Foorum
2008-09-08 23:04
Suht lihtne küsmius aga kas Teie Naise mehed olete märganud ,et mida korralikumaks hakkate seda rohkem naine näägutama hakkab ?? Siis tehke oma järeldus mix nii on vms ??
Tglt suht mõtetu küsimus kuna siin vastajaid niikuinii ei leidu,
Küsija suu pihta ei pidanud löödama nii , et avaldage arvamust !
˅ näita rohkem ˅
2008-09-10 17:52
Kui sa oma küsimuse grammatiliselt õigesti kirjutaksid, ehk siis tuleks ka vastuseid... " Teie Naise mehed" -- see fraas on nii naljakalt kirjutatud, et mina mitte aru ei saa, kellelt sa vastuseid ootad.
˅ näita rohkem ˅
2008-09-10 17:59
Naisemehed võin kokku ka kirjutada mis vahet sel on , mehed kellel on naine ühesõnaga , mitte et ma sind rumalaks peax aga mis seal aru saamatut on ?
˅ näita rohkem ˅
2008-09-10 17:59
Naisemehed võin kokku ka kirjutada mis vahet sel on , mehed kellel on naine ühesõnaga , mitte et ma sind rumalaks peax aga mis seal aru saamatut on ?
˅ näita rohkem ˅
2008-09-19 13:29
Psühholoogiline küsimus Sa teed endast naise ainuomandi, alluva. Naistele on looduse poolt aga antud tugev omanikuinstinkt Seega jalge ette viskumine neile hullult meeldib, kuid ei too mehele muud kasu peale paari vahekorra tuleks ilmselt hoida tasakaalu ja mitte üle pingutada. mõned vanasõnad: korralik m on etem kivimajast, naise rahaga õnnelikuks ei saa, naine laevas laev põhjas jne. Naine on loodud pesa hoidma, lapsi toitma ja sünnitama, hellust ja õrnust meelde tuletama, ennastsalgavalt kodu kaitsma ja meest pessa meelitama. Eesti mees kipub olema üldiselt suht vedel ja veeretab meeleldi vastutuse naise õlule lootes oma osava keeleka ja suure m-i peale. Perekond on aga tunduvalt suurem mõiste kui abieluvoodi. Seega mees peab olema mitte selles mõttes korralik, et baari asemel teleka taga persetab vaid et juhib kodust majapidamist kindla käega ja litse koju ei too!
˅ näita rohkem ˅