Foorum
2012-01-29 15:54
Seoses daam teemaga tekkis küsimus millise eani on naine neiueas?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-29 16:10
hmm? miks see nüüd nii mitu korda sai?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-29 16:14
Hangi omale kiirem ühendus või ole kannatlikum. Ei pea klikkima mitukorda. Piisab ühest.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-29 16:28
seda võib kahtepidi vaadata, kas ametliku defi järgi või suhtumise järgi. ametlikult ma pakun, et neiuiga kestab kuni täisealiseks saamiseni. aga võib olla ka natuke peale. keeruline vastatagi. suhtumise järgi on nii ja naa, kuidas keegi arvutab ja seda vaatab. kui on süüti veel, siis on neiu? kui mitte, naine juba. samas kas iga naine on ikka kellegi arvates naine. isegi daam pole alati daam.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-29 16:50
Parmaleikin. Kusjuures ei klikkinud mitu korda... refresh tegin. Ja kas 6 megane ühendus aeglane? Veel kiirema peaksin tellima?

Jah. ja neiuea osas olen ma ka nõus. Kuni täisealiseks saamiseni... Ja siis ma mütlesingi. et kui 23 aastane noorhärra pöördub minu poole tiitliga neiu? Kaldun arvama. et 45 aastane naine on kauges kaares neiueast väljas
˅ näita rohkem ˅
2012-01-29 16:52
Parmaleikin. Kusjuures ei klikkinud mitu korda... refresh tegin. Ja kas 6 megane ühendus aeglane? Veel kiirema peaksin tellima?

Jah. ja neiuea osas olen ma ka nõus. Kuni täisealiseks saamiseni... Ja siis ma mütlesingi. et kui 23 aastane noorhärra pöördub minu poole tiitliga neiu? Kaldun arvama. et 45 aastane naine on kauges kaares neiueast väljas
˅ näita rohkem ˅
2012-01-29 16:56
Ma ei hakka seda siin teemas seletama, miks mitukorda tuleb kiri.

Neiu värki peaksid uurima vanematelt inimestelt. 60 nendais. Tänapäeval enam keegi ei mäleta seda neiu ja daami värki täpselt.
Mingi uus sort on ka veel olemas. Neju. Neju suure bystika. (kuulutustetst on silma jäänud)
˅ näita rohkem ˅
2012-01-29 20:56
Senta-võta seda kui komplimenti,,,Kui kutt ankeeti ei vaadanud,,ja hindas sind ainult pildi järgi,,siis ei ole ju üldse probleemi,sind neiuks nimetada,,,,
˅ näita rohkem ˅
2012-01-29 21:04
Oli lihtsalt küsimus.... nagu ka arutlus tiitli daam üle
˅ näita rohkem ˅