perfo
naised võtavad lapsed kaasa ja paljudel pole mingeid lapsi või on lapsed eelmisest suhtest. küsimus sulle, miks naine ei seksi oma mehega ja mees peab seksipuudusest sebima teisi naisi? ahjaa, naistel kulub aeg koristamisele ja siis on nad väsinud.
tegelikult naised lahutavad sest nad on rahulolematud ja naised tahavad pidevalt paremat ja paremat, sest nad on rohkem väärt. statistiliselt kestavad lesbisuhted kõige vähem, isegi heterosuhetest vähem, sest seal on juba kaks ülimalt rahulolematut isendit koos.
perfo, kahjuks statistiliselt on lahutajaks naine, vähemalt eestist. teistel rahvustel on teistmoodi, seal traditsioonid ei luba kohe lahku minna. see perele pühendumine on ju tegelikult lastele pühendumine, seepärast mehel hakkabki igav, sest ta on suhtes muutunud kõrvaliseks olendiks.
riina: tänapäeval ei suuda kõrgete nõudmistega naine üldse meest endale leida. kuidas need lapsed tulevad? teadlik üksikemadus on ainult 40 aastaste naiste lõbu, sest neil on materiaalne kindlustatus ehk tekkinud või siis bio.kell teeb viimaseid tik takke. see on stereotüüp nagu mees jalutab minema, pigem naine aitab tal ise minema jalutada.