Foorum
2013-09-24 10:03
"kivid sokkis" on muideks naiste poolt antud väljend. Ega need naistele endile ka ei meeldi, sellesosas on õige.
Milleks muidu silikooniga mässatakse.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-24 10:10
Mulle (naisele) meeldivad naised, kes on enda kehaga rahul.
Olgu ripprind või suured pätsikesed .Lõppude lõpuks ei ole kõik päris enda teha.
Silkoonid on out, see on pelgalt fassaadi täiustamine, mille taga uitab ikka ebakindel ja õnnetu hing...minu arvamus.
Enda keha eest hoolt kanda ja mitte võrrelda, nii saabub rahu.

Hing on see, mis teeb naisest naise, inimese, mitte liha
˅ näita rohkem ˅
2013-09-24 10:17
Aga paljud naised ei ole endaga rahul. Igapäevane värvikas meikimine, silikoonipadjakeste toppimine rinnahoidjasse, kunstpäevitamine, juuste värvimine.
Lihtsalt ei võeta voodiooles rinnahoidjaid ära. Kui lõpuks suure surmaga saad need seljast, siis pudeneb sealt vatti ja muud staffi.
Kindlasti on teil ka nii juhtunud. See näitab, ei olda rahul.
Võta kasvõi see Utha pandud link. Too on rinnaopi lehe link, otsin selle vastse ka ülesse, et mis neist pärast on saanud.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-24 10:35
parma, meie tõime paari nädala eest haiglast vähilõikuselt koju ühe naise...
Ka haiglas olevat mõne naise esimene mure olnud, et kuidas pärast välja nähakse !
Silikoonidega kirstu?

See ühiskonna loodud ja naistele peale surutud kõige- kõige- ilusama kuvand on juba idiootlikud mõõtmed saavutanud.
Inimesed, hakake elama, päriselt.
Kohe!
Kui saadakse vanaks, mida on siis meenutada- mõttetut sebimist ja rabelemist mingite tisside pärast?
Või siiski ka midagi ilusat? ...
Vabandan, kui see kommentaar kedagi häiris, aga selline on elu
˅ näita rohkem ˅
2013-09-24 10:42
No mis sa hädaga teed, kui vaadatakse ikkagi ilusamat tibinat.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-24 11:05
Enese eest mingis ulatuses peab ikka hoolitsema ja mõne jaoks on see hobi. Mehed nühivad jõusaalis rauda üles-alla, naised ajavad tagumikku ja tisse trimmi. Nende jaoks see mõttetu sebimine ei ole, igaühel omad hobid.
Aga jah, mingil hetkel ja mõne inimese puhul läheb see maniakaalseks. Ilulõikustest ja teiste arvamusest võib sõltuvusse sattuda. Samas ega selliseid inimesi siin kirjutades ikka ei ravi, see on haigus.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-24 11:49
2karvast: oot oot, ühiskond pole midagi peale surunud. kui see naine tahab olla ilus, siis pole teada kelle jaoks ta tahab olla ilus. näiteks mina ei oskaks tema soovis näha ühiskondlikku survet, sina jällegi nägid. pigem tema nagu elaks, aga sina elad tema elu. on ju sedasi, sa teed tema tegevusest endale mingi teema mille üle sa hakkad oma pead vaevama, kuigi võiksid elada oma elu

tlc peal olen neid saateid vahest vaadanud. ah kurat kui sul on poolelu olnud nirgitissid ja siis saad endale ilusad tissid, no miks ei võiks olla uhke ja tahta olla ilus. oled terve elu põdenud enda välimust ja siis keegi kõrvalt kukub jälle hindama...
˅ näita rohkem ˅
2013-09-24 15:32
Mehed, kas te tõesti näetigi naises ainult lihakeret?
Tulge mõistusele !
Minule meeldvad ka ilusad inimesed, aga hingelt ilusad, mitte ilusaks lõigatud...
Üks minu patsient lasi kunagi mehe survel enda kongus nina korrigeerida. Natukese aja pärast ütles mees, et enne oli ikka ilusam ja isikupärasem, kas tagasi ei saa endiseks!?
Ma vist olen naiivne, aga ikka ei usu, et ollakse nii madalalaubaline...
˅ näita rohkem ˅
2013-09-24 15:54
Vanadel kreeklastel oli ütlus, et terves kehas terve vaim.
Siinkohal siis kõlaks, et ilusas kehas ilus vaim.

Jah, isikupärane on oluline, sageli tähtsamgi kui lihtsalt ilu. Samas see "lihakere" nägemine ... esimese mulje kujundad ikka silmadega ju. Kui vastassoo esindaja on ennast käest ära lasknud ja näeb kohutav välja, siis temaga suhtlema ei tõtta. Esimese pilgu püüab ligitõmbava välimusega tüdruk, kui see tühjaks või ebameeldivaks osutub, siis välimuselt järgmine, jne. Erineva mehe puhul on valik erinev, sest maitse erineb, aga valik käib alati välimuse põhjal.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-24 16:20
Kui naine eksponeerib tissi, siis miks ei võiks see hea olla, samas ta ju teab, et on. Ja mees võib katsuda selja rasvavolle, muidugi peenelt.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-24 19:57
Karvased- partnereid ma rindade järgi ei vali. Riideid küll- või õigemini lähtudes sellest, kas sinna ka kõik ilusti varjule mahub.
Värvin ja mukin end ikka aga seda eelkõige seepärast, et meeldib. Kui ma ikka ei viitsi värsket tuuningut peale panna siis ei pane kah. Isegi kohtingutel on käidud ilma värske värvita ning häiritud on sellest just mehed olnud
˅ näita rohkem ˅
2013-09-25 16:25
naiste välimuse juures häirib mukimisega liiale minek. selgeltnägija victoria kulmud on kohutavad. nagu sõjamaaling. kole on.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-25 23:06
paks naine kole naine,rasvane naine õudne naine
˅ näita rohkem ˅
2013-09-26 06:06
Kas paksus on omateha teinekord, tulgem ikka mõistusele. Kole meik viitab teadlikult prostile.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-26 06:13
miks just prostile. lihtsalt lollile võib kah viidata. piisavalt on ju ka avaliku elu tegelasi, kes meigiga ülepingutavad, no ei usu et tegu prostidega on...
˅ näita rohkem ˅
2013-09-26 11:19
jah või loe mida dziinjus loovus sulle räägib
˅ näita rohkem ˅
2013-09-28 12:47
Pikk ripse,pikk kyys ja kurat mida pikka veel ei tee naist seksikaks,väljapeetus pigem see aga pikem jutt.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-14 10:56
Pisike maitsekas tattoo, OK aga üldiselt täissoditud kehaga naised on NO NO
˅ näita rohkem ˅
2022-05-14 22:35
häirivad on tätokad(kui on nagu tindipotti kastetud) ja kasimatud. Inimese kuju ei ole üldse määrav- see on valik vaatajal ja pole vaja väljenduda ehk siis pole vaja ajada keelt kõrva või tatt tilkudes teist arvustada
˅ näita rohkem ˅
2022-06-19 13:14
Süstitud huuled, et nagu paistes.
˅ näita rohkem ˅
2022-06-19 13:33
Habemega naine tekitab ehk pisut hirmu.
˅ näita rohkem ˅
2022-06-19 22:43
Vuntsid häirivad. Isegi sellised udemekesed
˅ näita rohkem ˅
2022-06-21 03:03
Tussu peab puhas olema
˅ näita rohkem ˅
2022-06-22 21:02
Võltsilu (küüned, ripsmed, botox jne) ja lehma kombel lahtise suuga nätsu mäletsemine on inetu ning jätab uhke, ülbe je keskmisest madalama intelligentsusega isiku mulje. Ilusa näoga naised kipuvad sageli ennast koledamaks meikima. Lühikesed juuksed teevad naise ülimalt ebaatraktiivseks. Loomulik juuksevärv sobib ka näoga kõige paremini kokku. Ei ole sellest valehäbist aru saanud, miks häbenetakse oma loomulikku ilu. Tatoveeringud on ka koledad, mida endast lugupidav inimene ei peaks omale tegema. Nagu ahvid vaatavad, mis teised teevad ja siis ahvitakse järgi, nagu endal polekski mõistust peas.
˅ näita rohkem ˅
2022-06-22 22:16
Tänapäeval on üha rohkem naisi, kellel on noku. Tussu puudumine on jubedaim asi ja seda ei kompenseeri mitte millegi muuga.
˅ näita rohkem ˅