Foorum
2010-10-25 22:12
mehed, kummale rohkem pilk peale jääb?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 22:16
eks see sõltu kka sellest millised nad on?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 22:18
tegelikult vahivad tagumikku hoopis
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 22:22
ei tahtnud tagumikku lisadakas pead enda tagumikku silmas, juuksur?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 22:24
ekspert Charley Harper (2 1/2 meest) rääkis ka, et kui tissid väiksemaks lõigata, tõmbab see tähelepanu persele.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 22:25
Eks ikka vaatad seda mida on vaadata, mõnikord näed ainult silmi ja sinna upudki
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 22:27
jeerait
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 22:32
markxs, millised need rinnad siis olema peavad et sinu pilk nendele püsima jääks?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 22:32
kellybundy - minu tagumikku? mis sellega on siis? ma ei pidanud silmas ennast. pakkusin vahepealse
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 22:37
esiteks peavad nad olemas olema , teiseks eks nad peaks ika vlja ka paistma st nende olemasolu ka siis kui mantel seljas
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 22:37
jah, juuksur, sinu tagumikust käis jutt aga mida sa ise juuksur, endas rohkem hindad kas sääri, rindu või pepsi? kas on keegi meestest öelnud et sul on ilus tiss või kena säärejooks?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 22:59
Tagant vaates ikka sääred ja eest vaates....ülalt alla alustades silmadest ja lõpetades... Vaat ei ütle, millega
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 22:59
Kindlat mustrit pole, näen seda millele pilk peale jääb. Mõnel naisel on ilusad jalad, ilusad sukad, ei ole probleemi vaatamises. Rindu otseselt jõllitada pole ilus, aga äkki palutakse hiljem lausa katsuda
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 23:01
aikon, miks nii tagasihoidlikult, räägi välja
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 23:06
eks ta ole ju nii et sealtmaalt kus inetuks läheb tuleb pilk mujale suunata aga vahel juhtub see alles siis kui asfalt paistma hakkab
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 23:07
niiet,markxs, käid aga silmad maas?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 23:11
siis on viimane aeg silmad tõsta muidu põrkad kokku kui see just eesmärk pole
˅ näita rohkem ˅
2010-10-26 00:35
ikka säärtele - mulle meeldivad väikesed rinnad
˅ näita rohkem ˅
2010-10-27 05:11
Mhh, no mõnele naisele lihtsalt sobivad väikesed rinnad, mõnele jälle väiksem perse, see on nii individuaalne asi, mis mingi keha juures paremini silma hakkab.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-27 05:11
Mhh, no mõnele naisele lihtsalt sobivad väikesed rinnad, mõnele jälle väiksem perse, see on nii individuaalne asi, mis mingi keha juures paremini silma hakkab.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-27 22:16
no siiani on ikka sääri rohkem vaadatud...esimesena
˅ näita rohkem ˅
2010-10-28 13:58
kelly - no tegemist oleks lihakarniga, siis võiks jah rääkida heast rinnaliha tükist ja heast sääreliha tükist vms. ma ei pea midagi endas muust olulisemaks. mina olen rahul sellega, mis on. mis siis, et need on vigadega
˅ näita rohkem ˅
2010-10-28 14:58
Ei sääred ega ka rind - tegelikult jääb esimesena silm peatuma ikka tervikul (kas keha on proportsioonis või mitte).
Pigem näeb võibolla väiksema rinnaga ja keskmisest lopsakamate säärtega naisterahvas terviklikuna kordades parem välja kui peenikeste säärte ja megasuure rinnaga beib
˅ näita rohkem ˅
2010-10-28 16:54
No sellist kooslust - väike rind ja lopsakas säär juhtub harvem ette, kui siis on juba kõik lopsakas
˅ näita rohkem ˅
2010-10-28 19:27
Mina küll ei noki kirsse koogi pealt,kui saab siis pistan ikka kõik nahka.Aga kui ilusad pisikesed rinnad pluusi all ilma piduriteta hüppavad,siis võtab ikka suu vett jooksma küll.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-28 20:18
et sa jfjm oled siis kõigesööja?, et kui vaja, põrutad 100kilost mammit?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-28 20:37
Aga miks ka mitte?Rääkis ju parmaleikingi oma mälestustes sellisest tädist,ega ma või ju viletsam olla.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-28 20:41
siis pean sind oma tädile tutvustama
˅ näita rohkem ˅
2010-10-28 20:48
Aga kas su tädi on kõigesööja?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-28 20:53
seda ei tea , üks mees surnud, teisega läksid lahku, praegu vaba ja vallatu
˅ näita rohkem ˅
2011-08-27 10:57
Huvitav teema on püstitatud. Aga vastan natuke teise külje pealt.
Kui neiu on küljega minu poole, siis pilk jääb rindade peal seisma. Kui naine on seljaga minu poole, siis pilk rändab ringi. Nt mööda sääri, peput ning ka alaselga ja puusad. Lisaks veel soengut. Kui naine on näoga minu poole siis vaatan esimese asjana silmi ja nägu. Ning vahel heidan kiire pilgu ka ülevalt alla. Pealaest kuni jalataldadeni.
Nüüd kuis hakkab suvi lõppema, saan teha suvest järeldusi. Peamiselt vaatasin rannas bikiinides olevaid neiusid. Mmm seksi. Ja siis oli kummaline hobi veel. Kui neiu oli seljaga, siis suvise riietuse alt oli kerge märgata, et kas neiul on ikka rinnahoidjad seljas. Ka väga seksikas kui rinnahoidjad isegi mingitmoodi välja paistsid. Loodan et ehk leidsite endale midagi huvitavat. Kena sügise algust kuumadele neidudele.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 03:37
Mina olen hoopis imelik, igatmoodi tagurpidine vist.
Minu poolt naise ülevaatamise järjekord selline: 1.Kintsud (kuni puusadeni) 2.Häbemekink 3.Häbememokad. Kõik see on vaadeldav hästi siis kui naisel jalas liibuvad püksid, teksad, retuusid, trikood, trussad vms. Tagantpoolt vaadates: 1.Kintsud koos pepu/puusa joonega 2.Kintsude vahe (kas on läbipaistev) 3.Häbememokad (võiksid sealtsamast vahest siis ka nähtavad-aimatavad olla). Kui ei ole liibuvat või nappi jalas, siis uurin näiteks seeliku istuvust puusadel ja selle järgi püüan ette kujutada-konstrueerida varjatud kehaprofiile.
Naist alasti näha mulle ei meeldi. Rannabikiinides ka eriti ei meeldi. Pikkade ümberkeha pükstega on naise kehaprofiil ikkagi kõige efektsem.
Absoluutselt ei huvita mis nägu naine on (võib vabalt täielik krokodill olla, olen kõigega rahul), ealeski ei märka soengut, absoluutselt ei huvita ka millised rinnad on (võivad olla nullpesulauast kuni hiigelpommideni, mul kama kaks), ülakeha osas üldse ükskõik. Sääri ja jalalabasid/jalatseid ma ka mitte kunagi ei märka.
Veider, eksole!
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 09:09
naisel peavad seksides ka retuusid jalas olema? sul on raskekujuline fetish juba
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 09:35
Mitte ainult naisel, ikka mõlemal! Natuke ekstreem seks trussal, aga mis teha, ... See on natukle kummaline küll, et nägu ja keha pole oluline, ainult trussad Siis võiks ju vabalt juba nende peale onada, milleks sinna veel naine segama
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 09:41
Seks trussades, see on kindlasti uus ja innovaatiline raseduse vältimise viis
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 09:45
Raseduse vältimseks kasutatakse ikka kondoomi aga trussad võivad sellegipoolest jalga jääda, egas topeltkaitse kärise, kui just trussad ei kärise
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 09:51
huvitav kas selliseid naisi ka leidub kellele on oluline mingi sarnane fetish nagu on trussaril, mees peab kandma mingit kindlat riideasja ja muu selle mehe küljes ei huvita
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 00:25
kiremõrvar (jt), loe teema algust ka, küsimus oli siin, et millele naist nähes pilk peale jääb. Seksimine pole praegu üldse teemaks. Isegi naisega mingi suhtluskontakti loomine ei tulnud vist arvesse, lihtsalt näiteks tänaval eemalt mööduvate naiste nägemise kohta küsiti arvamust.

Igal juhul mina olen endaga väga rahul, täiesti argiselt riides tänavatel ja poes käivad naised pakuvad visuaalselt juba täieliku rahulduse. Kui nad ise vaid seda taipaksid! Igal poeskäigul jääb mulle silma piisavalt selliseid kelle keha profiilijooned ja muud nähtused mulle täiesti sobilikuna paistavad. Niisama naistepesu või teksade osakonnas käimine ei tekita seda efekti, sest riidepuu peal rippuvad esemed ei hoia loomulikku kehakuju. Plastmannekeeni seljas võib aga ideaaljuhul juba sobilik olla küll, oleneb kui hästi see mannekeeni keha on disainitud. Meie poodide vitriinimannekeenid on väga primitiivsed, nende peale ei saa küll erutuda. Ka meie sekspoodides müüdavad tehisdollid on täiesti mööda, eriti nende täispuhutavate osas ma ei saa üldse aru, miks niipalju mehi neid usinalt kasutavad, ei ole neil tegu ega nägu. Siis võiks juba suvalist auku tarbida (kuna nagu ma aru saan selle jaoks neid vist tarbitaksegi - aga see pole ka praegu teemaks siin).
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 08:43
aga teeme teemaks sest mina pean nägu siiski tähtsaks ja meil on nagu vähe vaielda omavahel midagi.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-10 02:17
ega palja perseaga vaielda pole tõesti mõtet.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-19 00:00
Sääred... Rinnad.... Peps peab olema nagu Võrkpalli pall oopis
˅ näita rohkem ˅
2011-11-27 13:27
No ikka säärte järgi valin. Pealegi nailonsukad kus saab sõrmeotsaga libistada. Aga eks ise teavad, mis neil ilusat eksponeerida on. Sageli kiputakse ekponeerima valesid asju üldse.
˅ näita rohkem ˅