Foorum
2022-05-16 15:09
Mis on sellel naisel viga…
Otsustasin teha kohtumise kasutajaga … . Läksin kohale ja tal magab väike laps vankris ning ise võttis suhu ja väike kebo. Minule jättis see kohtumine pärast sita tunde veel. Laps tundus, et võtab rinda ja kindlasti pole mina ainuke kes tema rindasid ja nibusid näpid, Lihtsalt vastik hakkas ja lisaks kahju lapsest…
˅ näita rohkem ˅
2022-05-16 16:45
tõsine ??????!!!!! wovvv on mees esmalt annab suhu siis keerab taha ning hiljem tuleb ihasse halama , et tal oli väike laps vanksris. kui sa ikka nii mees oled miks sa siis kogu ettevõtmist ära ei jätnud aga kus sa, vaja ju toru tühjaks saada ja sitta see beebi vanksris aga pärast vot pärast.,aga kuidas tapeedi värv sulle siis meeldis või see ka ei meeldinud .
˅ näita rohkem ˅
2022-05-16 17:05
Luba ma täpsustan sulle -
See selgus alles välja minnes kuna maja suur ja tema ei ole ainuke elanik seal.
Ütles mulle alles välja minnes, et läheksin vaikselt kuna tal laps magab seal.

Või soovid detailselt kõike?
˅ näita rohkem ˅
2022-05-16 17:09
ei ma ei soovi detaile,piisab sellest detailist mis saa esimese postitusega tegid,kõik muu on juba puhas jura kulla mees tegelt mees on tiba liialdus sinusuguste puhul
˅ näita rohkem ˅
2022-05-16 17:44
Kus see laps siis magama oleks pidanud või mis ta selle lapsega oleks pidanud tegema? Läks ju isegi hästi, et laps nutma ei hakanud ja kebens sellest katki ei jäänud või veel parem - kolmejalgne ei jõudnud varem koju
˅ näita rohkem ˅
2022-05-17 16:01
KristjanV - sul on ju kontol märgitud - kohtud ükskõik millisega.... ,
˅ näita rohkem ˅