Foorum
2009-10-30 11:51
Jäi kuke hääl kuulmata
kanade kõrvus
vist segas neid see
et kukel on sõrmus
˅ näita rohkem ˅
2009-10-30 18:51
Luuletamine ei ole mitte seksimõtete eemalepeletamiseks, pigem on ta üks osake strateegiast. Ja üks õige mees ei käigi kusagil kilkamas, kas sai või ei saanud.
Eriti veel eakamad ja kogenumad
˅ näita rohkem ˅
2009-11-05 17:07
mina, mina pole saanud... krt ja vist ei saagi...
˅ näita rohkem ˅
2009-11-05 17:16
Boom! ära Sa nüüd selle tühja asja pärast muretse Kui muud ei saa, siis nalja ikka
˅ näita rohkem ˅
2009-11-06 01:56
Mina olen ihast saanud mida olen tahtnud Tahtsin modelle, olen ka saanud
˅ näita rohkem ˅
2009-11-06 01:58
Unustasin mainida, et ka fotograafe olen saanud
˅ näita rohkem ˅
2009-11-06 16:06
....kuna pole vist tahtnud...?

aga aikon62 tänan sellegipoolest toetuse eest, oled väga südamlik ja tore inimene
˅ näita rohkem ˅
2009-11-06 16:10
Boom! Kui Sa nii arvad ...no ju siis olen. Aga Sina võta heaks......ja kui Sa ikka väga tahad, küll siis saad kah
˅ näita rohkem ˅
2009-11-07 01:49
Kuidagi luuleliseks on siin läinud . Ma ka pole saand, kole vist või miskit
˅ näita rohkem ˅
2009-11-07 10:23
:$ issssssssssssssssand kui andekad mehed meil siin on . niii äge luuule oli kohe ..... super .... :$ :$ :$
˅ näita rohkem ˅
2009-11-07 10:54
tere diamond! Kas võtad ka luuleklubi tööst osa või ootad, kuni Sulle luuletus kirjutatakse?
˅ näita rohkem ˅
2009-11-07 15:47
aikon sa kirjuta mulle luule aga waata et liiga roppu ei tee .............
˅ näita rohkem ˅
2009-11-07 15:50
Ma ei oskagi roppe luuletusi kirjutada
˅ näita rohkem ˅
2009-11-07 19:11
Panen siis aikonile järje

Kuid on kanu,
nii noori kui vanu,
keda ei häiri kuke sõrmus,
vaid tähelepanu ja õrnus.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-07 19:18
Vaaleesti, õigem

Kuid on kanu,
nii noori kui vanu,
keda ei häiri kuke sõrmus,
ja sooviks tähelepanu ja õrnus.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-07 19:42
kukk nii õrn ja kukk nii hell
ja ta seda iga kell
kukk on päris lõbus sell

kukk ei pelga öelda kanal
olgu noorel olgu vanal
sõrmus see vaid butafoor
kukk on hingelt ikka noor
˅ näita rohkem ˅
2009-11-08 00:28
To DIAMOND

Diamondiga lood on halvad
diamondit üks panter valvab
ligi tal ei pääse keegi
et ta `s sütitada leegi

loodetavasti polnud ropp,,,
˅ näita rohkem ˅
2009-11-09 16:54
peaks lausa eraldi luule huvilistele foorumi teema tegema
˅ näita rohkem ˅
2009-11-09 20:19
Aga palun Boom...pane teema üles
˅ näita rohkem ˅
2009-11-10 16:54
aga palun...)))))))))

http://www.iha.ee/index.php?mode=forum&main=2&post=10432
˅ näita rohkem ˅
2011-12-01 18:07
Huvitav, et mehed, kes ei saa, hakkavad luuletama. Ma ka, kui järjekordne üritus siin kedagi sebida on lörri läinud, siis suunan oma meeled poeesia valdkonda ja hakkan kurbi ridasid värssidena voolata laskma ...

Tasuta saada ehk siis kedagi ära sebida on ikka pagana raske. Või pole minust meest?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 11:36
Pigem mitte saamise põhjuseks on julguse puudus ja passiivsus. Muidugi iseasi kas peaks saamisele ülesehitama, ehitaks enne tutvumise üles ja siis sealt kuidas asjad kujunevad. Tänapäeval kipuvad suhted hästi käigu käima, kas kohe või siis liigutakse edasi. Tasuks võtta osa näiteks kokkutulekutest jne. ehk siis nagu alguses ütlesin, tuleb aktiivne olla. Passiivse inimesega ei taha mitte keegi suhelda, igav ju.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 12:10
Elektrijänesest mees mõjub väga kahtlaselt ja väsitavalt.Pidevalt "pinda käivad"tegelased saavad pigem bloki.
Kui mehel ikka välimust pole ja jutt ja imelik,siis ei maksa see aktiivsus suurt midagi.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 12:13
See on sul nii, teistel ei ole see välimus ju tähtis kui mees on iseenesest tore. Egas kõigil naistel pole meestesaba uksetaga, tegelikuses. Kõik võivad kedagi leida. Aga siin peab keegi tegema esimese sammu ja mida aktiivsem oled, seda rohkem silmajääd.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 12:16
Üldiselt on naistel eelistused...rääkides potensiaalsest partnerist.Meestel samuti-kellele meeldivad pikad naised,kellele pontsakamad,kellele blondid,kellele suured rinnad.Naistel on täpselt samuti eelistused ja kui "ründav"mees ikka ei sobitu nende nõudmistega,siis ei loe,kui aktiivne ta on.Kui naine on ~25 ja tutvub omavanustega,siis 50+ papi võib hullu aktiivsust üles näidata ja jääb ikka ilma.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 12:19
normaalne inimene ei heitu kui jääb ilma vaid püüab õnne mujalt. positiivsed inimesed nopitakse kähku ära
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 12:21
Positiivsed millises võtmes?Lahke anniga abs. kõigile?Muidugi nopitakse,pidevalt...
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 12:23
eiii. positiivne ellusuhtumine, positiivne suhtlemisviis jne. kes tahab suhelda inimesega kes koguaeg viriseb. tahetakse sellist kellest kasu on.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 12:32
Nõustun mishaga. Positiivne suhtlemine on kõige alus.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 12:45
kuna mina olen ihast leidnud, olen pisike jupats ja nõme pealekauba. peaks ju teistel meestel ka võimalus olema lihtsalt tuleb jalad persest väljaajada ja eesmärkide nimel natuke vaeva näha. noh pugemisega vist ka naisi ei saa, sestap peaks mees meheks jääma.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 14:52
Misha,sa võid jupats olla...väga paljud naised on lühikest kasvu....me ei tea,kas sa reaalis nii nõme oled netis kõik võimendub..
Sul on treenitud keha ja sa oled vaba(mitte suhtes)...need kaks elementi muudavad sind atraktiivseks..karvavabadus ka muidugi.
Lodeva kehaga abielus(suhtes)mees jääb siin raskustesse..eriti,kui ta midagi kulutada ei taha.Miks peakski abielus mees üldse kõrvalt seksi saama?ja veel tasuta?Ei peagi,ta on oma otsuse teinud ja elagu sellega.Paarid on teine teema.Leida naist,kes tahaks tulla paarile kolmandaks on ka keeruline.....tavaliselt soovib naine ise olla paari üks osaline ja leida seda"kolmandat".
Isiklikest vaadetest...ma isegi osaleksin selles kolmiklahenduses,aga mitte mingitel tingimustel selle kolmandana.Väga paljud naised mõtlevad sama.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 17:53
ma olen täiesti karvane, vaata veebikast kui ma paljas olen. no lodev mees võtab end käsile, natuke spordib ja toonus sees. ei ole need asjad ühti nii hullud.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 20:29
naised näevad asju teisiti,kui mehed.Mehed otsivad lihtsalt seksi..saaks kuhugi korraks pista ja vaevast lahti.Naised otsivad suhet...tihti ei saa nad ise ka aru,kuidas see suhe peaks välja nägema ,aga siiski on see peaeesmärk.Neid naisi,kes lihtsalt seksi otsivad on väga vähe ja tavaliselt näevad nad alla keskmise välja...see seletab ka madala latikõrguse..
Küsime siis nii-miks peaks/võiks 35+ naine reageerima näiteks 23-aastase poisikese seksisoovile.Pakkuma talle halastusseksi?Naine ei viitsi,tal puudub huvi selliste ühekordsete projektide suhtes.....
Misha...ma olen sind alasti näinud need karvad,mis sinu seljas kasvavad ei ole ahvi omad.Normaalsel karvastikul ja ahvikarvastikul on vahe.Minul kasvaksid ka karvad,aga ma ei lase neil kasvada...vaha teeb neile tuumapommi pidevalt
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 20:38
mehed otsivad ka suhet, keegi ei taha üksi olla, lõpmatuseni.
noh 35+ on vast noorema mehega lihtsam suhelda, noorem mees tahab teda ausalt. sa näed kõike enda vinklist, sulle ei meeldi seks, sa ei naudi seda ja kannad selle üle kõigile naistele. aga teised naised naudivad seksi, nende elu on poolik kui neil pole partnerit kellega seksida. ma olen keskmise karvasusega, üldiselt.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 20:40
Aga kui laseksid kasvada, kas siis oleksid karvane, nagu emaahv
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 20:56
demi, üldse ma ei saa aru miks sa ei seksi. igast sinu kommentaarist, noh üldiselt, vaatab vastu törts seksuaalset rahuldamatust. sul ei peaks ometi keeruline leida mõni selline kaaslane kellega elus edasi minna.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 20:57
Eks me oleme kõik siin pealt näinud,kuidas "suhted"ihas lõpevad...hoiatuste rubriigis....
Loomulikult tahavad naised ka seksi,aga nad ei taha suhet alustada seksiga,nad tahavad suhte arenedes seksini jõuda....selles on vahe.Naise seisukohalt pole ka väga mõistlik tegu kohe alguses seksi pakkuda..ilma inimest tundmata...see lõpeb kiirelt "hoiatuste"rubriigis...ja tundma õppides võib juhtuda ka nii,et ei soovigi selle isikuga seksida...
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 21:03
Ei ole tõesti keeruline....
Minu arvates on seks lõpppunkt,mitte alguspunkt...stardist välja sõites tundub kõik tavaliselt kena,aga siis hakkavad ilmnema "asjaolud"...valed suhete jne kohta,tegelikud kavatsused jne.Mida sa enam seksid siis?Pealegi...naisele,kes tahab head partiid on lubatud 2 avalikku ringi....mul on üks avalik ring ja üks poolavalik ring tehtud.....eksimisruumi enam ei ole,tuleb minna kindla peale....kui ei soovi muutuda laiatarbekaubaks...mina sooviks eksklusiivletil edasi olla.Naistele ei andestata litsakat käitumist..oleneb muidugi ka,kui suurelt mängida tahad....
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 21:09
aga miks sa pead seksi pakkuma, paku kõigepealt lihtsalt kaaslaseks. edasi läheb nagu läheb ja miks peaks hoiatustesse sattuma kui ise oled aus. einohhh, mis andestus...miks sa seda litsijuttu ajad. keda huvitab mida andestatakse kui see on sinu elu. veidrad probleemid on sul
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 21:26
Mina ei pakugi seksi ,ainult sõprust...aga imelik on kohtuda sõbraga,kel pidevalt mingi "kõvastunud seisund"
Näita parem jutukas oma karvu... hindame ära...
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 21:27
mine vaata mu rinda kui sa seksi ei paku siis ära räägi kah sellest muidu sul on endal koguaeg kõva
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 21:35
Misha näitab tissi......
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 21:37
Sa pakud seksi?Mingid erinõudmised ka on?Sobivad kõik?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 21:40
jutt oli sinust, mitte minust. mul nagunii sada käppa juba peal
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 21:42
Nii vallalised kui abielunaised küsivad endalt sageli, mida mehed tegelikult naiselt ootavad? Kas ma olen piisavalt ilus, tark, sale? Vene tutvumisportaal ElenasModels.com küsitles oma meeskasutajaid, et välja selgitada kolm kõige olulisemat omadust, mida mehed naistelt ootavad.

Tuli välja, et kakskümmend viis protsenti meestest asetas esimesele kohale lojaalsuse. Viisteist protsenti valis armastuse ja kolmandale kohale jäi ausus, mille valis kümme protsenti meestest.

Selgus, et abieluks ja tõsise suhte loomiseks ei ole meestele nii oluline naise välimus, kuivõrd hoopis suhte usaldusväärsus.

Naistelt küsiti sama ning ehk ei ole nii üllatav, et mehe välimus ei sattunud tulemustes isegi mitte esikümne sekka. Täpselt samad omadused olid olulised ka naistele.

Seega võib kokkuvõttes tõdeda, et kuigi abielunaistel ei ole jätkuvalt hea end täielikult käest lasta, on siiski hea teada, et kõik mehed ei pane jooksu, kui naine pisut juurde võtab.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 23:57
see mõiste- laiatarbekaup- kas sa räägiks selle lahti?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-04 01:37
laiatarbekaup on nagu sai ja piim toidupoes-kõigile kättesaadav.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-04 11:57
hmmm, kui veider.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-04 13:33
Ka kvaliteetkaubad on second hand poes juba madalama hinnaga. Mõne haruldasema eksemplari ostab ehk mõni hull antiigifänn kõrgema hinnaga, aga enamusel läheb hind ikka väga madalaks
˅ näita rohkem ˅
2011-12-04 14:21
Eksid,jotimees,eksid....nagu näha sa ise haruldasi eksemplare ei kogu...
˅ näita rohkem ˅