Foorum
1
2
2010-07-26 23:18
Väike nõuanne mehelt mehele. Kui sa tahad, et ta su kirjale vastaks, siis ära alusta kirja pealkirjaga "Hei"... Ilmselt saadab mingi 150 teist tüüpi talle iga päev kirju, ja nad kõik algavad pealkirjaga "Hei!". Mõtle midagi originaalsemat välja.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 23:28
Hei-hei?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 23:32
Corentin - kust selline teadmine tuleb? kas sul on see testitud 150 naise peal?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 23:55
Kui tüdruk on ilus ja ahvatlev, võid arvestada, et ta saab sitaks kirju. Ta ei jõua kõiki lugedagi, mõttetud "hei" kirjad võib kohe eemale heita. Natuke loomingulisust võib välja ka näidata. Ei ole testitud 150 naise peal, ei jõua nii paljudele kirjutada. Aga pilti mul pole, infot ka enda kohta, aga ometi nad vastavad. Ikka vast sellepärast et ma nii kuradima stamp-kirju ei kirjuta.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 00:06
et mõtled põnevaid pealkirju välja, või mis? äkki sa pidasid silmas kirju, kus peale selle "hei" muud ei olegi? pealkirja muutmisest vist ainult ei piisa
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 00:32
ma arvan, et alustuseks piisab isegi pealkirja muutmisest. Üks samm korraga, ei tasu kiirustada, pea hakkab muidu veel ringi käima.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 00:40
Corentin-tubli oled kindel see,et tüdrukul peab ikka mõistust ja välimust ka olema.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 01:03
Corentin. Alust oma profiilist. Iga inimene, kellele sa kirjutad, vaatab su profiili. Mina küll vaatan. Kui profiil on igav, siis ma üldiselt kustutan kirja ära. Profiilis peitub palju inimese kohta. Muide, pilt ei tee veel profiili atraktiivseks.
Siis alles mine kirja sisu kallale.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 01:15
muidugi profiil üks olulisemaid ,millele järgneb kirja stiil.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 01:52
Vastab tõele. Ka mina saan hulgaliselt kirju. Esiteks selekteerin välja pilditud. Ta võib ju kirjutada enamat kui " Hei ", vahest vaatan kasutaja üle, küsin pilti ning kui ankeedis pole elukohta kirjas, küsin sedagi. Välistan igasuguse suhtluse Tallinnast väljapoole jäävate inimestega, vaadaku pildilt vastu või Mr. Estonia. Kindlasti on määrav lisainff. Üleolev suhtumine naissoosse tekitab tõrke ning sellise inimesega jutujätku pole. Ühesõnalistele tutvumissoovidele, eriti pilditute puhul üldjoontes ei vasta, nad lihtsalt jooksevad üldise virr - varri alt läbi, mul niigi tegemist piltidega suhtlejatega, keda paraku rohkem eelistan.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 12:11
On olemas ankeet, on olemas eelistused ja lühitutvustus. Vahel tekib tunne, et kas neid üldse loetakse enne kui kellelegi kirjutama hakatakse. Omadest kogemustest- olen väsinud kirjadest stiilis- tahad keppi vä, teeks ühe veebika, seksime kah, suhu võtad, vittu näitad jne.
Minu vastus mõningatele sellistel on lihtsalt Ei, enamik aga kustutan üldse ära.
Pilt ei ole minu jaoks oluline, suhelda võib kõigiga sest nett annab piiramatud võimalused aga eelistan kindlasti vastata neile, kes oskavad suhelda.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 12:27
ma olen siin ankeediga imetrikke teinud (juba eksperimenteerimise pärast), aga olen aru saanud, et on inimesi, kelle hoogu see ei pidurda. sa võid ankeedile lilli joonistada ja mida tahes, nad ei näe. ju ei ole siis nähtud nägema. nüüd olen läinud seda teed, et ei näita üldse paras
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 12:54
juuksur- aga kes keelab eksperimenteerida tähtis on oskus suhelda ja teha selgeks keda,mida tahta
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 14:39
Vastab tõele, enam - juhtudest ei märgata lisainffi sp ei viitsi eriti ankeeti täita ja olen nii nagu olen. Mõni isend aga tunneb huvi, miks inffi nii vähe, keda või mida sa siit otsid jne. Kuid milleks see info kui te mehed, seda ei viitsi üldse lugedagi, muudkui hops, kiri teele. Hea küll, vahest saab kogu info kirja kuid sellest pole suurt abi. Näit. küsib inimene kus ma elan kuigi see on kontol näha, kui ei panda sellistki asja tähele siis milleks üldse edasine inff? Teine viga on see et ei panda tähele või lihtsalt ei soovita seda teha, vanuse piirmääri. On kirjas et tutvud alates sellest vanusest kuni selle vanuseni. Kui on piiriks 33a, siis miks mulle kirjutab 40a papi?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 23:21
Sorry Barb,ma rohkem ei kirjuta
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 23:40
BarbWire, väga head tähelepanekud. Enamalt jaolt aga on nii, et kes ise profiili suudab korda teha, see loeb ka Sinu profiili. Samas on erandeid. See kui inimene ei vaata profiilis olevaid nõudmisi lõppeb üheselt prügikastis. Sama on nende kirjadega kus küsitakse profiilis olevat üle. Vabandus, et paljudel on profiilis üks ja tegelikult on teine mind ei heiduta.
Mis kirja sisusse puutub, siis enne kui noormees hakkab postitama kirja võiks veidi profiili vaadata ennast selle tüdruku pilgu läbi. Et mis seda tüdrukut tema juures huvitaks.
Päris hästi tunneb ära ka kiri on mulle kirjutatud või on see tüüpkiri, mida lihtsalt kõigile pidevalt saadetakse.
Siis on nii, et isegi kui inimene mind ei huvita, ma hindan tema vaeva ja vastan ka viisakalt.

PS. Korra on juhtunud, et algselt ei tänan inimesega hoopis suhtlema hakanud. Kui ta mu ei argumentide peale vastuse kirjutas. Seega, kõik on võimalik kui viitsid vaeva näha
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 12:55
Eh Barb, Barb ...Kas 40.-ne aastane on juba papi? Nüüd suskasid küll noa otse südamesse
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 13:31
Never say never! Kuigi oma ankeedis kirjutasin, et ei taha riistapilte näha, sain ometi just riistapildiga kasutajalt kirja millest algas seni ilusaim suhe minu elus!
Aga jah, enne kirja kirjutamist võiks ankeeti lugeda küll!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 14:30
jfjm: Rahu
aikon: Ärgem hinge võtkem
No päris nii ka ei mõtle, mul endal 47a vend kes siiani päris söödav välja näeb, sestap, alati võib erandeid teha
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 15:29
Niikui postkasti avad, hakkab idiootseid kirju tulema. Kirjutab pilditu, küsib, kas õrritad siin niisama mehi või tutvud ka? Vastan inimesele. Selle peale saan vastuseks: selge!!aga mina sulle vist ei meeldi??ve?? See siis kiri inimeselt kellel pole ühtegi pilti! Võtab sõnatuks...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 15:45
panin hommikul rubriiki-naine otsib meest kuulutuse.päeva jooksul on mu postkast vastustest umbes olnud...kõik samas stiilis nagu siinsed meeste poolt pandud kuulutused.no pole tekkinud mitte ühelegi kirjale vastamise soovi
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 17:30
Just! Sp viskab vahest nii üle, jätan postkasti vaid sõbralistile avatuks. Sel jälle teine kõrvalnüanss, kohe on mingi 20 uut persooni mind sõbrakasse lisanud, ilma et ma neid inimesi tunneksin / teaksin või oma sõbralisti sooviksin
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 18:58
Kaisukassike, ma sain küll väga lahedad vastused. Kuigi jah, 80% oli totaalne jura. Aga mul oli mitu päeva väga lõbus ja paar väga lahedat tutvust tekkis ka.
Seega, siin ka neid, kes suudavad raamist välja mõelda ja oma isikupära välja tuua.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 20:47
Ei, minul küll nii palju kannatlikkust pole, et mitu päeva seda juramura lugeda ,aga sõkalde sees ikka mõned terad on.Kuigi hirmvähe
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 21:27
Kaisukassike, sa oled ahnepäitsik. Palju sul neid vaja siis on? Neid terasid siis Mulle täitsa piisab, et kogu selle hullumajapuhveti peale mis paar päeva ümber selle kuulutuse oli, tekkis kaks kolm normaalset inimest. See on väga hea tulemus Arvestades milline jonnipunn ma olen
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 21:43
ei ole ahnepäits need leitud terad kõik must liiga kaugel
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 21:46
Kaisukassike, aga mis on sinu jaoks liiga kaugel ja mis lähedal?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 21:48
ksik,sina osutusid liiga kaugel olevaks
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 21:50
Enda arust ma küll kaugel pole, aga see selleks...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 21:55
minu mäletamist mööda arvasid sa ennast nädalaga kohale jõudvat kui kohe tulema hakkad.minu jaoks see päris kaugel aga ärme risustame foorumit
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 21:55
Ehh. Nu mis need vahemaad loevad. Tead teatud asjade pärast on maailma sõjad alanud. Sa muretsed vahemaa pärast. Selline pisike mure. Selle lahendame ära
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 22:07
Lisaks veel et minu meelest on need ühe- või kahesõnalised kirjad mille sisu on vaid "tutvume" või "uusi tutvusi?" ka täiesti mõttetud ja ma ei pruugi vastatagi, eriti kui on palju kirju. Peaks natuke sisu ka olema vähemalt lisaks tutvumissoovile niisama pealiskaudseid ja ühelauselisi kirju ka vahetada ei viitsi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 22:09
Mul on olnud selline kaugsuhe, no ei toimi...vähemalt mitte nii nagu mina tahaks
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 22:15
Ähh ... tead. Ennegi siin inimesed tuhandete kilomeetrite taha purjetanud. Ä nüüd selle pärast kohe alla anna.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 22:20
temperatuur on langenud, hakkab ka asjalikke läkitusi tulema ja ei anna alla, kui muidu ei saa tuleb ise jahile minna,mis mina teha saan, et mul aegajalt need tänavakassi kombed välja löövad ja pean koorevargil käima
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 22:25
Miks mul on tunne, et ma tean mida sa tunned Vael kohe peab kõndima neid imelike teid
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 22:31
mina pole kunagi salanud, et ma otsast otsani pattu täis loomake olen
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 00:06
kaisukassike-mis patud nüüd sind on tabanud minul on küll jäänud mulje ,et tegemist inimesega kes peab korralikult kinni kella 5 teetundidest ja pühapäeviti kiriku teenistustest
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 01:10
Aga kui õpetajaherra nii kena meesterahvas on,kuidas siis saab minemata jätta
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 01:58
ristokene, eksid, ei ole ma vooruse verstapost, ei ole
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 02:02
kaisukassike- oi ,oi ulakas ka veel
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 02:05
raisus
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 02:26
Kiisud mustad ,kiisud hallid
vöödilised,karvapallid
diivanil nad lesivad
ja nõnda armsalt nurruvad
aga siis kui saabub märts
läheb lahti pulmatants
Ja siis kõik need armsad kiisud
läevad omavahel riidu
õues võidu kräunuvad
kui vaja siis ka kaklevad
Kiisupreilidele nad
tahavad kõik meeldida
üldse neid ei huvita
et sinu und nad segavad
Et ei häiriks meid see kära
kohitsege kõutsid ära
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 08:31
Eh. Siis pole ikka sama. Mina ei ole patune. Mina olen küll inglike kesapõllu pääl. Mis patust te siin räägite. Ma olen täiesti terve inimene ja pean seda kõike saama.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-30 16:49
kirjale vastust saada tuleb endale kõige pealt selgeks teha keda soovin leida ja mis eesmärgil NSM-pole siin keegi patune,vaid veidi vallatud
˅ näita rohkem ˅
2010-07-30 20:18
Et kirjale vastust saada, tuleb kõigepealt kirjutada!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-30 20:39
10,5p Parmatuhhale.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-11 08:47
Ei tea midagi, siin on tohutu meessoo ülekaal ja mina viitsin väg aharva kellelegi kirjutada. Kui kirjutangi, siis sellisele, kes kusagil foorumis või jutukas juba silma jäänud ja kellele ka minu profiil enam laustundmatu pole.
Lambist kaunisõnalisi tekste laiali saata on tohutu ajaraiskamine. Mõistlikum on enne kasvõi oma "väljavalitu" pilti kommenteerida.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-11 14:08
Oi, tehke nüüd selgeks, mis patt on? Mina ei näe siin küll miskit, mis patt oleks!
˅ näita rohkem ˅
2010-08-11 18:26
Risto, mina pole vallatu. Mina olen inglike kesapõllal.
˅ näita rohkem ˅
1
2