Foorum
2011-12-12 17:46
IDEAALSE KOOSELU ÕPETUS

Meestel pole põrmugi keeruline oma naist õnnelikuks teha. Mees peab olema üksnes:

1. sõber
2. partner
3. armuke
4. vend
5. isa
6. õpetaja
7. kasvataja
8. pihi-isa
9. usaldusisik
10. kokk
11. mehaanik
12. kodumasinate installeerija
13. elektrik
14. autojuht
15. kandja
16. koristaja
17. kammerteener
18. torumees
19. puusepp
20. modell
21. sisustusarhitekt
22. seksuoloog
23. psühholoog
24. psühhiaater
25. psühhoterapeut


Ka mõned üksikud iseloomuomadused on tähtsad. Mees peab olema üksnes:

1. meeldiv
2. sportlik, samas
3. intelligentne, samas
4. jõuline
5. heade kommetega, samas
6. range, samas
7. leebe
8. hell, samas
9. otsustuskindel, samas
10. romantiline, samas
11. mehelik
12. hea huumoriga ja
13. lõbus, samas
14. tõsiseltvõetav ja
15. väärikas
16. vapper, samas
17. kaisukaru, samas
18. energiline
19. hoolitsev
20. loov
21. ideerikas
22. osav, samas
23. tagasihoidlik ja
24. mõistev
25. elegantne, samas
26. järjekindel
27. soe, samas
28. jahe, samas
29. kirglik
30. salliv, samas
31. põhimõtteline, samas
32. austusväärne ja
33. üllas, samas
34. praktiline ja
35. pragmaatiline
36. õiglane, samas
37. valmis tegema tema jaoks mida tahes (näiteks pangaröövi vms) ehk siis
38. meeleheitlik (armastusest), samas
39. talitsetud
40. sarmikas, samas
41. stabiilne ja
42. lojaalne
43. terane, samas
44. unistav, samas
45. auahne
46. usaldusväärne ja
47. austusväärne
48. valmis ohvriteks ning mis peamine,
49. maksujõuline


Samal ajal peab mees pöörama tähelepanu sellele, et ta:

a) poleks armukade, samas siiski huvitatud
b) saaks hästi läbi oma suguvõsaga, kuid samas ei ohverdaks neile rohkem aega kui kõnealusele naisele
c) võimaldaks naisele vabadust, samas siiski hoolitsust välja näidates
ja
d) riietuks elegantselt, olles samas valmis kandma naist põlvini mudas, minema rõdu kaudu tuppa kui ta on võtmed koju unustanud või kinni püüdma ja ohutuks tegema varga, kes on ta käekoti näpanud, kus on eluliselt vajalikud esemed nagu peegel ja huulevõie


On tähtis, et mees ei unustaks:

1. naise sünnipäevi
2. naise nimepäevi
3. teie pulmapäeva
4. teie esimese suudluse aastapäeva
5. naise päevi
6. naise hambaarsti aega
7. teie aastapäevi
8. naise parima sõbranna ja lemmiktädi sünnipäevi


Kahjuks on nii, et isegi veatuim eelnimetatud juhendite järgimine ei garanteeri edu. Naine võib olla näiteks väsinud ideaalse mehe olemasolust tema elus ning võib tunda end mehe mõju all olevat ning seepärast esimese ettejuhtuva kitarrimängijaga putku panna.


Ja nüüd medali teine külg. Mehe õnnelikuks tegemine on tunduvalt raskem. See tuleb sellest, et mees vajab naisega võrreldes tohutult palju:

1. seksi
2. süüa

Suuremale osale naistest tunduvad need meeste kõrgelennulised nõudmised äärmiselt orjastavad. Nende täitmine käib üle nende võimete.


Järeldus:

Harmoonilist kooselu on lihtne saavutada, kui mehed lõpuks aru saavad, et nad peavad oma sobimatuid nõudmisi piirama.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-12 18:02
Õnneks ei viitsi ükski naine nii pikka nimestikku lugeda ja kui viitsib, siis on ta lõpetuskes nii vana, et ükski mees teda enam ei taha
˅ näita rohkem ˅
2011-12-12 18:10
Ega lugeda pole vajagi. See kõik tuleb loomulikult ja n-ö sisemisest sunnist või vajadusest. Ilmselt on naissoole juba geenidega kaasa antud. Keegi nutikas inimene (mitte mina - minu postkasti jõudis see täna n-ö kettkirjana) lihtsalt võttis selle kõik kokku ja pani "paberile".
˅ näita rohkem ˅
2011-12-12 23:13
nii tahax kasvõi üht sellist meest oma silmaga näha...a ma kahtlen ta olemasolus!
˅ näita rohkem ˅
2011-12-12 23:18
odavam oleks naisega kohad vahetada, olla ise see esimene pool las naine rühmab söögi ja seksi eest
˅ näita rohkem ˅
2011-12-20 16:02
Vaevalt nüüd kõik naised sellist meest tahaks?

Sõber? Sõpradega ei magata!
vend, isa - Enamikel ajab selline mõte, et magad oma venna või isaga südame pahaks.
õpetaja ja kasvataja - Äkki mõni, kes on 17 ja otsib 40+ meest, tõesti vajab seda.
pihi-isa - kõik pole meil veel kristlased!
kokk - Vaid tippkokkad saavad piisavat palka, vaevalt ta kokk peab olema.
mehaanik - koguaeg õline ja auto all kõveras. Tuleb osta auto, mille teenindusarved jõukohased on.
kodumasinate installeerija - mis loom see veel on?
elektrik, autojuht, koristaja, kammerteener, torumees, puusepp - on need ikka nii tasuvad tööd, et mees seda olema peab?
kandja - tõenäoliselt mingi trükiviga
sisustusarhitekt - see veel puuduks. Mingeid disainereid ma enda koju ei lase.
seksuoloog - nu sexist rääkida on tore, pigem võiks ta ikka tegudega silma paista.
psühholoog, psühhiaater, psühhoterapeut - ma arvan, et ükski normaalne naine ei jaksaks neid analüüse kuulata.

Lahutame esimesest 25 punktist 21 täiesti mõttetut punkti maha. Järgi jääb 4. Pole vist palju tahetud!

Selline segapudruiseloom on ühel mehel ajaks kogu maailma naised korraga hulluks. Pealegi, nimekirjas on nimetusi, mis pole kindlasti iseloomujooned.
Lahutage ise maha kõik need märksõnad ja vaadake palju iselommujooni järgi jääb, lisaks taandage korduvad aga erineva sõnastusega mis tulemus on?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-20 16:16
Tulemus on ümargune...0
˅ näita rohkem ˅
2011-12-20 20:35
See mis kõlbab kõigeks, ei kõlba mittemillekski
˅ näita rohkem ˅
2011-12-20 21:45
NSM, naised korduvalt räägivad, et mees peab nn. "koduseid" töid oskama. Kõik need ametid käivad sinna alla.
Kui mees ei oska rehvigi vahetada su autol, siis on probleem ju. Mis mees ta on ?

Aga meeste puhul, et mis on heaoluks tarvis on rohkem punkte.


"
Seks
Toit
Isiklik ruum/privaatsus/veidi rahu

"
Sest... enamus mehi sureb vingumürgitusse... sest naised vinguvad nii palju!
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 08:33
poissp6rgust. Nu aga vingu vastu, ära ole selline tossike. Minu kadunud isa ütles kord naabripoisile, kes õues 2 aastat noorema poisi käest kolki sai, et mis mees sust kasvab, kui sa end eest seista ei suuda ja iga pisema sinika pärast hädaldama hakkad?
Ja nii ongi. Keegi ei saa poissp6rgust Sinu kallal vinguda, kui sa ei lase. Mina küll ei viitsiks vinguvat meest kannatada. Selle vältimiseks, lendavad hädaldavad vennad enne pikemat läbivaatust juba prügikasti. Milleks mul neid vaja?
Pealegi, kui sul on 3 asja vaja, sex, toitu ja isikliku ruumi, siis milleks sa endale selle naise siis võtad? Sul pole teda vaja. Sexi saab ilma naist kodustamata, süüa saab ka (kui muud pole, sisi võta selveri kokad appi), isiklik ruum ongi sinu kodu, sinu kindlus.
Ma ei taipa, millest sul need probleemid naistega tulevad?

Mees ja kodused tööd? Milleks meil siis autoteenindus on? Rehvivahetusega peaks iga jumala inimene hakkama saama. Mina isiklikult saan ja mõne toreda tööga veel seal kapoti all. Või, et kui teepeal autol mõni pirn läbi põleb, helistan mehele - appii ma olen Pärnus, pirn ei põle, tule pane uus pirn?
Kuigi autoremont nüüd vaevalt kodutöö on.
Kodus on masinad - need teevad tänapäeval kodutäid ja kui sea kombel ei ela, siis pole seal ka midagi hullu teha. Ei tasu seda kodutööde asja üle ka nüüd tähtsustada.
Kui ikka tõesti tolmulapp ja tolmuimeja on ülemõistuse, siis pole midagi. Palkame koristaja. 1x nädalas koristaja palkamine ei käi ühelgi keskmist palka teenival perel üle jõu. Vat, kui seda rahanatukest pole, siis selles pole naised ega kodutööd süüdi.
Inimene, kes tahab, leiab alati tasuva töö.

Elage oma elu nii keeruliseks kui tahate. Võimalus on ta ka lihtsaks elada.

jfjm, olen sinuga nõus.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 16:50
Koristaja paneb asjad rotti.

Ei, aga NSM. Ma ei vaidle sinuga. Alati on võimalusi. Alati on võimalik kutsuda oskavad härrad miskit tegema, mida ise ei osata/suudeta.
Nii, et... ei saagi vastu vaielda. Kõik on võimalik.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 17:21
millega nsm hakkama ei saa, nsm ja tema 9 ametit, isegi homod lüpsab kuivale
kuidas netti küll selliseid satuvad...
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 17:50
NSM, Sa tegid nalja või võtsid need sõnad tõesti üks-ühele tõe pähe? On ju selge, et see tekst on naljana mõeldud kriitika, kus need "ametid" on ülekantud tähenduses.
Ehk siis näiteks "kokk" ei tähenda mitte restoranitöötajat, vaid meest, kes Sulle hommikuks näiteks muna oskab praadida.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 19:19
John! Aga selle jaoks on ju teener, kes toob sulle toidu voodisse... mees tehku pappi ja maksku kinni! ( NSM teooria )
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 21:32
JohnOfGaunt und poissp6rgust
Mis selles nii müstilist siis on.
Väga paljud pered palkavad lapsehoidjat, kes käib x tunde last hoidmas. Seda peetakse normaalseks.
Samas koduabilise palkamine on nagu mingi müsteerium. Mõelge nüüd veidike reaalselt ka väheke. Ütleme nii, et keskmise suurusega korter ilma igasugu lisavidinateta on koristaja tasu 25 euri kord. 2x või siis 4x kuus maksta kas 50 või 100 euri selle eest, et sa saad nädalavahetusel tegeleda pere ja hobidega, mitte ei mölla kodus tolmulapiga pole vist väga kõrge hind. Või on see siis tõesti vaid „rikkurite“ privileeg?
Minu jaoks on vahe sees, kas mul on 5 tööpäeva või 6 tööpäeva. Ja selle summa maksmiseks pole isegi rikast meest vaja!
Kas ma räägin ulmesummadest.

PS. Ma ei söö hommikuti. Nii, et minu pärast võib mees seal köögis hommikul teha mis tahab, praadida mune või keeta putru. Minu pärast ei pea ta küll kusagile lokkama tormama. Pealegi olen ma piisavalt suur tüdruk, kes leiab ise köögi üles, kui kõht tühjaks läheb.

Minu vigase toorija järgi on inimsuhete aluseks ja sama moodi kooselu mõte sootuks muudes asjades, kui leida keegi, kes teeb ära need asjad mida ma ise ei oska või ei viitsi. Aga eks ma olengi veidrik siin. Seaga abiellunud pole, mis tähendab, et zoofiilijast käin kauge kaarega mööda. Elu on ka imelikul kombel korras. Imelk inimene.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 21:45
seepärast sa nii paks oledki, et sa hommikust ei söö. kas seda suur teadur polegi veel teada saanud?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-27 16:18
misha36? Miks kellelegi peab niimoodi ütlema? Kehakaalu ei määra see mis kell sa sööd. Tean nii mitmeidki prouasid kes on teadurite jutu põhjal üsna tervisliku toidu peal ja sealhulgas on ka söögiajad kirjutiste põhjal õiged kuid probleemiks on ülekaalulisus. Samas on nii mõnedki tuttavad naised kes ei tea midagi tervislikult toitumisest ja näevad oma ea kohta väga head välja.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-27 16:44
senta, ole hea ja ära hiilga rumalusega eks. rumalaid naisi on siin isegi juba liiga palju
˅ näita rohkem ˅
2011-12-27 16:50
Vabanda, aga ma pole elus lugu pidanud hommikusest söömisest. Parim uni tuleb mul siis kui ole enne magamaminekut kõhu korralikult täis söönud ning julgen väita, et vaatamata sellisele häbematule käitumisele ja teadlaste väidete ignoreerimisele olen suutnud säilitada peaaegu ideaalse figuuri.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-27 16:53
täpselt, sama nagu üks suitsetaja tõmbab 2 pakki päevas ja elab 100 aastaseks. 100 teist samasugust suitsetajat tõmbab 2 pakki päevas ja surevad 50neselt ära.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-27 16:56
teaduritest tulebki rääkima inimene kes tegelikult tervislikust toitumisest abs mitte midagi ei tea. ok sina pole paks, samamoodi nagu kõik ei sure suitsetamisest vähki, siis ülejäänud siiski on paksud kuna nad ei söö hommikust ja ülejäänud surevad vähki kuna nad suitsetavad.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-27 17:02
Aga sellegipoolest olen ma arvamusel, et pole vaja kedagi paksuks nimetada. Tihtilugu on tegemist ka organismi eripäraga mille puhul ei aita ühelgi moel ükski tervislik toitumine
˅ näita rohkem ˅
2011-12-27 17:04
aga nsm on ju uhke oma paksuks olemise üle, tal tugev EGO, vaevalt ta end puudutatuna tundis, sest 80% ihalasi nagunii idioodid tema jaoks, k.a. sina
˅ näita rohkem ˅
2011-12-27 19:49
Eks igas inimeses on natuke idiooti. Ja tegelikult olen ma arvamusel, et ühel naise peabki natuke laulude peal olema. Kõhn korend pole ka teab mis silmailu
˅ näita rohkem ˅
2011-12-27 19:53
Eks igas inimeses on natuke idiooti. Ja tegelikult olen ma arvamusel, et ühel naise peabki natuke laulude peal olema. Kõhn korend pole ka teab mis silmailu
˅ näita rohkem ˅
2011-12-27 20:23
oh hakkab jälle see vana laul pihta tähendab paks ongi okei, miks siis sõna paks on sõimusõna? kas sõna peenike või kõhn on sõimusõna? ei ole... nii et oleme tagasi alguses, mis sind siis lõppeks häiris?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-27 20:36
Misha, aga miks prillipapa on sõimusõna?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-27 20:45
ma ei tea, äkki sest, et on prillide vang vms ma ei tea miks on paks sõimusõna. mõned koguaeg räägivad üksteisele: sa oled nii paks ja keegi ei solvu. paks paks paks ja siis järsku tuleb keegi neljas ja on maani solvunud.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 16:47
Täiskasvanud inimesed ei peaks teismeliste kombel kellegi välimuse kallal ilkuma. Miks inimene on kõhn või paks, sellel on väga palju erinevaid põhjuseid. Anatoomilised iseärasused, tervisest tulenevad..... Laseme inimestel olla sellised nagu nad on .... Kõigil parem
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 20:11
Selles värk ongi, et mõnede mõtlemine ei arene lasteaiatasemest kõrgemale
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 23:14
... sinna pole miskit teha, leppida olukorraga ja elada rõõmsalt edasi
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 09:08
micha36 kirjutab: kas sõna peenike või kõhn on sõimusõna? ei ole...

Jah, võib olla küll.. no otseselt mitte sõimusõna aga kui oled näinud ränka vaeva, et paar kilo kehakaalu juurde saada ning siis tuleb alalõpmata keegi ja teatab sulle: iiissaand!!!! sa jääd järjest kõhnemaks!!!!!! Kurat.. ajab ikka südame täis küll.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 09:57
Enamus maailmast ei oska sulle siin küll kaasa tunda, pigem kiristatakse kadedusest hambaid

Keskmise inimese mootor paneb üleliigse sissesöödud energia kohe sangadeks ära
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 09:59
tegelikult pole kellegi kehakuju siin praegu teema. ma näen siin pigem kellegi kasvuraskusi ja seda, et see keegi on vales kohes, valede tegijate keskel jne. kuidas satuvad siia lapsed?. seda võite te arutada. ja kui tahate, võite talt uurida, mis värvi tema plastmassist buldooser on nt. talle meeldib endast rääkida
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 10:10
Ka SIIN teemas või?

Kas see ongi teema tegelikult. Teema alustas päris hea nali mu meelest naiste ootustest mehele. Aga edasine läks nagu tavaliselt. Kõik teemad jõuavad varem või hiljem jälle materdamise juurde, tavaliselt varem. See oli su poolt siis ettepanek materdamise jätkamiseks, jah?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 10:17
Oma kirjaga tahtsin öelda tegelikult seda, et inimesed on erinevad ja erinevad sõnad inimese pihta võivad mõjuda erinevalt. Samuti kõik ei peagi kõigile meeldima. Üks kuulab kurvalt kui teda paksuks nimetatakse.. teine kuuleb kommentaare võibolla oma kõverate jalgade kohta... Kolmandal on jäme nina või ülemäära suured kõrvad.. (kusjuures ma olen kindel, et iga inimene vaatab vahel peeglisse ja on ise väga hästi teadlik oma niinimetetud eripäradest)
Foorumi teema on mehed - naistest. Kui need naised kõik lollid, paksud, lapsikud,hiilgavad rumalusega, on idioodid. Mis siis ometi sunnib mehi ikka nende eelpool nimetatud omadustega naiste poole pöörduma oma kirjades?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 10:22
jah, SIIN. või tahad teises teema seda teha? kas sa arvad, et misha teeb teemadel vahet?
ei, see ei olnud ettepanek kedagi materdada, pigem vastupidi.
ma ainult viitan sellele, et on isikuid, kel kas puudub kõrvakuulmine või ei oska nad lugeda/kirjutada jne. nende isikutega tuleks eraldi tegeleda. ma saan aru, et osad proovivad nendega sel teemal edasi arutleda, aga teinekord on lihtsam loobuda kui siduda ennast millegagi/kellegagi, keda te tegelikult ei tunne.
ja kulla, mriks. kui sa natuke loed, siis saad isegi aru, kuidas ja kellest see paksuse jutt siin alguse sai. nii et kas on vaja seda edasi arutada? see ei ole asja point. point on milleski muus ja ma kirjutangi, et lastega tuleb suhelda teises keeles. see siin on koht täiskasvanutele. ongi kogu teooria
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 10:36
Teema alguses on nimekiri omadustest ja oskustest ja iseloomujoontest, mida ootavad naised meestelt.... Aegajalt käib sarnaseid ringkirju ka e-postkaste pidi.... üsna vahvad on need.. Kuid miks peale kolme, nelja postitust kaob teema?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 11:14
Miks teemad rajalt kaovad?

Sest siin on paarkümmend kirjutajat,

a) kellest osal jäi mingis teises teemas kanakitkumine pooleli;
b) kellest 1-2 on parajasti alko-narko mõju all;
c) kellest pooltel on lihtsalt igav;
d) kellest paar tükki on konstantselt hullarikraam;

P.S. erandiks coya teema, kus old school ajab oma rida, sõbralikult, ilma teravusteta.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 11:26
p.s- muidugi sõbralikult, sest tegu ongi sõpradevahelise teemaga. sinna koondatakse peamiselt need, kes on omad. teised üritajad, kes pole sinna oodatud, aetakse sealt minema. nii et asi selles, et seal hoitakse kokku ja suhtumine teineteisesse on teine. sellest ka sõbralikkus (olgugi et teema sai alguse millestki muust, millel ei olnud sõbralikkusega midagi tegemist, aga seda teavad ainult asjaosalised).

see oli siis vahekommentaar
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 12:09
aga et miks siis ikka samadele naistele postkasti kirjutatakse? sa oled ju senta kuulnud lugu härja kaevu ajamisest. see ongi see koht. tahad või mitte, aga oma vajadused tahab inimene (ja mees on ka inimene) rahuldada, olenemata sellest, milline see teine sugupool kellegi arust on. osadel on valik laiem (sest nad kasutavad seda tehes oma teadmisi) ja neil pole probleemi. osad valivad selle, mis saada on ja siis pole rahul, kui valituks osutuvad just need nn paksud, lollid, koledad jne. see ei pea tähendama seda, et mehe arust lits naine seda ongi. see on ainult hoiak (tegelikult kaitsepoos). tuuakse oma pettumus ja viha kindlasse kohta kokku ja tuntakse end selle sees vabalt.
ja mis puutub veel suhtlemisse, siis osade isikute jaoks eksisteerivadki kindlad parameetrid, millest siis kinni peetakse. ega tegelikult ei peeta, aga see on rohkem see teave, mida neil meeldib enda kohta edastada. see on rohkem teiste isikute jaoks. ise tehakse edasi seda, mis meeldib.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 12:19
senta: sa oled naine, sa pole kunagi rahul, mitte kunagi ja mitte millegagi. see on sinusse kui naisesse sisse kodeeritud. isegi kui pole mingit ebarahuloluteemat, peab naine selle looma, kasvõi sellest, et igav on

mina olen mees, ma olen mustmiljon korda näinud kuidas naised käigult ümber end programmeerivad. see mida 5 min tagasi halati, kasutatakse 10 minti hiljem argumendina miks mina kui mees pean siis tundma end süüdi asjades, mis siin elus nagunii ei loe. vaata näiteks caribiani, 2 aastat tagasi polnud tal vaalade vastu mitte midagi, nemadki olid naised ja naised hoiavad kokku. nüüd on olukord muutunud, caribian ei lähegi peale, tähendab süüdi on need samad vaalad - tuld vaaladele

mis puutub kellegi kehakaalu, äkki võtabki kätte? kes võidab - ikka tema
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 12:22
P.S
Utha, Coyateemast ei aeta kedagi minema, kuid selleks, et sealsest teemast aru saada, elik tabada pointi, peab sellesse süvenema ca 600 lk ja niipaljukest kannatlikkust jagub vähestel Ja kui nüüd peris ausate, siis.... ega suuremal osal sellest teemast teemat ju polegi, mis teebki asja arusaamatult teemakohaseks ja sõbralikuks

Vabandan käesoleva teema solkimise pärast (eest)
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 12:48
Naiseks olemine tähendab automaatselt mitte millegagi rahul olemist......
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 12:52
Pigem on rahulolematus edasiviiv nähtus, millel puuduvad sootunnused...(arvan mina)
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 12:56
aikon, no ajate ikka. ja ma räägin neist, kes pole sinna oodatud ehk siis neist, kes ongi halbade kavatsustega tulnud või muidu ebameeldivad. kui ikka keegi nt coyale midagi „paha“ teha tahab või kellelegi teist, siis te ju hoiate kokku ja võtate temaga midagi ette. point oli selles, et te olete omavahel tuttavad ja sõbrad. teie vahele enam ei tuldagi. mujal teemades tegutsetakse rohkem omaette ja seal sellist suhtumist ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 13:00
Ok, ma sain Sinust aru, Utha...ja selle kohta on ütelus..."....kes aga meile mõõgaga saabub, see mõõga läbi ka hukkub"
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 13:19
senta: no näed siis ise kui labiilne see värk on, ei midagi konkreetset, ei iial milleks siis mees peab üldse muretsema
˅ näita rohkem ˅
2012-01-03 16:59
Egasiis kõike ühes pakis saa leida.
˅ näita rohkem ˅