Foorum
2007-12-14 06:44
ehk, mida oskate arvata, kui mehe sooviks on, et naine meest anaalselt erutaks... Kui palju selliseid naisi leidub, keda selline asi huvitaks? Kui paljud oleksid nõus proovima? Kui paljud naised yldse teavad, et ka mehel on olemas selline asi G-punkt?
˅ näita rohkem ˅
2007-12-19 05:36
kas mehed ise teavad..... ......see tasub järele proovimist...... ......olen näinud mehi orgasmist hullumas.....
˅ näita rohkem ˅
2007-12-19 21:05
.....tundnud oleks vist õigem sõna......
˅ näita rohkem ˅
2007-12-29 22:06
Nii mõnigi mees teab Kuid neid on ikkagi kaduvväike osa... Aga kes proovinud on, see tahab veel
˅ näita rohkem ˅
2008-01-31 00:29
nii vana kui ma olen ...kuulen esimest korda et meestel ka selline punkt on
kui keegi vastaks siis kus see meestel asub?
˅ näita rohkem ˅
2008-02-02 22:29
Enam vähem seal kus naistelgi. Kuna aga väljastpoolt srellele ligi ei pääse tuleb läheneda teisiti.Ühesõnaga kui torgata nimetissõrmega pärakusse ja teha sõrmega liigutus nagu kutsuks kedagi enda juurde(partner selili ja sõrm ülespoole) siis see on nii tundlik koht,et mees võib saada orgasmi ilma muu füüsilise kontaktita. Aga iga asi vajab natuke harjutamist nii et ärge kohe meelt heitke kui esimesel korral ei õnnestu.Igatahes meeldivaid seksielamusi kõigile.
˅ näita rohkem ˅
2008-04-25 16:44
Mehed hakkame sitakuhjast nõela otsima (enamus normaalsetele inimestele meeldib asja teha nagu ette on looduse poolt nähtud)aga kellel sakib siis näpud perse.
˅ näita rohkem ˅
2008-04-25 19:21
jannn-poiss on naistelt teada tahtes paigutanud teema mehed-naistest. Ikka juhtub.
Tore on kogeda, et naised sel teemal nii mõistlikud on!
micolal aga on paraku tubli isasena nii palju tegemist normaalseks olemisega, et las tal olla, käed-jalad tegemist täis ja peakene sähmib maksimaalse viie protsendi pääl.
˅ näita rohkem ˅
2008-04-29 01:29
kuram jah... pisut vist valesse kohta ongi sattunud no micola ongi just selline nähtus, mispärast mehed sellest väga valjusti rääkida ei soovi, sest "normaalsed" inimesed selliseid asju ei tee ja vaatavad väga viltuse pilguga... irw
˅ näita rohkem ˅
2008-07-02 23:46
Ma arvan, et seda ei saa üheselt vastata, kas oleksin nõus tegema seda või teist. Seksi kulg on iga kord erinev ja seda ei saa ette planeerida. Täna nii ja homme võibolla teen ka seda millest teema käib...
˅ näita rohkem ˅