Foorum
1
2
2010-08-19 13:12
Suheldes naistega,olen aegajalt saanud neilt telefoni numbreid,et edaspidi saaks sedamoodi suhtlust jatkata.
Mis aga enamasti selgub..naiste moblad on enamasti,kas hääletu peal või hoopis levist väljas.Olen oma sõpradelt sedalaadi asju ennegi kuulnud.Miks üldse siis antakse number kui rääkida sellega on võimalik üliharva?Miks naised kardavad kellegi kuuldes vestelda tel.teel? Muidugi on erandid,nagu tööl olles või sellises kohas,kus lihtsalt ei saa rääkida.Alati saaks ju viisakalt vastata,et olen hõivatud ning helistage hiljem.Mu oma telefon on küll ööpäev läbi sisse lülitatud..
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 13:21
elmar59-ma ei usu ,et naised kardavad vestelda telefoni teel? pigem ikka teised põhjused ja ajaliselt võib olla pole sobiv moment.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 13:33
elmar59 - SMS-idest oled midagi kuulnud? teine võimalus oleks ka - tuleks suhelda vähem hõivatud naistega
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 13:41
Juuksur,kas Systems Management Server,kus mina neid tean
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 13:45
Elmar!Kui üks ei vasta...helista teisele
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 13:59
elmar59 - ma ei tea sellest, mida sa tead, mitte midagi ja muidugi ma ei tea sellisest probleemist, nagu sul on, ka midagi. ma pakkusin selle, mida ma oleksin teinud, kui teine saadaval ei ole. leppige siis omavahel kokku, millal te helistada võite. nagu ma enne ka ütlesin - kui on tegemist hõivatud inimestega, siis ei saa sa paremat suhet tahtagi. ta on ja jääb hõivatuks, sul tuleb sellega kohaneda
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 16:34
Ehk ei kasuta nad sulle antud numbrit igapäevaselt st antaksegi varu nr või millega seda levist väljas seletada? Ise annan inimestele ikka oma tava numbri ehk siis selle mida igapäevaselt ka kasutan. Kuna hetkel kodune siis mulle võib helistada ööpäevaringselt, telefoni hoian koguaeg sees et olla inimestele kättesaadav. Kui käisin tööl siis tuli ikka ette et helistati ka töö ajal kuid minu tööd see eriti ei seganud ning vaigistuse peale panema ei pidanud. Oleneb muidugi töökohast. Enda sõbrannal on töö ajal mobla hääletu peal ning kliendivabal hetkel helistab tagasi.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 16:36
Juuksur,asi pole selles kas inimene on hõivatud või mitte?Ma ei teegi sellest probleemi.Enamus naisi vähemalt siin ihas ongi eelnevalt hõivatud.Mina tegin selle teema nimelt sellepärast kui antakse kellegile oma telefoni number siis see on ikka mõeldud selleks,et sellega saab helistada vahel,mitte selleks,et ei taha vastata või on llevist väljas pidevalt.
Aikon62,sul ka õigus..nii teengi aga arved kuu lõpus on krõbedad
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 16:50
Kes kahju kardab, see kasu ei saa
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 17:17
BarbWire,oleks kõik naised sellise mõtlemisega...
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 17:31
elmar59-elus maksab kõik tasuta asju pole.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 17:31
Mõnes mõttes arusaadav kui ei taheta tava nri anda. Siin isegi numbrit jaganud ning tuli ette et helistati suva aegadel, eriti tunti minu vastu huvi nädalalõputi ning seda tingimata õhtu või koguni öötundidel , kuulan alati mured ära kuid siiski ei mõista miks peab niisama, möla ajamiseks naisterahvale öösel kl 3 helistama. Peale selliseid kõnesi olen hakanud mõtlema, kellele jagada numbrit, kellele mitte. Pigem siis eelistan messengeri jagamist, ka sealtkaudu saab kiirelt ühendust.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 19:20
korralikud vitsad käes ja samuti ei kipu numbrit niisama lahkelt jagama
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 19:39
elmar59 - ma ei tea sulle selle peale vastata midagi muud, kui et pead paremini valima neid, kellega suhelda. ju siis on nende nägemus suhtlemisest teine kui sinul. mis sellest, et sina 24h suhelda tahad. nad ei pea 24 h sellised olema, kui nad ei taha.
seda, miks nad telefonis ei suhtle, pead neilt uurima. mina seda ei tea
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 20:09
telefoni kasutamine nõuab samuti viisakat käitumist,kas teisel inimesel on ikka aega.? Mõni ei tunneta seda ja ei taha mõista,et alati ei ole võimalik 24 h telefonile vastata ja vabalt kõneleda.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 21:47
Risto18, sinuga igati nõus
˅ näita rohkem ˅
2010-08-20 00:10
Vahest juhtub peale kõrtsus veedetud ööd, et telefoni mingeid kahtlasi numbreid tekkinud. Ma ei helista mitte iialgi neile. Üleüldse ei helista ma naljalt kellegile. seepärast vist ma nii üksik olengi.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-20 00:44
Jah. Millegipärast ei taheta sellest aru saada et on aegu mil ei sobi helistada. Näitlikuna kasvõi need öised kolmesed helistamised. minu väga head sõbrad võivad mulle 24 h helistada ning hädaolukorrad on ka mõistetavad kuid uute tutvuste puhul eeldaks siiski viisakust.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-20 08:59
Risto 18,samuti nõus,et telefoni kasutamine nõuab viisakust.Muidugi oleks vaja juba eelnevalt lahti rääkida,millal see sobiv aeg siis on helistamiseks siis need öised helistamised jääksid ära.Võib-olla mõnedele sobivadki öised kõned nimelt.sellistele unetutele,kes päeval end välja magavad?On ju küll selliseid,kes MSN-is seda arvutit piinavad hommikuni välja
˅ näita rohkem ˅
2010-08-20 10:22
elmar59-inimestel töö ja elureziim erinev. Leppida kokku ja leida õige aeg suhtluseks,ning milline suhtlusviis on ka sobivam- kas telefonitsi või arvuti teel.?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-26 20:11
Aga mulle teeb üks neju kõikseaeg "rotikaid" ja ise vastu ei võta kui tagasi helistan. Omamoodi perverssus. (justnimelt neju)
˅ näita rohkem ˅
2010-08-26 20:42
parma- ilmselt pannakse sinu närvisüsteemi proovile
vähemalt ükskõikne ei ole see telefoniga mängiv neiu
˅ näita rohkem ˅
2010-08-27 10:30
Ma ei saa öelda et, ei anna aga jah põhjus peab mõjuv olema. Kas on minu vajadus suhelda inimesega või on inimene mulle ära suutnud põhjendada milleks talle minu nummer.
Kui helistatkse siis vastan alti välja arvatud juhul kui olen tööl ja kellel on nummer teab ka miks ma ei saa tööl vastata.
Öösel on minu telefon küll väljas, minu uni on mulle ikka kõige olulisem. Väsinud mina ei suuda nagu nii kedagi aidata.

Lugesin või kuulsin kelleltki et, peale 21.00 ei ole enam viisakas kui pole just elu päästmisega tegemist. Kuigi jah eks see viisakuski ole suhteline mõiste.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-27 10:41
Ise ei saa mobla öösiti väljalülitada ka sp et võib olla äratuse peal.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-27 13:01
Barb, aga kui telefon on äratuse peal, saab ikkagi ju välja lülitada?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-27 13:48
Äratus töötab ka välja lülitatuna. Kulla piiga õpi oma telefoni tundma ikka. Magama jääd siis kui aku tühi.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-27 14:24
Viska telefon kaevu ...Pole telefoni, pole probleemi...
˅ näita rohkem ˅
2010-08-27 14:26
Mul on kaks moblat..üks äratab,teisega räägin
˅ näita rohkem ˅
2010-08-27 15:43
No mis me rikaid räägime kindlasti ka kaks autot üks pühapäevaks ja lõpustusteks teine tööl käimiseks või tegemiseks.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-27 20:35
Nojah, tänapäeva tehnikamaailm millest mina ei jaga
˅ näita rohkem ˅
2010-08-27 22:43
Barb aga nää IHAS surfab küll ringi mis mühiseb. Siis pole tehnikaga mingeid probleeme
˅ näita rohkem ˅
2010-08-27 22:59
Mõtlesin siin vahepeal et näe, siinsest kasu ka, vaata mida kõike kõrva taha ei pane Ei tunne ma ennast arvuti ega muu tehnika alaselt koduselt, viirusetõrjete korralgi pean sõprade abi paluma ( kusjuures ma pole ainuke selline naisterahvas ). Mobiil on mulle alati olnud vaid suhtlemise ja smside - saatmise vahend, ei muud. Ei mängi ma sellega mingeid mänge ( jätan need sõbranna poja hooleks ) ega võta muud mitteolulist ette.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-27 23:07
Ega jah tänapäeva mobiilidel on vähestel selline lõbuvidin veel alles jäänud, nagu seda on helistamise võimalus.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-28 11:56
Jah et, ta teeb seda ja toda ja see pole veel kõik, kui sa ta endale kohe ostad või lased kinkida siis saad sa ka helistada kellele soovid ja see ei ole ka veel kõik kui oled temaga kuu aega kooselanud siis on sul suurepärane võimalus maksta arveid.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-15 21:02
Elmar ... mõned naised vaevlevad tujude ja isiksuseprobleemide käes (endast räägin) ega taha lihtsalt alati kättesaadavad olla - lihtsalt pole tuju täna lobiseda ega isegi midagi hammaste vahelt ümiseda. Ei jaksa.
Mõned naised tegelevad pingsa mõttetöö ja loomisega - ka siis ei saa nad ennast segada lasta.
Ja mõnel naisel on vahel kõrval isikud, kes kuulavad huviga kõnesid pealt, näiteks lapsed või väljavalitu.
Põhjuseid mitte vastata leiab.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-16 16:10
Miks naised vaevlevad tujude ja isiksusprobleemide küüsis?Olen pannud seda tähele pannud üsna sageli.Miks mehed oskavad ennast rohkem siis valitseda.Mul algab päev alati ühtemoodi.Kas tujukuse näitamine aitab siis probleemidest välja tulla?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-16 18:18
elmar59- ka mehed vaevlevad tujude käes. Pead oma päevaplaani muutma, sest muidu läheb elu igavaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-16 18:56
Mul hommikust õhtuni hea tuju Kui tuju nullis siis lähen poodi...või foorumisse
˅ näita rohkem ˅
2010-09-16 20:58
Elmar ... see pole ka hea märk, kui hommikust õhtuni on hea tuju ... sellised tegelased koonduvad rohelise aia taha ...
Aga naistest ... ei tea, lihtsalt on nii, võibolla liigne nõudlikkus iseenda suhtes ja liigne analüüsimine.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-16 21:19
deMerteuil,kui ikka ükskord usaldad kellegile oma tel nr-i siis peaks selle aja jooksul ikka usaldama vastaspoolt niipalju,et kõnedele vastata saab.Mulle kunagi tutvusliinil kasutas üks naine oma ema kõnekaarti,kes vanuse poolest oli küll vist 80-mnd täis.Helistasin siis selle numbrile aga sel hetkel juhtus see mobla tema ema või vanaema käes olema.Oli teine kõva kuulmisega pealegi.Pika vestluse käigus saime selgusele,milles asi
˅ näita rohkem ˅
2010-09-16 21:30
Jah Elmar, selles osas on Sul õigus muidugi.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-17 09:00
elmar59- aga võib olla otsiti vanaemale seltsilist?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-18 07:52
See võis olla "sada" aastat tagasi Olime sõbrannaga väljas ja mõlemad olime hiljuti moblad saanud. Neid me muidugi peole kaasa ei võtnud, sest tol ajal nägid nad ikka suht telliskivid välja. Saime tuttavaks hästi nunnude kuttidega. Kui asi oli sealmaal, et kutid küsisid kuidas järgmine kord kokku saada siis pakkus sõbranna välja, et meile saaks ka helistada. Kui numbri ütlemiseks läks vahtisime sõbrannaga nagu kaks töllakat üksteisele otsa ja olime vait. Mitte kummagil ei tulnud ei enda ega ka sõbranna tel. nr. meelde. Ma siiani imestan kuidas selline asi üldse võimalik võis olla. Selline skleroos on ju lausa võimatu. Igal juhul kutid said valesti aru, et me ei soovigi nendega enam kohtuda ja kõndisid minema.
Tänapäeval vaevalt selliseid olukordi enam tuleb. Nii, et kui vale nr. antakse siis tehakse seda väga tõenäoliselt meelega.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-18 09:20
mina ikka usun, et noored tahtsid Elmarit vanaemale seltsiliseks pakkuda? oleks memmel ka päevad lõbusamad .
˅ näita rohkem ˅
2010-09-18 13:29
Desire, miks ise kuttide numbreid ei küsinud või leppinud järgmine kohtumine eos kokku
˅ näita rohkem ˅
2010-09-18 20:19
Hea küsimus. Minu vabandus on, et olen blond. Aga mis mu sõbranna vabandus võiks olla, seda küll ei tea
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 00:17
Oma nn.pärisnumbrit pole küll mõtet siin jagada....kui on soov säilitada mingisugunegi eraelu...pole ise jaganud,aga ühe daami kogemused näitavad,et asjad võivad käest minna....Suhelda saab edukalt iha postkasti kaudu...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 10:37
demi kas sinul on sekielu ja eraelu rangete reeglite alusel lahus?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 12:15
Ma küll ei usu, et ainult postkasti kaudu annaks edukalt suhelda, siis peaks sülekas kaenlas ringi liikuma vist . Asjaolud ju võivad muutuda jne jne
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 13:17
ammus need moblad ja arvutid tulid...kõik asjad said aetud
˅ näita rohkem ˅
1
2