Foorum
1
2
2021-01-17 02:53
keda huvitab sinu pidev naakumine algusest peale , et tekitad joru. Olen vaadanud, kas katkeb kui mind pole iha-s , ei , sulle pakub naakumine lõbu, eks siis naagu edasi. Piltide kohta jagad kõigile ühest soovitust ?
˅ näita rohkem ˅
2021-01-17 03:00
Ainult sulle, otuke.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-19 12:45
jfjm
2021-01-12 08:30:58
Ära alahinda homosid. Kui kapipeded välja jätta, siis paljud naised on rääkinud, et kuigi homodel puudub seksuaalne huvi naiste vastu, ei sega see neil olemast tõelised härrasmehed, kes ei lase koos söömas käies naisterahval enda söögi-joogi eest endal maksta. Ning selle vastu ei protesteeri ka kõige hullemad feministid, sest teavad, et seda ei tule hiljem seksiga kompenseerida.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

need "kindlas kõneviisis mõlgutused" tglt nii väga eluvõõrad polegi.
mingil eluperioodil sai päris tihti kesklinna tuntumaid gaybaare tantsimise ja lõbusa ajaveetmise eesmärgil külastatud. ning peaaegu alati leidus mõni homohärra, kes lahkelt jooke välja tegi. kuigi lahkus peolt hoopis mõne nägusa noormehe käevangus
˅ näita rohkem ˅
2021-01-19 12:51
Endiselt võib täiesti kindlas kõneviisis kirjutada, et eeltoodut vaadates esitab jott oma fantaasiaid kindla tõe pähe.

Kõrgendatud eneseteadlikkusega naised ei ole müüdavad hoorad, et väljategemise peale üles sulavad.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-19 13:22
kas naisele joogi ostmise või õhtusöögi väljategemise järel keegi tõesti eeldab totaalset "sulamist" või kohustuslikku hooramist? haigelt Å¡ovinistlik mõtteviis
nagu jfjm mainis, siis tõeline härrasmees ei tee ilusaid žeste ainult naise voodisse ronimise eesmärgil.
vahel piisab "tasumiseks" ka naeratusest või meeldiva (lahti riietumata) naise seltskonnast.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-19 13:36
Tõesti on see Å¡ovinistlik, kui naistelt ülessulamist ei eelda
Hädasti on vaja tirida juttu "härrasmeeste" peale, kui jutt käib kõrgendatud eneseteadlikkusega ja äärmuslikematest naistest. Aga noh, see on sinu elu ja ega sa muud ei näe.

Tundub, et sul on palju aega, et saad idiootsusi kultiveerida. Kas sellepärast mingi karu välja ilmuski, et su olud töisemaks muutuksid?
˅ näita rohkem ˅
2021-01-19 13:44
minu ellu vähemalt ebaviisakad Å¡ovinistid eriti ei mahu jah
kas sina tegeled siin süvafilosofeerimisega aja ülejääkide, tööpuuduse või näljahäda sunnil, seda ei tea. aga mul on jah endiselt aega nii lobisemiseks kui aja surnuks löömiseks selline "konveier"
"mingi karu" ilmub välja, kui tal tekib soov oma Käskijannaga suhelda. ja ta ei piirdu ainult virtuaalsete austusavaldustega vaid suudab ka reaalselt naisele midagi pakkuda. nii et soovitan teistelegi, kellele kuulekad härrasmehed meeldivad
˅ näita rohkem ˅
2021-01-19 14:28
Nii "tore" on iga teemas sinu isiku kohta muudkui lugeda. Väsimatu ja võimas eneseimetlus!!!

Kui vahepeale nartsissisti kekutamine välja jätta, siis võiks jätkata kuskilt kellegi arukamaga.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-19 20:51
Huvitav kas majanduslangus on mõjutanud ka meeste arvu, kes seksi teisiti ei saa, kui raha eest ainult. Ja kas nende arvelt on suurenenud meeste arv, kes ei saa ka raha eest?
˅ näita rohkem ˅
2021-01-19 21:33
et kas majanduslangusega kaasneb ka peeniste langus? no tundub siiski, et tõusevad endiselt
ja foorumi põhjal statistikat tehes... vinguvad endiselt paar-kolm meeskodanikku- kes kuulutuste, kes teenindajate kallal. võimalik, et üheks kirumise põhjuseks on kogemus, et ainult rahast alati ei piisa teenindajaga kohtumiseks.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-19 23:03
Ei näe majanduslangust🤣🤣 Mehed on valmis kingitusi tegema ainuüksi selle jaoks ,et nendega natukenegi vestleks😋Seksi eest ollakse valmis juba elu andma
˅ näita rohkem ˅
2021-01-20 23:17
Ma küll piisavalt võimekas, et saan ise kuhugi või kellegile maksmata rahuldatud.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-21 19:23
eksole, ise tehtud- hästi tehtud
ilmselt on igaüks piisavalt võimekas, et ise kodus kartuleid praadida. aga ometi käiakse aeg-ajalt heas restoranis gurmaanlikke naudinguid otsimas....või vanaema juures pannkooke mugimas. mõned lihtsalt ei rahuldu rutiinse menüüga või pideva iseteenindusega
˅ näita rohkem ˅
2021-01-22 22:27
mõnele mõjub siin see langus väga on lausa kirjanikuks hakkanud ,,igas foorumi teema möliseb
˅ näita rohkem ˅
2021-01-23 12:43
nii, proua nikukest tabas majanduslangus ootamatult eile hilisõhtul. mingil muul põhjusel ju keegi foorumis ei suhtleks, onju
˅ näita rohkem ˅
2021-01-23 13:26
Sama kehtib ka sinu kohta kui sa teistekohta nii ütled.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-23 13:42
qwerty112
2021-01-23 13:26:48
Sama kehtib ka sinu kohta kui sa teistekohta nii ütled.
-----------------------------------------------------------------------------

kui sa ei tabanud mu postituses peituvat irooniat- siis mu arust käiakse foorumis eelkõige logelemas/lobisemas/lõbutsemas.
kui keegi usub, et käiakse näljahäda või tööpuuduse sunnil.....nojah, eks igaüks räägib oma vaatepunktist ilmselt
˅ näita rohkem ˅
2021-01-24 12:32
ka4 - kirjutab oma konto esiküljel: ...pole 10 aastat siin olnud ja nüüd ...; ainult ost ja müük ....

kokkuvõtlikult - e-kauplus
˅ näita rohkem ˅
2021-02-18 00:13
Heh, tore näha et s.ttagi pole muutunud, ikka samad l.tsid võitlevad vipi ja topi üle isegi foorumis
˅ näita rohkem ˅
2021-03-08 18:20
ja samad homotaadid käivad endiselt litse siunamas?
˅ näita rohkem ˅
2021-03-08 18:21
Capricosa ma tahan sulle mõnusasse tussi nussida ja sooja jobi kurku lasta mul ots linabe juba ja nyyd onanerin siju pilsi pwale
˅ näita rohkem ˅
1
2