Foorum
2010-04-07 23:06
Olin peaaegu kindel, et selliseid naisi pole olemas, kes siin lihtsalt niisama sooviks oma kehavõlusid näidata ja mul oligi lõpuks ikkagi õigus... selliseid naisi tegelikult polegi olemas, alati on mingine tagamõte, kasvõi väikene aga ikkagi sisimas olemas...
Kas on mõtet üldse uskuda naisi, kellega plaanis luua siiras sõprussuhe?
Janita oli üks minu lootus... adios Rosita
Naised, kes arvavad teisti lükake minu mõte ümber!
˅ näita rohkem ˅
2010-04-08 12:08
Ei saa aru, millist mõtet peaks ümber lükkama?
Milles Sa arvad endal õigus olevat? Kas ihalemine võrdub Sinu meelest oma kehavõlude näitamisega?
Mida Sa naistes uskuda ei saa?
Mis sellel Su jutul ihalemisega pistmist on?

Mina näiteks olen ihalev naine, aga see on suunitletud tegevus millest ei saa igaüks osa.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-08 12:32
Janita jättis su kuivale, ja nüüd kõik teised naised ka süüdi!?!
Kui oled ikka tegija mees, siis naistest puudus pole!
˅ näita rohkem ˅
2010-04-10 21:12
Kummaline miks peaksid naised nii sama oma kehavõlusid näitama? Umbes lihtsalt astub su ette lambist ja kukub riideid seljast loopima? Kas nii vä??
Kui paljudele nasitele see n.n. statistika laieneb? 10, 20,30, 40..
Kui vana sa ültse oled et, julged siin naiste kallal võta. Mine mängi oma tütarlastega.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-11 00:58
Keskealine olen, tutvume siis privaatselt armas inimene
˅ näita rohkem ˅
2010-04-11 01:03
Janita kohta ütlen nii, et see oligi arvata, et naised üle 40-ne otsivad püsisuhet... Tema etteasted lubasid juba ammu arvata, et kohe tuleb "breakdown"
*Erandlike naisi ei ole olemas!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-04-11 09:51
Mõtet ei olegi tuleb mis tuleb .rannas suvel on mõte kas pael pole juhuslikult lahtiläinud .
˅ näita rohkem ˅
2010-04-13 16:37
See lambist loopimine oleks küll põnev Aga ei saa ju ka garanteerida, et see igaühe puhul nii väga põnev kohe kindlasti on. Mõnikord võib asi päris ehmatav olla Ilu on ju vaataja silmades, nii et ei oskaks isegi ette arvata, kas vaataja sulab või paneb nähtust vapustatuna kisades ruttu putku.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-14 00:01
"...naised üle 40-ne otsivad püsisuhet... "
˅ näita rohkem ˅
2010-04-14 00:09
Otsivad ikka küll.kui mitte kõik,siis väga paljud
˅ näita rohkem ˅
2010-04-14 00:17
lasku käia aga see siin on naca vale koht!
˅ näita rohkem ˅
2010-04-14 20:21
/minu kilomeetri pikkune arutlus/ tänage portaali, et see automaatselt välja logib...
˅ näita rohkem ˅
2010-04-21 16:45
Täna rohkem aega ja arutleks, siis edasi teemal...
Olen täiesti veendunud, et meis kõigis on veidike peidus mingeid ekshibitsionismi algeid, mis teatavasti on ju seotud keha paljastamisega avalikult. Avalikuks kohaks võib olla, mis iganes paik, kasvõi vastava alatooniga portaal. See, et mulle meeldib paljalt vannis käia või niisama mööda tuba tuterdada pole oma keha avalik näitamine, seda me teeme ju naguinii kõik Isiklikult arvan, et ekshibitsionism on seotud ihalemisega ehk mingil moel oma sugukire rahuldamise otsimisega, kuid siiski on enamus inimesi, siin teistsuguse tagamõttega kui endast siivutuid pilte avaldab ja paljudel juhtudel on tegemist reaalse püsisuhte(sealhulgas ka seksuaalse alatooniga püsisuhte) otsimisega, diskuteerime
˅ näita rohkem ˅
2010-04-21 18:10
kas sain õigesti aru, et leiad selles midagi taunimisväärset?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-21 19:00
väga huvitav teema...aga, nüüd ma oma herneteraga pihta ei saagi...siiras sõprussuhe, samas enese paljastamisega seotud???
või, kui isegi ei ole seotud, kas siis lootsid leida sõpsi, kellega koos õunaraksu minna jne...aga, tema, pagan, võttis riidest lahti ja ei viitsinud ve?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-21 19:11
Taunimisväärset pole siin midagi, huvitav, kustkohast seda minu jutus leiti...?
Teema alustamisemõte seisnes selles, et naised (kui ka mehed) paljastavad ennast mingi kindla mõttega aga tavaliselt pole see mõte seotud lihtsalt tavalise paljastamisesooviga( rahulduse ehk ihaga saamise sooviga) vaid mingi muu sügavama tagamõttega...vot nii
˅ näita rohkem ˅
2010-04-21 19:19
aga, siiras sõprus, see on ju ka mingil määral tagamõte...minule jääb arusaamatuks, kas siis see oli sinu eesmärk ja tagamõte oli paljastajal muu???
ma lihtsalt sellepärast küsin, et sobraks iseenda sees(), niimoodi kriitilise pilguga, et...mis tagamõte mul siis endal ikkagi on
paistab, et minu siiras soov saada kutsutud loomaaeda ja üks jäätis ära süüa...et see vist ei tundu sobiv tagamõte...
˅ näita rohkem ˅
2010-04-21 19:34
sa väljendasid oma frustratsiooni janita käitumise üle, seejärel kirjeldasid ta käitumist, see olevat see, et mingil hetkel soovis ta püsisuhet. Täiesti ilmselt sa siis taunisid seda, ei tea mis siis oleks sellest pidanud välja lugema, ah? Ja see siiras sõprus, kuni sa seda ise ära ei defineeri, jääb ka kahtlaselt libedaks väljendiks, kelle poolt kui palju siiras siis
˅ näita rohkem ˅
2010-04-21 21:03
Võimalik, et minu teemaalgatus ja edaspidine mõttekäik kandsid endas pisut erinevat sisu aga põhimõte jääb siiski samaks. Janita või kes iganes kasutaja võib teha seda, mida ta soovib aga mõte oli selles, et sellist vabameelset ja tagamõtteta kasutatajat pole ma siin kunagi näinud (nüüd juba usun, et ei tulegi kunagi)
*Sõprus või mis iganes suhtevorm ei tohiks olla põhjuseks, et oma põhimõtteid muuta ja orbiidilt lihtsalt ära kaduda...ja asi pole mitte selles, kes kui palju annab ja kes kui palju kedagi soovib, asi on lihtsalt minu nägemuses...
˅ näita rohkem ˅
2010-04-25 21:37
kõigepealt tõesti defineeri mis on sinujaoks tagamõte, sest hetkel sa vajad vabameelset ja tagamõtteta partnerit kuid sa ise pole üldse tagamõtte vaba.

karta on jah, et lihtsalt tuleb ja läheb madratsit sa siit endale ei leia
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 17:08
Asi pole üldse kepis v kellegi leidmise vajaduses v veel vähem kellegi leidmises, keda võiks madratsiks nimetada vaid naistes, kes paljastavad ennast ainult 1 kindla soovi nimel kõigile vaatamiseks ja selleks sooviks poleks kindlasti mitte abielu või mõni muu kooseluvorm, isegi mitte kepp! vaid midagi muud, mida ma hetkel ise ei laksa...võimalik, et naised saavad midagi sellest(vb. mingisuguse seksuaalserahulduse näiteks?)
*Krt. ega iga püstitatud teema ei pea olema seotud teemaalgataja rahuldamata kepihimuga, toonitan, et arutleks teemal, keppi vaatame igaüks ise kus saame, eks?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 17:24
Niipalju sa kuvaldo siis naistest teadki.Kõik naised on edevad ja kõik nad tahavad kuulda,kui ilusad ja ahvatlevad nad on.Rohkem polegi neile tihti vajagi,sest selle kepi poole ajab oma mees piisavalt hästi ära.Aga meelitustega on ju eesti mehed kitsid,eriti kui juba pikemat aega koos elatud.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 17:58
Väga hea jfjm Kitsi olen ma tõesti, juba kogutud eurodelgi on juba koid osaliselt augud sisse järanud, täna avastasin, et 100-stel olid nullid puhta lännu... Ega ma ei olegi mingine naisteasjatundja(vähemalt enda arvates), hääd õpetussõna kuulan ma alati, nii et laske tulla
˅ näita rohkem ˅