Foorum
2023-10-31 22:27
Mehed, kes "kinke" teevad, kuidas käitute?
Kui lähed kokku saama ja lubasid raha kinkida (üllatus-üllatus!) ja siis vaatab vastu mingi alla keskmise konn, kes peab nüüd endastmõistetavaks raha saamist, sest suutis ihasse oma pildid nii petliku nurga alt panna.
Kas lähed minema või ütled, et ei "kingi" või mis siis saab?
Või üritad iga hinna eest viisakaks jääda, sest oled ju ometigi "härrasmees" ja proovid asendit, kus vigu poleks näha endaga kompromissi tehes?
˅ näita rohkem ˅
2023-10-31 23:28
See probleem tekib neil, kellel kombeks põrsast kotis osta.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-01 00:14
eks jott juba teab ja on tema ju laudas nende loomadega sekeltanud. keda kottis võta ja keda pole vaja kotti panna
˅ näita rohkem ˅
2023-11-01 11:06
ei ole nagu probleemi, sest et piltide ülespaneku kuupäev on olemas ja kui tekib kahtlus, saab alati üle küsida. 2014a pilte joti moodi pole tõesti mõtet ülal hoida, siis võiks panna ju siia esimese leeritamise, külakooli vms
˅ näita rohkem ˅
2023-11-01 21:59
Ma küll kellelegi pappi pole loopinud, aga kunagi oli selline loll olukord, et kena neiu, kellega leppisin kokku, et veedame vabad jaanipäevad tema kodulinna lähedal hotellis, oli enne kohtumist just otsustanud end poisipeaks lõigata, mis oli üsna ebameeldiv üllatus. Kuna pärast kooli lõpetamist veel juhilube ega autot veel polnud, sõitsin ühistranspordiga teise Eesti otsa ja rohkem sel õhtul enam miskit tagasi ei sõitnud, olin sunnitud viisakaks jääma ning kokkulepitud plaani lõpuni viima. Alguses mõtlesin küll, et võtan vaid 1 öö ja siis lähen esimesel võimalusel koju tagasi, aga kuna ma oma üldiselt pean oma lubadusi ja tundus imelik seda plaani muuta ja veetsime pühad koos. Ikka suht gei on küll koerapoosis põrutada poisipeaga naist. Naisel peavad ikka juuksed olema.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-20 12:01
Konn või põrsas, mis seal vahet on...
Ma kahtlustan, et konnadel oli kõva ikaldus ja siis mõtlesid nad selle muinasjutu välja, et suudlemas käidaks.
Ülekantuna meenutab Krõlovi valmi, kus tegelaskujudeks olevad loomad olid tegelikult inimloomust kujutavad tegelased.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-22 00:19
Eks sa võid konna suudelda , mine tea äkki muutub printsessiks
˅ näita rohkem ˅
2024-01-22 22:38
misterjotti olen suudelnud aga ainult tagant
˅ näita rohkem ˅
2024-01-23 00:58
parem pigem vältida neid kullakaevajaid ja enne kohtumist raha kühveldamist või üldse lubamist enne kui pole kokkugi saanud.

Panna valiku ette et ta saab kas 100 rubla või 100 minutit. Ah et teine tahab 100 euroopa rubla siis? Nu ju talle siis pole sind ennast vajagi ega sinuga kokkusaamist, vaid vaja oli rahakotti. Polnud mõtet kokku saadagi siis.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-23 04:57
Ilu on vaataja silmades.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-23 21:58
Jah, ilu on Iha printside silmades.
˅ näita rohkem ˅