Foorum
2020-08-27 11:29
Täiesti ulme on Naine Otsib Meest kuulutusi "lugeda",sest lugeda on tõesti palju öeldud nende kolme sõnliste kuuulutuste kohta,millest 9 kuulutust 10'nest on litsid,ainult imeks munni raha eest...niii haledad ja aljakas,et alla Eesti keskmise välimusega Naised on sellel liha turul eriti üliheal arvamusel endast.....jõhhker ikka.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-27 13:06
Aga mida need naised siis veel peaksid kuulutama? Armastust ju kuulutuse teel ei otsi.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-27 13:30
no naised ongi litsid ja mehed süütud romantilised inglid, kes ühe sõrmenipsu peale saatana võrku langevad kas kellelegi see üllatuseks või?
aga tõesti vihaleajav, et naised pole endast piisavalt halval arvamusel võõra mehe suguliikme tasuta imemiseks, eksole.
kunagi ilutses ka esiorja kontos mingi meeleheitlik vihakõne "müüdavate vittude" aadressil vms. täpset sõnastust ei mäleta.
see oli muide ka üks põhjustest, miks kadus temaga kohtumise soov.
kibestunud ja ebastabiilse psüühikaga mehi on parem vältida- nagu elu on näidanud.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-27 16:11
krt küll , caprichosa, no mida see slave siia teemasse puutus?
Sa ka ikka ei saa igal pool kiremata olla, et "tahtis kohtuda, nüüd on kibestunud" jne jne
Kirjuta asjast ja ära piki igasse oma postitusse mingit muud jura sisse.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-27 17:23
aprilljuuli (või pigem aprillseptember varsti?),
jälle minu kannul patrullimas ja pesuvärvi ning postitusi sarjamas?

enne kui esiorja kaitseks ambrasuurile viskud, tõmba sügavalt hinge ja loe see teemaalgatus korra veel läbi.
tuli lihtsalt kerge deja vu........kuna tema kontos samas stiilis naisi halvustav vihakõne oli, küll ilma kirjavigadeta. tahtsin vaid sellega öelda, et kuulutuste lappamisest pole vast eriti kasu, kui avalikult jäetakse endast halenaljaka vihase mehikese mulje......see peletab viimasedki naised eemale, kel vbl oleks suhtlemiseks mingi huvi olnud.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-27 19:02
No ma ei oska veel öelda, kas aprillseptember võibolla tuleb ka aprilloktoober ära ...

A noh, ma ei sarjanud ju pesu, pesu on sul alati esmaklassiline ja ka sukad on sul alati huvitavad olnud, kuigi võrksukad, eriti nii suure võrguga mulle ei meeldi (ja see ei ole kuidagi sinu probleem, lihsalt mainin, et ise ei kannaks)...
Lihtsalt oli tähelepanek värvieelistuste suhtes. Pealegi mitte enda välja mõeldud ...

Ja ei käi ka spetsiaalselt sinu järel patrullimas, nagu sinagi, loen lihtsalt paljusid uusi postitusi ja võtan sõna seal, kus tahan
˅ näita rohkem ˅
2020-08-27 23:14
eks igaüks võtab sõna seal, kus tahab....mitte kellegi käsust või keelust lähtudes. aga võiks ju vahelduseks ka teemasse postitada näiteks arutleda, kas eesti naised on siis endast liiga heal arvamusel või mitte.

aprill, eks väikse võrguga on kindlasti kergem kala püüda
aga suure võrguga sukad erutavad täiega, vähemalt mind. kuigi viimasel ajal võrgulisi pilte nagu polegi teinud. värvieelistused on seiinast seina, nagu alati. suvel ja päevitunud nahaga ilmselt jah rohkem heledat "süütut" pesu valikus
˅ näita rohkem ˅
2020-08-27 23:39
Eks võrgu silm oleneb püütava kala suurusest
˅ näita rohkem ˅
2020-08-27 23:46
no just, jfjm. mina prügikaladega ei tegele
˅ näita rohkem ˅
2020-08-27 23:51
Ilmselt ikka tegeled kuna pead olema nähtaval et prügikala sind üles leiaks. Rabele kõvasti govid19 uus laine tulemas ja klinete jääb vähemaks.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-27 23:58
ära mulise qwerty, kui teemasse ei oska postitada. kui tegeleks prügikalaga, oleks ju ka sinu vastu võtnud
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 00:57
Sind capri ei saa jah prügikalaks nimetada. Vaalaliste hulka sobid paremini.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 18:53
Ju tal midagi ikka kripeldab... C le ei mahu pähe, et keegi võib olla üldse mitte kibestunud, kui temaga kokku ei saa.

Ja jälle laseb asju valesti paista. Ma ei halvustanud naisi, vaid ametisse kinni jäävaid ning muidu saamatuid prostituute. Siin on väga suur vahe.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 19:28
Vale võrdlus qwerty, Pigem ikka hai, sest vaalad söövad end planktonist paksuks. Aga tema ampsab ikka korraliku tüki ja jätab siis ohvri valudesse piinlema.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 19:38
pigem ikka see ilus kirju kala kes oli Kalapoeg Nemo pruut seal multikas, arvake ära miks
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 19:43
Ma ei oska arvata, sest pole juba kümme aastat telekat vaadanud ja kinos käinud.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 19:47
Odav vale, et ei ole telekat vaadanud
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 19:55
dirty old man. Normaalsed vanamehed on seda multikat näinud 10 korda oma lastega ja siis 10 korda lapselastega ja kodus on vhs videokassett mida on vaadatud 5 aastat järjest iga päev kuni vhs andis otsad. Noored rääkisid et vanaemad on hukas tänapäeval, ostavad pannkooke poest, näib et vanameestega on üldse perses.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 20:09
Jah jott, hai hunt ja lõvi on ainult fantaasiates sulle toredad. Tegelikult ei tahaks sa nendega kohtuda või nende ohvreid narrida.
p.s. ma pole selle ülbiku ohver, aga me teame, kes oli.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 20:53
no krt te ei püüagi arvata ve
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 21:04
Qwerty, kusjuures pole vale. Telekas täitsa olemas, aga kogub niisama tolmu. Viimati vaatasin vist kossu MMi
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 21:11
Valetada sa ka ei oska. Telekast võisid sa ju vaadata mm kossu kuid telekat kui sellist vaatad sa ikka.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-29 00:43
see pole valetamine cwerty, see on luuletamine. Et ega see jorma päris kesklinnas ka ei ela.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-29 01:58
ajame suled puhevile
˅ näita rohkem ˅
2020-09-06 19:37
Siin kuulutavad mingid ukraina litsid vigases eesti keeles.kohe blokivad kui küsin et kas oled haholl
˅ näita rohkem ˅
2020-09-08 06:33
On ühtmoodi, ei sobi, teistmoodi on ikka sama ju
Ma julgen kirjutada et mul on kriteeriumid mehe leidmisel ja juba saan, et kes ma selline olen. Noh, ma ei ole müüdav, seda olengi. Järelikult juba see on selge, et mul ei ole ükskõik kellega voodisse ronin ja oma lähedust jagan. Peetakse uhkeks ja liiga heal arvamusel endast.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-08 09:02
Kõik ei pea. Mõni peab lugu ka sellest pealtnäha tavalisest asjast, mis siin on harulduseks kujunemas.
˅ näita rohkem ˅