Foorum
2016-07-31 18:51
Naised ehk tahavad tunda, et neid tahetakse ja neil oleks lööki kui nemad nüüd peale lendavad, aga nad ei lenda peale naljalt või siis teevad seda minule arusaamatute mõttekäikude, tunnete põhjal.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 18:53
Kas tegemist võib olla mingi sisemise ebakindlusega. Soovin tunda, et mul oleks lööki, ma ei ole nii inetu ja mida kõike veel, ning endale kinnitada, et kui nüüd minu tehtud valik peaks untsu minema siis saan alati jälle löögile...
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 18:57
Aeg teeb välimusega oma töö. Ja mitte ainult välimusega, ka kuplialune muutub. Reeglina mitte paremuse poole
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 18:58
Misasja sa nüüd ajad?
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 19:09
Teate, profiili võite kirjutada mida tahes, ikka pakutakse kõike. Või siis seda üldse ei loetagi - sel juhul pole vahet, kas profiil üldse niisugusena eksisteerib.
Art, mingi osa kasutajatest, ka mehed muide - otsivad siin tõesti egolaksu, aga ilmselt selle saamiseks peab pisut luuletama. Noh, suhtlusvorm seegi, ega mul kahju ka pole.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 19:12
No eeldame, et keegi ikka loeb profiili. Kui endast anda välja valet signaali, siis nii need äpardused juhtuvadki.

Nõme, et peab luuletama, et midagi saada. eh..
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 19:14
Mina sellest egolaksust ei oska midagi rääkida, aga mingi osa tundis minus end ära, oleks ma natukenegi teistsugune siis loobuksin samamoodi profiilide lugemisest ja hakkaksin ainult lahmima.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 19:16
Natuke peab ikka luuletama, see on enesegi heaolu pärast oluline. Reaalsus on jõhker.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 19:25
Mul ei ole küll mingeid äpardusi juhtunud ning kui keegi osutub sarivaletajaks, siis selle ennetamiseks pole profiili ega ka muu lugemisest mingit tolku. Kah kogetud, siin.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 19:27
Veel mõtteid, mu naine x on praegu eemal....
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 19:28
Ehk siis mõtteid teie poole?
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 19:59
Selle virtuaalse suhtlemisega on päris keerulised lood. Reeglina enamus kasutajatest tegeleb siin rollimänguga ja paljude puhul erineb see roll täielikult tegelikusest.
Meeste puhul on täiesti ükskõik, mis mängu need naised mängivad, loosi lähevad kõik ja mida litsim, seda parem. Ja kui siis saavadki selle "hoorapurika" käest veidi pipart sõõrmetesse, siis aevastavad jupp aega ja üritavad uuega.
Naistel on valik suurem ja sellepärast ka võimalik selekteerida. Esimesena langevad välja just need, kes üritavad negatiivse kangelasena kõvatada, sest usutakse, et ega nad reaalis midagi targemad ole ja nii need nunnud tossikesed ka siin ilma jäävad ja kibedust korjavad. Teised pannakse proovile, et siis pikema suhtlemise käigus väljaselgitada inimese tegelik loomus.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 20:14
Tänan. Mitu korda lugesin, et midagi kohale jõuaks. Üks mõte oli, et kuigi täna tundub siin parem valgus olevat kui mere ääres siis lähen ikkagi ja teen rannas pilti sest pole ammu enam pildistama jõudnud.

Eks see kõik olegi üks rollimäng, ka reaalis, see kuidas osa lihtsalt käituvad sellel teatrilaval on ikka kohati täiesti ebameeldiv, mina pole viimaselajal rahul neidude tööga, tean, et ma ei tohi tegelikult üldistusi siin teha, tegemist võib olla mingite joonte kokkulangemisega, samal ajal võib eksisteerida hoopis vastupidiseid kooslusi.

Aga selleks, et see pikem suhtlus tekiks on vaja mingit eelvalikut naise poolt ja see eelvalik on pinnapealne ja osalt ma mõistan neid.
Lihtsalt mingi killuke reaalsusest, millele pikapeale keskendudes läheb üldse naiseisu ära
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 20:35
Nunnud tossikesed on...nunnud . Aga tingimusel, et nad seda ongi, mitte ei kõvata niisama.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 20:37
Ja edasi....
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 20:41
Edasi? Selleks, et adekvaatne arutelu tekitada, peaks eelnevalt üheselt mõistetavalt defineerima mõiste "nunnu tossike". Ma kaldun juba praegu arvama, et jfjm peab selle all silmas kedagi pisut erinevat minu nägemusest.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 20:50
Aga nii see ju elus ongi ja mida pikemalt arutleda seda enam jällegi hakkavad varem ühised definitsioonid eristuma, me avastame endile uusi pilte, mõiste laieneb, süveneb ja see toimub igaühe jaoks individuaalselt. Nüüd ongi oluline hetk kas on vaja säilitada ühist töö või kodurahu või siis saab konflikti alustada, reaalset konflikti, mitte mingit näitemängu. Konflikti selles mõttes, et meil ei ole vajadust leida ühiseid puutepunkte, jooni, vaid pigem üritada eneses laiendada eksisteerivat definitsiooni. Mõistad?
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 20:59
Konflikti või vääritimõistmise tarbeks olekski eelnevalt vaja ju kokku leppida, mille üle täpsemalt arutletakse - mitte pärast vaielda, kelle õigus polnud. Kellelgi ei ole sedasi ning see polegi arutelu eesmärk teps mitte. Ja loodetavasti foorumiteema ei riku kellegi kodu-ega töörahu .
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 21:01
Kas võiks nii öelda, et laiendades mõistet eneses me jõuame teineteisele lähemale ja süvendades mõistet meie arusaamad eristuvad. Normaalse vestluse käigus me tegeleme mõlemaga kuni jõuame lõpuks punkti kus pole enam midagi hetkel öelda, teema ammendub, lakkab huvi. Laiendamise käigus kasutame enam südameenergiaid, see on empaatia ja teineteisemõistmine. Süvendades püüame näha võimalikult detailset pilti ja see on meie individuaalne kogemus ei midagi enamat.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 21:03
Just, alguspunkt peab paigas olema, see viib inimesed kokku ja kes seda siis teab kuhu välja lõpuks jõutakse.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 21:04
Luceo, nunnude tossikeste all pidasin silmas neid reaalis tagasihoidlike meeskodanike, kes ei tee hiirelegi liiga ja naistega suheldes punastavad ja hakkavad kokutama. Seksiettepanekut nende suust ei kuule, sest kõige rohkem kardavad nad äraütlemist. Nii tulevadki nad ihasse suuri elumehi mängima, aga et neil puuduvad kogemused naistega suhtlemisel siis pingutavad kõvasti üle.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 21:07
kirjuta lühidalt, et jutt oli minust
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 21:13
Oot, seksiettepanekut nende suust ei kuule, sest kõige rohkem kardavad nad äraütlemist....mis see nüüd oli. Arvan, et siin tehakse naistele rohkem kui küll ettepanekuid. Reaalis tossike vaevalt, et äraütlemist kardab, pigem võib see olla mingi ebamugav värelus sees, mis ei lase füüsisel normaalselt toimida, värelus sees sellepärast, et pole vastavas tegevuses piisavalt kogemusi. See on loomulik asi, esimesed langevarjuhüpped jalg ikka korralikult väriseb ja tahaks nagu vetsu viimasel hetkel. Õnneks on lennukis keegi kogenum alati olemas kes suudab asja jälgida ja siis juhtidagi. Tossikese ja naise vaheline suhtlus on nagu ta on, naise oma viga, et kindlat ei suuda tunda, näidaku siis seda oskust asja oma kontrolli alla võtta ja otsuseid teha mitte ärgu rääkigu, et poiss ei saanud hakkama. Sellised mõtted jooksvalt, niisama panen praegu nagu tuleb.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 21:14
jfjm - ei, nood pole nunnud ju. Ebakindlus on out, aga tagasihoidlikkus või lihtsalt introvertsus võib küll nunnu olla . Puntras enesehinnangu/enesekindlusega ning selle varjamiseks laiavaid vennikesi ma ei pea silmas "nunnu nohiku" all. Olgu nende kogemustega siis kuidas on. Ja siin foorumis vähemalt ei tundu nii kogenematuid ka olema, et seepärast punastama peaks.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 21:15
Jajah mind on täielikult unustatud, edu teile
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 21:17
Art, ma mõtlesin seksiettepanekute osas reaali. Siin loomulikult üritatakse puudujääki tasa teha, aga ei osata seda ettepanekut korralikult serveerida.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 21:19
Kokana peaksid sa ju teadma, kui tähtis on toidu juures garneering.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 21:20
Eks see sõltub vanusest ja isikute majandulikust seisust. Mingil hetkel on nohikud nunnud ja mingil ajal lähevad pahad poisid hästi peale.
Nooremas eas meeldib tüdrukutele rohkem nagu pahad poisid.
Vanemas on nohikud armsad.

Probleemi lahkamiseks probleemi kirjeldamine võib lõppeda sellega, et polegi tegelikult porbleemi ja see tekitab omakorda probleemi
Üks nimelt tahab kangesti probleemitseda, teine aga teeb selgeks et polegi probleemi. Ükski naine ei taha eriti tühja näägutada. Seega kodurahu huvides tuleb lasta kohe esimese pauguga kõik välja laduda. Siis teed alles probleemi kirjeldamise lahkamise ja voilaaa oledki kõva mees, et asja lahendasid

Aga selle pakasuhha all pidasin silmas, mitte sarivaletamist vaid teeseldud käitumist, nagu prouad soovivad
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 21:25
Foorumiteema arutelust tõesti ei maksa probleemi teha, see ongi pigem ajaviide ja mitte kohustuslik.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 21:28
Garneering on oluline. Meil on restoranis selline asi nagu Chefs Table kus kallist raha makstes võivad paarid tulla otse kööki kus neile on kaetud laud, tegemist on mitme käiguga kus portsjonid on võimalikult minimaalsed ning viimistletud. Tundub, et paarikesed kes seda kogemust omama tulevad on mingi ühenduslüli olemas restoranimaailmaga, aga see selleks. Ühesõnaga oli mees kes ütles väga hästi, toidu puhul ei olegi oluline sageli mitte niivõrd maitsed kui just see kuidas see on taldrikule pandud, just nii ongi. Käisin eile gastropubis, maitsed ja komponendid igati ok, aga teldrik ise oli mingi ümar tavaline plönn millel lihtsalt kõik kokkukuhjatud, arvestades seda, et tegu on ühe Ahvenamaa tuntud pruulikoja söögikohaga siis minu ootused olid ikka teised. Et serveering. Mina pean tunnistama, et ennast ma naistele serveerida ei oska, see tuleb väheldasest suhtluskogemusest ja pidevast isolatsioonis olemisest.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 21:31
Lähen jalutan nüüd rannas... Päikest!
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 21:33
Raha aitab alati seda serveeringut siluda. Nõme, aga nii ta paraku on. Virtuaalmaailma reaalsus.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 22:24
Nõus.

Väljas oli suhtkoht mõnus, ritsikad siristasid metsaall, paar fotot tegin.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 22:32
Ritsikad on mul alati kesksuvest saati kuni soojemate ilmade kestmiseni maja ees rohus . Kuulen neid praegugi avatud rõduuksest.

*See oli nüüd küll igati teemaväline postitus.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 22:33
Raha viga on ses, et null on ikkagi number
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 22:38
Ma mõtlen, et ega üldistada siin kuidagi ei saagi, et milline on iha.ee naine. Selleks peab kõik naised läbi ja üle käima.

Kuigi vägapalju saab aimu foorumi rubriikidest "Hoiatused", "Kohtumiste kogemused" ning "Kaua võib". Ega seal midagi ilusat lugeda küll pole aga äkki on see tõene? Need rubriigid peaks kajastama virtuaalsuse ja reaalsuse kokkupuuteid.
Samas saab ka kuulutustest naiste soove lugedes mingi aimduse.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 22:44
Ma võin 16 augusti hommikul lühidalt rääkida oma kogemusest, usun küll, et saab hea olema seegikord, või õige jah, ta ei soovinud seda, nii, et peate ise oma headest kogemustest rääkima.

Ritsikad meenutavad alati, et suvi hakkab oma küpsusesse jõudma ja nad siristavad päris külmade tulekuni.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 22:50
Ma lugesin ka just ajaviiteks kuulutusi, aga pigem ei üldistaks. Aga tahaks küll . Sugude võrdsus, nagu keegi eelpool ütles ning lugesin nii naiste kui ka meeste omi.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 22:54
Kuulutuste põhjal seda, et meestel polegi siin midagi valida ju, lihtsalt pole....
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 22:56
Art, kolm esimest lehekülge väga ei olnud jah, edasi ei viitsinud, aga maitse asi siiski, äkki kellelegi on.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 23:01
Ikka läheb peale kui väga vaja oleks ja kõik sõltub milleks kasutada. Lihtsalt see meeste sortiment on ikka tunduvalt laiem ja seal leidub pildi järgi ikka päris korralikke isendeid, noh füüsise järgi.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 23:06
Hetkel pean sinuga nõustuma tõesti ja mitte ainult pildi pärast, pisut viisakam üldmulje jäi küll meeste kuulutustest.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 23:10
Eks neid on igasuguseid, ma vaatasin pilte rohkem, ei lugenud, palju juba nähtud kuulutajaid.

Kui paksukestest ja vanematest rääkida, et ega neil siis midagi viga ei ole, aga kui sedatõugu ainult siin liigupgi siis on nukker.
Teised saavad oma tähelepanu reaalis kätte.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 23:12
See ongi see, et neil teistel tarvitseb ainult korra reaalis lehvitada ja juba mees on põlvili kätt palumas. Mulle see maailmakord ei sobi, olen seda vist siin juba maininud
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 23:16
nujaa...kui ikka pudrunuiaga lehvitada, lööb põlvili küll
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 23:22
Mitte, et ma selle kõrgema liiga mängija ise oleks, aga reaalis ise jälgin. Kõigehullem, et oleksin ise kah kohe minemas, aga valmis ka kiirelt loobuma kui see käituda ei oska. Nii mõtlen nendest tänapäeva kaunitaridest 20-35a nujah, need pole vist enam iha neiud.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 23:35
tõlget, palun?
(lugesin edasi- ja tagasipidi, mitte midagi aru ei saanud )
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 23:46
Tõlget soovid siis nähtavasti minult? On naisi kes kuuluvad kõrgemasse liigasse, nad on kohe sellised, kallid käekotid, päikseprillid ja autod, kui neil seda autot ei ole siis peab mehel selline olema. Mina ei kuulu sellesse liigasse, mõistad? Kui nad minu seltskonda soovivad võin anda, aga selleks ootan neilt vastavat käitumist. Naistele meeldib mõelda vahel millised matsid mehed on, lauakombeid ei tunne ja tahavad ainult taha panna, samas löövad nad pingeall ise nii ussitama, et on kohe kole kõrvalt jälgida ning kuulata. Või midagi sarnast. Ussitamine on halvasti tänamatult rääkimine, käitumine, elustiil kohe mõnele. Ma ei tahagi seda mõtet enam korrata, olen privaatselt teinud ja nüüd avalikult, aga vast said selgemaks. Võimalik, et osadele isenditele niiöelda naisisenditele kergelt kättetulnu ei tekita tunnet, et ta peaks vastutama, natuke enam kontrollima oma mõtteid ja väljaütlemisi. Mehed lihtsalt on nõus taluma seda paska ainult, et saaks natukenegi omada ja kontrollida seda ilu. Loodus on selline.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 23:50
eee... ahahh...
˅ näita rohkem ˅
2016-07-31 23:52
˅ näita rohkem ˅