Foorum
1
2
2008-04-09 22:03
miks iha.ee naised end poseerivad kuid kuulutused on ehtne nali ... kõik mehed kes on selle väitega nõus antke teada kasutajatest kes on fake või siis teevad nn nalja et soovivad üheöösuhet või grupiseksi ... kõigil kellel on kogemused andke siia teada !! TÄNAN!!!
˅ näita rohkem ˅
2008-05-17 14:36
ei teaks küll ühtegi
˅ näita rohkem ˅
2008-05-18 12:08
kõik naised soovivad kedagi-midagi leida nende endi sõnul aga tegelikult ei ole veel ühtegi näinud kes tegelikult tutvuda tahaks......või on minul midagi nii kapitaalselt viltu et ei sobi kohe mitte ühelegi....
˅ näita rohkem ˅
2008-07-07 14:37
Seks on keemia ja proff keemik armastab pikki valemeid. naised on keemias tugevamad. Kui ütled lühidalt, et teeme neljapäeval kell 2, võtavad vast jutule vaid need, kellele see on oluline sissetulekuallikas. Ülejäänud tahavad ilmselt moosimist või mingit sooja või lihtsalt võlusõna. Mõni naudibki närvikõdi, mis seostub oma roosinupu anonüümse eksponeerimisega...
˅ näita rohkem ˅
2008-09-20 11:24
aised ajavad ajaviiteks mingit jama ja narrivad mehi
˅ näita rohkem ˅
2008-09-21 15:03
kuulge mehed...kui teie ainus ettepanek on maha, taha ja pärast kähku minema, siis ei ahwatle ju ega ma elukutseline ole...ikka suhelda tuleb...ja siis näha, kas reaalis ka lootust kokku saada on natuke waewa wõiks ikka näha ka..
˅ näita rohkem ˅
2008-09-22 09:57
Ma pole näinud naist, keda seks ei huvita Enamik unistab ka meeletust üheöösuhtest, mida hiljem oleks hea vannis üksi meenutada Kuidas aga selgeks teha, et sina oled see õige? Selleks peab ilmselt koolis kirjutama õppima ja paar raamatut läbi lugema või naisele vastavalt, äkki hoopis vait olema ja ootama....
˅ näita rohkem ˅
2008-09-22 14:45
näedsa üks juba õigel teel...kõigepealt kirjutama õppida ja siis tuleb kõik muu....
˅ näita rohkem ˅
2008-10-03 15:43
Nimesid eriti meelde ei tule, kuid päris paljud aint näitavad ennast, või on sponsori otsinguil. Ei tea, kas see on pehmem väljend teenindajate kohta, või hakkab kaduma naiste hulk, kes pole nii lollid et sexida ilma tulu teenimatta.
˅ näita rohkem ˅
2008-10-06 15:41
Klegoli20 on fake kasutaja.
˅ näita rohkem ˅
2008-10-08 16:54
Samas, kirjuta palju tahad, ikka saad vaid kirjasõbra Äkki on see kirja teel tutvumine üldse jama?
˅ näita rohkem ˅
2008-10-09 00:16
no krt, kõik ei saa ju kõigile meeldida......kui korra juba proovitud kokku saada ja ei kipu inimesega enam kuidagi suhtlema, siis rohkem ei tahagi ju. Meeste arvates vist kõik nii lihtne, et saada aga kiri, et saame kokku ja naised jooksevad.....pole päris nii need asjad ju. Palun , mehed, siin selliseid ka, kes kohe nõus on, tuulutage rahakotti ja asi korras.....teised otsivad ikka midagi muud, eelkõige tekib huvi inimese vastu suhtlemisoskusest....
˅ näita rohkem ˅
2008-11-22 10:06
kirjasõber ju ka hea asi !!!! kui leiad hea sõbra gunson
˅ näita rohkem ˅
2009-02-16 19:31
vaadates, milline on siin meeste ja naiste suhe, ei imesta ma üldse selle üle. pole ju reaalne, et ühe väikse augu kalla askeldavad mitu hiirt... auk peab ikka suurem olema selleks (mõttetera pikka moosimist ootavatele naistele ). kui suudaks isegi vastata "ei", või saadaks pikalt paari lausega... samuti on siin sellist rahvast, kes jutult on nii tegijad, et kirjuta või raamat nendest aga lubaduste täitmise hetkeks tekivad erinevad tõrked...
kokkuvõttes - suured jutupaunikud (reeglina ilma näoga pildid) - lubatud, siis teostatud kohtumisi 0%, keskmiselt aktiivsed mitte sexi eesmärgil tutvujad - lubatud kohtumisi 100%, täidetud 100%. passiivsed ehk. mitte kedagi otsijad - lubadusi 0%, seega täidetud lubadusi 100%

pikk jutt, sitt jutt
˅ näita rohkem ˅
2009-02-20 23:56
Tõesti pikk ja segane jutt, mina ei pane oma nägu siia iial üles, mul niigi häbi, et siin vahel luusin See on nagu tasuta litsimaja, kus tuleb vaateaknal urrut demonstreeriv tibi ära rääkida Pärast seda, kui ta on juba nii ära nühitud, et toatäis mänguasju ka rõõmu ei valmista
˅ näita rohkem ˅
2009-03-04 18:28
Hmm... arvan et selle teema autor tahtis 5leda seda, et siin suht palju naisi, kes tegelikult lihtsalt ennast n5itama tulnud. Neil kas reaalis t4helepanu puudus, v6i lihtsalt vaja enesele t6estada et ma veel siiski v6in oma maisest olemusest midagi v4lja imeda, kasv6i midagi visuaalset, millega siis enesele leida mingi v4ljund. Selliseks ostarbeks on ju olemas teised kohad, nagu rate ja muud sellised. Hmm... vabandust, seal nad ei suudaks teismeliste noorte vibudega sammu pidada. Kuid olen kindel et on palju selliseid kohti nagu adult rate jms, kus nad saaksid ennast eksponeerida ja rahuldada endid sellisel moel. Siia poleks neid vaja.
˅ näita rohkem ˅
2009-03-05 10:30
Aga on ka selge, et kui fassaad mõrane tuleb külalised ruttu tuppa kutsuda Kas seda tehakse virtuaalselt või päriselt, sisu on sama. Ega see, kui sa arvutimängus lapsi tapad pole vähem jälk, meil on lihtsalt illusioon, et virtuaalis oleme vabad inimlikkuse raamidest ja teeme, mis tahame. Elada tuleb nii, et kui su mõtted materialiseeruks, poleks su elu üks suur pasalasu
˅ näita rohkem ˅
2009-04-04 21:44
Tegelikult võiksid nad näidata end küll kuid mitte niimoodi.
Suures plaanis tutti...einoh meestel ajab vere keema küll aga milleks seda vaja on?
Et pärast ei öelda...
Eksponeerida võib ja tuleb, iseasi kuidas
˅ näita rohkem ˅
2009-04-05 19:53
ei pea ju alati tahtma kedagi ,lihtsalt näitad ennast ja vaatad ilusaid eesti neidusi .köik kes siin ennast poseerivad on ilusad ja julged
˅ näita rohkem ˅
2009-04-05 23:05
No mina ei mõista miks naised sexi eest raha küsivad...mina küll maksta neile ei kavatse.Ennem onan kui maksan!!!!!!!!Siiamaani pole ära vajunud,seega onan edasi
˅ näita rohkem ˅
2009-04-06 10:48
Naised, tehke mis tahate! Mehed kah, laske tulla kõige haigematel fantaasiatel! Mis meelel see keelel, ütleb vanasõna. Nii saame teada, kui väärastunud on inimlooma arusaam seksuaalsusest ja kui vähe on sellel pistmist armastusega. Mida haigemad on seksfantaasiad, seda kaugemale loodusest ja loomariigist. See on üks viis luua urbaniseerunud pseudokultuuri... ja kulud on ju väikesed. Oma riist on ju tasuta käes, kui kasutada veel rasestumisvastaseid vahendeid kah siis võib ju ühtlasi üle olla nendest aguliparmudest ja koopaelanikest, kes lisaks veel räämas lapsi sigitavad Ongi uus kultuurkiht moodustunud ja teater toimub elus eneses.
˅ näita rohkem ˅
2009-05-04 12:55
ei tea aga siin vastustest eriti ei saa aru kes keda siin moosib jah on väga palju naisi kes soovivad ühe öö suhet aga ega seegi ei käi juu lihtsalt mehed ega see ei ole juu nii ega meie juu valime ka naisi kui naine on tõesti liiga inetu ja loll ega ka ikka juu voodi kohe lambist küsimise peale ei lähe ja arvan et naistel sama mõte et tavai saame kokku ja kohe voodi siis ega polegi eriti lootust siis saad vist aint siis kui plekid selle kinni mina arvan nii
˅ näita rohkem ˅
2009-07-07 11:29
Mulle tundub, et iha-s olevad naised on täpselt samasugused, kui rates või kus iganes. Ei ole nad rohkem seksi peal väljas kui teised. Kui naist tahate saada, siis pigem soovitan mujalt vaadata.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-07 12:45
No nii pessimistlikku teemakäsitlust polegi olnud!
Vaesed mehed! Ja kõik oletegi ilma, sest selle asemel et natuke kirja ja kohtamise nimel pingutada, nutate siin!
Huvitav, palju te ise hakkamas olete, kui naine teil nööbist (pluusinööbist) kinni võtab ja küsib, noh, kepime ka või?
Raudselt ehmatate ära!
Ja paljudel meestest, kes siin ilma pildita nn keppi lunivad ja naisi kiruvad, on rates pildid, kus nad koos oma laste ja koduloomadega!!! Tean oma kogemustest rääkida!!!
Nii et ikka rohkem inimsõbralikkust!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-07 13:28
Ma olen täitsa vaba ja ei ehmu, kui naine nööbist kinni võtab, iseasi muidugi milline ta välja näeb. päris nyyd "auk on auk" ka pole
˅ näita rohkem ˅
2009-07-07 13:48
Siis ettepanek!
Et teeme eraldi koha meestele, kes üldse siit pole saanud!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-08 03:44
Palju neid mehi ikka koguneb kes julgevad väita,et ei saa.Siin pidid ju olema ainult kehvad naised,kes ei anna,
˅ näita rohkem ˅
2009-07-20 09:39
ega see ei olegi teema, et mis viis on õige või vale. igal naisel omad teemad, mis mõjuvad. ma näiteks ei ütle, et "taha-maha" kirjad oleksid alati välistatud, kui mulle selline kiri õigesti serveerida, siis ega ma küll pikalt mõtle iga inimesega ei saagi ju klappi olla, ka kirja teel mitte.)
˅ näita rohkem ˅
2010-03-08 18:06
Mõned naised on lihtsalt heal arvamusel endast
˅ näita rohkem ˅
2010-03-08 20:59
Arvan, et mitte naised pole endast liiga heal arvamusel, vaid mehepoeg kes naise kuulutamise peale oskab möö kosta kujutab omale ette, et kuulutav naine kohe selle peale lendab.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 15:55
Jahh.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-15 18:25
Miks teemaalgataja arvab, et see nali ja kõik naised kohe tahavad püsisuhet????
˅ näita rohkem ˅
2010-03-21 11:46
Huvitav kui suure arvuga tuleks tegemist kui küsiks kui paljude naitega sa siis oled suhet üritanud alustada?
Kui palju on siin saidil ültse naisi kes kogu aeg kuulutavad ja väidetavalt poseerivad?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-21 03:11
Mina arvan isiklikult seda, et naised ei tea isegi, mida tahavad. Nad arvavad, et tahavad, mida nad arvavad end tahtvat. Siiski, kahjuks nad seda ei tea
˅ näita rohkem ˅
2010-05-21 08:52
Kui naised iga esimese ettejuhtuvaga üheöö suhtesse ei lasku, siis ei tähenda see seda et me ei tea mida me tahame!
Vastupidi, teame väga hästi!
˅ näita rohkem ˅
2010-05-21 09:56
Teate, teate kulla Apelsin Sa anna poisile andeks, ta veel nii noor ega tea isegi, mida tahab
˅ näita rohkem ˅
2010-05-21 10:37
naised teavad küll, mida nad tahavad Aga naised ongi selleks, et mehi segadusse ajada ja lõpuks ei saagi need vaesed mehed aru, mida siis naised lõpuks tahavad
˅ näita rohkem ˅
2010-05-21 13:43
huvitav kas naistel on tõsimeelselt selline illusioon, et see mehi kangesti huvitab
˅ näita rohkem ˅
2010-05-21 14:54
To Rastal: ja mida siis naised tahavad?
Võin vanduda, et Sul läheb pea kiilaks, hambad kollaseks ja perse kortsu, hakkad kasutama Prostamol Unot ja käimistugesid, vahel väriseb Sul hommikuti pea ja kae kimbutab, aga Sa ei tea siis ka veel, mida naised tahavad.
Vahva! Eks?
Selleks ongi naised naised ja mehed mehed.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-23 23:35
Seda mida naine tahtis,saab mees teada siis,kui lõpetuseks naine talle ette loeb,mis tal tema pärast saamata on jäänud
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 00:47
jagan arvamust, et paljud naised ei tea isegi, mida tahavad. ja küllap pole puudust kanendest, kes tegelikult lihtsalt lollitavad. aga mis puutub sellesse meeste segadusse ajamisse- no keerutage terviseks! aga pärast ärge kurtke, et mehed teist ei hooli ja teid tõsiselt ei võta.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 00:54
siin foorumis on olnud juttu, et isegi kui mees üritab suhtlust tõsiselt võtta ning tõesti pika ja sisuka kirja kirjutab, siis ei pruugi see sugugi tähendada, et naine ka samaga vastab. ehk siis milleks näha näha vaeva, kui sellest tolku pole? naised võivad ju hoolega õpetada ja kõikvõimalikke tingimusi esitada, aga kui see on tegelikkuses vaid suur ja tühi mull- no ega mehed nüüd nii taipamatud pole ka pole, et end lõputult lollitada lasevad....
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 01:22
Meeste suurim viga ongi selles,et nad ei oska,ei viitsi,ei taha enda soove varjata.Kui mehed ei survestaks pidevalt naisi enda seksisoovidega,vaid oleksid kättesaamatud,küll siis lõpeksid ka naiste tervisehädad ja pretensioonid
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 09:45
Hetkel jagan küll -klemo-arvamust.Mina selle lühikese aja jooksul,mis siin olen olnud,olen vahel küll mõelnud,et paljud naised lihtsalt ei oska tutvusturul kaubelda.Ma ei mõtle,mitte rahalisi teenuseid seekord.See on teine teema hoopis.Puudub lihtsalt suhtluskoolitus naistel ning pannakse mehed kõik ühte patta nagu nad oleksid ainult seksiküsijad ja mitte enamat.Mehed ikka enamasti alustavad kirjavahetust ise,miks ta peaks siis esinema kättesaamatuna.Miks palju naisi vastavad kirjale ja seejärel kohe logivad oma rohelise tulukese välja?Miks puudub elementaarne viisakus päeva kirjavahetuse lõppedes?Miks liialt palju kasutatakse neid emotikone ja iga lause järel.Eesti kirja keel on nendetagi ilus.Vähesed ütlevad sulle tere ja lahkudes "ilusat päeva"Või "õhtut".Liiga palju asjatut tõmblemist,mis ajabki mehed närvi ja pärast ma ei pane imeks kui keegi mees veel rõvetsema hakkab ja mingi blokkimine hakkab
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 11:57
Mina küll ei kurda naiste suhtluskultuuri üle.
Ei tohi unustada tõsiasja,et meeste ja naiste suhe siin on 5/1.Seega peab iga mees arvestama,et tema kõrval on suur hulk konkurente ja parim võidab.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 12:20
Kui juba läks vanameeste arvamuse avaldamiskes, siis mina kah ei kurda naiste suhtluskultuuri üle. Vaid korra on õnnestunud saada ühe neidise ebatsensuursete sõnade osaliseks, kui julgesin tema fotol olevat segamini riidekappi kommenteerida
Aga kõik teised naised-neiud-noorikud on ikka alustanud päeva terega ja õhtut,head ööd soovides.
Muide Elmar!...Emotikonid on täiendus kirjakeelele ja hetkeemotsioonide väljenduseks. Mina kasutan neid ka ja üsnagi ohtralt.
Kokkuvõtteks siis seda, et naised oskavad väga ilusaid ja mõtestatud kirju kirjutada, mis muudavad ka päeva rõõmsamaks
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 12:22
Hästi ei usu,et siin üldse võitjaid on?
Ka see peab paika,et on naisi,kelle suhtluskultuur on väge kõrge.Kedagi enne ei maksa ikka hinnata kuni pole näinud.Ka siis veel ei saa ülevaadet inimesest.Andekaid ilukirjanike leidub kõikjal Vähem juttu aga rohkem tegusid on minu arvamus.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 13:19
Elmar,kust sa tead,et jutu kõrvalt ka tegusid ei tehta?Ega naised saa siis ennast ka lõhkirebida.Kui sinul pole vedand,siis järelikult on konkurendid sind lihtsalt ülerääkinud
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 13:31
Kui oskaks naisi läbi näha siis vastaks täpsemalt
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 15:03
Siis tuleb paremini vaadata
˅ näita rohkem ˅
1
2