Foorum
2013-11-18 21:41
m6ni kuulutab otsib majanduslikult kindlustatud mehi.
pange fantaasia t88le ja loome majanduslikult kindlustatud mehe kuvandi.
alustuseks m6tlen kui sotsabi ei saa oled
majanduslikult kindlustatud. :-)
˅ näita rohkem ˅
2013-11-18 22:12
nu siin see vist tähendab vähemalt küprokonni põllul ja liisinguga autot
˅ näita rohkem ˅
2013-11-18 22:43
Ohhhhhhh persse, siis pole ma küll kuskilt otsast kindlustatud, sest pole mul(ja pole ka iial olnud) ei kipsonni põllul ega ka liisitud autot........
.......Haaaaaaa aga äkki peaks need kevadeks ostma(sorry liisima), ehk siis näkkab!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2013-11-18 22:46
Klassika:''..aga suvila viiendat korrust ma küll mingi eide pärast maha lammutada ei lase!''
˅ näita rohkem ˅
2013-11-18 22:47
Mul kah õnnestunud nii elada, et teenin raha endale, mitte pangale.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-18 22:58
a vaata kui armas on, kui saad tibi uhke ja särava liisingmasinaga kummivilistama viia ning laenuraha eest burksi väljakäristada pärast tuleb su küprokonni külla kah
˅ näita rohkem ˅
2013-11-18 22:58
a vaata kui armas on, kui saad tibi uhke ja särava liisingmasinaga kummivilistama viia ning laenuraha eest burksi väljakäristada pärast tuleb su küprokonni külla kah
˅ näita rohkem ˅
2013-11-19 18:07
yldse paradoks- mat. kindlustatud mehel
puudub vajadus ekstra kedagi aidata.
tal endal selleks ajaks tekkinud kontakte ja
v6imalusi ennast ylest88tades.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-21 10:50
mul on lisaks maj.kindlustatusele veel ka tsiviilvastutuskindlustus ja õnnetusjuhtumikindlustus tehtud.
kuna igat pidi kindlustatud, siis polegi vajadust leidnud seda kõike otsivate neidistega ula peale minna
˅ näita rohkem ˅
2013-11-21 11:24
Kui raha on nii odav nagu ta praegu on, siis liisingu ja muu panga pakutava võimenduse kasutamine ei oleks nagu välistaja.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-21 19:04
Firma tegevuse laiendamiseks pean minagi õigustatud laenu võtmist normaalseks nähtuseks.
..........aga eraisikuna ma siiski seda üldjuhul ei pooldaks. .....kasvõi oma hingerahu huvides. Näiteks, mu auto võtab kütet umbes 16 liitrit 100km (ja muide ma pole rekkamees)kohta ja kui nüüd juhtuks mingi seninägematu õnnetus ning poleks raha paaki täis osta, siis ma lihtsalt ei sõida ja ootan(otsin) paremat aega ning jätkan sõitu oma neljarattalise sõbraga, keda poputan rohkem, kui mehed oma armukesi!!!. Kui olen aga liisinud kasvõi mingi "säästumuna" ja kaotaks ootamatult sissetuleku, siis olen sellest ilma ja emotsionaalselt oleks see kindlasti valusam. ....kasvõi juba see fakt, et näe kurat minema viidi
˅ näita rohkem ˅
2013-11-21 19:27
Võlg on võõra oma. Uhke tunne võib olla tõesti laenurahadega ehitatud majas ja sõita liisitud autoga, aga tegelikult ei kuulu need ju sulle. Sul on lihtsalt praegu piisavalt raha et elada selles majas ja kasutada seda autot. Rikas pole see, kes maksab pangale, vaid see, kellele pank maksab.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-21 20:01
Enamasti kõige rohkem oma varaga kelgivad just need, kel liisingute nimekiri pikem kui mõni osa kehast
˅ näita rohkem ˅
2013-11-22 10:06
mina kutsun neid laenumiljonärideks
hea on küll näppe püsti ajada, aga võõra raha eest siiski
˅ näita rohkem ˅
2013-11-22 10:35
Rikas pole see, kes maksab pangale, vaid see, kellele pank maksab.
Kas sellised mõtted tulevad üürikorteris elades või kusagil tehases liinitööd tehes
˅ näita rohkem ˅
2013-11-22 11:29
Need mõtted tulevad Soomes haamrit viibutades tal

"kellele pank maksab" - Praegune seis on selline, et pangad ei maksa tähtajaliste eest praktiliselt mitte midagi, seega väga ei mängi pilli.
Kui raha töötab suuremat tootlust kui panga pakutud liising, siis ei näe liisingu ennetähtaegsel lõpetamisel pointi.

Muidugi majanduslik kindlustatus ja iga kuu siiberdamine, et liisingumakseid tasuda, need on kaks eri planeeti
˅ näita rohkem ˅
2013-11-22 13:50
No majanduslikult kindlustatud mees on vast ikka selline ,kes oma teenitud palka või tulu kohe kuidagi ise enam ära kulutada ei jõua ja vajab juba selleks abi
˅ näita rohkem ˅
2013-11-22 14:25
Ja üldjuhul suudavad siin just naised aidata.
Usun enamus naisi suudavad lühikese ajaga miljardärist miljonäri teha!!!
˅ näita rohkem ˅
2013-11-22 16:10
Kw, mina ei vehi haamriga, mul on tsipa stabiilsem töö. Töö, mida jagub ka masude, lamade ajal.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-22 21:36
Nujah, ma ei osanud muud terminit kohe võtta, sinu kohta gyprocit panema ka ei kõlba, liiga labane

Lihtsalt see E-R ei lase asju raamidest väljas mõelda.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-23 22:34
Et liisingut ja majalaenu saada, peab üldiselt ka mitte päris paljas poiss olema. Igale miinimumpalga ja olematute säästudega tüübile ei anta ühte ega teist. Nii et ei maksa neid "küprok-onne" midagi mõnitada, neis elavad ikkagi suhteliselt kindlustatud inimesed.

Majanduslikult kindlustatud ei ole need, kes vaid hädapärast ots-otsaga kokku tulevad, ilma teiste abita toime ei tule või kes neiut rahapuudusel õhtusöögile ei suuda viia. Korraliku stabiilse sissetulekuga mees, kes jaksab ise oma arved maksta ning jääb lillede kinkimiseks vahel üle ka, on juba okei ilmselt. Aga eks naiste nõudmised ole ka erinevad.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-23 22:50
Enamasti need laenumajade ja liisinguautode omanikud tulevadki hädapärast ots-otsaga kokku. Palk võib ju kõrge olla, aga kätte jääb sellest vaid söögiraha.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-24 02:30
Enamasti la-la-la. Jah, sa kirjeldad seda, mis ei ole majanduslik kindlustatus.

Majanduslik kindlastatus on olukord, kus inimesel on piisavalt vahendeid, et ta saab ise, saavad ka tema hobid ning tema järeltulijad suuremaid plahvatusi korraldamata läbi, kuni surm nad lahutab.

Kas sa suudaksid aru saada sellest, et suhe pangaga on kahepoolne. Pankadel on riiulil palju raha pakkuvaid ja raha vastuvõtvaid osi. Mitte kuidagi ei saa laen ja liising olla kindlustatust välistav. Juhuslikult saab samal persoonil olla ka väärtpaberiportfell ja tähtajalised hoiused sealjuures. Ja neid ei nullita üksteise arvelt, sest nii on kliendile kasulikum antud ajahetkel.
Praegu on lihtsalt raha kontol omamine mitte väga mõistlik olek. Seega igasugust finantsvõimendust omav tegelane ei pea olema homme näljas seetõttu, et tal see rida net worthis jookseb.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-24 10:32
Jah, suuremal hulgal rikaste topis figureerivatel rikkuritel on miljonitesse ulatuv võlakoorem. Kas nad on siis kehvemad kui jfjm?

See liisingute ja laenudega koormatud isik võib oma vara maha müüa, saab võlgadest lahti ja ilmselt jääb midagi üle ka. Palk jookseb edasi, kõrge palk. Ta EI OLE seega võrreldav näiteks miinimumpalka saava ja mitte mingit vara omava isikuga.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-24 11:13
Ärge nüüd tehke minust sellist panganduse skeptikut. Ma juba ütlesin korra, et tõeliselt rikas ei ole see, kes on pangale võlgu, vaid see kellele lõppkokkuvõttes on pank võlgu.
Mida kõrgem on palk, seda kõrgemalt kukud, selle kaotamise korral. See kes on oma raha osanud tulutoovalt paigutada, elab selle rahulikult üle, aga kelle palk on läinud vaid võlgade katteks, jääb kõigest ilma.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-24 20:26
Lahjad olete mehed, lahjad

Võtad sms laenu, rendid autorendist omale viimase malli Mersu, üürid Viimsisse mere äärde maja, ning 90% tibisid on peale paari tunnist kohtumist kõike tegema
Ainult kuuke sellist elu ja saavutused on kordades suuremad kui enamusel meestel terve elu jooksul
˅ näita rohkem ˅
2013-11-24 20:31
ja ülejäänd elu maksad rõõmsalt laene või plagad lõuna-ameerikasse narkomuulaks kohtutäiturite eest
˅ näita rohkem ˅
2013-11-24 20:56
Mis ülejäänud elu, nalja teed või, peale sellist elutempot tundub tavaelu ikka väga mõtetu
Mingiks seniilseks penskariks tahad elada vä?
Liiv fäst tai jung
˅ näita rohkem ˅
2013-11-24 21:06
Nii palju kui on inimesi, on ka arusaamu majanduslikust kindlustatusest. Ohkab siin vaikselt.

Muide, autode rentijad ei ole eriti vaimustatud viimase malli Mercedeste pakkumisest. Üldse mitte kellelegi.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-24 21:13
Nii et sinul tuleb selleks, et mingit välist muljet tahad jätta, alustada narkomuulaks olemisest.

Ning loota, et sisseöötjad ja rahaandjad notitaks oma asumaades konkurentide poolt viimseni maha sel ajal kui sina lennukis istud.
Siis jääb see, mis hundi kõhus, hundi omaks. Filmides on see ju võimalik...
˅ näita rohkem ˅
2013-11-24 21:13
see jang tai ei kuku enam välja....sestap loobun ka fästlivingust
˅ näita rohkem ˅
2013-11-24 21:15
Ok, kui rentida ei saa, siis pakun välja uue idee, kuidas vähem kindlustatud mehed beibesid saavad ehk operatsioon "Fekalist Fedajale faafaa tibid"
Võtad karnevalipoest omale esindusliku outfiti, jalutad Mersu salongi, küsid proovisõitu, lähed tõmbad mõne tibi rajalt maha, kütad autos või lepid hiljem Hollikas kohtumise kokku, viid auto tagasi, õhtul Hollikast Viimsisse koos tibiga tuled ju taksoga, sest oled kohusetundlik liikleja ja joobes rooli ei istu
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 13:18
Majanduslikult kindlustatud isik on majanduslikult iseseisev ja teistest inimestest sõltumatu inimene. Püsiva sissetuleku kaotuse korral ei ole ta sunnitud kolima bumerangina vanematekoju tagasi vaid omab piisavalt ressursse, et olukorra stabiliseerumiseni toime tulla. Toimetuleku vahenditeks on enamasti säästud ning kõrvalsissetulekud, oma kodu, laenupriius.
Minu meelest on täiesti normaalne soov leida endale majanduslikult kindlustatud partner. Mõlemad partnerid võiksid ja peaksid olema majanduslikult teineteisest sõltumatud!
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 13:37
Hästi kindlustatud isik võib hetkega olla prygikastis,elus nähtud selliseid situatsioone.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 14:04
Siis on sinu arusaam majanduslikust kindlustatusest madala latiga.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 14:11
Negatiivsed ja ebaõnnestunud vanamehenässud nätsutavad maailma maitsetuks!


˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 14:25
Kummale nässule sa nüüd sõitsid?
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 17:37
Riina, vähemalt olen ma Sinu üllitise viimase lausega nõus: Mõlemad partnerid võiksid ja peaksid olema majanduslikult teineteisest sõltumatud!
˅ näita rohkem ˅
2013-11-26 19:39
Riina, Sul võib õigus olla, kui asi puudutab lihtsalt töökaotust. Säästud ja laenudest vaba olemine on elementaarsed, kui ei ole vara, mis neid laenusid kataks või sääste asendaks.
Küll aga on elus hulk muidki variante. Näiteks tõsine invaliidistumine, mis Eesti Vabariigis tähendab pidurdamatut allakäiku. Näiteks isikliku ettevõtte pankrott, kus ei jõuta või osata varasid kõrvale kantida ja jääb kohustus eraisikuna võlad õiendada. Näiteks lahutus, millega kaasneb mehel töökaotus, kus lapsed jäävad naisele ja vara suuremas osas ka. Jne.

Kõike ei saagi ette näha ja ära hoida. Miljonäre on puupaljaks muutunud, mida siis veel tavalisest töömehest rääkida.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-03 22:45
v6tate asja liiga t6siselt, Eestis on
mees kindlustatud t88ga. Kes sai aru,
naerge koos minuga.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-03 22:52
mitte naiste jaoks. kuna ausa tööga nende nõudmisi ei täida.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-03 22:53
mitte naiste jaoks. kuna ausa tööga nende nõudmisi ei täida.
˅ näita rohkem ˅