Foorum
1
2
2012-08-24 23:10
Tere!

Olen siin saidil suht uus kasutaja ning liitusin kogukonnaga, kuna soovisin leida suhteid naissugupoolega. Ebameeldivalt üllataval kombel saan ma palju kirju meestelt, kes on minust teatud moel huvitatud. Ise ei ole homo ega ei taha selliste sellidega tegemist teha. Küsin teilt kõikidelt asjatundjatelt, et kas siin aktiivseid naisi ka on või ongi see üks perverssuste lehekülg?
˅ näita rohkem ˅
2012-08-25 01:21
perverssuste lehekülg
˅ näita rohkem ˅
2012-08-25 09:14
Siin on kõike, on aktiivseid ja passiivseid, neutraalseid ja perversseid...WELCOME tuuu iha jee jeeee
˅ näita rohkem ˅
2012-08-25 09:33
naissugupoolega suhete loomiseks on see siiski üsna kehv valik
˅ näita rohkem ˅
2012-08-25 10:41
mis te nüüd räägite.
menike otsib kogemusi suhte ja seksi vallas. talle sobib hästi nii ajaviiteline suhtlus kui ka lähim tutvus, ei öelda ei ka üheöösuhetele. kuidas siis üheks ööks siit naist ei leia? ikka leiab. oleneb mehe nõudmistest
˅ näita rohkem ˅
2012-08-25 11:16
aga sellest ma küll aru ei saa, mis paganama kirjavahetust abielus mehed siin naistega otsivad. sõprustki tahetakse. sõprust?? mida see sõprus hõlmab endas siis?
ja samas leitakse, et naine, kes neile sõprust pakub, peaks samuti ise suhtes olema. isegi kõige lollim naine saab aru, et see ei ole ju sõbrustamine.
ehk siis ronitakse vaikselt müüriserva pidi alla ja piilutakse vastaskindluse poole, lootes seda vallutada. samas hoitakse oma kilbi taha ja müüri varju juhuks, kui vastane peaks rünnata tahtma. antud kontekstis tähendab rünnak siis vist millegi püsivama soovimist sellise mehega. miks mitte nt abielu lahutamist. seega tuleb end kindlustada sellise eksituse vastu ja kohe öelda, et ole ise ka suhtes, siis ainult kirjutan sinuga (?). sest seda mees ju tahab - naistega kirjutada. see jutt on korralik „kaka“ ju.
samas käivad sellised mehed ise naistele suhet pakkumas ja otsivadki endale just sellist naist, kes oleks ka huvitatud suhte loomisest. iseasi on see, milline suhe sealt tuleb.
miks ei nimetata asju nende õigete nimedega. miks ei öelda otse, et otsin siit sekssuhet. vahel isegi kirjutatakse juurde „diskreetset suhet“, mis viitab selgelt abielusidemete olemasolule. keda siin lolliks teha tahetakse? peetakse naisi lollideks?
tahad tutvust ja samas alandad naise kohe tutvuse eel sellisele tasemele, kus tal üldse ei teki mingit soovigi sinuga midagi luua. miks peaks? las leiab lolli endale.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-25 14:32
Aga miks sa nii palju ülemõtled? Tulebki noor mees siia ja otsib neid suhteid mida ankeeti on kirjutatud. Miks peab koguaeg kedagi kritiseerima ja uskuma kohe inimesest halba.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-25 14:38
sest ma pean kuidagi oma aunimetused, medalid ja staatuse siin välja teenima ju aulik vinguv vanamutt

ei mõtlegi üle. silmitsesin hommikul mingit ankeeti ja tekkis küsimus. muigama pani see, kuidas oli ennast väljendatud. mehe mõtlemine siis
˅ näita rohkem ˅
2012-08-25 14:46
menike ankeedis ei tundunud küll midagi imelikku olevat.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-25 14:56
ma ei rääkinud temast ka. üks teine mees oli.
see oli kirjutatud lähtuvalt sellest kontekstist, et mehed otsivad siin naisisikutega suhteid, aga osad ei suuda isegi kirjeldada ausalt seda suhet, mida nad leida loodavad. midas sa kirjtutad, et tahad „kirjutada“, kui sa tegelikult tahad ainult seksi? tobe natuke ju
˅ näita rohkem ˅
2012-08-25 15:16
Osadest meestest ei saagi aru, mida w keda nad leida soovivad. Küsid et kas on eksisteerivat suhet, elatakse koos w ollakse abielus jne siis mõni vastab et lapsed omapäi ja et ei teagi nüüd kuid naisega ikkagi kohtutakse jne et selline on ja ei ole ka suhe. Kuidas sellest aru saada? Et siis kas naisega ollakse koos w ei, jätab tunde et otsimas ollakse ikkagi kõrvalsuhet ehk siis armukest
˅ näita rohkem ˅
2012-08-25 15:31
aga kas sina suudad kirjeldada? loomulikult tahab seksi, see ongi selle suunatud leht. äkki sa peaks ise sellest rohkem arusaama, see pole perekool vms siia lehele tullakse ikkagi teatud kavatsustega.

eks inimesed otsivadki seda täiuslikku vastaspoolt või otsitakse vaheldust või tahetakse natuke oma asju ajada. kui teile mõni mees tutvumissoovi esitab ja te selle tagasi lükkate, siis ei saa ju mees ka teist aru.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-25 15:42
ja loomulikult saan ma aru sellest, et mees tahab seksi, aga miks ta kurat ei julge siis kirjutada seda oma ankeeti, et jah tahangi seksi? me ei mängi nukudega poodi enam ja autodega. täiskasvanud inimesed väljendavad ennast teistmoodi.
sama asi oli siin ühe teise noorega, kes arvas enda kohta, et tea peaks vanematele naistele peale minema. ise ei suutnud isegi „seks“ kirjutada korralikult. räägiti mingist „naistega magamisest“.
kui raske on siis kirjutad ankeedile „otsin seksi“??
jäigi silma see nüanss, et nagu tahetakse siiski suhet, aga jäetakse ütlemata, millist suhet. ausalt ei öelda, mida tegelikult soovitakse. või oligi tegu mingi erisooviga ja mees eelistabki kirjutada ainult nende naistega, kes on ka suhtes ja mingit seksi ei olegi.
ma ei leidnud selle konto ankeedilt ridagi seksi otsimise kohta. see pani imestama.
ma poleks välja teinudki sellest, kui tal poleks olnud juures märkust, et naine peaks ise ka suhtes olema.
ma ei tea, ma ei saa aru sellest.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-25 15:45
aga ju siis otse ütlemine ei tööta, naistele meeldib läbi lillede suhelda
˅ näita rohkem ˅
2012-08-25 15:48
võib-olla otsiti siis endale nõustajat, kes oleks ka sõbraks. kedagi, kellele kurta oma abieluprobleeme. võib-olla arvati, et suhtes/abielus olev sõber mõistab teda paremini kui keegi, kes seda pole. ka nii võib olla.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-25 20:05
Pushuke, keda sa ise siit otsid? Pidevalt kuulutad ja otsid aga mitte pole ma arusaanud keda
Logiss et paljud otsivadki siit armukesi, nii mehed kui naised, see on ju siiski seksile suunatud sait mitte pühapäevane piiblikool.

Uthake, mis sul sõpruse vastu Enne ikka väike sõprus ja siis näed edasi kas tee viib voodi või hoopis kuhugi mujale. Üheöösuhteid leiab klubist, tänavalt, jne. ning kindlat seksi leiab tasuliste käest Pealegi loeb seksi puhul ka välimus ja siinsete kasutajate plaindeidi tulemusel reaalselt kohtudes võib seksiisu väga pikaks ajaks ära kaduda
Enamik naisi siin ju kurdab et ostekohesed mehed lendavad peale oma seksi pakkumistega, nii et kuidas sa saad siis soovitada et mehed kohe seksi pakkumise teeks Ikka läbi lillede tähtede poole
Aga kuna su idee oli piisavalt intrigeeriv siis proovin järgi, kuda kala näkkab

Teemaalgatajale aga soovitaks kannatlikku meelt Pedesid on siin palju ja normaalseid naisi vähe, aga kes otsib see leiab, pole veel kuulnud et keegi ilma oleks jäänud
˅ näita rohkem ˅
2012-08-25 20:32
sõpruse vastu polegi midagi
˅ näita rohkem ˅
2012-08-25 20:37
see keskkond pole parim koht külgelöömiseks lihtsalt, parem on seda kasutada pläraajamiseks ja naissuhteid otsida mujalt. Mitte et see siin võimatu oleks, aga kontakteerumine on siin üsna tüütu protseduur.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-25 21:09
iksäkli, ajaviiteks hea siin möla venitada kui just gayde või prostidega tutvust ei soovi sobitada, siis normaalse tutvuse leidmine võtab ikka aega. peab hea s.tafilter peal olema kui soovid siit midagi enamat leida, aga see ei ole võimatu muidugi sõltub palju ka sellest millist naissuhet siit otsida.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-25 23:18
pessimistid
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 00:52
Natureboy: Kas midagi kuskil kihvatas? Vastad ju suisa ise oma küsimusele, tsiteering: " siis normaalse tutvuse leidmine võtab ikka aega ".
Seda minagi, oleme ühel nõul , milles probleemi näed?
Kui kuulutad ja otsid, ju siis soov selekteerida vähegi normaalsemad inimesed välja, seda sellisestki kohast nagu seksiportaal
Sinu, kui mehe jaoks on tähtis naise välimus? jällegi tuleb nõustuda, seega ei tuleks sulle uudisena et ka meie, naiste jaoks on tähtis mehe üldfüüsis, seksikus, tõmme tema vastu, sellist inimest leida kes vastaks enamiku sinu nõuetele, on raske nagu sa isegi möönad
Kirjutad: " Enne ikka väike sõprus ja siis näed edasi kas tee viib voodi või hoopis kuhugi mujale ". Jällegi tuleb sinuga nõustuda, sa nagu ekspert Nagu mõistaksid, samas aga tundud täiesti mõistmatuna
Seega vastusena sinu järelepärimisele: Jah, ma kuulutan ja otsin, olen kohtunud siit paljudega. Hetkel kogun läbi kuulutuste toredaid, asjalikke ning lahedaid inimesi, chatime, vestleme telefonitsi jne, olen ka selle konto aegu kohtumisi teinud ning praegugi välja selektinud mõne huvitava tutvuse ning kui leian et inimene on minu jaoks huvipakkuv, mind austav ning lugupidav, tore ja vaimukas, miks mitte minna reaalse kohtumiseni, ei otsi siit suhtluseks vaid ilueedisi ja playboysi, igati valmis igasugusteks kontaktideks
Loodetavasti sai Natureboy ammendava vastuse
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 01:04
mykhan: Natuke nõustuks sinuga Tundub et siia keskkonda tulles inimestes toimub nagu mingi mutatsioon, näiteks suhtled siin ja vaatad et issand küll mis jutt, labane, nõme, samas sama inimesega telefonitsi w kasvõi reaalselt suheldes, tuleb tõdeda muud, inimene nagu hoopis teistsugune, siin aga pöörab ära, olen isegi oma noormeestele öelnud et enne reaalset kohtumist jäi neist mulje nagu lollidekooli kasvandikest, jutt on tohutult lapsik ja madalalaubaline, samas minuga koosolles täiesti normaalsed inimesed, küsides et mis ime pärast sa ometi muul ajal sellist pläma suust välja ajad jne, ei osata midagi nagu öelda ka
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 11:09
teate lugege vähem naiste kuulutusi ja raha, siis leiate ka rohkem neid õigeid naisi.
üldse võiks kuulutustest üle vaadata. see on kõigest üks võimalus suhteid leida ja kõigest ühed soovid.
loomulikult läheb sobivate isikute leidmiseni vahel rohkem aega kui seda on ja tahaks siin kulutada, aga võimalused on selleks loodud. peab ise ka tahtma leida. ja peab ka teadma, kust otsida ja mida vaadata.
tahtsin seda öelda, et kuulutuste lugemine kasvatab ainult pessimismi. neid pole ka nii palju, et selle hulga peale mingit otsust langetada. natuke saad sealt teadmisi juurde, aga kas nende teadmistega ka midagi peale hakata on....
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 11:17
Vanasti ei olnud isegi pilte ja inimesed kohtusid lausa lampi. Mugavaks on mindud Aga internetis ongi raske valikut teha kui valikut on palju. Kõik tahavad valida, aga ei suuda otsustada ja kelle poolt siis lõpuks olla, sest äkki tuleb veel parem. Edasi muudkui oodatakse ja oodatakse kuni väsitakse sellest kõigest ja ollakse pettunud. Eks see ootaminegi ole energia kulu.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 13:14
nii ta ongi, nagu just ütlesid. valikute paljusus ja otsuste tegemine nende vahel ongi üks suurimaid probleeme siin üldse, eriti meestele. ja teiselt poolt on see ka naiste jaoks probleem, sest see muudab mehe naiste suhtes hooletumaks - ühe loobumisel on peaaegu alati lootust leida endale uus ja nii loobutaksegi kergelt ning suhted ei saagi hakata looma.
siin ollakse pidevalt oma rattas ja aetakse seda ringi. natuke aega aetakse, kuni „pallid“ (nagu loto) „rattas“ saavad otsa ja siis teatatakse, et ei leidnudki siit vajalikku. tegelikult võis asi olla milleski muus, mitte valikute puudumises. valikut on alati. lihtsalt nende ratas enam ei liigu ja uusi palle pole. aga rattast maha astuda ka ei taheta - mugavus keelab. harjunud olek.
mugavust endale taodeldes unustatakse ära, et see seab ka omad piirid valikute tegemisele ja vabaduse andmise asemel võib hakata otsjat isegi piirama. kuna mugavus nii paljudele meeldib, siis loobutakse selle nimel just ebamugavamatest valikutest ja vaateväli jääb palju kitsamaks. siis pika peale perspektiivitunne kaob ja pettutakse. kui saadakse aru, et valikuid on tegelikult rohkem, siis tuleb see tunne tagasi ja alustatakse otsast peale.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 13:21
Ma ka aru ei saa, miks mehi need kuulutuste sisud nii puudutavad, koguaeg ninad neis kinni. Kuulutada aga igaljuhul tasub, kontakteeruda võivad inimesed kellega pole üldse suhelnud, kes alles portaali avastanud jne, näiteks ise viimaste kuulutuste läbi toreda uue tutvuse leidnud, meeldiv inimene, telefonitsi kolmetunniseid kõnemaratone pidanud jne, kindlasti ka kohtumiseks valmis, lihtsalt eelkõige sõbrustamise mõttes, kunagi ei tea millest miski edasi areneb ja kuniks kellegagi otseselt leibu ühte kappi ei pane, miks mitte inimestega lävida, alati pole eesmärgiks ju seks ja sellega seonduv, vb mõnele tuleb veel üllatusena et ka sellistest portaalidest ei otsi inimesed alati vaid oma ihade rahuldamisobjekti vaid ka lihtsalt suhtlusi ja need õiged inimesed oma ellu tuleb üles leida, sadade teiste omasuguste seast eriti kui valikut väga palju on aga jah, suhtlus ja õige lähenemine on kõige alus, meeste puhul jätab see kohati siin väga palju soovida
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 13:21
tänapäeval on demokraatia, kus kõik seisavad enda eest. kes mökutab, see ilma jääb ja ma tõesti ei leia, et mehed peaks naisi ümardama
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 13:26
noku, aga see, kes ei ümmarda, jäetakse ka ilma nii et igatepidi oled ilma siis, kui mökutad ja siis, kui sa teiste mökutajatega mökutamises rinda pistma hakkad
vaata kui paljudest „abielupakkumistest“ sa ise siin loobunud oled. möku
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 13:31
miks peaks jääma? väga palju on iseseisvaid naisi, kes teavad mida nad tahavad ja nad tahavad samamoodi nagu mehed. eks mina olen palju mökutanud, ei vaidle vastu. aga see tuleb sellest, et mul puudub skoorimise vajadus.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 13:36
Kusjuures tutvumiste puhul on määrav ka vahemaade kaugus, kui ikka üks elab teisest 35km kaugemal läheb ikkagi raskeks, sel juhul et sellisest asjast midagi enamat looks, peaks tekkima ikka vägagi hea tõmme ja vastastikune meeldivus, niisama sõbrustada ja aeg - ajalt kaugemate inimestega kohtuda ju võib aga see pole ikka see ja parem ikka vaadata inimesi lähiümbrusest.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 13:37
sellega olen väga nõus.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 13:48
noku, just täpselt - kui puudub skoorimise vajadus. kui naine teab, mida ta tahab ja ta teab, et ta seda siit ei leia, kas ta siis peab skoorima või mitte? kas nad peavad palumas käima seksi? ei.
ja küsimus polnudki selles, kas sina saad või ei saa, vaid selles, et kõik võitlevadki enda eest ja samamoodi naised ka ju. kui ikka pole võtta,siis pole ja mökut ka ei taha onju
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 13:55
nu aga miks arvad nagu mujalt leiaks etema. tegelikult on see valehäbi kui kujutleda endale mingit jama ette nagu näiteks normaalne mees iha saidil ei käiks. kui ei käiks, käib kusagil mujal või on aseksuaalne. kas aseksuaalne mees on tõesti see keda tahetakse? isegi parem kui tead juba alguses ära milline pervert on mees

mökuks ma peaks pigem inimest, kes suuda/oska haarata kinni tekkinud võimalustest ja kes on pärast rahulolematu.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 14:15
no kas ma siis seda arvasin, et etema? ma ei tea, kas leiab etema või halvema. ütleme siis nii, et vajaduse puudumisel on praegu kehtiv see seisukoht, et „siit ei leia“. stampvastus, mida sobib kasutada, kui pole tahtmist seda teemat pikemalt arutada ja praegu ei taha. ma olen otsuse teinud. kui vaja keegi hangu otsa saada, siis vaatame edasi.
eks ikka on normaalseid ka vist. ma ainult pole eriti kohanud neid ainult perverdid
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 14:22
no meeste valik on ihas 3x suurem kui naiste valik ja piltide järgi peaks ontlikke kujusid sitaks olema pigem ikka saamatus ise kirjutada ja huvitunda, kas pole sedasi?
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 14:24
Mul on näiteks erinevates portaalides kontosi, lihtsalt niisama hoian teisi, pilte nagu on ja tükki küljest ei võta, enamik meestest seal omab kontot ka siin, ainsa vahena et mujal julgetakse ka pilte hoida Inimestega tutvuda annab kõikjal, kes külastab tihti erinevaid lõbustusasutusi, kes rohkem kodusem inimene ja leiab tutvusi netiavarustest, ise olen leidnud nii ja naa, enne suhet ja lapsesaamist käisin sõbrannadega rohkem väljas, 4 - 5 xda nädalas klubides jne, no see oli nii ca 8 aastat tagasi Siis tekkis suhe, sain emaks jne, pärast suhte lõppu avastasin erinevad suhtlusportaalid ja nüüd kontod mitmes Kohtunud, suhelnud aktiivselt aga päris lähedale vaid mõned lasknud, eks ka valin ja vaatan kellega mida, päris debiilikute ja madalalaubalistega lävimisesoovi pole, samuti oluline ka mehe füüsilised parameetrid, mõni võib ju hea välja näha aga jah, see vaimne level nagu ei klappu tahaks ju mehega muustki rääkida kui vaid diskuteerida ja rahuldada tema füüsilisi vajadusi, eks sp ongi seksiportaalidest raske leida normaalseid tutvusi, see kelle suhtes tõmmet tunneksid ja tahaksid, tihtipeale rikub asjad lihtsalt nõmeda lähenemise ja matslikkuse tõttu
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 14:28
noku, see ei ole hala, avaldasin ainult arvamust kordan: mul on selle poolega korras. seis rahuldav ja pole meesteprobleemi. olen ka muidui ise huvi tundnud ja kirjutanud, aga need on teistlaadi tutvused, mitte mehe otsingud kas nüüd saab teema lukku panna või ei saa?
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 14:30
muudest asjadest saab siis rääkida kui on tekkinud muud ühised huvid ja tegemised. kui pole kohtutud, siis neid ei ole. mina täiesti väldin juba netis muudest asjadest rääkimist, sest see on lihtsalt energia raiskamine kuidagi. kui on kindel suhe - siis muidugi. võimalik, et paljud on selle ära tabanud ja jutt käib ikka ainult ümber kepi
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 14:31
ma mõtlesin seda mehe valikutes, valikut on tegelikult ju palju. netis on muidugi lihtne lasta silme eest pildid läbi ja kõigile mõttes EI litsuda edasi ongi tühi tunne ja kui veel keegi tutvuda soovib, siis on ta nagunii ainult ühe eesmärgiga...
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 14:34
nu ma olen piltide järgi päris palju tutvusi siit leidnud. kirjutad kellelegi, kelle pilt fantastiline tundub (ja selle peal ei ole uhkeldav fallos või mingi muu kehapiirkond, vaid midagi esteetilist) ja saadki jutule. vahel jääd pikalt kirjutama. kultuursed inimesed
paljud on fotoga seotud või mingi fetishi teemaga nt.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 14:37
nokupoku: Sp peabki ise rohkem aktiivsust üles näitama, käima tihti väljas jne, kasvõi niisama inimeste sekka Näit. minu üks sõbrannadest leidis tutvuse nii et lampi üks õhtu kutsus mind välja, läksime pubisse ja vastaslauast tulid mehed juttu ajama, saime sõpradeks ja ühega neist tekkis sõbrannal midagi enamat, lihtsalt üks õhtu väljaminekut ja komistad õige inimese otsa, samas võid aga väga paljusi kordi ringi tuiata aga mitte kedagi soovitut kohata, õnnemäng Aga ma nüüd kohtumisele
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 14:41
aga miks mitte kirjutada - sul on nii ilusad kotid
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 14:43
pane oma kotid siia ja ma siis ütlen, mida ma neist arvan
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 14:46
hahaaaa
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 14:47
kas see oli jaa?
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 14:50
kui oleks erilised kotid, siis paneks, aga mul nii tavalised
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 14:56
well, enam ei pea meest otsima. juba sain pakkumise kakada endale suhu loetakse vist kakamise teemasid. nii et sa noku ei pea pildistaja juurde minema - ma juba leidsin
sulle meeldis kunagi arvata, et ma s...tun teemadesse. praegu avaneb teine tee ja ma saan teha seda kellelegi suhu. miks mitte
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 14:58
situ siis mehine junn
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 15:08
üks väga hea Austria päritolu kirjanik ja kriitik tegi ka kunagi sellest raamatu ja kirjeldas fekaalide teemat saksa kultuuri kontekstis.
ei tea, kas see on kultuuri küsimus või kultuuritus. ma küsitlen seda meest natuke
˅ näita rohkem ˅
2012-08-27 15:16
Sa oled väike ja väikese kosmosega inimene.
Äärmiselt igav oleksid sekspartnerina kui peaksid kunagi meest saama.
˅ näita rohkem ˅
1
2