Foorum
2016-08-01 20:57
Põhiküsimus ongi, et kust võtta?
˅ näita rohkem ˅
2016-08-01 20:59
Reaalis ikka, nagu sa arvasid, et toredad ja ilusad kasutajad seal jalust maha peaks joostama . Ok, nali naljaks, aga ega väärt kaaslast pole kerge leida ning igaühega ei teki säärast tunnetki, et sooviks midagi enamat. Nii et ma ei oska head nõu anda. Kui vana sa õigupoolest oledki?
˅ näita rohkem ˅
2016-08-01 21:04
Seda, et ärge foorumi teemasi nüüd isiklikult võtke või sedasi. See on rohkem nagu arvamuste avaldamine ja arutelu.
˅ näita rohkem ˅
2016-08-01 21:10
Kui sa selle mulle adresseerisid, siis on vähe neid asju, mida ma isiklikult võtan ning needki pole mingi ületamatu takistus.
˅ näita rohkem ˅
2016-08-01 21:19
Kuna jott ei viitsinud täispikka panna ja ainult lõigu pani, siis panin ülejäänud.
˅ näita rohkem ˅
2016-08-01 21:23
Nii see on, et seksi võib täiesti ootamatult leida ka poesabas seistes. Mis ime koht see iha foorum siis on, et siit ei või
˅ näita rohkem ˅
2016-08-01 21:27
Ma leidsin eile seksi ka apteegisabas seistes.
˅ näita rohkem ˅
2016-08-01 21:32
Käisid antibiootikume ostmas?
˅ näita rohkem ˅
2016-08-01 21:39
Võib-olla tegi pikas sabas seismisest teadvuse kaotanud mammile suust-suhu hingamist?
˅ näita rohkem ˅
2016-08-01 21:39
Anti biootikuma kah jah
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 00:35
Luceo, palun selgita mulle, miks sa oled siin saidil ? Kas sa püüad midagi reaalset saavutada ? Selleks et omale elukaaslane leida võib parem liikuda sellistel lehtedel nagu suhted24.ee või perekool.ee, rate.ee jmt Või püüad sa lolle eesti tümakaid harida. Või oma akadeemilisele haridusele rakendust leida ?
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 00:43
Kui midagi peab tulema, siis ta ka tuleb tähtis pole kas koht on õige või mitte, tähtis on, et oled valmis seda vastuvõtma.
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 00:52
Homme loen, täna liialt joonud. Päikest!
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 12:12
Siia konto tegin ikka sihtotstarbelise, aga kuna nüüd on kaaslane olemas, ei raatsinud selle lehe ajaviitemomendist ka loobuda. Suhted24... kunagi vist vaatasin seda, üsna ok tundus - aga perekool ja rate? Perekooli külastasin lapseootuse ajal, rate on kuidagi kaheldava väärtusega üldse, kas see pole mitte niisugune ajast maha jäänud koht? Pole seal kunagi kasutajaks olnud ise.
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 12:41
Ohoh......ja mehed võtavad siin sõna, kui palju neid naisi on.
Muidu reaalis jutustavad küll.
Miks nad siin ei jutusta?
Nad vist ei vaja seda meelelahutust, aga olgem ausad, nad ei kannata ja ei ole võimelised sellist asja kuulama.
Rohkem midagi ei tule praegu, endiselt joon.
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 13:42
Aga miks peaksid naised siin ennast kiitma? Neile piisab, kui mehed neid kiidavad.
Aga sinul kokapoiss on ju diil härra Bacchus'ega, milleks sulle naised?
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 13:48
Pean kohe nüüd googeldama minema, et mis see sõna tähendabki
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 13:49
Irw, jfjm, kas lihtsalt joodikuks tembeldamine oleks liiga labane olnud? .
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 13:50
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 14:09
Täna õhtul jõuab see härr ilmselt ka minu õuele. Saab näha, kui kaugele me vennastumisega läheme
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 14:16
Mis sa nüüd räägid?
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 14:20
Ega sa ometi ei taha öelda, et see vaid sinu privileeg.
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 14:25
Vennastumisest ma ei tea suurt midagi, suht omas mullis elamine.
Elu nagu lill ja need naised kes nagu lilled, neil on suur privileeg teiste ees.
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 14:41
Kas enesealandamine on privileeg?
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 15:06
Bacchos, Epikyros, Dionysos...tuttavad vennad (Y)
aga jah, mina leian, et vanakooli mees ei pea vajalikuks oma saamiste ja mittesaamistega ei siin, ei reaalis liputada. mis juhtub kahe silma all, jääb kahe silma alla...
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 15:14
Vaba, pole ilus neiul eelmänguks silmi kinni lüüa
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 15:18
õige, korrigeerin - kah silmaPAARI all
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 15:19
Vabandan, kui pidasid silmas Pillet, kes teadupoolest on sünnist saati kurt, tumm ja pime
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 15:50
Enesealandus.

Kui endal on seesmiselt kõik ok siis ei häiri, et keegi peab minu käitumist enesealanduseks. Siin on lihtsam.

Reaalis võib asi vaimse või füüsilise vägivallani viia, lihtsalt ei suudeta tunnistada sellist inimlooma ja temaga koos elada.

Avasin uue õlle....
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 16:06
Püüa seda värki kuitahes ilustada, aga mehed nimetavad neid naisi, keda raha eest on saanud ikka litsideks ja ei kuidagi teisiti. Ja ega see naistele teadmata pole.
Kuidas sa ise ennast tunneksid, kui peaksid raha eest mõnda pedet teenindama? Kas oleksid uhke? Kas tunneksid ennast jumalana? Sa ju tegid talle head, mida ilusamat veel saaks juhtuda?
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 16:13
No on mõtted sul, ise kohe ei oska korraga sellise asja peale tulla
Litsid jah, aga selle sõna kõla on kuidagi kibe ja solvav. Kui mina olen naiselt saanud siis olen talle selle eest tänulik, sai ju minu olemine paremaks. Kindlasti on etemaid nimetusi neile neidudele, aga praegu ei oska öelda.

Raha eest pedet, see on teine teema, mul pole tussut.
Naistel on olemas vastav auk, mis aegajalt ikka märjaks kipub minema, miks mitte seda siis raha eest lasta kasutada.

Ma ei tahaks praegu oma mõtetega peas mängida, et mis summa eest ma oleksin nõus oma tagumist auku nõus laskma kasutada, las see jääda ikka muuks otstarbeks...ja need mõtted kuhugile teise aega.
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 16:13
vastuseks joti arutlusele: mehed nimetavad litsideks ka neid naisi, kellelt korvi on saanud. nii et tegelikult nimetab kedagi litsiks ainult mees, kelle staatus+enesehinnang nii madal, et tekib vajadus keegiGI madalam leida. või tekitada
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 16:14
Just, just, kui ma vahel oma naise peale vihastasin siis ütlesin prost, aga seda juhtus tõesti harva
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 16:22
"Naistel on olemas vastav auk, mis aegajalt ikka märjaks kipub minema, miks mitte seda siis raha eest lasta kasutada."

nojahh. kommentaarid on liigsed. muuseas, teadmiseks, et naistel ei peagi ise märjaks minema, (ja selliste inimestega suheldes arvatavasti ka ei lähe), vaid piisab, kui pihuga pläusti vahele visatakse ning nühkimine võib alata.
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 16:25
Ma ikka vahel unistan et ehk mõnel läheb minu peale märjaks või mõtleb minust kui end katsub

Võiks ju nii olla.
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 16:29
unistamine ei ole keelatud ja on veel täi-es-ti tasuta.
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 16:29
Art, su mõtete väljendusi siin lugedes julgen pakkuda, et heal juhul lähevad sul pihud märjaks. Vabanda mu taktitut otsekohesust, aga no ei saanud mitte vakka olla .
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 16:44
Miks need pihud peaksid märjaks minema? Ei higista need midagi
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 16:54
Kokapoiss, see et sul tussut pole pole mingi vabandus. Vean kihla, et kui mõni pede sind äravägistaks, siis häbeneksid silmad peast, rääkimata sellest, kui raha eest talle teenust pakuksid. Miks peaks naistega teisiti olema.
Ja see auk naistel, pole mõeldud meeste orjamiseks.
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 17:06
Vägistamine on kole asi küll, vot ei ole mõelnud nii.

Pigem siis juba suure summaeest vabatahtlik anaal

Meeste orjamiseks? Mis moodi nad nüüd orjavad. Ennast katsud, siis proovi seda nautida mehega, mitte üksi. Ja naised paratamatult kasutavad enese väljendamiseks, pesu, riided just nii, mis tekitab mehel soovi teda saada. Orja siis, kui ei orja hakkame Eestiski grupivägistamistest kuulma. Arvan, et see, mis meediasse jõuab Indiast on siiski üsna väike osa, paraku.
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 18:10
Pean siin mõnda kurvastama- naised kasutavad pesu ja kõike muud siiski eelkõige selleks, et end mõnusalt tunda. Enamiku puhul on meestele meeldimine üsna teisejärguline ja teiste naiste komplimente oma välimuse kohta hinnatakse tunduvalt kõrgemalt kui meeste libekeelsust
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 18:16
Väga hea.

Arusaadav, aga kas siis ehk annaks oma riietuse osas natuke tagasi tõmmata, et mehi mitte juhuslikult liialt erutada.


Linasest riidest kotid selga, kotid pähe, ehk on siis seda seksuaalset ahistamistki vähem, halvimal juhul on vaja ainult oma meest orjata ja ehk isegi saab sellel mehel olema mitu naist, nii, et koormab ühte vaesekest vähem.

Ma ei tea mida need teised mehed siis tegema hakkavad, rohkem pihutööd vist
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 18:25
...., et burkad meil ka kohustuslikuks?
Siis peaks nõudma ka seda, et tänaval liikuvad mehed pisut oma taset tõstaksid. Lontis dressid ja lööbakil kaelusega särgid ei mõju kohe kuidagi ahvatlevalt. Lööpas sandaalidest põlveni veetud sokkide otsas parem ei räägigi
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 18:34
Ma ei saa aru, mis teil nende sandaalide ja sokkide vastu on

Tead kui hea mägedes kus lund veel ei ole, aga jahedavõitu ikkagi, ainult üks paar jalanõusid, need on sandaalid, vajadusel tõmbad paksemad matkasokid jalga ja ongi hea jälle olla

Ja mis mõttes mehed peavad taset tõstma, naised hakkavad ringi käima kotisees ja siis mehel ei tohi olla lööbakil kaelust....paneme neile ka mingid ürgaegsed ürbid selga. Siis on rahu majas.
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 18:41
Metsas või mägedes käi või crocsidega aga tänaval või veelgi enam naisterahvaga kohvile minnes võiks jalanõu jalas olla.
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 18:45
Hea

Aga kui tüdrukud meil nii kallid, et korralike jalanõude jaoks raha ei jagugi, vast nad ikka mõistavad, vaatavad läbi sõrmede, peaasi, et ise raha saavad.
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 18:55
Mul on näiteks tööandja, kes mulle raha annab.
Siinsetelt härradelt pole peale viisaka suhtlemise nagu suurt soovinud... ja viisaka väljanägemise muidugi.

PS Komplimendid neile, kes kohtuma tulevad korralikus riietuses ja pestute ja hästi lõhnavatena
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 19:02
See kui naine hästi lõhnab on küll meeldiv, ajab kohe isu peale tead
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 19:07
Sama kehtib ka meeste puhul
˅ näita rohkem ˅
2016-08-02 19:16
Ostsin endale Gucci lõhna kevadel, jäi Eestisse, igapäevaselt kasutades suht mõttetu, nagunii imbun päeva lõpuks rasvalõhnast läbi.

Aga mõne erilisema hetke jaoks jah miks mitte, kui lootust saada on...
˅ näita rohkem ˅