Foorum
2015-01-24 12:50
Tundub et seal esinenud kutt lõi väga eduka profiili, mis eesti naistele peale läheb.
Edukas eesti ärimees Norras, kes käib vahetevahel Eestis ja naisi tuleb nagu murdu
˅ näita rohkem ˅
2015-01-24 13:08
http://etv.err.ee/v/elusaated/pealtnagija/pealtnagija_lood/cc198f75-93f1-434e-90dd-8ee786b3a45e

Link siis ka.
Üldine liberaalsus on mõnel inimesel ohtunnetuse ikka täiesti ära võtnud. Arvabki, et võib teha, mida tahab, kuni lõpuks õige valusa laksu kätte saab. See kehtib nii selliste Daniel-Ulvar meeste kui end suvaliste netituttavate ees lahtiriietavate naiste kohta.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-24 13:18
Käebsed tiirlevad ühtemoodi nii sitahunniku, kui meepoti ümber. Võta nüüd kinni, kumbaga tegemist. Kärbsele pole vahet, peaasi , et söönuks saab.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-24 16:28
Aga miks "Ulvar" meediasse pöördus? Kas mitte selle pärast, et veel üks litakas oma ohvritele anda? Peab ikka suure vihaga mees olema.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-24 18:08
No mis seal ikka, see on ammu teada, et naised on eriti agarad rahakate "väljamaa" meeste järgi.
Siit peaks ka üks tädi vastuse saama, et miks "lihakäntsakatena" naisi koheldakse.
Pole need naised nii illikukud midagi, kui arvate.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-24 18:31
Ei aeta mitte rahakotti taga vaid seda ambitsioonikat, tarka ja turvalist meest.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-24 18:49
Või tegelikult- kui turvalised nad ikka on, sest nende järele on nõudlus ja konkurentsis püsimiseks tuleb kõvasti pingutada.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-24 18:52
money talks, bullshit walks.
kõik on ju "Pretty Woman"-it näinud ja unistavad rikkast silmini äraarmuvast mehest. nu see, et enne sadadega reha otsa astutakse, ikka juhtub.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-24 18:57
Mina unistan mehest, kes on osanud ise rikastuda. Aga mida mul sellele mehele vastu pakkuda oleks.. :S
˅ näita rohkem ˅
2015-01-24 19:50
Võitjate üle kohut ei mõisteta. Mitte keegi ei tea, millise stsenaariumi olid naised välja mõelnud. Mina enda rikutuse juures ei tahaks uskuda, et asi oleks piirdunud vaid veebivallatustega. Väikseks süütuks vahepalaks poleks teisele poole vaja läinud rikast äeimeest, oleks piisanud ka mõnest kohalikust ilueedist.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-24 19:52
Nende ise rikastunud meeste seas on märkimisväärne protsent tõelisi kaabakaid. Nii et ma naisena oleksin sellistega ettevaatlik. Pigem peaks stabiilsust ihkav naine otsima mehe, keda tal on võimalik nö. üles ehitada, kellega tal on sarnased huvid ja eesmärgid. Kui mees ja naine moodustavad hästitöötava meeskonna, siis on ka kooselu hea. Kui naine on puhas ülalpeetav, kel mehele pakkuda vaid oma ajutist nooruslikku ilu, siis pole ta üldjuhul enamat muust aksessuaarist.

Aga sellega ma olen nõus, et enamus naisi ei otsi tegelikult rikkurit, vaid lihtsalt mõistvat, enesega toimetulevat, enesekindlat ja elus sihte omavat meest. Üllatav pigem, et selliseid mehi nii vähe on.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-24 20:06
Brilla, selliseid mehi pole vähe, neil lihtsalt pole aega ja vajadust kolada sellistes kohtades, nagu iha.ee
Ühes läbi aegade parimas vene filmis "Moskva pisaraid ei usu" oli ilusasti öeldud: "selleks, et kindrali naiseks saada, tuleb abielluda leitnandiga"
Noh ja meelelahutajaid tiirutab reaalis piisavalt palju nende ümber.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 10:10
No ühiskonnas neid nüüd ülearu palju ka ei ole ja tundub üha vähemaks jäävat. Vähemalt naisi kuulates tekib selline mulje.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 11:12
Kui 90% naistest püüab 10% meestest siis loomulikult tundub neid mehi vähe olevat. Lihtsalt neid ei jätku kõigile.

Kõik ei mahu marjamaale, osa peab jääma karjamaale ... Kui just nälga ei taha surra
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 12:00
Mis 10%? Kõik kes ei ole vangis või hullumajas on ambitsioonikad, targad ja turvalised inimesed.
Iserikastuvad on vähe kahtlasemad. Sinna alla liigituvad näiteks pätid, abirahasaajad, ärimehed.
Mina vahetakse sõna "iserikastuv" jätkusuutlikku vastu. Siis tekib aga jama, et ärimehed ja pätid ja abirahasaajad langevad välja. Kuna need ei ole jätkusuutlikkud olekud. Pätt läheb vangi, abiraha saab otsa, äri läheb pankrotti. Järgi jääbki tavaline palgatööline. Aga selline jorss jällegi ei pruugi kõvat pappi saada ja tuleb elada tavalist elu
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 12:37
Tundub, et tänapäeva naisi enam ei huvita jätkusuutlikus. Kui pappi enam ei tule, siis otsitakse selline kellel tuleb. Mitte keegi ei viitsi oodata, kuni jätkusuutlik haljale oksale ronib ning kes karanteerib, et ta sinna jõuabki.
Häda on vaid selles, et need kuradima litsid trügivad järjekorras vahele ja võtavad rahakotid korralike naiste eest ära
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 13:57
Isiklikult mulle tundub, et tänapäeval on mehed ja naised omavahel riius.
Tussujanoku, ise endale sellise naise võtsid, või rääkisid sa teiste meeste eest?

Ma ei näe, et meestel naistest lahedamalt raha oleks. Millest te räägite?

Pealtnägija videos oli juttu sellest, et mees kinkis naisele köögi ja naine oli justkui tänamatu. Aga tegelikult, mis kingitus see naisele selline on? Ihne mees kes oma kodu mugavamaks seades modelleerib selle just kui kingituseks. Mind rõõmusaksid lilled ja peolaud palju enam. Sellel mehel lillede tarbeks enam raha ei jätkunud. Kui see paar nüüd lahku läheb, siis jääb ju see köök ikka mehele. Nõme kink.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 14:00
Sellest Pärnu paarist veel nii palju, et mees töötas vist välismaal. Naine on pidevalt üksik. Siin ei ole midagi imestada, et seltsi ja meheenergiat hakatakse mujalt otsima.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 14:08
Seega naiste puhul on selline käitumine igati loogiline ja lubatud
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 14:39
Tüüpiline ongi see, et kõik mehed räägivad teiste meeste eest ja nende omad naised on tublid. Mõtlemisainet!

Jfjm, selline käitumine ei ole õigustatud aga üksindusetunne on loogiline.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 14:43
Peeter räägib Antsu ja Joeli naisest, Ants Peetri ja Joeli naisest, Joel Peetri ja Antsu naisest: see libu on abielus oma mehe rahakotiga.

Peeter räägib oma naisest, Ants oma naisest, Joel oma naisest: Minul on enda omaga vedanud.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-25 14:57
Aga samas, mis selles halba on, kui rahakotti ainult tahetakse? Kindlasti selline mees ja naine on omavahel õnnelikud, kelledele selline suhe meeldib.
Ei pea ju sellist naist ise valima on ju.
Mehed, te ei oska siis mitut kontot teha ja seda preili väljavalitut peetida või? Muidugi oskate.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-12 16:59
Siin jääb mulje, et ihas on rikas inimene sõimu sõna. Normaalsed inimesed võtavad sms laenu ja süüdistavad kõigis oma hädades valitsust ja rikkamaid inimesi. Kuidagi tuttav tuleb ette. Ajalool ongi komme korduda
˅ näita rohkem ˅
2015-02-12 20:04
Oota, Annaleenax, kas ma saan õigesti aru, et Sa panid praegu steitmendi maha, et inimeseda Eestis jagunevad rikasteks ja sms-laenu võtjateks?
˅ näita rohkem ˅
2015-02-12 20:58
On ju veel ebanormaalsed. Need, kes hoolimata sellest, et raha napib, üritavad elada ja isegi õnnelikud olla.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-12 21:26
Õnn ei seisne ainult rahas
˅ näita rohkem ˅
2015-02-12 21:51
......vaid raha hulgas!
˅ näita rohkem ˅
2015-02-12 22:05
Nujah, ma nii vaene, et ei saa SMS laenu endale kohe kuidagi lubada
˅ näita rohkem ˅
2015-02-14 13:09
Nüüd oled endale tõesti isiksusega väga haakuva nime leidnud

Kas SIE foorumis ei lastud laamendada, et siia tagasi kobisid Uthakene?
˅ näita rohkem ˅
2015-02-14 18:48
Seega saab teha järelduse, et mehed eelistavad ikkagi tegusaid, nägusaid, asjalikke ning materiaalselt toimetulevaid ja iseseisvaid naisi. Paistab et meeste omajagu nöökiva alatooniga arvamus, et naised otsivaid vaid rikkaid mehi, ei erine teps mitte tõsiasjast, et mehed otsivad täpselt samasuguseid naisi. Nii et pada sõimab katelt, kuid ühed mustad mõlemad.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-20 20:53
Kuus päeva, see on peaaegu nädal.
Vanasti räägiti et inimene võib söömata kuu aega vastupidada, aga joomata vaid nädala
˅ näita rohkem ˅
2015-02-22 18:28
˅ näita rohkem ˅
2015-02-28 19:57
Ehh rumal Utha, ma vaid ootasin kuulujutule sinu suhtes kinnitust ja näe tuligi ära. Info osutus tõeseks ikkagi

Foobiaid sinu suhtes kohe kindlasti ei põe Isegi jälitsmaania all ei kannata JA tegelikult ei lähe sa isegi korda mulle. Ainuke mis ergutab on see, et sind saab alati endast nii välja viia ja see on lahe
˅ näita rohkem ˅