Foorum
2013-05-04 20:40
Ma vist näen sind Piusa nagu iseend,situatsioon sama.Sõprade puhul võin öelda,vastupidiselt Parma arvamusele,et pauk tuleb ka luuavarrest.Naisele ära anna,mida ta soovib ja joomisest hoia eemale.Mul sama asi mõned aastad tagasi juhtunud.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-04 20:43
Mida ta niikaua ootas? Ehk tegi omad plaanid valmis ja ootas kunas asjad sujuvad nii, nagu temal vaja.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-04 21:11
See siis tähendab ,et oli ette plaaninud,see nagu kõige hullem variant.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-04 21:15
Vahel on jällegi nii, et tuled töölt. Pilt on aga häält ei ole. Järgmise päeva lõunaks on hääl ka tagasi ja nagu midagi ei oleks olnudki.
Ei saa nendest naistest vahel aru.
Ehk on sul kah nii. Temakesel mingi kriis peal lihsalt. Ehk läheb üle. Kui sulle mingeid etteheiteid ei ole, siis tee omi asju rahus edasi.
ku iläheb üle, siis läheb üle ja kui ei lähe siis ega seal enam midagit rohkemat tuksi minna ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-04 21:43
Sellest,se kriis alguse saigi,pidev halvustamine sinu tegemistele.(Maksan talle iga kuu 800 EUR lihtsalt nii sama)pidas seda kompensiaktsioniks,koristamise eest.Nüüd loomulikult enam ,ei maksa,enam éi maksa ka uue maja kommunaal kulusid.
Naistel tuleb ükskord maapeale tulla.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-04 21:44
nojah, lapsed tehtud, illusioone pole, rutiin. Suhtes olemine vajab õppimist, aga ei ma kavatse, sest lõpuks on see üks suur jada, parem poisike. Las möllavad ja mässavad need elus, kes muust ei tea midagi. Eks Iha kah õlekõrs müümisel ja miks ei leita, kas majandussurutis peal.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-04 21:56
Vabadus on kindlasti see, mida osta ei saa ja vast kõige hinnalisem siin elus. Heaküll majaehitus, aga mida on teisedki siis saanud ja jõudnud korraldada. Sa saad sellest elust alles siis aru kui su kõrval istub maailmadaam ja naudite klaasikest veini, filosofeerides.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-04 22:00
Ega õnnetus ei hüüa tulles
Kindlustus peab alati tehtud olema ehk siis mõni tädike keda külastada ja klaasikest veini nautida.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-04 22:15
kui see oli nii, nagu siin keegi mainis, et naisel ette planeeritud....siis on ta praeguseks osanud ilmselt ka kena kopika kõrvale korjata. tark naine oleks seda teinud....kuigi kõlab küüniliselt....
˅ näita rohkem ˅
2013-05-04 22:19
Kindlasti pressivad raha välja, rohkem kui kulutavad. Aga teinekord on nii, et las varadest otsustavad lapsed, meel puhkab.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-04 22:45
Niiet Piusa ära ole loll,ära lase endale taha keerata,naised on kavalamad,kui sa arvatagi oskad.Loomulikult olid tal ammu plaanid tehtud,mingi sinu enda tuttav keeras taha ka,sellest saad sa isegi hiljem aru.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-04 23:00
naised on siiski erinevad...
˅ näita rohkem ˅
2013-05-04 23:06
Ei tea, milline naine küll ette hoiatab, et kuule mul on plaan nüüd kunagi ära minna ja panen natuke raha ka kõrvadepeale aga sa ära sellest välja tee.

Ma ei tea küll osapoolte vanust aga mina küll vanast peast ei viitsiks hakata naist vahetama ja või sõbrannaga ära jooksma. Milleks?
See rohkem nagu noorte rida. Nii 25 või sedasi. Siis oleks veel pointi et hakkad otsast peale. Aga 40 neselt ma enam ei viitsiks jurada sellise asjaga. Lapsed ka suured ja siis hakka veel teise naise lastega jamama ja need ka suured juba ja ....... ah sittakanti jamamist ühesõnaga. Targem on mingi kompromiss leida ja edasi jätkata, eriti kui on 20 juba koos elatud. Nüüd järsku siis ükspäev viskas üle ja enam ei sobi või.
Vahel on see maailm veider või mis?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-04 23:11
Nii need asjad Parma on,eks mehed enamuses arvavadki samamoodi nagu sina ,mina.Naistel on laialiminek nagu loogiline elu osa,pohhui.Vähemalt 80 prossa naistest teevad nii,mehed põevad raskelt yle,naistele see nagu leiva ahju panek.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-04 23:32
No joodik joodikuks. Sedagi siis kannatatakse 20a hambad ristis või?
Ma arvan, et kannatatakse, sest varem võis olla lihtsalt juhuse puudus, et ehk siis ei olnud kedagi paremat käepärast võtta. Korraga leitakse mingi donjuaan, kes ümardab taevani ja voilaa lastakse jalga.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-04 23:43
põevad need mehed jee. ei tea, ei viitsind põdeda. punkt ja asi mutt, finantsiliselt olid küll munad mahavõetud, aga kurat sellega- vähemalt vaikus ja rahu.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 08:41
Lapsed elavad minu juures,kõik laste kulud maksan mina.Kindlasti on ta pannud kõrvale endale sobiva summa,see on vist tõusnud sinna tasemele ,et kaalutakse iseseisvat elu.Armastust siin tõesti vist ei ole,majanduslik abielu,nagu selle kohta öeldakse.Eraldi elades tekivad ka endale uued käitumis mallid,flirdid rohkem teiste naistega,vaatad igat mööduvat kena naist nagu saaki,tegeled rohkem iseendaga,väärtustad neid asju mida ennem isegi tähele ei pannud,tundub,et elu nagu jookseb paika.Uus naine su kõrval vist lahendaks asja.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 09:26
Hea kui lapsed on endale saadud, aga sedagi ei oleks osand arvata, et kui suureks osutub lastega mängunupp. Pea igal sammul.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 09:59
Lastega manipuleerimist, siin siiski ei ole.Näib ,et naine on õnnelik kui ta ei pea vastutama laste eest.Tundub, et tal on siiras soov keegi ihaldusväärne leida ja ta on nõus kõik 20 a. jooksul toimunu unustama.See on muidugi minu jaoks täiesti arusaamatu,kas on katus tõeliselt ära sõitnud,või oleme tõesti nii erinevad,et kooselu pole võimalik.Kuid kui ta ka proovib midagi muud,siis tagasiteed enam pole.Anname naistele vabaduse,abielumehed on arvete maksmiseks,pahad poisid on K.....iseks.Nii need naised asju näevad.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 10:02
ja millal sa naisega räägid?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 10:07
Ma teiste eest sõna ei saa öelda aga usun,et Piusal pole nagu exiga millestki rääkida,kui isegi lapsed temaga on.Ma ei saa vaid sellest aru,mida sa piusa nagu teada tahad või otsid lihtsalt tõepõhja oma arvamustele?Ma näen sa isegi piisavalt tark ja elukogenud.Ära lase lihtsalt endaga manipuleerida,keera selg ja nagu venelased ytlevad posla nahhui.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 10:24
Iga 20 a. suhe on nagu suur projekt,kus arhitektideks on mõlemad osapooled.Tahan teada mis või kes selle projekti lõpetas ja nii äkki?Rääkida võib alati,kuid ainult siis kui mõlemad osapooled sellest huvitatud on.Kui ei taheta rääkida,siis see tähendab,et ühel osapooltest on midagi varjata,midagi mis meelel kuid mitte keelel.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 10:29
Lihtne ja lyhike vastus,leidis teise.Uus on alati huvitavam,kui see kaob hakkab ta ehk isegi sulle kylje alla pugema.Ja see nn.rääkimisejutt unusta ära,paljugi mida keegi siin räägib,mul ka kogemused olemas ja ysna valusad.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 10:56
Jah, loen siin seda muret, aga kui mehed ise naisi petavad?
Kui mehed süüdimatult peavad armukesi, käivad prostutuutides? Siis on see normaalne. Nii peabki olema?
Naised peavad selle kõik ju rahumeeli välja kannatama ja selle juures veel head nägu tegema. Kindlasti eksisteerib palju selliseid naisi, kes sellisest petmisest ei tea mitte midagi ja elavad oma õndsas teadmatuses, et nende mees on truu ja aus. Vahel, kui ma sellistest asjadest kuulen siis jääb tõesti mulje, et kui naine on otsustanud mehe juurest jalga lasta on seal rohkemat, kui pelgalt vaid iha otsimine. Minu subjektiivne arvamus
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 10:56
piusa, aga kas sinu poolt on huvi alles? millal sa viimati oma naisega üldse tõsiselt rääkisid ja temaga ühiselt mõne probleemi üle arutasid? kumb teist algatab neid teemasid ja rohkem suhtleb?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 11:11
Jah,ma olen elukogenud,kuid tundub,et sellest jääb väheks.Inimene õpib terve elu ja 80-selt mõtled,et mis mul viga oli ,et nii käitusin?Tahtmine õiget elu elada on ju suur,kuid meie teod lähevad tavaliselt mõtetest lahku.Miks see nii on?Jah, emotsioonid juhivad meid,näed oma mõtetes halbu asju ja püüad seda reaal eluga kokku viia.Mõtled,et naine petab sind,tegelikkus ei pruugi üldse sama olla,lihtsalt emotsioonide tasemel lood endale tervikliku pildi.See pilt ei pruugi sulle endale meeldida ja sa võtad vastu otsused mis lõhestavad sinu elu.Kuid miks see naine sinus neid emotsioone loob,vat siin ongi vaja abi,sest nendest küsimustest lihtsalt ei saa aru.Iga käitumise kohta otsid vastust,miks küll nii ja mis tal nüüd mõttes on.paraku teeb se kogu elu keeruliseks ja äraarvamist tuleb aina juurde.Siin vist see murdepunkt saavutatud,kuid ma siiski sisemas usun ,et see pikk kooselu ei olnud väärtusetu ja meil mõlemil on sellest head mälestused.Lihtsalt peab oma eluga edasi minema ja aeg on see faktor mis toob kõik nüansid välja.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 11:19
Paraku nii pikas kooselus on jäänud alles vaid harjumus.Kui puudub kirg,siis otsitaksegi seda kuskilt mujalt.Ei aita siin enam ussi,ega püssirohi.Olin ise 23 a kooselus,nii et minu puhul otsustas äramineku see,et me lihtsalt kasvasime mehega lahku-ei olnud enam temaga midagi jagada ja kui aus olla,ega tahtnud ka ..
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 11:22
Väga õiglane vastus.Kuid kas oled uues suhtes õnnelikum ja ei igatse vana tagasi?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 11:32
piusa, sa vastad väga hiilivalt. ma ei ole ikka veel oma küsimusele sult vastust saanud
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 11:42
Ega ma rääkida suurt ei taha,pigem tõmbun endasse ku miskit muret teeb.Rahuldan ennast tööga.Siit siis nüüd tuleb, et naise laokile jätnud jne,kas peab see alati mees olema kes näeb probleemi,äkki võiks naisepoolt se ettepanek tulla ,et asjad selgeks rääkida?Kui naine ei TAHA rääkida ,siis on midagi mäda.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 11:45
Piusa, ehk naisel ei ole sellist probleemi nagu sinul on?
Alustab teemat ikka see kellel on mure, muidu ongi see ju hukule määratud suhe. Ja joriseda polegi millegi üle.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 11:55
Kui suhtes on ühel suur probleem ja teine sellest aru ei saa ,siis jah on see suhe hukule määratud.Näiteks,kui su naine eirab igasuguseid majanduslikke probleeme ,siis sa lihtsalt ei tahagi temaga midagi arutada ja just siis võetakse endale armuke kes ei küsi kunagi kohustuste kohta ja sa võid nad momendiks unustada ja teeselda ,et oled õnnelik.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 12:24
Sul on mingi probleem loovus. Tundub, et see on kordi suurem, kui siin sinu tekstidest välja lugeda on. Kaugele kumab mingi meeletu kibestumus. Minu mõtte selgituseks, et inimesed suuremas enamuses ei süüvi enda vigadesse ja viskavad ilma igasuguse pingutuseta kivi koheselt teise kapsaaeda. Need, kes on aru saanud, et viga suhte mitte toimimisel on ka neis endis oskavad ka probleeme lahendada ja ei nuta
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 12:47
ma olen valmis eksima järelduste tegemises, aga mulle tundub, et siin on mõlemad osapooled jõunud välja üsna sarnasesse surnud punkti, kus mõlemad on olnud nagu millegi ootel, aga siis oma vajadustele teise tähelepanu pööramisest ja ootamisest väsinud, sest algatust suhtlemiseks teise poolt ei tule. siis käiakse oma sisemuses läbi erinevad etapid, kuni jõutakse otsuseni, et ei ole enam mõtet, keeratakse teineteisele selg, edasi aetakse omi asju teineteisest lahus, jätkatakse oma elu, aga mitte enam kooselu.
ja kumbki ei märganud selle aja sees teineteisega rääkida.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 13:03
Jumalast normaalne jutt Utha,Siin jõuame probleemi alg juurteni,rääkimist pole ,miks ei ole?Ei taha rääkida ,kuna on keegi kellega saab rääkida.Aga teistega rääkimine ei lahenda probleeme,need teised külvavad ainult kahtlustusi ja ärevust su hinges.
Ma ei saa ju naisega rääkida ,ilma emotsioonideta kui enne on just üks sõbranna teda töödelnud.Sealt ,lihtsalt ei tule midagi normaalset.Ikka ,et sina süüdi,telekas läks katki,nõudepesumasin ei tööta ,prügi auto jäi tulemata,ilm on külm,suve ei tule,ja kogu aeg jahutakse,et sul on sitt karma ja sellest tulenebki kõik halb.Ainuke asi mida ta usub on pendel,kaardid,ennustused.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 15:10
ma üritasin sul silmaklapid peast tõmmata, aga sa tõmbasid need endale jätte ette tagasi.
kes on see keegi, kes rääkida ei taha ja oma abikaasaga suhtlemise asemel teiste seltsi eelistab ja seal oma mure maha laeb?
kas te mitte mõlemad seda ei tee? naisel sõbrannad, sinul selleks sõbrad.
käite ringiga oma probleeme lahendamas ja otsekontakti te näiks mõlemad nagu vältivat.
kas saab süüdistada ainult naist selles, et tema sinuga rääkinud ei ole?
võib-olla ta tunneb sõbrannade seltsis ennast pingevabamalt kui sinuga suheldes, nendega saab igal ajal kontakti ja temast ei tõmbuta eemale, saab vabalt muresid arutada.
sina jällegi võtad mõned õlled ja jääd sõpradega rääkima.

sa ei taha hästi enda viga näha, aga sul on samad vead, mis temal.
te kumbki vist ei väljenda ennast otse ega räägi otse neist tunnetest, mis teis tekivad või pole osanud süüdistamata seda teha.
kui sa saaksid lahti oma süüdistavast hoiakust ja ning naine enda omast ning te tuletaksite oma kooselust endale meelde selle, kuidas sa teinetisega varem kontakti saite, siis hakkab ehk midagi ka lahenema.
proovi kompromissi.
saan aru, et sulle tehakse mingeid etteheiteid ja et sulle neid kuulata ei meeldi, aga kui sa tõmbud juba enne naisega rääkima hakkamist ja tema ära kuulamist kohe temast eemale ja ennast tema ees suled, siis sa ei saa ka osa sellest heast, mida sul on vaja temalt kuulda. ta ei saa sind ka armastada siis. pole head ilma halvata. kannata see ebameeldiv tõde lihtsalt ära. muidu te ei liigu edasi.

võta seda kui üht võimalust õppida midagi oma suhte kohta, mitte kui lõplikku tõde.
täielikku tõde saab sulle pakkuda ainult sinu oma naine ja seda siis, kui te mõlemad uuesti teineteisega suhtlema õpite. aga seda muidugi eeldusel, et huvi selle vastu on mõlemapoolne.
kui sa mõistad õiged asjad siit välja lugeda, siis võib olla, et oled probleemi lahendamisele sammu lähemale astunud.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 15:17
Aga kullakesed. Piusa on juba ju naisega teemadel rääkinud. Isegi tulemused on olemas, et elavad omaette jne.
Piusa mure oli, et kuidas seda kõike ennetada, et mis märgid seda näitavad, et peaks rääkima hakkama.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 15:35
Nagu ikka,naised hoiavad omade poole ja mehed on need lollikesed kes midagi ei taipa,joovad,ei tööta jne.Piusal jälle õige tähelepanek,sõbrannad on ka yhed syydlased,kes kadedusest,kes muidu ajab lolli iba suust välja.Yldiselt need lahutused näevad välja kõik yhtemoodi,kõrtsipidamine tarkust selle kohapealt juurde andnud,näinud,kuulnud kyll kuidas naised litsi löövad,kui mehekene kusagil soomes tööl.Sa Sheeba vist eriti meestemaailma ei tunne,kui lajatad oma prostitutsiooni jutuga mehed yhte auku.Suhtes mees naljalt litsimajja ei torma,see rohkem poissmeeste valdkond,kui sedagi.Kes ikka naljalt raha mingi higise litsi peale tahab kulutada.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 15:38
Jah sõbrannade/sõprade ajupesu on teinekord kordi võimsam kui mistahes enda tunne või silmavaade.
Kas siis sealt ongi see ütles, et ütle kes on su sõbard ja ma ütlen milline sa oled?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 15:41
Loomulikult pannakse mehele koorem selga, et mees ainult rügaks ja vastutaks heaolu eest. Naine jääbki kodukanaks.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 15:47
Need mehi huianud naised peaks kirikusse minema ja kyynla läitma,issandat tänama selle eest,et on kristlikku maailma syndinud.Moslemimaades oleks selliste tempude eest kogu kyla kokku tulnud ja häbiposti seotuna kividega surnuks loobitud.Ärge nyyd arvake,et ma mingi psyhh ja sadist olen
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 17:19
kas räägiti? mulle jälle näis, et rääkimata jätmine on üks peapõhjuseid, miks abikaasad praegu eraldi elavad. nüüd käib tagajärgede likvideerimine.
juhul, kui on teineteisega teemad lahti räägitud ja läbi arutatud, siis miks neid asju siin jälle üle räägitakse? järelikult pole ikka vist lõpuni mindud sellega.
miks siis teises pooles veel küsimusi tekib. mehes käärivad alles mitmed küsimused.
ma olen lugenud siit välja ühe põhisõnumi, et üks ei taha ja teine ei saa teisega rääkida.
justkui kirjutati suhtlemisest naisega olevikus, mitte olnust.
samas pole teada, mis nende vahel täpselt on. ühe arvates võibki suhe veel edasi kesta ja see võib ka panna teda arutlema. teise jaoks aga võib see teema juba minevik olla.
minu jaoks jäi ka veel üles see küsimus, et kas mees tahab oma suhet veel päästa või on see ikkagi läbi.
ma ei lugenut siit veel välja, et suhe läbi on. tegu võib olla ka ajutise lahusolekuga (eraldi majad abikaasadel elamiseks valitud), kuni eluasemeprobleemide ja muude probleemide lahenemiseni.
mina tegin lihtsalt omad tähelepanekud ja tõin need välja.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 17:25
No samas mõned ei olegi erilised jutuehed/naised. Võtavad midagi pähe ja hakkavad tegutsema. Siis polegi enam midagi rääkida.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 17:53
Piusa, sa oled oma algse küsimuse valesti esitanud. Sellest saaks aru nii, et sul on naisega tekkinud praegu probleemid ja sa püüad suhet päästa. Nagu ma hilisetest sõnavõttudest aru saan, siis elate naisega juba pikemat aega lahus ja lapsedki on sinu juures, ehk siis su küsimus on hoopis, mis omal ajal valesti läks?

Kui üks pool on juba loobunud, siis pole enam midagi päästa. Aga millest loobumine algab?

Uthal on õigus, et kõik algab suhtlemisest. Mingist vestlusest või teost (nii tehtud kui tegemata) jääb ühe poole hinge okas kriipima. Ja vaikselt neid okkaid ikka 20 aasta jooksul koguneb. Teine pool peab seda tähele panema, sest kui ei pane, siis iga selline okas hävitab mingi osa armastusest. Armusuhtes ei tohi olla nii väsinud, et õhtul isegi naisele head-ööd-musi ei jõua anda. Ei tohi olla nii "tööga hõivatud", et isegi naise muret või rõõmu ei jaksa kuulata.
Ennast ei pea ohvriks tooma, aga suhe algab ikkagi suhtlemisest, sealhulgas kuulamisest ja tähelepanust.

Kas naine teise mehega seksima hakkab, kui suhe tema jaoks juba läbi on, sõltub naisest. Seda foorumi teel öelda ei saa. Aga seda saab mees kindlasti tähele panna, kui suhe naise jaoks läbi saama hakkab.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 18:14
Kui ma kunagi pensionipõlves peaks perekonnanõuandla looma,siis pakun Utale ja mardile seal nõustajana tööd.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 18:47
mehed võtavad täpselt samamoodi endale pealuu sisse asju, millest keegi teine peale nende endi midagi ei tea ja aru ei saa. tormatakse jäärapäiselt otsejoones peale, aetakse mingeid asju kusagil ja siis ilmutakse ootamatult koos otsusega välja. ja tehtud otsused ei kuulu muidugi kritiseerimisele.
kui võtta ennetamise koha pealt, siis selles mõttes on tõesti teisel hilja midagi ära teha, aga veel ei ole hilja teema uuesti üles võtta ja selgitust teiselt paluda. teine asi on see, kas vastatakse ja kas vastus teist poolt rahuldab.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 18:51
'aa mis sest enam tagantjärgi rääkimine aitab?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 18:55
Tegelikult Uta on asjad sedamoodi,et naiste ego ei lasegi jutule tulla(ma pean siin silmas enamust,mitte kõiki).Vastupidi,mitte mehed ei võta peakolu sisse asju,vaid just naised.Mees käib rahulikult tööl,midagi aimamata,kui naine teeb juba vaata,et isegi paar aastat ette laialimineku tööd.Tavaliselt meestele tulevad sellised asjad kaela nagu välk selgest taevast,mida siis nagu rääkima peaks.Paneb raha vaikselt kõrvale jne.Sõbrannad annavad ka nn.head nõu ja vaata et oma tuttav,sõber põrutab naist ka veel takkapihta.Aga ega ma pede pole,mõnel võib tunduda,et ma naistevihkaja
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 19:03
loen seda ja üldse ei imesta, et naised teid maha jätavad Ainult üks hala ja naiste süüdistamine. Ärge enam üldse proovigegi endale naisi leida - need lasevad ka kohe jalga sellise suhtumisega meeste juurest
˅ näita rohkem ˅
2013-05-05 19:06
Vahel ei taha naine näiteks kogu laiailimineku süüd endapeale võtta. Siis hakatakse käituma nõmetsedes ja muidu veidralt. Tavaliselt mõistlikke vastuseid jutuajamisel ei saa ja puudub igasugune loogika.
Saadad pikalt, siis ollakse kohe rõõmsalt nõus ja näidatakse näpuga. Nää sina ise tahtsid seda ja temake on veel nii hea ja kohe tuleb sellele soovile vastu suisa. Ime, et mees veel selle eest aitähh ei pea ütlema.

Mul oli kohting kunagi. Tibin käitus nõmedalt ja võõrastades. Näha oli, et no ei tule seda sädet ega koosolemist kuidagi. Saatsin pikalt ja läksin minema.
Pärast kirjutas, et olen eriti nõme mees ja jätsin tema maha ja minuga ei ole millestki rääkida.
˅ näita rohkem ˅