Foorum
2009-05-28 11:11
krt kyll naised kirjutavad et sisukaid kirju paluks ise nad ei oska selle sisuka kirja peale vastata tuleb mingi 1 sõnaline vastus
˅ näita rohkem ˅
2009-05-28 16:58
Püüa sina ka kümnetele kundedele pika kirjaga vastata.Nad lihtsalt ei jõua.Populaarsematel naistel on ju 1000 vaatamist päevas
˅ näita rohkem ˅
2009-05-28 20:51
eee....Sisukas kiri oli muidugi Sinu arvates?
http://www.iha.ee/index.php?mode=forum&main=3&post=3698
˅ näita rohkem ˅
2009-05-28 23:32
Kui pikad need sisukad kirjad peavad Teie st.meeste meelest olema?
˅ näita rohkem ˅
2009-06-01 06:28
jfjm kust sinu see ppulaarsuse 1000 vaatamist päevas tuli nüüd?
˅ näita rohkem ˅
2009-06-01 09:28
Ankeedist Baby18
˅ näita rohkem ˅
2009-06-01 15:17
ohh ära vahi
˅ näita rohkem ˅
2009-06-01 15:46
Sääl ju nii palju vaadata ja lugeda
˅ näita rohkem ˅
2009-06-02 01:49
1*1 sõna võib väga sisukas olla
˅ näita rohkem ˅
2009-06-03 16:50
alati kui naine esitab ankeedis pika rea nõudmisi, milline talle kirjutaja jms. olema peaks tekib mul kujutluspilt sellisest baaripukil laiutavast vanast lehmast, kes käsutab enda ümber tiirlevaid kolhoosinoorukeid, olles ise mitte esimeses nooruses ja suitsust-viinast rikutud nahaga, selline küladisko diiva, kes oskab nõuda ja ei tea mis tähendab endast midagi vastu anda Sorry, "tydrukud".
˅ näita rohkem ˅
2009-06-06 00:47
selline kasutaja nagu melizza on tõeline mõrd kes kasutab ära meeste hobisi nii et ärge sellisele kasutajale mingeid kirju saatke ja tal on väga nõmedad maitsed et näiteks mehed enda keha mahlu lakuks tõeliselt vastik mõrd ja ise veel salvestab selle video et pärast netti üles riputada
˅ näita rohkem ˅
2009-06-06 09:13
Ehh raul18............siinkohal meenutaks lugu kirikust, lollist ja peksasaamisest.
˅ näita rohkem ˅
2009-06-20 20:34
,see melizza kinnitas mulle,et ta ei viitsi sellise juraga tegeleda kui talle msni video salvestajat pakkusin,ja see sexykatake tahtis weebikas mu varusytust näha,paar päeva käis mulle ta pinda ja siis näitasin talle oma varustust weebikas üle 5 minuti,kalastuse varustust näitasin shimano spinningut ja lante,vaene pervo oli ikka väga pettunud,te viimased sõnad olid,et kas sa seda tahtsidki näidata,ma loodan,et ta ei rahuldanud,ennast mu kalastus varustust vaadates,ja kui teist keegi teeb tobedaid videosi weebikas siis kes süüdi on ,ikka teie ise,
˅ näita rohkem ˅
2009-11-20 00:23
toon ühe näite näite naisterahva "sisukast" kirjast- postituses oli üksainus sõna: "tere"
no ma vastasin talle sama "sisukalt"- "tere-tere"
sellega meie kirjavahetus piirduski....
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 10:19
Väga huvitav kas meestele tõesti meeldivad n.n. kesktormajad naised kes räägivad mehi rajalt maha või halvimal juhul surnuks. Minu arust on naise põhi olemuses olla tagasihoidlik. See ehk väljenub ka siin ses keskonnas mõne naise puhul.
Kui sa aga soovid pikki ja sisutihedaid kirju siis pane see soov ole ankeeti sisse. Soovin pikki kirju kuna mulle meeldib lugeda, vastan aga kahe sõnaga kuna kirjutada ei meeldi.
Isiklikult ma ei vasta ühelegi terele kui enamat kirjas ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 13:20
aike: aga miks siis ootad sisukamat kui isegi terele ei vastata siis pole isegi viisakust üldine devalveerumine mõlemal rindel ja polegi mehed kõiges süüdi. mida sa ikka kirjutad kui inimene ei viitsi su terelegi vastata
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 14:29
Mõtleks pisut. Kui ma olen tast huvitatud ja soovin temaga suhte alustada siis ma tutvustaksin ennast pisut lähemalt kui mingi lakoonilise terega. Ma olen ju huvitatud temast seega pean mina tegema endast sõltuvalt selle, et ta pea pöörduks minu poole.
Viisakusest ma siin saidil eriti ei räägiks, see ei kannata kriitikat. Lugemis oskusegagi on siin suured probleemid, enamat ei julge soovidagi.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 14:49
kui see mees sulle möhhigi ei vasta siis järgmisele mehele kirjutadki lakoonilise tere. kujutad ette kui paljud mehed alguses punnitavad, aga kui neile isegi ei vastata, siis ainult loll mohikaanlane üritab ainult uuesti ja uuesti. muide interneti suhtlus algstaadiumis on koguaeg pinnapealne olnud.

kummaline et just naised on need kes mingit sisu ootavad, samas on ise viimased seda sisu pakkuma foorumit lugedes jääb vähemalt selline mulje.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-09 17:38
Mis mõttes kesktormajad, kui naine tahab vestlust alustada siis võiks ikkagi (Aike) mainitud tagasihoidlikuse maha suruda ja peale TERE natukese rohkem (nt endast) kirjutada, muidu jäävadki enamus meie-teie vahelistest tutvustest-vestlustest surnult sündinuks. Pole enam see aeg kui naistel polnud sõnaõigust!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-15 21:23
Mu post kast kubiseb neist teredest ja totaktest näokestest. Kui ma tõesti kirjutan siis kindlasti rohkemat kui "Tere"













Ma rvan et see teema on hetke emoka najal püstitatud. Lihtsalt oli hetkeks paha tuju ja nii see piiksatus tuli. Juhtub ju kõigil, et täna just päike ei paista.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-22 19:17
hehh mina vastan küll terele ka tere ja näole vastan näoga isegi neile vastan, kes ankeedis lugeda ei oska... kui ikka pakutakse keppi ja keelekat ja raha ja erootilisi öid, on mul oskust kenasti kirjutada, et ei soovi seda ja tutvumine ankeediga enne kirjutamist kasuks tuleb. samas ei meeldi mulle kui küsitakse isiklikke asju... las isiklik ja virtuaal jäävad kaheks.... nii, et andke aga näppudele tuld kuigi tuleb tõdeda, et iga terega ei teki sellist nö. sidet ja tahet kirjutada... kuid reeglina hiljemalt 7 kirjaga see "suhe" lõppeb või on ka vastupidi juhtunud... avanemine lihtsalt võtab aega
˅ näita rohkem ˅