Foorum
2014-08-06 18:41
Päiksevõtmisega on nagu viinajoomisegagi, et kolmanda napsi ajal hakkab esimene mõjuma.
Täiskasvanud ei oska endagi põlemist vältida, mis siis veel lastest rääkida.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-06 18:46
Liivale ikka
˅ näita rohkem ˅
2014-08-06 18:54
Aga Ano, see on ju võrratult meeldivam vaatepilt, kui noor emme enda maimukesega veepiiril liivalosse ehitab, kui et kusagil kaugemal, teiste samasuguste seas ennast praeks. Eriti veel kui see toimub alastirannas
˅ näita rohkem ˅
2014-08-06 18:58
Enamasti näeb see paraku ikka nii välja, et maimuke uitab omapäi ja emme on kuskil liival ega tea oma järeltulijast õhkagi. Kui mõni õnnetus juhtub on loomulikult kõik teised süüdi
˅ näita rohkem ˅
2014-08-06 19:07
Siis tuleks neile kuidagi märku anda, et veepiiril mängides, on nad palju ilusamad ja ahvatlevamad ning päike hakkab seal sama hästi peale.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-06 19:08
Sa proovi järgmisel korral kui randa satud
˅ näita rohkem ˅
2014-08-06 19:25
Lastekaitse laiutab käsi. Natukene kannatage veel, varsti ma võtan suure vitsa ...vastutustundetutele emmedele

Jott, muide, sinu laupäevase kaaslanna koht on veel vakantne
˅ näita rohkem ˅
2014-08-06 19:36
usun pigem jotikapoolset varianti. tegelikult ei kujuta ma ette kohtingut mehega, kes ei oma minust niipaljugi aimu, et mul laps on....natuke peaks teineteisest vast enne teadma ka...
˅ näita rohkem ˅
2014-08-06 19:57
Karvakerad, siis tuleb konkurss väljakuulutada
˅ näita rohkem ˅
2014-08-06 20:27
Aga palun
˅ näita rohkem ˅
2014-08-06 20:48
Krt seda teab, miks kaasa veetakse. Mõni on öelnud, et pole jätta kuhugi. 5a laps nagu üksi koju ka keset päeva ei ole ilus jätta.
Teised samas ketravad "lastele" helistada iga natukese aja tagant.
Ei ole aru saanud, miks nii tehakse. Loogish et saadad pikalt, pärast küll uluvad silmad peast, et oi miks nii ja proovime ikka uuesti aga...
Korra on isegi kohe ema-isaga-vanaemaga kohtama veetud. Igasugu veidrusi on ette tulnud.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-06 21:03
Inimestel lihtsalt puudub elementaarne viisakus ja austus enda kui ka partnerite suhtes.
Võimalik suhelda eelnevalt ja kokkuleppe leida arvestades osapooli.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-06 21:13
Inimesed on lihtsalt erinevad. harva, kui kaks sarnaselt mõtlevat inimest kokku satub ja siis pole ka hästi, sest neil hakkab igav.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-06 21:35
Aga eks see samas sõltub ka, et miks kohtuda tahetakse. Niisama small talk pole probleem vast, olgu või terve suguvõsa kaasas.
Intiimsema plaaniga kohtingule, ei ole veel kedagi kaasa veetud.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 07:05
kui vanad need lastega üksikemad siis keskeltläbi on? millises vanuses emad enim lastega kohtuma tulevad? mulle tundub, et see jääb ikka alla 30 piiri, 18.....25,.... pigem 20 lähedale. nii?
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 09:10
milleks nende vanust vaja teada on?
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 10:27
Inimeste erinevus ja laste vanused ei oma mingit tähtsust.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 11:31
Alla 30-ne ikka jah.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 15:41
selge.
boy´lt ei tulnud isegi mitte „mõh-mõh“-i
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 15:54
Boil mängib laps arvutiga ja ta ei pääse löögile.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 16:22
infoks nii palju, et kui naine on 40 tuuris ja võtab oma lapsed kohtingule kaasa, siis on tõenäoline, et lapsed on täisealised
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 16:34
Leidub ka naisi, kes viiekümneselt emaks saanud.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 16:47
Samas ei näe ka selles laste kaasavõtmises otsest probleemi. Emps võib ju alati mingi vana tuttavaga lihtsalt linnas kokku saada. Ja ega esmasel kohtingul nagunii eriliseks käperdamiseks ei lähe ja kui on jah juba eelenevalt kokkulepitud romantikaõhtu või midagi sarnast, siis pole veel kedagi kaasa veetud. Natureboy'l võivad teistsugused kogemused olla.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 18:59
Ma ei ole küll kunagi ema ja lapsega kohtamas käinud (kui mu oma lapsed välja arvata, aga siis ei ole see kohting, vaid perekondlik väljaskäimine), aga ma ei kujuta hästi ette värsket tutvust, mis sellisest üritusest edasi hakkab õitsema. Üksikemad võivad olla väga tõsiseltvõetavad sekstuttavad ja kooselukandidaadid, aga vähemalt alguses peaks kindlasti keskenduma iseenda tutvustamisele. Lapsega jõuab mees hiljem küll ja küll tutvuda.

Mehe suhtes, keda eelnevalt lapse kaasavõtmisest pole informeeritud, on see räigelt ebaviisakas. Tutvumine saab olema vaid põgus üksteise ülevaatamine ja väga üldine jutt. Väikelaps väga pikalt emal niikuinii võõra onuga vestelda ei lase. Nii et minu meelest on siin koguni mitu probleemi.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 19:11
Noh niivõtta siis on jah väheke ebaviisakas, ilma teatamata kedagi veel kaasa võtta. Tavaliselt veetakse ikka sõbrannasi kaasa. Ja millegipärast on need sõbrannad jube ilusad Sellest saan veel aru, et vaja mingi konkurents tekitada ja blaa blaa seda sisemist ilu testida.
Aga kui need "kanaemad" sellest ise probleemi ei tekita, siis pole ju probleemi, või mis?
Tegelikult neil on probleem "kuidas saab üksikema seksi" aga vbla nad ei tahagi äkki mingit "meest" ja ajavad niisama egotrippi taga?
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 21:18
Möh möh ja köh köh - Jutale rahustuseks
Päris hea 5 lehte juba üllatavalt arukat arutelu. Ei jõua mina siin igale päringule vastust anda, enne saaks internetis ruum otsa

Aga kes veel enne ei taibanud, siis minul sarnast kogemust reaalis pole. Sest siiani veel ajud õigel kohal ja olen vastavad ettepanekud (esmasele kohtumisele laps kaasa võtta), kuupeale saatnud.
Tahan lastega loomaaeda minna, siis kutsun mõne enda sõbranna lastega, mitte ei lähe suvalise iha naisega lapsele asendusissit või mrs Dubtfire-t mängima. Ja tahab sõbrannaks saada, siis tuleb esmakohtumisele üksi, et saaks 100% tähelepanu üksteisele suunata ilma segavate ja mõjutavate faktoriteta.

Kui tahab koos lapsega esmakohtumisele tulla, siis võtku lisaks lapsele ka ilus sõbranna kaasa
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 21:48
ma ei välistaks täielikult ka seda varianti, et selliste koos lapsega võib-olla lapsi veidi võõristava mehega kohtumisele ilmumiste taga võiksid olla nende emade „mõistlikud“ sõbrannad. need kõige abivalmivad, kes koos hea nõuga alati kohal on ja „välja aitavad“, kui ühtegi mõistlikku lahendust mehega kohtumiseks endal ei leidu.
sellepärast tuligi mõte nende emade vanust küsida.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 21:54
olgu, kogemusteta vennike, aga kui vanad tipsid olid?
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 22:29
Natsa keeruline lause tuli. Arvad, Utha, et abivalmis sõbrannad tahavd untsu keerata ja meelega annavad hea nõu laps kaasa võtta?
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 22:55
võtaks kaasa oma täisealise tütre ja mees armub temasse äkki
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 23:18
ma ei tea. mulle pole elu aeg sõbrannad nõu andnud (pole neid eriti võtnud endale) ja seetõttu ma sõbrannade tegusid kommenteerida ei saa, aga sõbranna mõistuse abiga võidakse sellesse otsusesse lapsega tulla tõuge anda.
ja kuidas teeb mees kindlaks, et kaasasolev laps on just selle ema laps. plaani omav „ema“, kes meest testib, saab näiteks sõbrannaga kokkuleppel lapse talt „laenata“.
nii kauaks, kuni „filmivõtted“ läbi saavad.
p.s see ei ole mul päris igapäevane viis mõelda (emadele plaane ette teha jms)
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 23:22
Vepar, minu mõte liiguks kohe ahvatleva grupiseksi suunas ema ja tütrega. Nii et ära seda parem proovi, pärast on ihast põlevale mehele raske selgitada, et tütar on lihtsalt nõuandjaks kaasas.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 23:26
Aga mis sellel lapse kaasavedamisel siis erilist sügavat mõtet on? Kui pärast selgub, et last ei olegi ja on laenatud.
Aga mine tea, igasugu veidrikke on.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 23:33
Parma, naised on meeste narrimiseks hullemaidki trikke väljamõelnud
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 23:35
see ei peagi üldse selguma, alguses luuakse tingimused ja pärast järgitakse juba teist stsenaariumi. kõiki mõtteid ka välja ei räägita, parma.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 23:37
Jott. Tean. Eks kuidagi peab oma haiget saanud egosi ka toitma. Aga sellisels juhul saab vist kõikserohkem mõnu hoopsiki see tark sõbranna, kes näeb kuidas teisel kehvasti läheb.
Aga vat kuidas seda eelenvalt ära tunda...
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 23:43
Aga ehk oligi parem, et linnuke jäi kirja panemata
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 23:47
Oh jummal, asi kisub ikka päris ulmex

Miks peaks mõni naine omale sõbranna lapse laenama? Mida ta sellega testib?
Et kuidas mees lastesse suhtub? Plaanib juba enne esmakohtumist omale laste isa leida? Huvitav mida mees hiljem naisest arvab kui hiljem öeldakse "ma tegin nalja, pole minu laps" Normaalne mees saadab kohe sellise naise pikalt.
Pealegi normaalne mõistusega naine saab ka ilma selliste loomkatseteta teada kuidas mees lastesse suhtub ja nendega käitub. Aga ju on Cosmo ja sõbrannad kõik mõistuse viinud
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 23:49
Ma arvan, et tavalise lihtsurelikega ei hakkaks keegi sellist tsenaariumi mängima.
Kui siis ehk mingi kõvema papi teenimise eesmärgil ehk.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 23:51
neid tarku tegudevalmis sõbrannasid...leidub sul endalgi.
siinkohal täpsustaks, et idee, mida ma siin veidi arendasin, polnud selles, kuidas sõbrannale olemist kehvemaks muuta, vaid selles, kuidas ühiselt mehele "tegevust" leida.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-07 23:57
No kui mees esimese viie minutiga pole jalga lasknud, siis ilmub sõbranna välja ja tänab, et maimukesel silma peal hoidis
˅ näita rohkem ˅
2014-08-08 00:02
Mis tegevust leida? Mittemidagi ei saa aru enam.
Jott aga seda, et kas siis esimese viie minuti sees nagu mehel küsimust ei teki, et kelle laps? Mul küll tekiks.
Ma jätkuvalt arvan, et lapsega manipuleerides ei saavutata midagi. Seda et kas laseb kohe jalga või mitte? Selleks last veel laenata ja muid trikke teha. Dziises. On see seda väärt? Mis ema annab oma last sellsteks katseteks?
Vat, sellist kogemust ei ole ka mul isegi.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-08 00:21
Tühja sest lapsest, ütle parem kust leida laupäevaks autoga naist
Karvased kutsusid sauna, aga mul käru Soomes remondis.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-08 00:22
Juta, mis sõbrannadest räägid, täpsusta (võid ka privas)?
Ja mis tegevust, et las mees mängib lapsega, seni kuni emme nutika või tahvliga skaibis tesite meestega tsätib
Kas siis kohtumise alguses üksteist ei tutvustata? Ka last? Siis ju tuleb välja et sõbranna laps.
Tõesti Dziises, lapsega manipuleeriv (isegi kui naine on ema, aga manipuleeritav mees pole õige isa) naine pole õige mehe silmis midagi väärt. Hoidku jumal selliste naiste eest ja andku meestele mõistust ja kindlust sellistest hoiduda.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-08 00:47
Jott, mine seisa Laagri Maksika juures sildiga "Karvased. Saun"
˅ näita rohkem ˅
2014-08-08 07:24
ei räägi. sain juba aru, et olen liiga ohtliku teema sütele pannud ja taandun sellest.
siinsete meeste vastupanuvõime stressile ja oskus reaalselt võimalikul loogiliselt vahet teha ei ole piisav. niisiis jäägem edaspidigi kergete kuulujuttude juurde, keskkond on soodne selle jaoks. seda oligi vaja näha. teised teemad las jääda neile, kes aru millestki saavad.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-08 08:40
Nagu ma algusest peale olen väitnud, ei meeldi mulle, kui kohtumisele võetakse keegi teine kaasa. Eriti veel esmakohtumisele.
Miskipärast aga võtavad enamasti just mehed kohtumisele ühe teise pea kaasa. Pea, kes kohtumise edenedes järjest rohkem pead tõstab ja järjest valjuhäälsemalt endast märku annab. Enamust naisi peletab see teise pea selline käitumine esmakohtumisel
˅ näita rohkem ˅
2014-08-08 08:43
mina kohtun impotentidega ja ei ole muret, et pea tõuseb
˅ näita rohkem ˅
2014-08-08 11:53
Aga mida Sa nende impotentidega peale hakkad, Vepar, kui saladus pole? Tahaksid ise mõne kunstliku pea kaasabil nende kehaõõnsusi avastada?
˅ näita rohkem ˅
2014-08-08 21:53
Sõrmed ja keel on enamusel ka peale impotetnsuse saabumist täitsa töökorras
˅ näita rohkem ˅