Foorum
2010-09-23 15:07
millised pistikud?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-23 15:11
Emased.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-23 15:15
oli emased? mulle tundus,et need olid midagi vastupidist
˅ näita rohkem ˅
2010-09-23 15:28
Lülitist siis klõpsid: Fauckk on ja k off?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-23 15:45
ei, ma tekitaks siis lühiühenduse ja peale seda jälgiks, mis tehakse
˅ näita rohkem ˅
2010-09-23 19:25
Näed sa...tundub, et jäin millestki ilma
˅ näita rohkem ˅
2010-09-23 19:35
amal: M.O.T.T
aga amal nüüd on lüliti asendis "fakk off"?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-23 19:38
Ma tuleks teema algusesse tagasi ja küsiks algatajalt mitmest kirjast ta räägib et, statistikat teeb? On neid 20,50, 100, 150,200 kirja erinevatel aegadel ja erinevatele naisetele kirjutatud?
Tõenäoselt jääb arv alla 100.
Kui ikka nii palju % naisi ei vasta siis vist on viimane aeg pilk endasse pöörata. Muidugi nõustun nendega kes tõesti Sinu pildile tähelepanu juhtisid. Suhelda inimese selle kohaga kus selg ja jalad kokku saavad ja nime kaotavad on tõesti vastik. Ehk ongi selles teema miks just Sinu kirjdele ei vastata.
See on minu subjektiivne arvamus
˅ näita rohkem ˅
2010-09-23 19:41
parmaleikin: lüliti asend sõltub vaid minust
˅ näita rohkem ˅
2010-09-23 19:43
ama: Kui võimaluse maha magasid, siis sõltub see jah sinust. Aga kui ei ole mittehtegi komplektset tegelast, siis sõltub see asend teistest.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-23 20:00
parmaleikin: ja kust võtad , et ma siin võimalusi otsin?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-23 20:02
Väidad, et oled lihtsalt mittemillegipärast siin lehel? Haaramata kinni ühestki võimalusest?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-23 20:13
Väidan ankeedis ja ka siin, et olen siin suhtlemiseks...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-23 20:18
halloo amal. Oled sa vaadanud, et see siin ei ole Windows Live Space. Siin on reaalsed "torud" ja kui tahad suhelda, siis suhtle ka nende "torudega". See on päris "torude" maailm kus on päris "torud". Koogiretsepdie jaoks on teised kohad.
Ah ma ei viitsi jurada.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-23 23:21
Eks igayhel on päris reaalne "toru" ka Sinul...aga näe praegu ma suhtlen Sinuga, mitte Sinu "toruga"...või kuidas?....vähemasti mulle nii tundub
˅ näita rohkem ˅
2010-09-24 01:19
"toru" tõstis ka pead. Mis mis?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-24 09:18
natuke siis teemast ka.

eject, tead ma oleksin nii tahtnud sinust midagi teada saada, aga kuna sa siin millalgi mu blokeerisid, siis ei saa. mitte midagi ei saa teha sinuga, ma oleksin sulle vastanud midagi nt. kui nii, siis ma pean sinult siin seda uurima.
ma tahtsin teada, et kas sul on tekkinud sinna ka muid pilte peale selle avapildi? oleks huvi tundud
ja siis see ka, et mida sina sellise situatsiooni parandamiseks teinud oled?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-24 09:33
kui sina eject selle muutmiseks midagi teinud ei ole, siis ma pean ka pidama seda siin hädaldamiseks nagu amal. kui tahad, vaidle sellele vastu ja kinnita midagi muud
˅ näita rohkem ˅
2010-09-27 13:29
kas see Juuksur on igas pulmas peig ja igal matusel kadunuke? Lisatasu eest ka kohalike padufeministide seltsi eestvedaja? Või on tegemist lihtsalt verbaalse kõhulahtisusega?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-27 14:00
eject - jah, see ma olen. ja mis sa minu peale siin pritsid. tegele oma probleemidega. kas selleks pidi teema tegema? mida sa vingud
˅ näita rohkem ˅
2010-12-17 11:17
Väga tihti juhtub nii et kuna kirjutatakse palju siis tekib inimesel tunne et ta on nii nõutud. Siis ta hakkab oma "latti" tõstma ja valima kellega suhtleb. Siinkohal on aga oht et see latt tõstetakse sellisele tasemele, et ükski inimene ei küündigi enam nii kõrgele ja lõpptulemuseks võib osutuda hoopiski totaalne üksindus, selle inimese jaoks, kes seda latti nii kõrgele tõstis.

Ise olen teinud kunagi ammu (kui mul veel Skandinaavia+Baltikum reisiv töö oli) ühes venekeelses tutvumisportaalis testi, kus kirjutasin täpselt 100-le naisele pika ja sisuka kirja tehes väga palju viiteid naise ankeedile (ehk siis 100 erinevat kirja... aega võttis kuid uudishimu ei lasknud olla).
Tulemuseks oli 9 vastust:
3 vastust oli sisuga "ma olen siin niisama meelt lahutamas"
2 vastust oli teenuse hinnaga (kuigi ankeedil ei olnud sõnakestki sponsorlusest)
2 kirjavahetust kestsid paar päeva kuid lõpuks tuli välja et inimene soovis seal portaalis niisama suhelda ega plaaninudki reaalsusesse jõuda.
2 inimesega kirjutasin päris pikalt ning oli üsna huvitavaid teema arutelusid, kuid mitte ühegagi neist ei jõudnud asi kohtumiseni

Sellest olen teinud omale ka järelduse et ei olegi mõtet esimeses kirjas oma CV-d saata. Inimene kellele on meelt mööda või tekitab huvi mu ankeet siis ta vastab ka 3-4 sõnalisele küsimusele (loomulikult ma ei küsi "mis teed?" vms). Ning nüüdseks olen selle lause ka oma profiilile märkinud - ma ei saada esimese kirjana mingeid pikki tekste, sel pole mõtet.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-17 12:38
Selles on sul ka õigus! Vahel piisab väga vähesest, et sügavam huvi tekkiks
˅ näita rohkem ˅
2010-12-17 18:24
apelsin: Ja mis sinu puhul sügavama huvi tekitaks?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-17 18:47
Tuleb olla valgeks vareseks Hallid võivad kraaksuda,kui ilusasti tahes,aga kui parves on valge,saab tema kogu tähelepanu endale
˅ näita rohkem ˅
2010-12-18 08:42
Siin saab alati suurima tähelepanu Juuksur.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-18 11:05
Loomulikult pannakse juuksurit tähele,aga kas tema pikki kirjutisi ka läbi viitsitakse lugeda?Ja ega supernunnu ristogi tähelepanuta jää.Aga kas sellisele märkamisele järgneb ka huvi inimese vastu?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-18 11:32
Risto, Juuksur võib ju tähelepanu saada kuid see ei pruugi positiivne olla.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-18 20:46
no nüüd saad ka sina seda, kosmeetik. enam ei pea sa minuga tegelema, peale seda oled sina "kuninganna"
˅ näita rohkem ˅
2010-12-18 21:39
Kosmeetik- Juuksurit võidakse armastada ja vihata, kuid tähelepanu garanteeritud,sest teda jätkub kõikjale.
jfjm- pole ma nii nunnu midagi.Postkasti tuleb mõndagi.Ma polegi seadnud endale eesmärgiks olla kõigile meelt mööda.
Sõbralist suhteliselt mahukas. Kuid paraku tuleb tõdeda, et kõigiga suhtlemiseks, lävimiseks napib aega.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-18 21:45
tead vähemalt ma oman enda arvamust ja julgen seda ka välja ütelda seal, kus ma näen selle vajaliku olevat. seda siin tehaksegi. kui kellelgi on probleeme sellega, et ma muudkui arvan midagi, siis tuletagu endale meelde, millal ta ise enda arvamust avaldanud on.
juuksuri kommenteerimine ei ole eriti oma arvamuse avaldamine. ja minu meelest oled sina siin just eritilisel tahtnud teistele meele järele olla. silmakirjalik tegelane oled
˅ näita rohkem ˅
2010-12-30 13:38
Koopia tekstist, mille äsja lisasin oma ankeedi esilehele. Ei midagi isiklikku kellegi suhtes. Inspiratsiooni selleks olen saanud päris paljudelt siinsetelt naistelt (kasutajanimesid nimetamata) - aga kindlasti on ka positiivseid erandeid.

***

Üks väike filosoofilist laadi mõtisklus seoses käesoleva portaaliga.

Ilmselt on paljud siinsed mehed nõutud ja hämmingus, miks naised nende kirjadele kohe üldse ei vasta. Ükskõik kui viisakalt ja lugupidavalt seda ka teha. OK, ma saan aru, kui ei vastata kahesõnalistele kirjadele ("teeme keppi" vms). Aga samamoodi on sügav vaikus vastuseks ka pikkadele ja sisukatele kirjadele. Või siis "heal" juhul süüdistatakse kopeerimises-pasteerimises. Kui kirjutada teist korda (kasvõi selleks, et endale tähelepanu juhtida - äkki esimest kirja lihtsalt ei märgatud), siis mõnikord kähvatakse midagi teravat vastu - et mees on "vinguja" või kannatamatu või lihtsalt ebaviisakas. Võib-olla blokeeritakse üldse ära (nagu paljud naised siin seda väga kergekäeliselt teevad). Või siis "parimal" juhul ei vastata taas. Aga see naiste vaikimine ei ole ei ebaviisakus ega midagi muud. See on täiesti normaalne. "Naiselik", võiks öelda. Iha-naiselik vähemasti. Siin kehtib selgemalt kui kusagil iganes mujal - mis on lubatud Jupiterile, ei ole lubatud härjale. Kui naine tuimalt ignoreerib ja ei vasta mehe kirjale, siis see on nii loomulik ja normaalne, kui veel olla saab. Ebaviisakat ei ole selles midagi. Kui mees talle selle peale märkuse teeb, siis see on ebaviisakuse tipp.

Kunagi imestasin, miks siin portaalis küll nii palju naisi on - kuigi peaaegu kõik neist kurdavad, et siinsed mehed on nõmedad ja ei kõlba kusagile ja kedagi normaalset niikuinii ei leia jne jne. Aga ikka istuvad ja möllavad siin. Nüüd hakkan tasapisi aru saama. Siinses virtuaalses reaalsuses on iga naine printsess ja maailma ihaldusväärseim - ka see, keda päriselus keegi tähelegi ei paneks. Kuigi see ihaldusväärsus tavaliselt piirneb sooviga sellest naisest korraks "üle käia" ja siis oma teed minna. Aga ikkagi on ju nii vinge, kui kümned või sajad mehed muudkui kirjutavad ja soovivad tutvuda... Kohe kõrvust tõstetud tunne!!! Omamoodi hakkab neist siinsetest naistest lausa kahju. Kui palju võib nende hulgas olla kibestunuid, elus pettunuid, meeste (reaalsest!) tähelepanust ja inimlikust lähedusest ning soojusest ilma jäänuid. Midagi taolist, nagu näiteks ka see lugu: http://www.postimees.ee/?id=363763

Tänan tähelepanu eest.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-30 16:03
Mind paneb samuti imestama,miks naised vajavad seda lolli tähelepanu meeste poolt masskirjades ja seda kirjade hulka,mis nagu nagnetina hoiab neid siin sisse logituna.
Mulle meeldiks küll kui päriselus pannakse mind rohkem tähele.Olen kuulnud naisi lausa rääkimas,et tulge ihasse..seal mehi lademes.Kui hiljem küsida,kas ollakse siit kedagi leidnud..tehakse hapu nägu pähe ning kirutakse, mehed või midagi
Kas selliste pettumiste eest peab ikka inimene nii palju lõivu maksma ja alandusi taluma??
˅ näita rohkem ˅
2010-12-30 16:12
Kui umbes postkastist rahulduse saaks, siis, oh neid kilkeid ja ma tuleks oma toast välja vaid kohvipausiks.
Minu jaoks on tegelikkus proosalisem: regasin end just äsja ja nagu igal pool, nii ka siin pakub uus liha esialgu rohkem huvi. Sellest pole hullu, küll vastaks, aga..selleks tuleks end töölt lahti võtta. Olen teistes suhtlusruumides ennegi kirjavahetust pidanud, kuid siinne postkast pole just parim kirjariiul. Poskasti avades avanevad kõik kirjad korraga ja mingil hetkel ei jaga enam ära, kus on järg, kellele on vastatud, kellele on vastatud 2 korda, kelle profiili vaadatud jne. Ebaviisakusega pole kindlasti tegemist.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-30 16:14
Vähemasti foorumis kirjutavate naiste kohta see jutt ei käi.Muidugi tahavad ka nemad olla ihaldatud,Aga kiri vastuseta ei jää
˅ näita rohkem ˅
2010-12-30 23:12
Ma vist siis ei ole nii populaarne naine, aga ma suudan isegi lausele: "Teeme keppi!", vastata kaks sõna: "Tänan, ei". Ja kindlasti ei kuulu ma nende hulka, kes siin istuvad niisama kirjade kogumise pärast. Kuigi ühe noormehe väide, et iga naine tunneb end kõrvust tõstetuna, kui siin nii palju kirju saab, kehtib ka minu kohta. See aga ei tähenda grammivõrragi seda, et ma reaalses elus tähelepanuta jääks. Võibolla lihtsalt on selline periood mu elus, kus tahan siin olla ja suhelda ja kui leian mõne eriti huvitava inimese, kellega jutt klapib, siis ka kohtuda temaga. Ja kui see periood läbi saab, siis võibolla käin siin veel vanast harjumusest. Aga võibolla enam ei käi ka. Lihtne.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-22 18:56
Olen nagu mitme naisterahva reaktsiooni reaalselt kõrvalt näinud, kui laekub palju kirju korraga. Millele loomulikult eelneb mingi kelmikas kuulutus. Ex see üks ego tõstmise koht ole nii mõnegi jaoks. Selline virtuaalne mull.
Samas tean, tunnen ...hästi tunne neidu kelle hobiks ongi SEX. Ja vot tema jaoks see portaal töötab 100 prossa.
Kindlasti toimib see portaal ka mõnedele noortele emadele kes on saatuse tahtel üksikemadeks jäänud.
Soponsorkuulutused ju töötavad ja üürid saavad maxtud. Ja lapsedki pole nälgas.
Igale ühele midagi.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-25 11:30
kui saad sisuka ja pika kirja juba kolm korda järjest ja ikka sellise, et otsin elu armastust, aga konto on tehtud mingi 5 aastat tagasi, siis paneb ikka imestama küll, et kaua sa otsid a keda otsid ja milles asi, et ei leia
˅ näita rohkem ˅
2011-05-22 14:55
See, et postkastid on umbes ja nii, see on saiditegijate tegemata töö. Mingid lisafunktsioonid peaksid olema, mis reguleeriksid ligipääsu kirjakastile. Praegu on jah selline seis, et ma olen ca 1000 ankeeti vist läbivaadanud siin ja ütleme, et 10 on tagasivaadanud. 1% naistest tunneb huvi, kes neid nillimas on käinud. Eheh.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-22 19:05
Lisa pilt ja tagasivaatajate hulk kasvab märgatavalt. Küsimärgid on ju nii kohutavalt sarnased
˅ näita rohkem ˅
2011-05-22 19:08
aga miks peakski kogu aeg vaatama neid, kes sind vaadanud on? neid on igas sekundis mitu ja igas minutis veel rohkem.
eks see oleneb ka sellest, kui huvipakkuv sa ise naistele oled olnud ja kas nad ise on olnud huvitatud kellestki või mitte
˅ näita rohkem ˅
2011-05-22 19:22
Igas sekundis mitu??? Utha, sa kaldud vist liialdustesse
˅ näita rohkem ˅
2011-05-22 19:33
no see oli jah natuke liialdatud, igas sekundis nii ju pole. see oli ehk minu viga, aga minutitega tuleb mitu vaatamist, vahel ka 1 minutis mitu (1-3) korraga.
ehk kellelgi naistest tuleb ka sekundis mitu vaatamist. see "mitu" oli öeldud rohkem ülekantud tähenduses, näitamaks seda, et neid vaatamisi on palju.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-22 19:49
Taas. saidil peaks olema võimalus siis peita inimeste nimed. Näiteks mina ei taha näha, et Utha on mu ankeeti piilumas käinud ja siis ma teen vastava märke.. Nii ajajooksul saab väljapraakida kõik karvased ja sulelised, kui vaja. Või näiteks sellised seaded, et saab ise valida, et näitab vaid 25-30-aastaseid kasutajaid, kes ankeedil kõõlumas käinud. Pildiga tähelepanu saada? Uskumatu, et täiskasvanutele meeldivad pildiraamatud rohkem kui ilukirjandus
˅ näita rohkem ˅
2011-05-22 19:52
võiks, oleks. see ongi ainult soov, tegelikkus on midagi muud
˅ näita rohkem ˅
2011-05-22 20:00
Mis siis saab nüüd?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-22 20:07
ei tea, vahetad ehk kohta? see "peaks tegema" jutt on siin juba omaette rutiiniks muutunud
˅ näita rohkem ˅
2011-05-22 20:18
Eriti ülbe.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-22 20:50
jah. ma olen rahuldamata, selle pärast ma võingi selline olla
kui teemaga tutvuda, siis me peaksimegi rääkima siin ainult naistest ja sellest, kas nad on rahuldatud või rahuldamata olekus
˅ näita rohkem ˅
2011-05-22 20:50
Jagatudrõõm, kui uus naiskasutaja tuleb kümnekonna pildiga, siis tema esimese päeva vaatamiste nimekiri võib olla mitusada lehekülge pikk. Ja sa loodad, et sinu küsimärk seal kellelegi silma jääks.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-22 21:01
Ega ma ei nutagi sellepärast ega vaja nõuandeid. Aiman ise väga hästi, mis toimub siin. Sest naistel on vaatamiste arv ikka kordi suurem kui meestel. Need 700 kirjaga naised muidu rahuldamata, sest neil selline suur rootsi laud ees ja nad ei jõua kõiki äraproovida.
˅ näita rohkem ˅