Foorum
2010-02-25 13:59
Tore-tore! Nüüd on mitmetes teemades arutatud meeste riista pikkust ja selle mõju ümbritsevale keskkonnale jättes kõrvale egomured. AGA ma olen täheldanud, et tegelikult on naistel üks täpselt sarnane mureteema ja see kõlab tavaliselt : "Mul on liiga väikesed rinnad "

Kuidas siis on, mehed, kas naised peavad olema rinnakad või rinnakamad? Ja kuidas siis on, naised, kas on põdemise teema või mitte?

Ise teatan, et mulle mingil seletamatul põhjusel meeldivad sellised väiksemapoolsete rindadega naisterahvad. Pole mõtet küsida, et miks nii. Kust mina seda tean, lihtsalt nii on.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-25 14:44
Minu jaoks ei mänginud ei naise rinna suurus ega ka mitte kuju enne hetke abikaasaga tutvumist mitte mingit rolli. Mul oli täiesti neutraalne suhtumine rindadesse ning minu jaoks ei olnud need kindlasti mitte seksikuse näitajad ega üldse ei olnud neil seksiga suurt mitte midagi pistmist.
Siis kui tutvusin oma praeguse abikaasaga siis asi natuke muutus. Nimelt tundsin et üks asi siiski on mis mind naise rinna juures köidab - see on rinnanibu. Minu arvates võib naise rind olla mis tahes suuruses ja mis tahes kujuga (jah te saite õigesti aru.. olgu kasvõi rippus), kuid minu jaoks on tähtis vaid rinnanibu ning selle ümbrus.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-26 22:01
Nibu, kuju ja käepärasus
˅ näita rohkem ˅
2010-02-26 23:21
Lickkar: Muidugi enne abikaasaga tutvumist sobisid kõik rinnad. Praegu lihtsalt enam ei lubata sul teisi rindu vaadatagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-27 18:27
Vahet pole,aga kui hinnata tuleks,siis eelistaks väiksemaid
˅ näita rohkem ˅
2010-02-27 20:45
tore,kui ifim-pedede pealik vastab siin küsimustele.--pederastist ninatark.
toksi pihku-idioot
˅ näita rohkem ˅
2010-02-27 20:49
Vaat kes ülesärkas
˅ näita rohkem ˅
2010-03-01 18:41
Mõnda ikka mingi foobia vaevab, ära erutu, ära erutu, mine nüüd ilusast arstitädide ja onude juurde, pane kenasti pikkadevarukatega särgike selga
˅ näita rohkem ˅
2010-03-02 09:00
Eks nende tissidega ole nii et võid ju mõelda et meeldivad suured, aga samas mõni suur ikka selline et no ei sobi kuidagi ja teine pisike nii kena et armu või ära, aga jah eks oma osa mängib ka nibu kuju suurus värv ja kas just käepärasus aga ehk suupärasus kuigi jah naisel peaks seda kumerust ikka olema nati
˅ näita rohkem ˅
2010-03-02 09:09
Parmaleikin .. sa eksid rängalt
Minu ja mu naise suhtes seks ei ole petmine, seega seks on teistega lubatud (loomulikult mitte oma kallimaga ajaveetmise arvelt) ning tisside vaatamine on üldse täitsa süütu asi.
˅ näita rohkem ˅