Foorum
2013-11-23 23:17
Ka raha eest ei leia !

Selle pärast kuna seks ei ole suhtes määravaks faktoriks.
Grillid sollis end kanaks ja lased mehel end raha eest panna.
Aga kuidas muutub sinu mõttemaailm normaalseks nagu näiteks Aubrey Plaza 'l Parks and Recreation 'is.

Inimene ei muutu ka raha eest usutavalt huvitavaks isiksuseks.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-24 00:05
Aga kuidas saakski inimene raha eest huvitavaks muutuda?
Kui mängus on raha, siis koondub kogu tähelepanu sellele ja inimene jääb tagaplaanile.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 18:15
jah, Holliwoodi filmis.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-03 23:14
Tundub ollakse arvamusel lollidelt tulebki
raha 2ra v6tta. Arvad m22rides neil suu
moosiga kokku nad rahunevad. Tegelikult
mitte.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-07 00:20
Need,keda sina tahad on nn.luxuskaup.Aubrey Plaza 'l Parks and Recreation 'is on sul vaja kaaslaseks luxuslitsi.Tase vastavalt numbritele.Ma arvan,et sul on endal on liiga suured nõudmised ja väike eelarve.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-07 09:18
She's back
˅ näita rohkem ˅
2013-12-07 10:13
Chocolat paneb muidugi täie rauaga nagu vanasti, aga puusalt. Audrey Plaza pole koht, vaid isik

Aga selles osas ilmselt õigus. Madalam ots ehk tunnipaketid ei viitsi oma vaimu üldse kaasa võtta sessioonile. Kallim ots, kes etendab empaatiat, arusaamist ja paneb natuke hinge ka asjasse peale keha. Aga seegi kliendisuhte hoidmise nimel, mis katkestataks kohe, kui kliendil eelarvesse õhuauke tulema hakkab. Sellise suhte happily ever after oleks vist trophy wife tasand?
˅ näita rohkem ˅
2013-12-07 11:51
Ega Demi pole tüdruk, keda kinos kabistatakse. Teda tuleb ikka ooperisse viia
˅ näita rohkem ˅
2013-12-08 11:02
Ma ei tahagi mingit "välimuselt luxuskana"
Vaimu poolest huvitavad isiksused tahavad ju,... ja ka annavad ise tasuta.

Pealegi kas raha eest luxuslitsiga on võimalik midagi tõeliselt head teha, ega ei ole ju. Praekanal pole juba huvi selleks.

Seevastu see kes tasuta tahab anda, see teebki seda just huvi pärast, et midagi uut ära proovida.

Luksuslits on nagu Hasselblad Lunar
˅ näita rohkem ˅
2013-12-15 11:12
“What should I do to marry a rich guy?”

I’m going to be honest of what I’m going to say here. I’m 25 this year. I’m very pretty, have style and good taste. I wish to marry a guy with $500k annual salary or above. You might say that I’m greedy, but an annual salary of $1M is considered only as middle class in New York.

My requirement is not high. Is there anyone in this forum who has an income of $500k annual salary? Are you all married? I wanted to ask: what should I do to marry rich persons like you? Among those I’ve dated, the richest is $250k annual income, and it seems that this is my upper limit. If someone is going to move into high cost residential area on the west of New York City Garden(?), $250k annual income is not enough.

I’m here humbly to ask a few questions:

1) Where do most rich bachelors hang out? (Please list down the names and addresses of bars, restaurant, gym)

2) Which age group should I target?

3) Why most wives of the riches are only average-looking? I’ve met a few girls who don’t have looks and are not interesting, but they are able to marry rich guys.

4) How do you decide who can be your wife, and who can only be your girlfriend? (my target now is to get married)

Signed,

Ms. Pretty


Dear Ms. Pretty,

I have read your post with great interest. Guess there are lots of girls out there who have similar questions like yours. Please allow me to analyse your situation as a professional investor. My annual income is more than $500k, which meets your requirement, so I hope everyone believes that I’m not wasting time here.

From the standpoint of a business person, it is a bad decision to marry you. The answer is very simple, so let me explain.

Put the details aside, what you’re trying to do is an exchange of “beauty” and “money” : Person A provides beauty, and Person B pays for it, fair and square.

However, there’s a deadly problem here, your beauty will fade, but my money will not be gone without any good reason. The fact is, my income might increase from year to year, but you can’t be prettier year after year.

Hence from the viewpoint of economics, I am an appreciation asset, and you are a depreciation asset. It’s not just normal depreciation, but exponential depreciation. If that is your only asset, your value will be much worse 10 years later.

By the terms we use in Wall Street, every trading has a position, dating with you is also a “trading position”.

If the trade value dropped we will sell it and it is not a good idea to keep it for long term – same goes with the marriage that you wanted. It might be cruel to say this, but in order to make a wiser decision any assets with great depreciation value will be sold or “leased”.

Anyone with over $500k annual income is not a fool; we would only date you, but will not marry you. I would advice that you forget looking for any clues to marry a rich guy. And by the way, you could make yourself to become a rich person with $500k annual income.This has better chance than finding a rich fool.

Hope this reply helps.

Signed,
Poissp6rgust
˅ näita rohkem ˅
2013-12-15 11:16
Ja nendele, kes inglise keeles nie paninmõmm, siis jutu point järgmine:

Naine küsib, et kuidas leida endale rikast meest ning kirjeldab ennast kui intelligentset, endast hoolivat naist, kes on üle keskmise pika puuga. Ehk siis super-naine!

Edukas mees aga vastab järgmiselt, et kuna tema mõttemall on loogiline ning lähtub investeeringute kasust, siis naine on kaduv kaup, edukas mees aga kasvatab oma väärtust.
Naisel on vastu pakkuda vaid ilu, ent ta vananeb ja kaotab oma väärtust.
Mees aga suurema tõenäosusega kasvatab oma rahalist väärtust, ning saab seda.

Seega, kullaotsijad, te ei leia endale kunagi head meest, vahetatavaks käpiknupuks sobite aga küll!
˅ näita rohkem ˅
2013-12-22 17:30
selliseid ilusaid ja ahneid naisi on Eestiski,
semmivad rikka mehega, p22sevad tolle
2ri-ja s6prusringkonda ja v6tavad veelrikkama.
k6ik naised pole yhesugused, lihtsalt
noorel mehel raske blokki saada.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-09 16:12
Eks ma noore ja lolli ja armununud peaga ole sama reha otsa lennanud. Alati tuleb mees, kel on vingem bemm ja parem firma Pärast lakud hingehaavu nagu peni keset tänavat ja oled pool aastat mängust väljas. Nagu mu õppejõud Talis Bachmann ütles, et kui suhtest ülesaamisele üle poole aasta läheb, on vaja juba profi sekkumist
˅ näita rohkem ˅
2014-07-11 09:13
Minu arvates kulub ülesaamiseks pool sellest ajast, kaua suhe kestis. Peab paika küll. Leinatöö: Å¡okk, eitus, vihkamine, kurbus, leppimine teadmisega , kõik see ei käi üleöö.

Naistest. Mõistus ei salli ilu. Erandid kinnitavad reeglit.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-11 09:40
Kurat, ilus naine oskab vähemalt olla, mōni kole ei oska sedagi
˅ näita rohkem ˅
2014-07-11 09:50
Võimalik.
kilo, kumbal juhul on sinu rahulolu suurem, kas siis kui ilus naine teeb suu lahti ja lollus lausa voolab välja või siis kui tagasihoidlikuma välimusega naine suudab sind hetkega kaasa haarata, kuulama panna jne?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-11 10:01
Karvane, aga kumb on valusam, kas see, kui punane auto sul üle varba sõidab või kui sinine auto seda ei tee?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-11 12:11
Sa ei üllatanud mind
˅ näita rohkem ˅
2014-07-11 17:40
Õige- mida lollim naine seda targem näib mees
˅ näita rohkem ˅
2014-07-11 18:25
See kõlas juba nagu et, naine jääb ka lolli mehe kõrval lolliks
˅ näita rohkem ˅
2014-07-11 18:28
Ma pidasin silmas naist kui tausta.
Ilusa end tobukese kõrval on end lihtsam targana näidata-tunda kui targa naise kõrval(välimus siin enam palju ei loe)
Samas tark naine oskab ka kesisema vaimuga mehel särada lasta
˅ näita rohkem ˅
2014-07-11 18:38
Ütle kohe otse välja, et oskab veel lollim väljapaista.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-11 18:40
No, kas just nüüd nii otse ja panniga peaks virutama
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 08:21
aga ma küsiks, kuidas saab särada keegi, kelles endas „seda“ sära pole?
miks peab naine mehe ees sammu tagasi astuma? ma ei ole näinud sellist eeskirja, mis ütleks, et naine peab mehe välja aitama, aga me aitame. kas mees teeks naise suhtes sama?
kas mees, kes ainult nais(t)e armust ennast täitsamehena tunda saab, on midagi väärt?
naisest vaimselt tuntavalt nõrgem mees võib väga hästi osutuda ebausaldusväärseks ja ebakindlaks partneriks. tõenäoliselt jätab selline hätta enne naise kui enda.
ma olen küllalt seda näinud, kuidas „aurahasid“ naise rinnast oma rinnaesisele ümber sätitakse. ja nad peavad ennast meesteks.
mehele heakskiitu välja teenida ei ole naise asi. enda väljapäästmine oma probleemidest on siiski mehe enda asi.
püüdsin nimelt leida lisaväärtust selles, mida tark naine oskab. kui oskab rumala mehe peal tarkust kasutada - hea, aga mida naine sellest saab? mida mees sellest juurde saab?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 08:23
vabandust, ma unustasin jälle naeratada
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 08:32
Kui suur armastus peal tehakse palju rumalamaidki asju
Teised saavadki vaid mõelda, kas neis tegudes oli mingi iva või mitte
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 08:40
tehakse, aga kas põhjus peab alati suures armastuses olema? äkki on naine lihtsalt kaval(am)? ebavõrdset olukorda kasutatakse ära. nii mehed kui naised püüavad sellest kasu saada - mees tobukestest naistest ja naine tobukestest....
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 08:42
Seda kindlasti ka ja võidab see, kelle südametunnistusel vaba päev juhtub olema
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 08:42
Tihti on põhjuseks vaid raha.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 08:48
Nii mõnelgi ehk jah.
Rahaga tuleb mulle üks tuttav meelde, kes vingus kui mees talle lilli tõi sest tema oleks raha eelistanud.
Tekitab ju huvitavaid mõtteid..... minnes kahekesi kohtama libistab meesterahvas temakesele pihku paar eurot ja sosistab hellalt " siin on su punane roos!" aga millise rahaga see naiterahvas ise korjatud lilli siis mõõdaks?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 08:51
Mul isa rääkis ühest eelmise vabariigi aegsest kraavihallist, kes oli väga tubli töömees ja teenis palju raha. Kui palk käes, siis läks ta kõrtsi, jagas kõrtsitoa pooleks ja jootis ühte poolt. Muidu lihtsast labidamehest sai sel õhtul kuningas.
Mehed on sama edevad, kui naised. Kui naine vajab imetlust, siis mees vajab tunnustamist. Vahest on ka vastupidi
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 08:52
minu äratas trotsi lihtsalt see, et ma pean midagi veel tegema. miks pean mina tobu vastu naisena veel suuremeelne olema ja teesklema austuse tundmist, kui ma tegelikkuses seda ei tunne. austan tobu? ma olen ju mõttes mehe juba nõrgemaks tunnistanud. kuidas ma nüüd siis lähen, patsutan veel pähe ja ütlen: tubli oled
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 08:53
Tegelikult on mehed isegi pisut edevamad
Kuna ma tegelen edevate kulinatega siis sageli just mehed on need, kes ostavad kallimaid ja silmatorkavamaid asju, naised vaatavad rohkem hindu
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 08:56
anonyym, ega mitte ehtekunstnik?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 08:56
Looduses on ju just isased need iluga eputajad, ainult inimene on asja peapeale pööranud.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 09:04
Kunstnik ma õnneks pole- ei ole sellist kätt
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 09:10
edevamad ehivad ennast rohkem kindlasti. mõni võtab ehtimist kui rituaali osa ja suhtub sellesse täie pühendumisega. teine püüab selle rituaali osaks saada, ehtimise tegelikku tähendust mõistmata. sõltub sellest, milline on ehtija suhe iseendaga. eriti oluline on aga teada seda, milline see oli enne ehete külge riputamist tühi sein ikka häirib. siis tahaks ka seinale pilte riputada, et oleks midagi vaadata.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 09:13
kahju. ma jagasin kunagi ühe ehtekunstnikuga korterit. ühe raudtee taga oli maja.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 09:19
tühjast seinast rääkides. kas mehed mitte sama tendentsi evides kulda kaela omale ei pane ja kas mitte sama tendents neid kulda välja kaevates ei saada. teemaks on kullakaevajad naised. äkki on selle taga meeste endi edevus, soov „tühja seina“ täita
kas siin ei kehti sama tõde - sa tõmbad endale ligi neid, kes sa ise oled(või pole)? tühjus tõmbab veel rohkem tühjust jne.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 09:37
Eks ilusat naist tahetakse ka selleks, et teiste ees eputada ja kadedust tekitada. Kaua sa ise ühte pilti ikka imetleda jõuad.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 09:51
kui mehes endas midagi imetleda enam ei ole, siis ...ostetakse see imetlusobjekt omale? kas selle eesmärgiks võib olla idee omandada võime jälle imetletud olla? et saaks jälle ennast imetleda/armastada?
naine arvutab oma väärtuse rahasse ümber ja mees võrdleb, kui palju tema väärtus sellest tõuseb.
kas kullakaevajad on ilusad? on nad seda eranditult ja alati? kelle meelest?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 10:11
Mida teha naisega, kes veerandi ärkvel oldud ajast enda välimusele kulutab? Eriti veel, kui tegemist tööl käiva naisega.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 10:16
ma ei tea, mida nendega teha. võib-olla viskata tõrvavanni ja pärast lubjavanni. siis tegeleb ülejäänud aja ka välimusega.
kas enda välimuse ületähtsustaja (?) võrdub kullakaevajaga? kas sa paned mõttes nad kokku?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 11:22
Tihti see nii on.
Siin oli teema, et kas mehed kardavad atraktiivseid naisi. Kui nüüd kujutada ette karjäärinaist, kes kulutab veel palju aega enda välimusele, siis millal tal on mahti meestega tegelda? Korra nädalas ehk leiab paar tunnikest ja arvab, et sellest piisab. Temale endale ehk piisabki, aga arvestada tuleks ka teise poolega. Ka mehel võib olla tihe graafik ja enamasti neil, keda see naine enda vääriliseks peab, nii ongi. Teistest vaatab ta lihtsalt üle ja ega nood teda eriti torkima ka ei tiku, sest peavad seda lootusetuks ettevõtmiseks.
Kullakaevuril on aega küll, aga ta oskab seda iseenda, sõbrannade ja teiste meeste vahel nii hästi jagada, et oma mehele jagub vaid kesise kepi jagu
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 12:02
teema alguses oli viide solli chick´idele. bussiga sõitjana kasutan ma regulaarselt peatust, mille taga asub üks linna kleepemärgistusega solaariumitest ja alati, kui ma seal seisatun, käib uks ja väljutatakse järgmine chick. ja nii ühtejärge 5 chick´i. ükshaaval. pruunisuse astmed vahelduvad - kreemikamast kuni peaaegu kõrbi pruunini. valge chick ühest uksest sisse ja teisest uksest välja. õlevihust kedratakse selget kulda imeline
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 12:17
ma ei muretseks sellepärast, millele sinu, jf, nimetatud karjäärinaine oma raha ja aega kulutab. see on naise õigus. kui naisele piisab paarist tunnist mehe kohta nädalas, siis talle sellest ju piisab. rohkema pärast ta ei pea muretsema, kui ta meest endale ei taha.
kuidas see meeste hirmuga atraktiivsuse ees seotud on?
kas mehed kardavad, et ilusal naisel, kes ka karjääri teeb, ei jää nende jaoks aega? kas sa arvad, et selliseid naisi jahtivad mehed vähem oma välimusele raha kulutavad ja vähem oma aega jagavad? kellapealt teevad. sama vähe arvestatakse naisega. sarnane väärib sarnast.
sinu räägitud kullakaevurid kompenseerivad midagi ja nad ilmselt ei vajagi oma meest millekski enamaks. tegelikult on see stereotüüp, ka kullakaevureid on mitut erinevat tüüpi. ma usun
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 13:34
Ka meeste seas on kullakaevureid, kes vaid naiste kulul elavad. Tean üht meest, kel on väga edukas karjäärinaine ja väga ilus. Mees on juba aastaid töötu, tirib teisi naisi koju ja on muidu kah paras pätt. Ma imestan, et miks naine pole talle kinga andnud. Mees käib mult raha kerjamas, aga ma rohkem talle ei taha anda. Ei vasta ta kõnedele kah enam. Nii et maailm ei ole päris mustvalge
˅ näita rohkem ˅