Foorum
1
2
2010-08-10 13:14
Kas tee olete õnnelikud ka ,et te naised olete ve?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 13:54
Jääb mulje,et sa kadestad neid
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 14:00
Hea küsimus vahel olen õnnelik ja vahel mitte.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 14:38
jfjm MKM mulle lihtsalt tundub ,et naad on rahul sellega ,et naad saavad koguaeg seda mida naad tahavad ainult 1 asja tehas ja ongi kõik ULME
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 14:47
ehh, Siim, loll laps
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 14:59
Siim,naaaad on õnnetud,sest neeeeeeeeed mehed siin mõtlevad vaid endale ja tihti võib saamisest asi kaugel olla
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 15:02
Loomulikult olen Mehena oleks ma oma iseloomu ja põhimõtetega lausa loodusõnnetus
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 15:03
jfjm, eksid, ei mõtle siinsed mehed ainult iseendale, no mitte enamus...
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 15:05
ma olen ka see õnnelik õnnetu st naine
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 15:06
Kassikene,kas sa oled tõesti enamuse läbiproovinud
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 15:08
Ja mina räägin seda,mida naised mulle on rääkinud
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 15:11
Jaaa naised teil ongi raske elu ma tean seda. Kõik mehed on sittapeda laiskvorstid tahavad 1 asja ahahahhaha Ei aga tegelt on siis ikkagi nagu parem olla naine ve???
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 15:20
Siimukene, minu sõprade seas pole ühtegi sitapead ega laiskvorsti. Paluks mitte neid mulle olulisi inimesi sõimata! Seega, sõna KÕIK oleks justkui sovang kellegi aadressil, kellest ma väga lugu pean.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 15:38
Mõnes mõttes on naised küll siin õnnelikumad kui mehed Näiteks kui mehel on raha otsas ja võlad kaelas siis ta seda eriti kusagil ei kurda.Paljud naised siin ju avalikult lunivad raha ja arvata võib,et seda nad ka meestelt saavad
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 15:40
Miks peaks naine parem olla olema?? Miks peaksid naised kõiki mehi laiskvorstideks jne pidama. Või tunned sa siim seda enda peal et Sa seda oled. Ära siis samasta end kõigiga. Väga paljud mehed ei satu siia lehele sest neil pole aega sellepärast et neil on nii palju tööd et selle 1 asja peale ka enam ei jää jaksu.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 15:41
Elmar!...Äkki prooviks kah, kui raha otsa saab ...NAISED MUL RAHA OTSAS KAS KEEGI TEHAKS AIDATA ???
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 15:47
aikon,mul sõber ütles ikka nii,et litsid on nagu Hiina pank,kust raha enam tagasi ei anta
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 15:48
elmar59, mis asja sa ajad? Mis sa arvad, et kui mul raha otsa saab, siis tulen siia lunima. Käi sa ka jala oma suhtumisega. Ma olen siiani endaga hakkama saanud ja saan ka edaspidi. Vastupidiselt mõningatele meestele, kes siin päevast päeva halavad vaid. Küll on neil see raske ja teine keeruline. Nii, et pole mõtet üldistada ja endale igasugu asju ette ka kujutada!
Kui sul raa otsa saab ja võlakoorem üle pea kasvab, siis pole sul kedagi peale enda süüdistada. Punkt üks, elage oma võimetele vastavalt ja pole vaja ulmet tekitada ning ebanormaalseid riske võtta. Mõtlema peab ka vahel, selleks meil see ajunatuke antud ongi.
Aga põhjendus, et naine on parem olla, kuna justkui naistel ei ole liisinguid ja laenusid, nu tule mõistusele inimene.
Pealegi, keegi ei keela sul oma võlgade katteks ennast müüma hakata.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 15:53
Paah siin on vist enamus inimesi elust kibestunud kuna keegi enam naljast ka aru ei saa Normaalne.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 16:00
Siim, solvamine pole naljakas. Pigem väga labane ja mage. Minu arust märk kibestumusest ongi see üldistamine ja siltide kleepimine. Küll sõimatakse sigadeks, küll kobradeks jne
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 16:03
NSM,kui sul puudub naljasoon siis jäta lihtsalt vastamata.Kui sina raha ei luni siis vaata seda kuulutuste rubriiki.
mina isiklikult poel nii loll,et mul raha kunagi otsa saab
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 16:12
Elmar,sa vaata ikka seda osa kuulutuste rubriigist,kus kõige rohkem kuulutusi.On ikka hull lugu küll,kui mõistus on otsas ja rahast ka abi pole
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 16:27
ifjm,ei ma seda osa ei vaata.Kui naine otsib raha siis arvan rohkem,et tal tõsi taga.Kui pakub vastu sexi,miks mitte siis anda.
Aga nende meeste kuulutuste pool mulle pähe ei mahu.Arvan,et seal reaalseid pakkujaid vähe.Miks maksta siis suuri summasid kui enamusel naistel seal see hind ju paigas ja üsna taskukohane
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 16:39
Elmar! Kui naisel raha otsas ja tõsi ootab taha panemist, miks ei võiks sama olla ka mehel..Võrdsus, vendlus ja solidaarsus valitsegu
Üldiselt aga on minu arusaam selline, et seks on normaalne, füsioloogiline protsess ja sinna raha segada on lollus.

See oli minu subjektiivne arvamus ega pretendeeri absoluutsele tõele
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 16:46
aikon,seksi eest raha maksmine on meile veel küllaltki uus moodus.Mujal maailmas toimus see juba vääga ammu.Sexi eest maksmine on igaljuhul lollus.On ainult erandid kui näiteks inimesel on puue või mees pärissuhte loomiseks liig vana
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 17:08
Elmar,kus sa eland oled?Pole see rahaeest keppimine midagi nii uus asi ka meil.Lihtsalt sellest ei räägitud.Kuuekümnendatel olla 3-5 rubla eest olnud vanalinnas võimalik kepp kätte saada.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 17:12
Kuidas nyyd ma kedagi solvasin Jan Uuspõld tegi seda teatris suure rahva massi ees ja tead mis tulemuseks oli kõik naersid NSM See ei ole solvang mehed saavad sellest ideaaalselt aru ja kes ei saa sellel on elus vaja kindlasti mingeid muudatusi. Ma ei ole kellegi pihta näpuka näidanud jah ma olen sitta pea ja laiskvorst ja thaan ka ainult 1 asja eks ole. Sellessuhtes ,et mina küll seda ei eita ma lebotaks terve päeva lihtsalt lakuks jooki räägiks ilusate ja RÕÕMSATE inimestega juttu ja ei teeks mittte midagi kui see ainult võimalik oleks ma olen täpselt nii lasik kui vaja. Sittapea olen ka mis siis. Lööte maha mu nüüd ve? Sellessuhtes ,et ma teen kõigepealt ikka seda mis MULLE kasulik on ja siis vaatab mis teistest saab. Ja see 1 asi oleks ka ainult raha sellega kaasneb kõik muu
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 17:21
ifjm,oli küll kolme rublaseid aga sellist avalikku kuulutamist ikka polnud.Teiseks ma ei pannud neid tol ajal tähele,sest mul polnud leidmisega kunagi raskusi.Enamus tutvusi ikka loodi,kas kusagil kohvitassi taga või restoranis tantsides.Peale Viru valmimist tolknes neid neide seal ümber küll lademes
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 17:34
Elmar siis lihtsalt ei tohtinud sellest avalikult rääkida.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 17:43
Räägiti ikka aga kuulutusi ei saanud ega tohtinud kuhugi riputada.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 18:39
Oh jah. Vanadust, et ma ei ole labase naljasoonega. Kui mulle nali ei meeldi, siis ei tee ma sellest välja. Kui aga inimene ütleb kogu meeste soo koht sitapead, siis ma vait ei kavatse olla. Ma hindan mehi kõrgelt ega luba neid solvata! Pigem osad riistakandjad ei teeni meheks nimetamist välja.

Huvitav, miks Sina elmar59 seal kuulutuste rubriigis siis möllad? Otsid kedagi, kes tasuta teenust pakuks? Või loed kokku naisi, kes raha küsivad?
Huvitav oleks lihtsalt teada, et millest tuleb sul see arvamus, et naised kui raha otsa saab ja laenu vaja maksta kohe prostituudiks hakkavad? Seda Sa just väitsid. Nüüd paluks mulle kui naiste soo esindajale väikest selgitust sellele väitele.
Kui sa ütled NAISED, siis pead siin silmas kõiki NAISI. Ehk siis see väide käib ka minu kohta ju! Või tähendab sõna NAINE Sinu jaoks kohe prostituuti? Kuidas Sa siis nimetad ülejäänud seltskonda, kes ei tegele prostitutsiooniga?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 19:00
Vovovovov see teema minu algatatud vaatan ,et siin ei tohigi kildu teha ja parem panna teema lukku na
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 19:09
Siim442,veel viimast korda luba tollele MSM-le öelda.mina neid kuulutusepanijaid hukka ei mõista,pangu nad sinna kirja palju tahavad.Muidugi naised kõik pole prostituudid,kust üldse selle sõna välja kangutasid??Miks mina pean nimelt sulle aru andma,mida ma naistest arvan?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 19:30
elmar vot vot vot siin kangutataksegi kõige hullem välja mis teha tuleb vist arjuda
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 21:05
jfjm, enamuse nendest, kellega olen kokku puutunud.Ju mul siis lihtsalt õnne olnud
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 21:51
Ei kommentaari
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 10:08
kuradi haiged naised.Panevad siia pildi kehaosast kust eelminepäev söödu välja tuleb ja otsivad sõpra.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 10:14
Nad otsivad korralikku seksisõpra,mitte mingit sitapead
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 10:25
kuule päss sa oled siin 2 aastat ei tea keda otsinud.Kas sa ei karda et sured maha enne kui siit kedagi leiad.See ei ole normaalne koht siin.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 10:38
Kuule Juss,kahju muidugi,et sa ilma jäid,aga näe ma ei surnudki maha
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 13:44
Olen väga rahul, et olen naine!
Oma lühikese kasvuga poleks ma ilmselt väga atraktiivne mees... Aga väike naine on armas.
Ja siis peaks oma peenise pärast kogu aeg muretsema, et kas ikka töötab, nagu vaja ja kas on paraja suurusega, jne. Huh...
Ja siis veel, et äkki jään kiilakaks.
Naine on palju mõnusam olla!
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 14:32
Miks peab siin ilmtingimata olema selleks et kedagist just leida? Paljudele on see portaal ka niisama, meelelahutuslikuks pooleks. Nii mõnigi on oma esialgsed eesmärgid ja soovid realiseerinud ning nüüd soovitakse lihtsalt olla. Kunagi muidugi ei tea, millas jälle muud soovid aga aktsepteerigem ka neid kes lihtsalt sellel toredal portaalil eksisteerida soovivad ja oma sõna sekka ütlevad.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 14:39
"Panevad siia pildi kehaosast kust eelminepäev söödu välja tuleb" ??
kui seedekanalit meenutama hakata, siis mulle meenus kaks elundit - suu ja pärak. kui juss7887 on näinud siin seda, kuidas suus vs pärakust midagi väljutatakse (mina selliseid pilte portaalis näinud ei ole), siis jah. jfjfm, selliseid nähtusi (piltidena) peaksin ka mina siin äärmuslikuks. teatud huvidega inimesi on ka iha.ee-s, kuid albumisse ja nähtavale ma neid pilte ei paneks. peale selle ei saa vaielda jussiga ja väita midagi, kui ei tea, mida ta näinud on ja mida mitte
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 16:23
Inimesed, õppige ometi see jfjm ära!
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 16:33
Barbwire- vabandust. ma ei teadnud, olengi väänanud millekski muuks - jfjm peaks olema. trükkides tulnud. miks see sind nii puudutab, kui jfjm-iga teises suunas pannakse? kes see nüüd tahab tahtlikult seda teha
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 16:58
Millegipärast just selle kasutaja suhtes on seda vääratust kõige enam silmata
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 17:09
muidugi on tema suhtes, kuid seda tehtaks teistega ka, kellel mingid lühendid on. mis me nendest teistest süüdistame, peamine "süüdlane on tema selle lühendiga ja ju ta teadis ka seda ning suhtub sellesse rahulikult, kui sealt miadgi muud peale jfjm-i tuleb. onju, jfjm? midagi dramaatilist siin ei ole ju. ja muide offtopic
˅ näita rohkem ˅
2010-10-07 19:22
mina olen küll uhke , et olen naine , ilus, tark ja pedant
mehed tehke järgi
˅ näita rohkem ˅
2010-10-07 20:25
mulle meeldib küll mees olla, kuna siis saavad naised meestest mõtelda
˅ näita rohkem ˅
2010-10-09 23:29
Meee olemeeeeee õnnelikud, et olemeeee mehed
˅ näita rohkem ˅
1
2