Foorum
2014-05-04 18:51
Lugu selline:
Aastaid tagasi sai suheldud ühe toreda naisega (siis oli ta veel neiu ). Linade vahel kõik klappis aga igapäeva elus mitte eriti. Liiga palju hullumeelsust ja hüperaktiivsust, mis teki all tuleb kasuks aga tavaelus muutub väsitavaks. Vähemalt minu jaoks. Pere loomisest ja kodu mängimisest me kunagi ei rääkinud seega arvan, et ka tema tundis, et me suhe on suht suguelundite tasemel. Võin aga ka tema ootuste/lootuste osas eksida ...

Rahulduse saime kätte ja tagauksest sisenemisest ei rääkinud. Kuni ühe hetkeni kui ta voodis minu jaoks ootamatult tagaukse kahe käega avas ja mind sisse kutsus. Keeldusin viisakalt. Miks? Kahel põhjusel ... esiteks tuli see veidralt ootamatult mu jaoks, teiseks olin tolleks hetkeks juba saluuti lasknud ja poolkõva relvaga rünnakule asumine tundus kui mitte mõttetu siis vähemalt mitte rahuldust pakkuv perspektiiv. Temalt kostis vastuseks: "Ise tead aga ma enam ei paku ka!" Ei pidanud vajalikuks siis ja ka hiljem olukorda selgitada või klaarida, sest anaal mulle suurt midagi ei paku.

Tagantjärgi aastaid hiljem mõeldes on tunne aga, et sealt hakkasid asjad allamäge veerema. Inertsist nõhkisime veel mõned kuud edasi aga igapäevaelu konfliktid muutusid järjest teravamaks ja voodirõõmud järjest vähem oluliseks. Mingil hetkel sai lõpp tehtud.

Sattusin hiljuti klipile: https://www.youtube.com/watch?v=Gab7rrzOr2I See meenutas, seda aastate tagust suhet ja pani mõtlema, et kas naiste jaoks on oma tagumiku mehele andmine tõesti midagi enamat kui lihtsalt anaalseks? Või teisisõnu kui mees naisele tagant teeb siis riskib sellega, et naine eeldab tõsisemat suhet ja commitmenti ... või siis nagu minu puhul, et kui mees tagumiku pakkumisest keeldub saadab ta sellelega naisele sõnumi, et tõsist suhet ta ei soovi.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-04 18:56
Väga kummaline kui tahad naiste arvamusi kuulda, siis ise arvan, mees kes tahab naisele "sumpsi" panna peaks enne selle ise ära proovima, siin has abilisi ju leidub ning siis otsustama, kas meeldis v6i mitte. Kui ei meeldinud, siis said teada keskmise naise arvamuse aga kui meeldis siis ei ole sa normaalsele naisele vajalik instrument
˅ näita rohkem ˅
2014-05-04 19:05
Ma usun, et enamus naistele ei meeldi ... aga minu puhul tuli pakkumine temalt ilma minupoolse mingi surveta.

Võib öelda, et ma käitusin antud juhul nagu härrasmees ja loobusin viisakalt võimalusest

Küsimus aga jääb, et mis signaali see talle saatis. Sest me mehed mõtleme lihtsalt primaadi tasemel sellistest asjadest samas kui naised keevitavad igale asjale miljon tagamõtet juurde.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-04 20:38
Mulle tundub, et sa, alla5minuti, keevitad ise sellele asjale tagamõtteid juurde.

Kui ta oleks ikka tahtnud, siis oleks uuesti palunud.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-04 20:42
sweetd--mul oli just sama mõte..
˅ näita rohkem ˅
2014-05-04 20:57
alla5minuti, oled sa muidu uhke ka oma kasutajanime üle?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-04 21:10
öeldakse ju, et ega nimi meest ei riku!!!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-04 21:14
... pealegi tänapäeva kiire elutempo juures pole lihtsalt aega hommikul muna keeta kauem kui 4 minutit ja 59 sekundit!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-04 21:37
võttis aega, et küsimuse mõttest täielikult aru saada. ma pole ise selle peale tulnudki, et nii tseremoniaalselt ja naise seisukohast tähendusi väljalugevalt anaalseksile läheneda võib aga, olles esimesena pähe trüginud mõtetel natuke settida lasknud, on mulle hakanud tunduma, et äkki polegi see tõsise(ma) suhte võimaluse nägemine nii rumal küsimus mehe (või naise) poolt.
kas siin ei või tegu olla ülima usalduse ja suhete läheduse üles näitamisega? anaalseks kui usalduse avaldamise akt, täielik avanemine, alistumine. nagu viimane pitser, mis ütleb mehele, et sealt edasi olen päris sinu oma, rohkem mul sinu ees saladusi pole. äkki nii?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-04 21:48
No mul oli usalduse näitamine ja enda täielik andumine oma partnerile - mina olin nõus ainult temale oma peput andma, tema aga pigem paneks kedagi prostituuti tagumikku, mitte oma naist. Nõiaring eksju?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-04 22:03
kui sa ütled nõiaring, siis sinu jaoks ilmselt nii ongi. aga miks ta siis keeldus? kuidas ta põhjendas seda, et oma naisega ei taha?
siit tuleb praegu välja meeste ja naiste mõtlemise sügavuse erinevus. naine läheb ka seksis rohkem sügavuti oma mõtetega ja pakub usaldust, mees aga, vastupidiselt naisele, võib mõelda seksist palju pinnapealsemalt ja tegutseda ka pinnapealsemalt, isegi rämedalt - näeb ainult prostituutidega end nii rahuldamas. kui janne näidet praegu kasutada.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-04 22:24
Ma ei käsitleks seda kui anaali pakkumist, vaid kui pakkumist üldse. Minu kadunud ämm rääkis, et tema on kaks korda oma mehelt seksi küsinud ja mõlemal korral saanud eitava vastuse. Rohkem ta pole üritanudki. Paljud naised soovivad, et algatus tuleks ikka mehe poolt ja ise pakkumine on ikka nagu mingi erilise meelehea valmistamine. Ehk oli selle naise puhul samuti, et tahtis teha kingitust ja et see oli talle oma arust suur julgustükk, siis äraütlemine oli eriti solvav.
Selles loos on omajagu õpetliku.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-04 23:21
Mina arvan, et mehed tihti ei jõua ära oodata, millal naine ise valmis on ja erilisemaid asju soovib proovida. Tasub oodata, kiirustamine võib olla jääva tõrke põhjus...
˅ näita rohkem ˅
2014-05-04 23:49
Karvakera, aga seekord oli ju naine valmis, hoopis mees ei võtnud vedu.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-04 23:51
võib viimase mõttega kiirustamise koha pealt nõustuda.
valmisolekut ära ootamata tagant kiirustamine mitte ei või tekitada, vaid tekitabki vastumeelsust ja tõrkeid suhtlemisse. ise olen nii tundnud. selline asi võib pikaks ajaks seina ette visata. siis peab olema mees, kes sellest betoonseinast küüntega läbi ennast kaevab.
igasugune üleliigne kiiruse lisamine suhtlemisse tekitab sisse tunde, et teine ei austa sind.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-04 23:52
nojah. siinsete näidete puhul olid naised rohkem valmis kui mehed
˅ näita rohkem ˅
2014-05-05 09:40
miks sa seda arvad, brillamento? täpsusta, millise naise jaoks
ei mõtle me kõiges ühtemoodi. ei tee seda ka mehed. üldistamisega alustades vastatakse sulle üldistusega. kas paarist korrast tegevuse sageduse kindlaks määramiseks mitte väheks ei jää?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-05 10:21
Ma ei teeks seda ka relva ähvardusel mitte Ja mind isegi ei huvita, kui mees minema kõnnib! Ma ei tee midagi, mida MINA ei taha--nii suur ego on mul küll!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-05 10:46
Ma ei usu, et just maha jäetakse..Leitakse lihtsalt lõbumajast see, kes raha eest nagunii peab tegema..Siin iha-saidil ma saan palju kirju ja enamus neist küsivad--kas anaali teed..
˅ näita rohkem ˅
2014-05-05 10:55
Mina aga räägin enne need asjad selgeks, et ei tuleks halbu üllatusi ja erimeelsusi jne..Ma lihtsalt ei suhtle selle mehega edasi...Sest ma ei oska petmist andestada ja nagunii tuleb lahkuminek..Parem juba mitte suhelda sellise kontingendiga Minu silmis on need "pervod"
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 14:51
Kui naised tahavad seksi, on nad nümfod või hoorad. Kui keelduvad seksist, siis frigiidsed mõrrad.
Mehed on nii või?
Kui teie seksi ei taha, siis olete kohe geid või?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 15:23
Iga terve inimene tahab ja vajab seksi
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 18:15
Justnimelt brilla, frigiidne mõrd kes püüab nö. aga kätte ei anna
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 19:49
tead, brill, kohati ma kahtlen sinu väites frigiidsuse ja seksiportaalide kohta. on tekkinud mulje, et osa naiskasutajaid peab seda saiti siin küll kas padjaklubiks või ei tea milleks. või mingiks abielupoeks. igaluhul alatihti ma aru ei saa, kes ja milleks üldse tuleb sellisele saidile, kui ankeedi avalehel on kisendavas vormis "ei soovi tutvuda", "ei tutvu kellegiga" ja eriti tore on, kui sellised ankeedid on veel varustatud laialivenitatud intiimsete kehaosade piltidega.
keerasin asja pisut üle võlli, aga...nii on! kui sellele lisandub veel ka suletud postkast, mis iseenesest on mõistetav mõneti, inimene ei figureeri ei jutukas ega foorumis, siis... andke andeks, ei saa aru.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-09 08:32
Mul oli üks roheliste silmadega blond kassike. Muidu oli iga asja peale uh ja äh, aga järsku lõi ta mu pahviks sellega, et ise palus "sumpsi". Ta natuke imelik oli küll, sest meeldis kui "sumpsi" pannes juustest kinni hoiti ja rõvedusi räägiti Natuke nagu sadomaso teema moodi või nii...
˅ näita rohkem ˅
2014-08-28 01:58
see anaal on ju päris rõve värk...ma ei saa yldse aru, kuidas te sellisest rõvedusest rääkida saate...fuhh
˅ näita rohkem ˅
2014-08-31 17:39
Kahju kohe sinust turk... nii rõve, et paha hakkab?
˅ näita rohkem ˅
2014-09-02 00:40
miks kahju...mina olen kõrge moraaliga inimene...mina selliste perverssustega ei tegele...mina pean õigeks ainult armatsemist....ma olen siiski lembemees
˅ näita rohkem ˅
2014-09-02 22:16
issand, kui armas!
˅ näita rohkem ˅
2014-09-17 01:35
tädid ärge hakake ligi ajama, mina teile anaalorgasmi tegema ei hakka
˅ näita rohkem ˅
2014-10-03 17:39
Oleks mulle selline pakkumine tehtud,poleks lasknud kaua oodata.Slups sisse ja naudingule hagu.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 19:15
Väga õige. Mitte kunagi, isegi poolpehme tilliga - EI TOHI NAISELE ÖELDA EI!

Mitte kunagi! See tuleb Sinu juurde ringiga tagasi ja varsti ütlevad sulle kõik naised ei.

"Ah see on see möku, kes ei mõista naist rahuldada, mida ta siis üldse mõistab" jne...
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 06:40
Sa kenasuudlus , oled koll ka. Sind ei pruugiks isegi kõva tilliga
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 13:07
imege mune piidrid
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 15:57
Muidugi võib ei öelda. See et oled mees ei tähenda, et peaksid kõiki panema, kes selleks soovi avaldavad.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-13 19:20
https://www.youtube.com/watch?v=TLfpq2wY7M4
˅ näita rohkem ˅