Foorum
2018-03-22 10:30
mida kuradit siin lehel toimub tutvumise all? enamus naisi otsivad sponsi kas siis tõesti on meil iga 5 n Eestis juba prost? ja kas siis tõesti eesti naiste uhkus in nii madal lausa paha hakkab
˅ näita rohkem ˅
2018-03-22 11:00
Äkki loeks meeste kuulutusi? Tundub, et iga 3-mas mees on mõtetu tropp, kes naistega suhelda ei oska.

*Olen sponsoriks Tartu, Jõgeva või põltsamaa naisele.
*Diskreetset suuseksi Tallinnas.
Toetus 500
*annan imeda ja otsin seksi naisega ,sponsoreerin
*otsin seksi kohe praegu sponsoreerin
*Naist, kes on nõus laskma end piitsutada sponsorluse eest.
*Otsin armukest Sponsorlus kuni 1000 € kuus või lepime igaks kohtumiseks eraldi summa kokku.

See ainult esimeselt kuulutuste lehelt.
Pluss veel see saast, mida postkasti saadetakse. Kui julged veel eitavalt vastata, saad alles teada, milline mõtetu lits oled, et sellisele rahabossile ei ütled
˅ näita rohkem ˅
2018-03-22 11:39
Ka telekas on täis Rakvere Lihakombinaadi ja kindlustusseltside rahaküsimisi, Karin Õismäe lääneservast seal miskipärast oma soove ei teata, rääkimata ülejäänud kahekümne kolmest Õismäe Karinist. Ehkki mõni ehk kunagi proovis.

IGA kuulutustetulp läheb varem või hiljem ärireklaamide kätte üle. Siin on see selgelt juba juhtunud ja katrinid enam lihakombinaatide vahele ei säutsu.
˅ näita rohkem ˅
2018-03-22 13:46
Siin jääb jah naistest suht jube mulje... ja rahapakkujad ka muidugi
˅ näita rohkem ˅
2018-03-22 15:17
Mitte Eestis, vaid ihas. Need ei ole samad asjad.
No ja üsna kindlasti on äridaamid aktiivsemad kui ajaviite otsijad. Viimased saavad oma tähelepanu sageli ka ilma kuulutamata kätte.
˅ näita rohkem ˅
2018-03-22 17:00
Kuulge moraalijüngrid, närige pori. Kelle perset torgib, kuidas keegi raha teenib.
˅ näita rohkem ˅
2018-03-22 19:30
Tutvumisportaal võiks siiski olla pigem tutvujatele ning ostu-müügi kuulutused neist eraldi. Praegu on ilmselt mitmed inimesed loobunud kuulutuste rubriigi lugemisest või üldse siin konto omamisest, sest ostmine ja müümine on märksa tavalisem kui tutvumine. Nii et asi pole mitte moraalis, vaid suunitluses.
Endalegi on hakanud tunduma, et prostitutsioonile keskenduval saidil konto omamine ei sobi mulle.
˅ näita rohkem ˅
2018-03-22 19:39
Iha portaal ongi üks suur tutvumiskuulutuste leht, kus iga ankeet on tutvumiskuulutus. Eraldi kuulutuste rubriik on neile kellel on erivajadused, mille alla kuuluvas ka ärihuvid, või siis asjaga väga kiire. Minu arusaamade järgi normaalne inimene ei kiirusta tutvuste sobitamisega. Tark ei torma!
˅ näita rohkem ˅
2018-03-23 12:56
Porinärijatel pole tõesti vahet, kellega lõbutseda, kuid mul näiteks on ülisuur vahe, kas partner teeb midagi raha eest/raha pärast või siis oma naudingu ja lõbu pärast.
˅ näita rohkem ˅