Foorum
1
2
2008-12-05 13:09
Siit leiame ilmset mõlemat sorti. Kusjuures füüsiline ilu ei ole hingelise ilu eelduseks. Tihti on just sellistel ajakirja kaanele sobivatel tütarlastel ankeedis toodud suhteliselt ranged ja teisi vähendavad nõudmised sellele isikule, kellele kuninganna suvatseks vastu kirjutada Vaadates sellist ankeeti, võib ju ette kujutada, kui üheülbane ja raamitud on sellise inimese suhtluskond. Kui juurde lisada veel õigekirjavead tutvustavas tekstis, saame väga vastuolulise pildi. Kuninganna asemel tekib hoopis visioon aguliplikast, keda elu on hellitanud kauni näolapi tõttu ja kelle IQ on ilmselt nõrgapoolne. Seega, iludused, hoidke suu lukus ja te ehk ei kaota meeste usku supernaisesse, kes oleks ilus, tark ja seksikas ning kelle valiks endale kaaslaseks eluteel
˅ näita rohkem ˅
2008-12-05 13:18
Samas on siin ka ilusaid inimesi, kes ei sea eeldusi ja oma pildi vaatajale ja temast õhkub seda naiselikkust ja soojust, mida mees tegelikult alatedlikult naise juurest otsima läheb. oleks tegu sooviga seemnepurset tekitada, poleks ju naine just hädavajalik (vt. ka homode horde). Kumb variant peale jääb? Kõik on naiste teha....
˅ näita rohkem ˅
2008-12-08 12:35
Mõned on peast soojad, neil peab olema vaenlane. Vastane, kes on halb, kes ei käitunud piisavalt lipitsevalt või kelle kommentaarist ei saanud aru=sõim. Hea, kui saab kellegi ära blokeerida ja olla virtuaalne matriarh: keelata, käskida ja oma ego sisinaga täita... No ei suuda end tagasi hoida ja vastu sõimamata jätta....
˅ näita rohkem ˅
2009-01-06 14:12
nõrk mees oled gunson kui vastu sõimad
˅ näita rohkem ˅
2009-01-06 15:28
Huvitav oleks lugeda samasugust analüüsi meeste kohta
˅ näita rohkem ˅
2009-01-14 14:59
Pead ju olema egokeskne,sest muidu muutud,nagu üks härra ilusasti ütles,kindaks onaneeriva mehe käes.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-19 15:24
Enesest lugupidamine ei eelda enesekehtestamist teiste arvelt. Kahjuks päriselus ei osata ruumi juurde luua, vaid püütakse teise omast tükki saada. Samas, selline tingimusteta armastuse seisundis toimuv seks on korrus kõrgemal sellest, kui naine või mees peab enne lipitsema ja palvetama, et partner voodisse meelitada vene keeles on hea ütelus: tebe ohota i mne ohota, vot eto ohota!
˅ näita rohkem ˅
2009-01-19 16:42
Iga inimene elab keset enda maailma ja kui tahad kellegagi lähedaseks saada,pead lubama tal enda maailma siseneda.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-29 16:36
Arvan, et naised kipuvad olema rohkem egokesksed, ise vastupidist väites. Naine on ju see, kes soovist lapsi kaitsta on valmis end odavalt müüma ja soovist pesa hoida valmis teise naise hävitama. Mis parata, naissoole on antud vägi, mida me veel täna juhtida ei suuda Hoidke alt, mehed!
˅ näita rohkem ˅
2009-02-10 11:35
Mitte egokeskne,vaid kodukeskne.Selline on naise bioloogiline roll.
Mehed aga on loodud külvajaks.Mida rohkem ja kaugemale,seda parem.
˅ näita rohkem ˅
2009-02-18 17:25
Meeste ego on vist mõnes küsimuses isegi haavatavam? Eriti kui EI öeldakse. Kui elul lasta rahulikult voolata, hakkad ennastki takkajärgi naerma. Reegel on selline: ära pressi asju, mis ei taha sinu käes liikuda Ja kõik mis valusalt silma torkab on sinu enda peegeldus teistelt..
˅ näita rohkem ˅
2009-02-18 22:51
kummaline loogika: "kõik mis valusalt silma torkab on sinu enda peegeldus teistelt" - kui näen rumalat, räpast ja primitiivset inimest (mis mind kõige rohkem häirib) siis on see minu peegeldus?
˅ näita rohkem ˅
2009-02-19 18:53
rumalus, räpasus,primitiivsus on kõik suhtelised mõisted.Millega võrreldes? Äkki see häirib sind, sest pead neid asju tähtsaks ja jätad midagi tähtsat märkamata? Ka nii võib see toimida.....mind näiteks häirivad siin pildid, kus on raseertud, hoolitsetud paarike kes tutvustuses räägib oma puhtusearmastusest, pildi taustaks on aga rõve võidunud tapeet ja linad voodis on kindlalt pensioniealised.... kõik on suhteline
˅ näita rohkem ˅
2009-02-19 21:19
kulla mees! ehk siis aitad mind ja ütled, mis jääb mul märkamata, kui põhiharidusega, primitiivne ja mustade küünealustega mees arvab, et ta on mulle küllalt hea partner ja on tulivihane, kui isegi viiskalt püüan selgitada, et me ei sobi...kaunis hing? camooon...see kaunishing saadab mu äraütlemise peale kõikidesse aukudesse, kuhu üldse saata saab...aga selles on sul õigus, et puhtusearmastus on nagu püxikumm, mida annab venitada omal soovil...ankeetides on see saanud pigem kohustuslikux elemendix, mõtlemata sellele sügavuti...
˅ näita rohkem ˅
2009-02-19 22:11
Kumb rohkem häirib:kas see,et mees on mats või see,et sa ei suuda seda matsi vaikima panna?
˅ näita rohkem ˅
2009-02-19 22:25
matslus on vast kõige suurem patt...aga tarka inimest on ju meeldiv KA kuulata!
˅ näita rohkem ˅
2009-02-19 22:57
Küsimus ongi selles, et päris elus te ehk ei trehvaks kokku, siin on aga omaette keskkond, kuhu mahuvad erinevad indiviidid ja igaüks eeldab, et teised võiksid olla temaga ühelt tasandilt. See on nagu krants, kes ei ulatu teenistuskoerale ära tegema kuid ei lase end ka kihvade näitamisega peletada Lapsepõlvest tuleb meelde, et parim viis suitsetavatest kutseka pättidest eluga mööda saada oli mitte sinnapoole vaadata ja mitte kuulda, kui nad sind kõnetasid. Sest käisest haaramine oli juba sõja kuulutamine ja seda nad ei teinud... selleks olid meil pinalis mootorsae ketid
˅ näita rohkem ˅
2009-02-19 23:05
seepärast ootangi, et keegi mõtlex välja tutvumissaidi mõtlevale inimesele! kuidas sinna pürgijaid selekteerida - vot see on iseküsimus!
˅ näita rohkem ˅
2009-02-19 23:25
Arvesta sellega,et paljud siinsed matsid võivad reaalis olla vägagi mõtlevad inimesed
˅ näita rohkem ˅
2009-02-19 23:26
eks mõtlemist ole kah igasugust, mõni mõtleb kliima soojenemisest, mõni et "Ansip on loll ja kõiges süüdi" mõni jälle et keda ma see nädal kepin, kas vasakut või tuleb mõni parem silmapiirile Statistika järgi on parajalt elukogenud nutikas heteroseksuaalne mees kuskil lapsi kasvatamas. Kes vabana ringi vaatab sellise ohustatud liigi hulgast, sellel on miskit viga tihtipeale külges
˅ näita rohkem ˅
2009-02-19 23:33
ma siiski loodan, poisid, et saite aru, mida ma silmas pidasin mõtlevate inimeste all...mats ka tõesti vahel mõtleb aga...

"Statistika järgi on parajalt elukogenud nutikas heteroseksuaalne mees kuskil lapsi kasvatamas. Kes vabana ringi vaatab sellise ohustatud liigi hulgast, sellel on miskit viga tihtipeale külges"

täica nõus! aga on ka erandeid...ja isegi meeldivaid erandeid!
˅ näita rohkem ˅
2009-02-20 13:19
Tahtsin öelda,et nii mõnegi ülbitseva põhiharidusega matsi taga võib peituda kõrgelt haritud ja igati lugupeetud soliidsel ametikohal töötav persoon,kes käib siin enda tundeid mahalaadimas
˅ näita rohkem ˅
2009-02-20 15:09
hmm, kas tõesti? raske uskuda, et keegi oma intelligentsi maha salgab...mis selle eesmärk siis on?
˅ näita rohkem ˅
2009-02-20 17:07
Kuidas keegi ennast maha laadib.Üks teeb sporti,teine karjub tribüünipeal,kolmas joob enda täis,neljas peksab naist,viies ülbab netis.Juba Viktor Hugo kirjutas kuidas kõrgaadlik käis lihtinimesena alama klassi mängumaadel.
˅ näita rohkem ˅
2009-02-20 20:32
oli see miski peen vihje või?
aga mõtleva (loe: haritud) inimese ja matsi vahe ongi see, et esimene suudab ka madalale laskuda vahel aga see madal targa tasemele tõusta ei suuda!
˅ näita rohkem ˅
2009-02-20 21:37
Matsid jäävad matsideks ja neist oskad sa hoiduda.aga mida teha nendega,kes on enda matsliku hinge ilusa ülikonna ja kõrgkooli diplomi taha ära peitnud?
˅ näita rohkem ˅
2009-02-20 21:49
ei tea kuidas teised aga minu pärast ei maxa muretseda, mina tunnen nad suht ruttu ära!
˅ näita rohkem ˅
2009-02-20 22:17
Aga kuidas arutles Tammsaare matsist ja vurlest?
˅ näita rohkem ˅
2009-02-20 22:31
see on pikk lugu ja iga sõna on kuldaväärt! aga loogikaviga! me ei aruta matsist ja vurlest, vaid rumalast ja intelligentsest inimesest!
˅ näita rohkem ˅
2009-02-20 22:45
rumal on vale sõna.Laps on rumal.
Ja mina ei ole oma kesise keskharidusega intelligentsi esindaja.
˅ näita rohkem ˅
2009-02-20 22:49
kuidas siis nimetada madala haridustasemega inimest? lolliks? äkki mõni leoiab, et see on juba meditsiiniline määratlus... ja intelligentseks pole ma Sind nimetanud aga eeldanud küll!
˅ näita rohkem ˅
2009-02-20 23:01
Tunnen nii mõndagi kelle õpingu aastad saab sõrmedel üles lugeda,aga intelligentsuses teevad kõrgeltharitutele silmad ette
˅ näita rohkem ˅
2009-02-20 23:07
jaa jaaa...ega ma ei vaidlegi...aga neid on 1 tuhandest...OK, kuidas ma neid siis eristan...vblla madala ja kõrgema IQ-ga inimesed, nendest käib jutt, kui nüüd algusesse tagasi minna...ja siit ka võti mu enda püstitatud küsimusele - vblla mingi geniaalne test aitax eristada sikud lammastest, et luua intelligentsete inimeste tutvusportaal?!
˅ näita rohkem ˅
2009-02-20 23:17
Ära unusta võimalust,et teatud kogus alkoholi ja kõrge IQ võib muutuda olematuks
˅ näita rohkem ˅
2009-02-20 23:45
Intelligentsus ei sõltu otseselt haridusest, pigem haritusest ja mõtlemisvõimest Aga, siin on üks suur aga, intelligentsele ja hästikasvatatud inimesele ei tohiks ju vahet olla, kas vestelda kuninga või karjapoisiga Arukas inimene suudab vaigistada oma Egot niipalju, et vestluskaaslane tema ruumis end mugavalt tunneks. Jah, muidugi kui sealt tuleb ainult lühilauseid ja üks esimestest kolmest küsib seksi, siis jah... oleks ma arukat partnerit otsiv naine ma loobuks suhtlemisest Samas, kuigi pean end suht arukaks, ei mahu ka mulle pähe, et naine, kes oma v... on laiali venitanud ja pilti teinud ei otsigi seksi siit vaid lihtsalt on vaatab ringi vms. Kunstiportaal see raudselt pole Tee päriselus mehele silma ja näita säärt ja ütle siis, et teed kunsti, jabur?
˅ näita rohkem ˅
2009-02-21 18:36
"naine, kes oma v... on laiali venitanud ja pilti teinud ei otsigi seksi siit vaid lihtsalt on..vaatab ringi vms"
ott, ott, ott! kelle pihta see nüüd käis??? arumaitaipa...ise olen siin ikka mitu mõnusat sõpra leidnud ja väga rahul aga et ma iga rekkameest jutule ei võta, ei tähenda, et ma niisama ringi vaatan...õnnex on siin ka haritud mehi, kellega suhelda on lahe, rääkimata muust! pigem on ikka vastupidi - pikk ja kirglik kirjavahetus päädib sageli sellega, et kui konkreetse ettepaneku teen ja kohtumistund käes - on mees kadunud...ei vasta sms-idele, ei ole online ega midagi muud...rääkimata selle tobeda käitumise seletamisest ja vabandamisest! nii et pigem on ikka mehed siin suured jutulinnud...naistega mul kogemus puudub!
˅ näita rohkem ˅
2009-02-21 19:44
Tänapäeval on ju levinud ka kalapüük,kus kala peale pildistamist uuesti lahti lastakse
˅ näita rohkem ˅
2009-02-26 16:24
Jah, eks internet ole juba kord üks maskiball, kus justkui kõik ja mitte midagi lubatud. Ärme siis viriseme, nautige olengut
˅ näita rohkem ˅
2009-02-26 16:28
Tänapäeval on ka üliviletsa mäluga inimesed, kes kõik peavad üles pildistama ja sildi juurde panema, et meeles püsiks, kus ja millal päike loojus, nii et taevas oli punane. Mul on just kirjavahetuse käigus naised plehku pannud See ongi tõesti maskiball, hästi öeldud
˅ näita rohkem ˅
2009-03-06 11:44
saksa uurijate väitel saavad ilusad inimesed aremaid hindeid,
eelise konkurentsis,kergema karistuse jne.jne.jne.
pingutama peavad vähem kui tavalised,siit väiksem vastutus,
tahtmised võivad suured olla,tahe mitte.
Ambitsioonid saavad suuremaks kui inimene ise on.
˅ näita rohkem ˅
2009-03-27 15:49
oi naised on kõik toredad, see,et nad egoistid on lisab ainult vürtsi tuleb ju valida kah veidi, kellega sugu jätkata Kui lihtsalt krõpsu tahta, piisab ju ühest näpuvibutusest..... on ju nii, naisuke?
˅ näita rohkem ˅
2009-10-18 19:54
tulles nüüd teema juurde tagasi,sis mina võtan seda komplimendina,kui keegi mulle nõid ütleb ,kas mul ka hing kaunis on-seda paraku otsustavad need,kes mind tunnevad lähemalt
˅ näita rohkem ˅
2009-10-19 20:32
Olen jah egoistlik ja isekas mis siis? Elus olen selgeks saanus ühe reegili rautselt, teiste paljude seas. Kui mina ei tegutse ei tule keegi minu tegusid toimetama.
Ma mõtlen 24/7 ainult endale ja oma heaolule ja teen selleks ise kõik. Jah ma võin olla ka n.n. nõid mis siis?
Kulla mehed millal teie teadvuseni jõuab see lihtne tõeke. Teie oma valik kas saate meie naisetga hästi läbi ja elate kui kuninga kasiid või ei saa ja elate oma elupäevad vireledes apsoluutselt kõiges. Valik on teie aga meiega koos peate te elama sest meieta te ei saa hakkama.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-19 21:52
Aga kellele keda ikkagi rohkem vaja on,kas meestele naisi või naistele mehi?
˅ näita rohkem ˅
2009-10-20 08:54
Jah, ilma naisteta on kurb maailm....aga ilma meesteta ei sära naiste silm
˅ näita rohkem ˅
2009-10-20 18:45
nii ta on
˅ näita rohkem ˅
2009-11-06 13:05
Ja kui silm ei sära ja maailm tundub mustana....siis õue lumi on maas ja tali saabunud....Tühja sest seksist ja naistest ja meestest....Kraamigem oma lapsemeelsus lagedale ja hei kelgule...!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-11-19 13:28
hahaa, oli hea lugeda....üks mõtisklus siia lisaks...
meestel on kaks pead, aga ikkagi mingil moel jäävad naistele alla....ja kui nad peaksid väikese pea kaotama, siis ei jää suurest ka midagi järele....ja veel - iga naine saab kätte iga mehe, kui ta teda tõeliselt tahab, kas aga ka mees iga naise saab.....
ja muide - mida haritum inimene, seda lihtsam ta on ja seda vähem ta vingub mitteharitute üle........
˅ näita rohkem ˅
2009-11-19 14:41
mareelia, okei saa brad pitt kätte ja siis räägime edasi
seni ei võta sinu juttu tõsiselt.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-19 15:14
ma mõtlesin reaalsete võimaluste piires....ega Sina ka ju Madonnat püüdma ei lähe....
˅ näita rohkem ˅
1
2