui sünnipäevakingitused,jõulukingitused..lihtsalt hea-tuju kingitused
Kui see on prost olemine,siis väga hea on olla prost
˅ näita rohkem ˅
2011-06-07 18:07
hahaaaaaaaaaaa
alles sa talvel ruigasid et üksi mees sind reisile ei vii ja nüüd uuups, tervelt mitu tiiru juba ümber maakera tehtud.
see on sul nagunii lätlase kodu mille pilte sa vaatasid ja kasukaid nägid poes
˅ näita rohkem ˅
1
2