Foorum
1
2
2011-05-01 15:02
kas temperamentsemad või külmad
˅ näita rohkem ˅
2011-05-01 15:54
külmkappi pandud kana on külm, aga naine?
ei saa aru, mida sa siin küsida tahad
˅ näita rohkem ˅
2011-05-01 15:57
kas meestele meeldivad külmad või kuumad tibid?
ja naistele meeldivad missugused mehed?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-01 17:30
Kindlasti temperamentne.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-01 17:33
aga kui naine on temperamentne nii, et lööb nõusid vihastades või vihahoos solvab sind igati mood, mis siis?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-01 17:34
arvan, et see on ka temperament.....
˅ näita rohkem ˅
2011-05-01 17:40
Nõude purustamise elab üle. Aga solvamisega on vist nii, et sellised sõnad üldse tuleksid, peaks eelnevalt olema juba suur austuse puudus oma partneri vastu. Siis ei jätku suhet ka kuigi kauaks. Kui tüli püsiks teemas ja oleks suunatud rohkem mingi teguviisi ja mitte isiku vastu- kas käterätt käib ikka sinna, või mis kell koju tullakse või kui ruttu peaks sms'idele reageerima...mis siis ikka, tuleb kogu pakett vastu võtta. Olen nõus.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-01 18:15
ütleme nii, et kui naine on slaavlanna, siis slaavlannad on väga temperamentsemad.
ma võin olla vihane ja nimetada meest solvavate sõnadega, aga ma ei mõtle seda tõsiselt...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-01 18:26
Siis on veidi paremini läinud. On tülitsetud aga solvangud püsisid teemas ja ei olnud isiku pihta suunatud ropud-solvavad. Ütleme nii et, eelistaksin sellist slaavlannat, kes samamoodi tülitseks (kuna vältida ilmselt nagunii ei õnnestu). Tõsi küll, see tõenäoliselt kahandaks mu valikuid.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-01 18:37
Temperamentsed ikka ja kui olukord liiga tuliseksmuutub, siis leiab vahendeid, kuidas taltsutada seda ülekeevat temperamenti
˅ näita rohkem ˅
2011-05-01 19:00
Siis on veidi paremini läinud. On tülitsetud aga solvangud püsisid teemas ja ei olnud isiku pihta suunatud ropud-solvavad. Ütleme nii et, eelistaksin sellist slaavlannat, kes samamoodi tülitseks (kuna vältida ilmselt nagunii ei õnnestu). Tõsi küll, see tõenäoliselt kahandaks mu valikuid.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-01 19:03
mulle meeldivad sama külmad mehed kui ma isegi olen
˅ näita rohkem ˅
2011-05-01 19:24
Kuumus ja külmus selguvad alles tegevuse käigus. Mis salata - külma kesta alt kuuma olemust välja koukida on põnev väljakutse .
˅ näita rohkem ˅
2011-05-01 19:52
tundub, et keegi saab aru, millest ma räägin
nii see on, et teise tegelikust olemusest saad aimu alles siis, kui olete mingi aja temaga suhelnud ja erinevates olukordades koos olnud. osade puhul tead kohe, kes või mis ta on, teised panevad su ise enne proovile ja nendega peab natuke tegelema.
kannatlik peab olema. kui on vääriline inimene, siis pole pinna alt otsimine jms ka mingi vaev, aga siin tekib teine oht: teinekord on tunne, et see otsimine tegevusena ongi see, mis su nendega suhtlema paneb. st et ei tohiks minna seda teed, et sa uurid ja proovid teise loomust ainult uurimise enda pärast. sellest ei tule enamasti midagi head.
aga jah, ma tean, et nii on huvitavam
˅ näita rohkem ˅
2011-05-01 21:29
Nõudelõhkumine on hüsteeria ja temperamendiga vähe seotud. Hüsteeriasse võib kergesti sattuda ka see, kes voodis uinuv meritäht.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-02 08:52
ja kust sina seda tead, et nõude lõhkumine on hüsteeria?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-02 09:24
nõude lõhkumine pole temperament, vaid halb kasvatus. hüsteeritsemine ja kisa pole temperament, vaid on tegemist turunaisega. temperamentne naine on vaoshoitud ja rahva ees võib ta hoiakust ja silmadest temperamenti lugeda. kahjuks on see temperamentsete naiste puhul unistus, aga õpitav ja saavutatav. vahel löövad ikka lained pea kohal kokku.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-02 09:32
ei tea.
aga temperamentne mees?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-02 09:57
Tark ja endast lugupidav naine ei hakka kunagi nõusid lõhkuma, olgu ta kui temperamentne tahes.Tal on enda tunnete näitamiseks paremad meetodid
˅ näita rohkem ˅
2011-05-02 10:01
ok, näiteks millised?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-02 10:16
Tark naine leiab võimaluse.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-02 11:09
Jotteff...vahel on nõude lõhkumine suisa kasulik...sest vaadates seda killu hunnikut, mõistad, kui kallis teine inimene on
˅ näita rohkem ˅
2011-05-02 11:19
Seda vaatad tÅ¡eki pealt, kui uusi nõusid ostad!
˅ näita rohkem ˅
2011-05-02 11:38
Apelsin...ma ei tahaks seda tshekki näha
˅ näita rohkem ˅
2011-05-02 11:45
Aikon, vaata ikka, muidu võtab veel topeltraha
˅ näita rohkem ˅
2011-05-02 11:49
Topelt küll ei kärise aga makstes käsi väriseb
˅ näita rohkem ˅
2011-05-02 12:32
Et käsi ei väriseks, tuleb valida kindla käega naine, kes sulle nõusid pähe ei pilla
˅ näita rohkem ˅
2011-05-02 12:42
Kindla käega naine võib pealuu purustada
˅ näita rohkem ˅
2011-05-02 13:25
Aga kui nõud jäävad tervels, .........
˅ näita rohkem ˅
2011-05-02 13:51
Kui nõud jäävad terveks, siis olid nad plastikust
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 09:02
lõpude lõpuks kiilud ju toovad õnne, aga portselani omad
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 09:24
seos inimese olemuse ja tema käitumisharjumuste vahel on täiesti olemas ning see, kui taldrikuid või lillevaase vastu seina loobitakse, on ka loomulikult selle otsene ilming ja näitab mingit temperamenti, aga see pole (!) hea temperamendi tunnus.
minu arvates.samuti pole seda minu meelest solvamine.
ega mulle ka pole eriti selge, kas see, kui taoline hoog peale tuleb, on ajutine „bad temper“ või sootuks „ill nature“. ma sain aru, et teise vihaga solvamine jms oli toodud ainult näiteks selle kohta, kuidas on käitutud. tegu pole ju mingi tavaga ega temperamentsuse tunnusega.
temperamentne inimene peab samamoodi oskama ennast vaos hoida. st et ta ei saa lubada endale rohkem solvamisi kui teised ega ka saada neid andeks.
mis sellest, et tegu on vihahooga. seda enam peab siis vaatama, mida öelda, sest iga hoogu kogunud ja seni tagasi hoitud tunne või arvamus tehakse siis teisele otsekoheselt teatavaks.
see nn otsekohesus ongi teisele solvav, kuna siis ennast enam ei kontrollita ja tuleb nagu tuleb.
teinekord ongi parem teada saada, mida sinust või sinu kohta tegelikult arvatakse - suhted selginevad kohe ja see pool mulle vaidlustes meeldibki -, aga solvamine pole vaidlus. need on erinevad asjad.
ma olen selle poolt, et tuleb välja elada, aga seda tuleb osata teha nii, et sellega oluliselt ennast või teisi ei kahjusta.

teisalt ma tean, see soovitus, et tehke midagi arukamat ja hoidke end vaos, taolises olukorras ka eriti abiks ei ole, kuna tegu on kaosega peale kaost tuleb aga aru. kui ei tule, siis sunnitakse tulema. eriti siis, kui sa vaatad neid enda poolt tekitatud kahjusid
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 09:28
ma olen kunagi (ainult korra) teise asja vastu maad vihaga visanud.
huvitav, kas see ka loeb?
enam pole nii teinud no mitte teiste juures olekul. samas, mul kukuvad asjad niisama igale poole või teen katki. nii et ei peagi midagi erilist tegema.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 09:48
Kas laps, kellelt on äravõetud lelu, pikali viskab, kisab ja trambib jalgadega on temperamentne? Ei, tegemist on lihtsalt jonniva lapsega, kelle kasvatuses on miskit nihu läinud. Täpselt samasugune jonnimine on ka asjade loopimine ja sõimamine.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 10:52
no nimetame selle siis halvaks käitumisharjumuseks?
tegelikult teatud olukordades on võimalik aru saada, miks keegi nii teeb ja ma ei pea praegu silmas agrippina toodud näidet.
osadel ongi tunded enda sees ja hoiavad neid seal. isegi viha hoitakse tagasi, kuna arvatakse, et selle näitamine teistele või ainult selle tundmine on midagi halba ja siis veel see, mida teised neist arvavad jne.
eks ta ole natuke halb ka, aga asi ongi oma viha oskuslikus suunamises. ma arvan, et kaos (olgu selleks või oma toa seina lammutamine) tekib ka siis, kui blokk on pealt ära tulnud. nii et kes see oskab öelda, millega tegu on.

nt ma nägin korra filmi, kus tegelasteks olid vähihaige mees ja vähihaige naine.
teatud aja nad ka (eriti see naine) elasid ennast teiste peal välja, kuna tundsid ennast solvatuna nende poolt, kes polnud vähihaiged või kellel oli olemas see, mida neil ei olnud. ja eks neid solvati vist ka natuke, aga peamiselt nad arvasid ise nii, et see, mis nendega toimub, pole õiglane ega hea. ja ega ei olnudki, sest nad olid ju tegelikult suremas.
kui too mehe paariline - vähihaige naine ravile saadeti ja talle enam lootust ei antud, siis ta oli endast väljas. ta oli saanud endale kuskilt kurika ja sellega ta siis peksis valimatult segi seda, mis talle teel ette jäi.
muidugi tekitas ta kellelegi sellega kahju, aga see polnud filmis oluline. oluline oli väljaelamine ise. enne seda oli ta kogu aja ennast ja seda naist vaos hoidnud ning rahustanud. nii et siin kohal ma saan temast aru.

vahel on asjad ka teistmoodi.
see oli näiteks.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 11:20
Tuli jälle meelde lugu, kuidas japsidemaal oli ülemuse kabineti kõrval olnud teine täpselt samasugune kabinet ülemuse mulaažiga. Ainult selle ruumi korrashoid oli väga kallis olnud
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 11:28
novat. muidu nii tsiviliseeritud ja vaoshoitud jaapanlased peavad ka ju kuidagi ennast maandama. vaata või nende filme ja animat
otsitakse muid väljundeid ja need peavad olema teistsugused.
võib-olla erutabki osasid inimesi teises teatav agressiivsus. ainult et seda aetakse temperamendiga segamini
mis sa arvad?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 11:57
Või on tegemist hea ja halva vahelise tasakaaluga. Selleks, et edasi hea olla, tuleb endasse kogunenud halb väljalasta
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 12:04
ja kuidas seda teha?
välja lasta halba
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 12:05
lase ennast lõdvaks, kõik mis segab, tuleb ise välja!
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 12:07
Ja muideks valju häälega ropendamine pidi suurendama valu talumist...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 13:24
et selle pärast siis osad ropendavadki? tegelikult on neil valus?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 13:27
no nad lasevad halva välja...kogu aeg...
krt see tuleb vuist rasvasest söögist
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 14:41
pigem nendest poolfabrikaatidest
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 16:03
ja mis on praetud õlis...brrrrrr
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 16:25
paneb kohe ropendama onju?

huvitav, kas ropendamine kuulub ka temperamentsuse tunnuste hulka? selline omadus nagu "temperamentne ropendamine" nt
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 16:39
krd rsk paneb ja tra (ups se vist hernesuppi viga)
kindlasti on seos olemas, mida temperamentsem inimene seda mahlakam sõnade valik!
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 16:43
ma arvan ka umbes nii
muide see "hernesupp" oli eriline roppus praegu. isegi ropum kui muu, mis sellele eelnes. uh, boom. kus on su viisakus
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 16:45
ei tea mina midat, ma iseõppinud, hariduseta, nagu ma olen

oota mul on veel leivasupp, tänases menüüs
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 16:46
boom, ära ropenda
˅ näita rohkem ˅
1
2