Foorum
2018-05-08 15:20
Palun vastake mu küsimustele.

Kui suure kuumaksuga peaks arvestama kõige madalama klassi naise püsisuhteks meelitamiseks Tallinnas?

Kui palju oleks kuumaks siis, kui naine on lastetu ja kaalub alla 80 kg Tallinnas?

Kui suure kuise väljamineku eest saaks naise vanuses alla 30 ja kes oleks sale ning lastetu Tallinnas?

Kui suur oleks kuumaks kunstjuustega blondiini eest Tallinnas, kes oleks nõus voodis pea kõike tegema?

Tahaksin teada, et ma üle ei maksaks.
˅ näita rohkem ˅
2018-05-08 17:32
Kuna tegemist on kahtlemata tõsise ja asjaliku teemaga, siis targa teadjamehena edastan siia selle soovitud hinnakirja:
1. Kõige madalam klass ehk siis 80+ kg ja kerge asotsiaalse huviga, kolme ja enam lapsega, saab Tallinas 156 euri eest. Kopli-Pelguranna piirkonnas võib osa kuumaksust tasuda ekvivalentselt ka tühjade pudelite ehk taaraga.
2. Lastetu alla 80 kg saab Tallinnas 486 euri eest. Lasnamäel võib osamakse tasaarvelduseks kasutada ka kommunaalmaksete tasumist.
3. Vanus alla 30. ja lasteta Tallinnas saab sõltuvalt pinnalaotusest, veeväljasurvest ja kehamassiindeksist vahemikus 347-589 euri.(andsin vahemiku, kuna polnud täpsustaatud eluskaalu)
4. kunstjuustega Tallinnas, kes kõike nõus tegema on saab vastavalt hinnakirjale nr 3 pluss kunstjuuksed 148 euri ja kõiketegemise eest lisatasu 273 euri.
NB! Kehtiv hinnakiri on vaid Tallinnas. Harjumaal tuleb see korrutada koefitsiendiga 0.8 Tartus, Pärnus, Rakveres on koefitsient 0,7 Kagu ja Ida Eestis ning Läänemaal 0,5 Saartel 0,3 ........jaaaaaa Viljandis pidi olema üks Maire, kes osutab sellist teenust nüüd juba täiesti tasuta!!
˅ näita rohkem ˅
2018-05-09 01:08
Ma arvan, et kera p1 on suurusjärgu võrra vale (null on lõpust puudu). Lihtsalt suurematele riietele, suuremale hulgale söögile ja alkole ning seda veost vedava võimsama mootoriga autole on kulutused kindlasti suuremad kui see kera pakutud.
˅ näita rohkem ˅
2018-05-09 14:05
Noh ja Luu on unustanud, et kõik need summad korrutatakse mehe kvaliteedi koefitsendiga, mis leitakse valemiga ER/I Kus E näitab ego suurust, R rahakoti paksust ja I on iluindeks.
˅ näita rohkem ˅
2018-05-13 21:28
Jälle üks hariv lugemine muidu võiks ikka hullult mööda ju panna selle hinnakirja kujundamisega...
˅ näita rohkem ˅
2018-11-28 17:30
Hendrik A... Kuulutustes on erinevaid hinnatundlikke pakkumisi aga esilehe h... võtab korra eest 70..
Pluss lisad 🙂... Silikoon limusiini salongi puhastus ... Šou aegunud eksklusiivse vaarikapunase jullaga(retro) ja loomulikult imemine..
Seega universaalne tolmuimeja... Kõik oleneb vaid sinu rahakoti paksusest ...
Oli lihtsalt hariv lugemine kuidas Ärimudelit

.. rakendatakse, patt olwks olnud mitte jagada ja kui teenuse pakkuja peaks avaldama protesti siis pakkuja enda sulest ilmunud proosa on täiesti kättesaadav, seega igaühele midagi
˅ näita rohkem ˅
2018-12-09 10:30
80+saab peaaegu tasuta Lyyli köik mida fantaasia pakub
˅ näita rohkem ˅
2018-12-09 15:35
Eluterve konkurents😁...
˅ näita rohkem ˅
2018-12-09 17:14
Kellegi hinnapakkumine ei läinud ilmselt läbi
˅ näita rohkem ˅
2018-12-09 17:43
Ju oli sitt reklaam 😁... Aga häda teeb leidlikuks ... Capri näiteks saadab ise meestele küllakutseid postkasti meenutab flaierite jagamist Viru tänaval aga abiks seegi👍.... Kuigi jah 50 nene Tasuja(hetkel küll retuÅ¡eeritud beebilõust ilma ühegi kortsuta 👍)tegi head reklaami luxuslikule pesale... madratsid reas põrandal seega 😁 ... Jääb ka esilehel, h.....s ... Tüdrukutel kuulutuste rubriigist on mida õppida🙂... Aga jah kellele silikoonist h...kummikondoomis, kellele Mari kuulutuse rubriigist ... igaühele midagi🙂 (Capri kui tahad iniseda siis usu su oma sulest ilmunud looming on olemas) lihtsalt teadmiseks sul on ju loll komme kaasata oma näpuviskajad ja tantsutüdrukud... Magustoiduks..
Seega kõigile miskit vastavalt võimalustele ja mõistusele..
˅ näita rohkem ˅
2018-12-09 17:51
Kas mürginäärmed sügelevad
˅ näita rohkem ˅
2018-12-09 18:04
Lihtsalt räägin asjast😂... Ligiinimesi peab ju aitama.. ja info on kättesaadav 🙂... aus arutelu lihtsalt... Sügeleb küll aga mitte minul😂....
˅ näita rohkem ˅
2018-12-09 21:48
Võit konkurendi üle saavutatakse kiiremini siis, kui midagi konkurendist paremini teha.
Capricosal on nutti. Kui seda, mida ta teeb, hooramiseks nimetada, siis igatahes väärib ta imetlust, sest tal on pakkuda midagi, mida teistel pole. Kadedus on paratamatu.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-09 22:26
Paluks ka hinnapakkumist!
Kuni 70 kilo naist, seda muidugi vähemalt 175cm pikkuse juures, soovitavalt blond, lastetu. Mis kuumakse on?
Kilosod võib ka rohkem olla, sel juhul visiitsuhe sest iga päevb sellist näha ei taha, aegajalt selline , noh BBW teema...
Kui ka laps on, siis hästi kasvatatud ja mingid isad ei tohiks jõlkuda jutuga, et minu oma ja nii...
Tra, kui haige!!
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 05:00
Anakhouri selles on sul küll õigus, mitte igaüks ei h.....nii ennast salgavalt kui Capri 12 tundi päevas... 👍 Seda saab pakkuda vaid väga töökas h... Imetlusväärne, seda teised ei paku, seda tahtsid sa öelda sinu ankeeti vaadates märkasin kohe, et võimekas analüütiline tegelane👍
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 11:38
Postkasti oodatud ainult sisukad kirjad või massaažibroneeringud- nii härrasmeestelt, preilidelt kui prouadelt.
OOTAN KÜLLA KL. 10-22

Ma pole küll selle capri juures käinud, kuid palun seletage kuidas jõuab reaalselt "massaaži" tegev naine 12h järjest seda teha?
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 14:56
Aga mis see sinu asi on. Tegele oma asjadega. Ela oma elu.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 15:02
Ah mis sa plärad.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 15:02
Ma kaldun arvama,et õige naine on hindamatu
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 16:38
madal enesehinnang võib väljenduda ka hoopis vastupidiselt: inimene teeb kõik selleks et väljapaista, otsitakse pidevalt teiste tähelepanu ja kinnitust iseenda väärtuse ja saavutuste kohta, kusjuures teisi ei oska nad üldse kuulata. Sellised inimesed võivad olla ääretult enesekesksed, upsakad või lausa nartsistlikud isiksused. Alguses võivad nad paeluda oma välise atraktiivsuse ja saavutustega, kuid sisemiselt ei oska nad endagi tundeid ja mõtteid kuulata, rääkimata teistest. Kuna nad eneselegi teadmata „blufivad“, kuna nad ei väljenda oma ehedaid tundeid siis nendega koosolemine väsitab. Ja seepärast juhtub sageli see, mida madala enesehinnanguga inimesed just kardavadki: neid hakatakse kritiseeritama ja nendega ei taheta suhelda.. õige naine on hindamatu nagu ütlesid🙂... Seega h... Mees v.naine vahet pole hindab 💰... Ennast🙂.. teistest paremaks olenevalt summast... Üks asi on enda müütamine, teine asi kui sellega kaasneb tervisehäire, suurusemaania... Me nägime ju kõik kuidas kevadel lükati troonilt legendaarne PushUp... Ta küll blokeeriti kuid elab ikka edasi mitmete kontode all... Ja nüüd siis on haigus tabanud teist Legendi... Kel on miskit mida teistel ei ole😀...küsite miks seda kirjutan... Lihtsalt suheldes inimestega kuulen pidevalt kuidas nn.erilised kiusavaf, hindavad ja mõnitavad...uusi jne... Olen mõtlev inimene, ela ja lase teistel elada 🙂 aga foorum ongi ju koht kus suu lahti teha... Enamus siin olevaid inimeI on super toredad ja mõistlikud ... Ja, et paar peast puudutatud oma vasallidega pole veel iha🙂seega kus viga näed laita, tule ja aita, mõnusat õhtu kulutamist kõigile ja ärge makske üle
.


˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 18:03
Ei läinud päevagi 😀 SpiceGirl e. Vana hea Pussu leidis artikkli , et tervitada saatusekaaslast👍... Esilehel..... Nagu järjejutt täiskasvanutele😂👍 ex ma arvestasin, et imbub huvitav seltskond mu lehele ja ei eksinud rariteetsed kontod on ilmunud ... laev upub ja rotid põgenevad, ütleks meremees...minu lehel on nagu kartuli järelnoppimine...
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 18:46
There was a black friday in the insane asylum...haugud vale uks taga ... Pussu...
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 19:05
Samas mida neid teemasid siin ikka jahuda,mõtlev inimene saab niigi aru kes on siin lehel võlts ja kes mitte. See vip seebiseriaal on end ammu ammendanud. Kuidas neil endil juba küll ei saa
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 19:15
Kui maniakaalsele episoodile järgneb depressioon või teine maniakaalne episood, on tegemist bipolaarse meeleoluhäirega.

Maniakaalseid patsiente tuleb äärmuslikel juhtudel sundhospitaliseerida. Üldjuhul ei saa maniakaalne patsient ise oma seisundist aru ning ka teda ümbritsevatel inimestel võib esialgu jääda mulje kui tegusast inimesest, kellega paljud läbi ei saa..normaalne saab... Aga kas alati peab..siin lehel aitab ainult mõistus... Kellel kui palju ja kuhu kulutab...
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 19:18
Loomulikult ei saa. Teenusepakkuja peab ju ennast reklaamima. Iha ju kõige odavam reklaami koht. Saab ju ka klientidele soodukad teha kui päeva vipiks tehakse ja seda pakkumist kasutatakse agaralt.
70€ saad 10% alla kui päeva vipiks teed. See ju parim pakkumine siin ilmas. Eufoorias läheb ainult meelsest, et iha võtab suurema summa kui see 10%.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 19:43
See äriplaan on küll veri ninast välja... matemaatika tekitab vaid hämmastust
... aastate jooksul üle käidud mass mehi... tekib vaid üks küsimus kuidas elab nii lörtsitud naine..
Ja nagu peaks olema uhke ja eriline.
.😀... haige on ravimatu, kuid näpuviskajad jäävad...ja need on potensiaalne riskigrupp 👍
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 20:10
Hinnaline massöör ei pea end reklaamima,sellise leiavad kliendid ise.Head ikka kiidetakse ja pakutakse teistele.. . Foorumist lugedes üks käis ,teine käis ja 😈 massaaži ei saanudki ainult riista hõõrumist
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 20:20
Kindlasti ei märka sa postri kohal rippuvat Kutsetunnistust ... Ja ära unista hõõrumisest😀, sest soovituslik on massööri hõõrumine ja käperdamine... Lisatasud peale selle...egs ei twajs ki rääjida jyid mul mitmed head tuttavad mehed on saanud kirjad copi paste .. It segi teda vaatamata ...irw
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 20:28
Milleks on massööril vaja sex poest uusi vidinaid vaja osta?
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 20:30
Mmm,pildilt vaadates tagant nagu noor sälg eest( silikoon,tehis) vana mõrd...aeg on närinud,tundub 50 ndates naine...
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 20:36
touch1, kõrge vererõhu vastu ehk klaas vett ja tablett?
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 21:09
lyyli on tasuta . kuid käiaid on nii palju,et mine te millal midagi näkib
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 21:24
Kõigetarbija ei peaks nurisema ju? Seda enam kui taskukohane tuleb.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 21:46
Anakhouri, ära nüüd sellele tossile küll vett paku, tal lõi kuuma ülesse. Vett pakkudes läheb vesi keema ja aurustub ära.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 23:04
Ei pretendeeri Teie tabletile ja veelonksule 😀...Tuvilised...saate koos tabletti nokkida ja paanitseda...Maania ehk maniakaalne episood ehk mania (ladina keeles mania) on meeleoluhäire, mida iseloomustab patsiendi meeleolu haiguslik kõrgenemine...äkki massaaž võiks abiks olla ...
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 23:32
Kui keegi suudaks vituviha roheliseks energiaks muuta, siis poleks kliimasoojenemist karta
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 23:37
Kurat, kas mõnele ei meeldi soe kliima või ........pidevalt kuulutatakse, et soovitakse soojale maale või kes viiks sooja kohta
˅ näita rohkem ˅
2018-12-10 23:43
Kui pooletoobised nokuomanikud ei topiks oma pissinahka kuhu juhtub, oleks maailmas rohkem mõistusega inimesi
˅ näita rohkem ˅
2018-12-11 09:03
No kui ei lastaks nii lihtsalt toppida
˅ näita rohkem ˅
2018-12-11 10:32
Kui juba "erootikamassöör" mind ära märgib, siis ikka ma meelepärane talle olen. Oh õudust küll millega ma tema au olen ära teeninud?
˅ näita rohkem ˅
2018-12-11 11:00
Düsgraafik capri, loe kokku oma kommentaar jfjm pildi alla ja ütle mitu viga leidsid?

"oojaa, qwerty, meeletult ihkan düsgraafikutest eitmeeste genitaale, ikka otse sealt lutipudelist millest muust saakski üks erootikamassöör unistada, eks"
˅ näita rohkem ˅
2018-12-11 12:40
Pange hagu juurde , tüdrukud!!
˅ näita rohkem ˅
2018-12-11 15:09
touch1, tule maa peale.
Kas sa näed kedagi sinu vihaalustest sulle siin vastamas ja sinuga suhtlemisest huvitumas? Peale kleidiga Qwerty ja “motikavenna”, kes enda ebakindlusest sulle kaasa kiitmise valisid. Ainuke “klähviv” monoloogipidaja, kes siin käib veel, oled praegu sina.
Tee capricosale ja sellele “legendaarsele” pushupile oma teema ja lase seal nendega edasi, aga suvalises teemas endamisi jaurata?..
Vihjamisi ütlen sulle, et selle küllaltki juhuslikult lausestatud proaktiivse jutuvadaga ja segadusega, mille sa siin tekitada suutnud oled, teed sa ainult endale kahju, seejuures väga vähene on teiste kahju.
Ja erinevatest “peediatest” (Vikipeediast kindlasti ka) ja muudest internetist leitud tekstide kasutamise asemel (ja neid kohti, kus oli kasutatud, oli mitu) oleksin ma sinust rohkem eeldanud – seda, et sa rohkem oma arvamust avaldad, mitte ei kopeeri valmisteksti. Silmatorkav vahe, kui arvestada, et sinu enda kirjapilt on hõre, ebaühtlane.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-11 15:16
Ma loodan, et see bitchimine siin saab otsa, sest teema ei ole sinust, touch1, kuigi ma saan aru su meelisteemast. Kuskil on piir ka.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-11 15:38
Anakhouri oled sa mind kleidiga näinud või kuulad ja usud turumuttide juttu nagu seda pussu ja capri on.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-11 15:43
JOOKSU LÄINUD HOBUSED LASTAKSE TAVALISELT MAHA. ILUSAD TÜDRUKUD KÕIK , NO MIS TOIMUB
˅ näita rohkem ˅
2018-12-11 16:32
MA SULLE TEEN PUSSUKEST ,KORRALIK PEER TULEB KUI PALJU PRÄÄKSUD
˅ näita rohkem ˅
2018-12-11 17:00
Qwerty, ma ei vahenda jutte. See oli minu arvamus su tegevusest siin ja kokkulangevused on juhuslikud.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-11 17:08
FYYRER5, lülita Caps Lock välja
˅ näita rohkem ˅
2018-12-11 17:15
OMA ASI ,KAS KRIIBIB KÕRVA
˅ näita rohkem ˅