Foorum
2009-12-30 13:41
Mis arvavad mehed ja mida naised..
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 13:44
On sul abi vaja?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 13:47
Ei. Kuna ise meeldib valida ja osta siis lihtsalt huvitab..
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 13:48
Soovitada võib ikka. Iseasi, kas seda ka kuulda võetakse.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 14:03
Tundub et naistele isegi meeldib, kui mees kaasa tuleb. Aga tundub, kes teab, äkki saab siit teemast kinnituse või lükatakse ümber.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 16:50
minule väga ei meeldi. naised valivad väga kaua ja tihti jääb ost ära, minujaoks väheke ajaraiskamine
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 17:53
Jalutasin yxkord aega parajax naiste-pesupoes ja jäin hetkeks riiuli ette, millel braad ... poenäitsik kohe abivalmilt kysima, et kas saab aidata. Vaatasin talle vallatult silma ja laususin: "Tänan, ma harjutan, kuidas nad lahti käivad" Oh seda punastamist....


Tegelikult pole midagi hullu kui mees valib ja ostab naisele pesu. Sellest võib järeldada vaid yht- mees teab, mida teeb. Ise olen korduvalt ostnud ja nii mõnelgi korral on imestatud... kas tõesti!?? Kuidas sa teadsid?!
PS: ostud erinevate naistele
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 18:09
Polegi siis ainuke.. Naised vist ainult itsitavad ja sõna ei võta keegi
˅ näita rohkem ˅
2010-01-04 16:24
Pesul ja pesul on vahe, ma usun, et igale naisele meeldib, kui talle sekspes u kingitakse - peamine, et suurus ikka klapiks (paljud on nagunii elastsest materjalist). Pealegi, selleks ei pea ju füüsiliselt poodi minema, saab ka internetist osta (ole siis ekraani taga üksi või kaksi) - siin lehelgi oma pood...
Aga igapäevapesuga on asi pisut keerulisem (vähemalt ülemise poolega) kuna asi peab ikka seljas ka istuma - siin ainult õige suurusnumbri teadmisest ei pruugi piisata.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-05 08:33
Lõpuks ka üks asjalik kommentaar vastassoo esindajalt. Pesul on vahe, seda kindlasti, aga arvan et igaühele ei tarvitse sekspesu kinkimine ikka meeldida. Tavapesuga olen igastahes hakkama saanud (üks kord tuli tõesti rh ringi vahetada) aga ikka juhtub..
Siit võiks aretada hoopis edasi sekspesu teema, mis kellele milline meeldib..
˅ näita rohkem ˅
2010-01-05 17:27
Järgmisel korral osta kinkekaart ja saada naine ise pesu valima, ehk leiab sobiva.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 17:54
Ka variant...
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 19:05
evatytar: kohe kindlasti pole see nii. suurem jagu mehi ei pane jalga stringe ja sama jagu naisi ei tunne end sekspoe sekspesu ihaldusväärsena. miks üldse osta sekspoest ülehinnatud madala kvaliteediga pesu (hiinakat) mida proovitakse vaid korra?

karta on kui mõni mees sinu kommentaari loeb ja õhinal kukub kallimale netist pesu tellima, võivad mõlemad pettuda. üks tunneb end alandatuna kui seksobjekt ja teine pettununa kuna tahtis head

see mis meeldib meestele, ei meeldi valdavalt naistele. sina kui naine peaksid seda ometi teadma
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 23:17
Arvan sama... Ise n.ö sekspesu ei ostaks, ega laseks ka osta...Kas see on see pesu, mida seksides ei pea seljast ära võtma
˅ näita rohkem ˅
2010-01-07 09:27
Kui sa tahad ikka ühe mehe jaoks huvitav olla, siis pead tihti pesu vahetama, aga kvaliteetne pesu on oi oi kui kallis! Siis ongi lihtsam oma ühe super pesukomlektiga mööda erinevaid mehi joosta!
Nali!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-07 12:48
Mis sekspesusse (siiahulka loen ka bodid, korsetid, kleidikesed, neklizeed, läbikumavad kombineed, pitsist asjad...) puutub siis on väga palju ja ka väga kvaliteetseid (hiina, mittehiina) asju. Pealegi tuleb enamik "firmariidetid" nagunii hiinast. Mis sellesse puutub, et keegi ei pane midagi selga - no kuule, kui lähed kellelegi pesu ostma (olgu siis seks või tavaline) pead ikka natuke seda inimest tundma ka, et mis talle meeldib jne.

Kusjuures mehed ja stringid - mehed ise endale ei osta, aga kui keegi on ostnud, tunnistavad, et täitsa mugav - õige suurus peab loomulikult olema.

See kas naine tunneb ennast ihaldatuna sõltub ikka rohkem mehe käitumisest - naine võib ennast tunda väga ihaldatuna, isegi kui kannab vana kaltsu, aga samas ei pruugi seda tunda mitmekümnetuhandeses autfitis daam, kui temast ei hoolita.

Ise ei ostaks - aga kui keegi kannab siis vaatan küll - tüüpiline mees.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-07 14:04
"Kusjuures mehed ja stringid - mehed ise endale ei osta"-vaidlen vastu. Üks näide minu näol olemas. On olemas väga ilusaid ja korralikke stringe ka meestele. Aga mingis teemas sai sellest juba kirjutatud. Jah naist, kellele pesu osta, peab ikka tundma. Ja peaks mainima, et olen ostnud ja üllatus on olnud muidugi suur (esimene kord). Nüüd on juba nagu tavaliseks saanud. Ei tea, kas peaks ennast imelikuna tundma. Ja kui osta, siis alla 800.- komplekt tõesti ei saa.. Hinnad lihtsalt sihukesed. Aga korra 2-3 kuu jooksul saab ju seda rõõmu mõlemale lubada
˅ näita rohkem ˅
2010-01-08 17:13
Teatud olukorras on stringid väga head. Kui pead suvel palavaga päevad otsa autos istuma ja nii nädalaid, siis on kaks võimalust, kas stringid või mitte midagi
˅ näita rohkem ˅
2010-01-08 17:34
hiinaka all ma mõtlesin odavat värki (mitte tootjamaad). sekspoed ei müü kvaliteeti vaid odavat rämpsu suure juurdehindlusega.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-08 18:03
sellisel juhul käid valedes sekspoodides...
˅ näita rohkem ˅
2010-01-08 18:34
tunnistan, ma ei käigi. mul on posu tuttavaid kes kõikvõimalikke riide ja pesuvärke müüvad (muud kola ka, ampluaa on päris lai). tellivad 6-10 dollar tükk, kaup tuleb aasiast ja siin müüakse 500ga maha. muidugi käive on kõigil madal, aga veepeal püsivad. kallima kauba jaoks pole eestis üldse turgu, kaup jääb kätte, äriliselt ongi kavalam müüa odavat, ise ei kannata nii kahju.

kui sa sellest ärist tead siis oled minuga nõus
˅ näita rohkem ˅
2010-01-08 18:37
näiteks iha poes müüdav riidekaup on 100% polüamiid mis on äärmiselt nahavaenulik materjal. sünteetika, sünteetika, sünteetika

ära võta isiklikult, ma ei tee maha.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-08 18:38
kuna tegelen iha24.ee poega, siis tean et väga palju on ka kvaliteetseid tooteid - seda, mida su tuttavad müüvad.. no see on nende asi
˅ näita rohkem ˅
2010-01-08 18:40
ma sain juba aru, seepärast võtsidki sõnasabast
˅ näita rohkem ˅
2010-01-18 10:14
Kallid naised! Jagate ka äkki kogemusi, kust pesu ostate. Ka hinnad võiks olla. Arvan et see kasulik paljudele orienteerumaks siin kirevas kaubandusmaailmas
˅ näita rohkem ˅
2010-01-18 10:20
Nagu siin ka mainitud, tuöeks kõigepealt täpsustada, millisest pesust käib jutt ja siis kindlaks teha, mis temakesele meeldib. Tavapesust rääkides on sageli välja kujunenud oma kaubamärk millest hoitakse kinni - see aga võib ka piirid panna, kuskohast osta. Hinnad: komplekti võid saada alla 100.- kuid samas pole imeks pandav ka neljakohaline number.. Raske on ju kirja panna, see pesu, sellest kohast ja selle hinnaga.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-18 11:28
Eeldan ikkagi tavapesu. Ma ei soovi infot endale vaid üldist infot Lihtsalt mida keegi kust ostab
˅ näita rohkem ˅
2010-01-18 15:10
mulle küll meeldiks kui minuga poodi tullakse pesu valima
˅ näita rohkem ˅
2010-01-18 18:31
Tore minu arust
˅ näita rohkem ˅
2010-01-19 08:07
Ütleks ka selle kohta et lihtsam viis õiged asjad saada on minna koos naisega, viimane trett seda just näitas, prooviti vist 10 või enamat ja valituks osutus kaks kena ja väga heasti sobivat, väga tähtis et müüja oleks hea ja oskaks soovitada ja nõu anda ja omaks sellist head silma mis nr ja tähed ja mudelid võiks klappida
˅ näita rohkem ˅
2010-01-19 11:31
Ega kinkekaaridga kah lihtne ole....võib juhtuda, et vastavas poes polegi just sellist parajat pesu
Ja mis kinkimisse puutub, siis see ju väga armas kui mees naisele sellist kingitust teha tahab ja vähe onneid naisi kes uut pesupaari üleliigseks peab
˅ näita rohkem ˅
2010-01-31 10:06
Tean abielu paare kes käivad koos ostmas. See peab ju meeldima mõlemine, nii kandjale kui vaatajale. Tegemist ei ole ainult sexpoe kaubaga.
Tean ka ühte meest kes oma naisel ostab apsoluutselt kõik selga. Naistel ei olevat maitset. Meie seltskonnas ta kaua ei saanud viibida kuna kogu tema olemus kiirgas "Naine, pole inimene" Kuid oma naist ta tõesti hiodis kätel. Nüüd vist kannab Londonis edasi.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-31 10:57
Ju siis piisas mehele ühest naisest
Ja kas mitte kadeduseuss ei sosistanud sulle kõrva,et naine pole inimene
˅ näita rohkem ˅