Foorum
2010-07-26 15:54
Kuulutus siis selline, et limpsiks naist 25-55. Küsimus meestele: kas tõesti ei ole vahet kas limpsida 25 aastast või 55 aastast, või et lihtsalt saaks mingit naist limpsida?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 15:58
Kui tegevuseks on limpsimine, siis ei ole vahet.

ps. mõnel 55a on see limpsitav koht isegi muhedam.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 15:58
Püha müristus...on ikka vahe küll keda limpsida
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 16:05
Jätke meelde.
Kes valib vittu, saab vähe nikku!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 16:27
Vitt on nagu vein...läheb aastatega paremaks??
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 17:40
mis te nüüd räägite. kuidas ei ole sellel vahet, milline naine on? kui naise ja naise vahel mingit vahet ei ole, siis oleks ehk parem minna ja mingi puidust v.... teha ning lihvida ja lakkuda seda nii kuidas tahtmine peale tuleb. mulle on tundunud, et seal, kus peaks olema v..., peaks olema ka naine. vs kuidas naine sellest lahutatakse?
naine on indiviid ja see, mis on talle individuaalne (tundlikkus, reaktsioonid jne), peaks teid huvitama. ma olen nii kuulnud. vs on see kuidagi teisiti teiega?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 18:16
Loomulikult on kõik naised erinevad ja see nad huvitavaks teebki.vahet pole,kas noor või vana,paks või peenike,ikka on midagi avastada.Põhiline,et ikka puhtakspestud ja lõhnab nagu naine,mitte nagu deodorant.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 00:45
aksala- vaevalt ta aastatega paremaks läheb maitse küsimus
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 02:14
jfjm: Kui puhtaks pesta ja lõhnab nagu naine, siis pole vahet kas paks või peenike. Vitt on vitt. Mida seal eriti avastada on? Hakkab plaksutama näiteks? Mõned füüsilised erinevused. Mõõtmetes ja natuke ka dünaamikas.
Juuksur: Räägi seda puust vitu lugu Puratiinole.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 09:03
vaevalt kellegile ainult vitt huvi pakub kindlasti on tähtsam tema omanik
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 09:25
eelmise postitutse kohta parandus. Buratiino on õige. (see on kui öösel tuhinaga kirjutad)
Miks siis omanikku ei lakuta?
Kuulutus: Lakun ilusa vitu omanikku!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 09:31
parmaleikin - sa hakkad aru kaotama?
teinekord räägingi, sest Buratiino saab võib-olla ka mu mõttest aru.
kui limpsimine on teile puhtalt mehhaaniline tegevus (nagu liinitöö vms), siis muidugi. siis ma saan sellest aru, miks mõni mees vahet ei näe
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 09:33
ei tea,mis ajast meestele hakkas meeldima lakkuda vanamuttide vitte
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 09:45
maitsed erinevad ise eelistan küll nooremat
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 09:46
Kui võtta selliselt, et vitu lakkumine on omamoodi tegevus, siis ei ole muul ümbritseval üldsegi tähtsust.
Juuksur: Vahel mõte lendab hoogsalt. Ära kurjusta.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 09:53
No parmaleikiniga on selge, tal savi, peaasi et lakkuda saab!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 10:41
Nu mulle meeldib ka keelekat teha aga krt igasse auku ka oma keelt ikka ei topiks vanus polegi võibolla nii määrav kui inimene tervikuna. aga eks ta maitse asi ole. eks me ju isea k pidevalt vananeme nii et see mis täna on vana või noor oli miski aega tagasi tiba teisiti ja paari aasta pärast jällegi omamoodu.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 11:46
Naise seisukohalt ma küll ei lase endale igaüht ligi!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 14:43
Samad sõnad, et mitte igaühega. Ei kujuta küll ette et tegeleksin suuseksiga isikuga kes mulle füüsilistelt mõõtmetelt eemaletõukav oleks, ausalt, ma ei naudiks seda.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 15:13
Seletage palun, mis on siis keeleseks?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 15:29
Me kuulaks Sinu versiooni ära! Võib olla räägime täiesti erinevatest asjadest!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 15:32
Tegevus kus üks teeb teisele keelega.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 15:36
Ok! Siis mõtleme ikka ühte ja sama viisi! Ja sina väidad, et teeksid seda ükskõik kellele? Sain ma õieti aru? Et pole vahet kas on 25 või 55?
Sellest ma ei saagi aru, et kuidas saab teha kõigile, kes ainult lasevad, ilma mehe poolse valikuta?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 15:42
Kui me mõtleks ühte ja samat viisi siis sa saaksid sellest ka aru.
Mis on mehel/naisel muude asjadega pistmist keeleseksi suhtes?
Keele osavus ja vi.. on olulised tegelased asjas. Puhtus no see on loomulik. Muu ei ole ju oluline. Seleta kuidas nägu ja isik ise siia tegevusse segatud on?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 15:50
Ma ei raiska selle peale aega, meil ON sellest lihtsalt erinev arusaam!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 15:55
Siis sa jääd paljust ilma. Muud ei midagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 16:08
millest ilma? Buratiino võib ainult ilma jääda
kui muu naises on selle tegevuse juures ebaoluliseks muudetud, siis on ka tulemus natuke puudulik. milleks teha seda poolikult?
sellega on nagu nende muude piiritletud suhtlemisega, kus tunnetus puudub
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 16:13
Ma palusin ju, et keegi seletaks mis on keeleseks.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 16:18
Sa ise ju defineerisid selle ilusti ära! Aga sinu jutust ma saan aru, et sa ise lased ka kõigil imeda, olenemata vanusest, olenemata sellest, kas naise välimus sulle meeldib või mitte? Peaasi, et lahti imeb!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 18:40
meeleheide on ikka jube asi siis kui valimatult oma keelt igale poole topitakse või lastakse igat keelt valimatult ligi
see on kohe rõve
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 18:41
Muidugi. Tähtis on, et imetakse ja lahti saab. Kui ma soovin sellist tegevust, siis pole vahet vanusel, kes seda teeb. Muidugi lähtume ikka seadusandlusest ka.

Ma saan aru mida sina selle suuseksi all mõtled aga vahest pole see välimus ja vanus oluline.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 21:52
Oi parma,sinu valikutel on vist tõesti piirid,nagu sa teises teemas kurtsid.Vitud jah kõik enamvähem sarnased,aga naised seal ümber on ju erinevad ja avastamist on oi-oi kui palju.Ja ka keelekat ei tee ma mitte vitule,vaid ikka selle omanikule
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 23:11
Kui nii võtta siis ei oma vitt mingit tähtsust vaid omanik? Milleks, siis üldse enam lisada, et teen keelekat?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 23:20
metslilleke: Milline keel on ligilastav? Kirjelda seda keelt.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 23:24
apelsin, selliseid on väga palju kellel pole vahet kellega ja kus. Usu mind. Tõenäoliselt paneb nii uure vanuse vahe, et noh keegi ikka vastab. Pealegi nende vanustega on nagu on. Üks 30 aastane näeb välja nagu 45 ja teine 45 aastane nagu 30.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 23:33
Mind huvitab hoopis teine asi. Miks ei suudeta võtta tegevusi ühekaupa? Kui teha näiteks keelekat, miks peab siis kohe terve inimene koos kõigega meeldima? Ja need kes suudavad teha tegevusi ühekaupa, miks need kohe siis pahaks dituleeritakse?
Näide: Ilus poiss, rikas ja puha aga keelekat teha ei oska. Samas poiss nagu kaltsakas ja vbla 6 klassi külakooli aga keel käib nagu suusk. Kumma võtad/jätad?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 23:47
keel peab koos omanikuga mulle meeldima.
ja sellest näitest ei võta kumbagi, valitakse partnerit ikka muudel alustel, kui rikkus ja ilu w keele järgi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 23:49
Seega jääb siis pahatihti sinul keeleseks ära.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 23:52
tänan muretsemast nii meeleheitel ma tõesti pole, et suvalisi keelega kallale lasen
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 23:55
Kahju, et mõni teenusepakkuja arvamust ei avalda.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 00:08
parma, ma võin ühe käe näppudel kokku lugeda mehed kes oskavad keelekat teha. Ülejäänud ajavad vaid isu peale. (mitte, et nad selle pärast nüüd halvad oleks) Mis siis teen. Käin teen keelekat ja pärast otsin kellegi, kes ka rahuldust pakuks?
Küsimusele, et kumba ma võtaks jään vastuse võlgu. Kõik oleneb. Eelkõige suhtumisest. Mõni rikas või haritud isend võib olla üsna vastik ja mõni lihte töömees väga meeldiv.
Aga puhta keeleka peale lähen välja vaid nendega keda aegade jooksul tean, et asi on kindel. See on sama nagu kähkukatega. Esiteks on tegemist olukordadega kus aega vähe ja maakeeli öeldes isu suur. Pole just eriti tark riskida sellises olukorras.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 00:14
No hakkab looma juba. Jõuame sinnani, et loeb tegutsemiseoskus hoopis. Sellest ma saan aru ja on ka loogiline. Nüüd tekib küsimus, et kuidas seda tegutsemisoskust enne teada saada? Lasta purgipõhjast keelega mingi mari välja õngitseda, uurida sõbrannade käest või minna riskipeale välja, et ehk veab?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 00:36
Sõbrannad jäävad ära. Mis ühele hea, see teisele ei pruugi üldse meeldida. Ei purk ega mari seal põhjas suuda mulle infot edastada. Tummad va sindrid ju.
Proovin järgi loomulikult. Üldiselt proovin ikka täiskomplekti järgi. Mitte nii, et lähen keelekat proovima. Eks siis selgub mis hästi sobib ja mis eriti hästi välja tuleb, või kas üldse midagi välja tuleb. Ka see pole välistatud ju. See eeldab veidi rohkem aega lihtsalt.
Muidugi on mul ka oma testimise viis.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 00:44
No täiskomplekt on täiskomplekt.
Räägime üksikust tegevusest ainult. Limpsimisest. Ja ainult limpsimisest, ei midagi muud. Ei mingit rääkimist, uurimist-puurimist ega peegliees keerutamisest. Konkreetne tegevus. Keeleka tegemine. Sellisel juhul omab tähtisust vaid see koht kuhu seda tehakse. Sinu ilusast näolapist ole tolku kui v.tt on karvane kui kurat ja haiseb nagu kilulaeva wc uks.
Jah eeldus, et kui on näost juba hoolitsetd, siis on ka v.tt korras. Alati ei pea paika.
Mehe puhul viks ja viisakas aga kas see näitab, et oksab ka kellekat hästi teha? Vaevalt.
mis näitab, et oskab head keelekat teha? Julgen arvata, et see jääbki saladuseks. Sest kui isik tervenisti meeldi, siis unustatakse ka see kähku ära, et keeleka tegi halvasti. Ja kompenseeritakse see milelgi muuga.
Aga põhiasi. Keelekas oli ikkagi halvasti tehtud!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 00:58
Õige. Väga kõrget haritud ja peen mees väliselt võib olla selline hügeenilinepõrsas, et tule taevas appi. Ilusast näolapist ma ka juba ca 10 aastat ei arva midagi. Ilu on esiteks vaataja silmades ja maksab selles olukorras vähe.
Aga see, et kui kõik kokkvõttes on hea, siis ununevad eriti head detailid ei pea paika. Siin vaidlen vastu. Kuda need üksikud mõnna mõnnad siis välja on koorunud
Samas see täiskomplekti peale väljaminek on pigem riskide maandamine ju. Muidugi võib juhtuda, et üldse ei toimu midagi. Aga kui, siis nu midagi ikka ometi sobib ja ole tühja tuule tallamine.
See sladus polegi eriti saladus vist. Mul üks sõber teab rääkida, et iga naine tahab seda erimoodi. Mina usun seda. Sest olgem ausad meestega on sama teema. Igaüks naudib asja erineval moel.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 01:25
Kuule parma,kas sina oledki see,kes kõik kirsid kookide pealt ära sõi? Mind on küll õpetatud,et toiduga ei mängita ja kõik tuleb korralikult ära süüa
Väga primitiivne on mõelda,et suhe on vaid seks ja seks vaid keelekas.Seks on ikka üks võimalik ja miks ka mitte parim osa suhtest.Mina eelistan ikka suhet naisega,kellega võib vahest ka niisama istuda ja kasvõi tripstrapstrulli mängida.Muidugi võib juhtuda,et kohtad kedagi,tunnete tõmmet,nagistate vaikselt ära ja lähete laiali.Aga sellise suhte jätan ma küll juhuse hooleks,otsima ma seda küll ei hakka.Mina tahan kirsse koos koogiga
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 08:31
No saingi oma küsimusele vastuse! Järjekordne tõdemus, kui erinevad on inimesed! Head tegutsemist kõigile Ihalastele
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 09:22
NSM: Tubli. Vahest saame ikka asjadest aru ka ühtemoodi.
Jfjm: Rääkisime millestki muust. Aga ega seegi vale ei ole mida sa kirjutasid. Antud arutelus on see aga teine asi.
apelsin: Kõik inimesed on erinevad aga põhiasjad on ikka samad. Resurss on ju sama. Tõlgendamiste küsimused.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 09:41
Millega ma jälle hakkama sain, et siin kiidad mind. Vat ei saa ma midagi teha sinna, kui minu arvamus teiste omaga ei kattu. Vastupidisel juhul paneks ka kuulutusi, kepin kõigiga 18-.... Päevaplaanis olek koosolekute asemel kepiajad kirjas ja muud ei teekski kui tormaks ühest võsast teise jne. Ütlek, et vahet pole, munn on munn.
Sry, nüüd läks labaseks aga noh.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 10:01
NSM, see foorumiteema näitaski, et tegelikult ongi selliseid palju, kes ei valigi, peaasi et saaks tehtud, ükskõik kellega.
Õnneks on aga ka valivaid!
˅ näita rohkem ˅