Foorum
1
2
2011-11-01 13:47
juuksur, ma ju tunnen sinu käitumismustrit ihas. alguses sa nokkisin mind, siis teisi. mida uuem tegelane seda usinamalt nokid teda ja teemad on sul koguaeg ühed ja samad. kaua võib neid vastuseid otsida? asi polegi vastustes vaid pigem sa otsid kedagi sellist kes sulle kaasa kiidaks. meestelt on seda raske oodata, naised võivad seda sulle pakkuda.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 13:49
Elu on ilus. Utha, ma kiidan sulle kõiges kaasa. Jepjep.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 13:51
poiss, kas ma olen kunagi palunud sul kiita ennast? sa oled teinud seda palumata. ka kenasti ei ole sa pidanud vastama.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 13:52
Olen?
See on ju positiivne.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 13:54
Sa tahtsid, et ma vastaksin nendele ridadele juba mitu korda. Vastasin, sa jätsid asja kahe silma vahele. Vasta nüüd ka minule.
„Aga Naised, miks te tihtipeale ei anna võimalusi meestele, kes võib-olla ei ole isegi nii enesekindlat naisele avanema. Seda enam, et nn. "surnud kala" võib olla muudab meest ettevaatlikumaks ning tagasihoidlikumaks?“

Kui mees on isegi natukene ebakindel oma soorituse suhtes, ühiskond rõhub, et MEES peab olema osav ja hea. Niisiis, kui naine lebab nagu surnud kala, siis mees ei pruugigi olla üldse nii julge ja hea, kui ta võiks olla kui teda tagant veidi turgutada.
Utha, sa näed mehi sellises valguses, et nad on kõiketeadjad ja kõikepakkujad, samas aga ise ei taha sa neile midagi vastu anda. Miks?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 13:55
miska, sa kaldud teemast kõvasti kõrvale. vastupidi tegelikult. mulle ei meeldi ise pugeda ega ole meeldinud ka need, kui minule või teistele tagumikku poevad. mulle ei ole vaja.
vaata osalt olame me miska sinuga sarnased. sama kangekaelsed
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 13:59
vahet pole, ikkagi sa oled koguaeg ühedes ja samades küsimustes kinni. ainuke selgitus ongi sellele see pugemise eeldus. kaunitar30 kirjutas mulle, vastasin talle mis ma arvasin ja kohe olin ma naiste vihkaja täpselt sama keiss, kui sa ei poe, siis oled vihkaja.

sul sama - kui mees ei punnita naisega naba paigast, siis ta ei hooli naisest jne. koguaeg toimub sellistel alustel meeste lahterdamine.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 14:03
miska, marss oma lahtrisse tagasi! sa segad teemat
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 14:04
Misha. Utha lihtsalt ootab mil mees ta paika paneb. Elu on ilus, ära lasku madalama olendiga vaidlusesse, vaid võta ta kaissu ja kodusta ära !
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 14:07
poiss: ma tean seda, aga ma ei ole ISSI. ta peaks vaatama endale mõne võimuka mehe, siis on tal elu paigas
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 15:44
„madalama olendiga vaidlusse“? poiss?? naine minu sees vaidleb igavesti „madalamale“ vastu, muidu suhteliselt paikapidav vastus. sellist meest ei ole.
tegelikult on nii, et mehed, kes unistavad ainuvalitsejaks olemisest, ei satu minuga sageli kohakuti, aga kui satuvadki, siis tekivad teravad vaidlused. ma ei taha olla pjedestaalile pandud, aga ma ei taha ka olla kellelegi teenijaks. isakujudest ei ole huvitatud. ma ei taha meest, kes samastuks mulle kellegagi, kes mulle ei meeldi.
nii et valel teel olete oma issiga.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 15:56
millised mehed sulle siis meeldivad? kas sa nende kallal ka urgitseks või võtad neid nagu nad on?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 17:00
sellised mehed on Uthal magamistoas sahtlis, üks jämmum, kui teine
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 17:02
vibrasid mõtled v
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 17:03
nagunii on tal kapis komplekt "anal princess"
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 17:05
aga täna ta mustas ürbis kas jäi öösel ilma we
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 17:44
miska, miks sulle see teema huvi pakub praegu?
ma ei tea, mida sina urgitsemiseks pead, aga mingit erilist urgitsemist ma meestega ei tee. ei tekigi selleks vajadust, kui nad ise avaneda tahavad. nagu uksed.
kui keegi tunneb, et temas „urgitseti“, siis tean, et ta ei ole sobiv ja edasi ma temas urgitseda ka ei tahaks. kui mulle teine tervikuna meeldib, siis minu arust ei olegi sinna vahele enam vaja sekkuda. aga leida selline terviklik ja enesega tasakaalus olev mees, vat....kust?

ma olen tegelikult vist mitmes kohas kirjutanud sellest, millised mulle meeldivad, aga alati kirjutan neist erinevalt. olgu... kui tahta mingi kuju kokku panna, siis minu valik langeks arvatavasti pikamaajooksjatele - nendes on seda mulle vajalikku, huvitavat materjali. st visadust. visad edasiminejad, karastunud, tehnikas tugevad, kehalt ja vaimult terved, liikuvad, enesega eksperimenteerijad ja arvastajad, tasakaalus olevad jne.
ja tead seda filmi „Runaway bride“ J. Robertsiga? ma olen paras manööverdaja selline, kelle ees suletakse uksi, aga tema kaob aknast. tegelikult ka ma leian alati „augu“. iga isik ei kannataks minuga olla.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 18:32
juuksur, räägi vähemalt seksist, siis sa ei ole nii igav. ma ei vaata naistekaid, kui sunnitakse, vaatan silmad kinni. kui suuseksi pärast tehakse, siis vaatan ühe silmaga
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 18:49
ega rohkemat ei tee ka, seksist võid iseendaga rääkida
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 18:51
sul on seksiga suured kompleksid
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 19:01
on või? räägi, millised?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 19:06
kardad seda teemat, see tekitab sinus lausa nagu vastikust vms
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 19:21
jäta nüüd veidikeseks ajaks nees stereotüübid rahule ja vasta normaalselt, miks sa arvad, et ma kardan seda teemat ja milles seisneb vastikuse tundmine?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 20:51
oehhh, jälle hakkab pihta. sa oled seksi suhtes nagu 16 aastane plikake, iga seksi teemapeale on sul iuuuuuuuu
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 22:48
Utha ei ole "ohver", vaid isik, kellega ma olen ka suhelnud ja ma tahan kuulda vastust temalt... oma ilusale ja kenale arutlusele Utha tõekspidamiste kohta ja nende sobivusest ülejäänud maailmale.

...aga mitte et... mul puudub huvi sinuga arutlemiseks. Kui igasuguseid solvanguid on vaja paisata, siis on naist kuipalju
Aga nüüd äkki selline huvi puudus Tegelikult on see kaitseasend - ma ei tee sinust välja.

Kõik mis välja käid, Utha, see tuleb varem või hiljem ringiga Sulle tagasi.

Ja ega ma seda kõike mitte pahas mõttes, ikka heas...et inimesel oleks homme parem kui täna.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 23:04
aga ihanaistel ongi psüühilineajupaus ma vaatan. kaunitar kirjutas mulle täna, ütlesin puhtsüdamliku arvamuse ja ta siis rääkis kuidas ma naisi solvan ja vihkan ja üleüldse olen ma mingi sinihabe jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

soovitaksin iha naistele ajukontrolli, mõõdetakse silmapöörituskiirust ja ajulaineid
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 23:15
Internet ei ole reaalseks tutvumiseks.Internet on üks vabaaja veetmise võimalus,lihtsalt virtuaalne suhtlus.
Naisi leitakse mujalt.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 23:16
kui naisi leitakse mujalt, kohast siis naised mehi leiavad
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 23:18
Samuti mujalt....näituste avamised,konverentsid,reisid,tuttavate sünnipäevad...võimalusi sadu.Põrsast ei pea kotis ostma.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 23:21
miks te siis kõik ihas olete
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 23:25
Mina veedan vabasid hetkeid,suhtlen jne....ma ei tutvu,interneti vahendusel ei julgeks seda teha.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 23:25
Mina veedan vabasid hetkeid,suhtlen jne....ma ei tutvu,interneti vahendusel ei julgeks seda teha.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 23:29
Ausalt ja avameelselt suhtlevad inimesed saavad ka interneti vahendusel tutvusele aluse panna, ja tavaliselt kohtudes ei oota sind halvad üllatused.

Ka siin Ihas on peidetud pärle, tee nendeni on küll pikk ja keeruline, aga pärlid on alati otsimist väärt. Ei tohi lihtsalt lasta ennast segada sellest pinnal loksuvast "vahust"
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 23:34
caribian, minuga sa ju tutvuks või sa kardaks mu pisikest munnut
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 00:09
ma mõtlesingi siin neid kes ei ole huvitatud tutvusest.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 05:36
Portaalis ollakse ikka tutvumiseks.
Need vähesed, kes siinses mahakäinud miskafoorumis veel kirjama vaevuvad, ehk tõesti ajaviiteks või kisma pärast. Eks rohkem viimase pärast. Rohkem ei saagi põhjuseid olla.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 08:58
No nii...uurisin vanu konspekte ja meenutasin häid aegu. Leidsin midagi, mis sobiks U iseloomustamiseks:
ANALÜÜS: projektsioon - oma kujutelmas teise inimese käitumisele ja sõnadele millegi täiendava juurde omistamine.
DIAGNOOS: alaväärsuskompleks.
RAVI: individuaalne. Lähtekohaks alati probleemi teadvustamine.
Ja muidugi võike raviprotsess ka:
RAVIVÕTE nr 1: mine peegli ette. Vaata ennast. Siis vaata endale otse silma. Ütle: "ma armastan ennast". => Kui naerma ei hakka, silmi maha ei löö, ütled usutavalt, siis on juba tubli samm astutud (eeskätt on see ülesanne mõeldud naistele, nemad kukuvad rohkem sellega läbi).
RAVIVÕTE nr 2: kiida ennast, ka väikeste asjade pärast.
RAVIVÕTE nr 3: kiida teisi, ka väikeste asjade pärast.
Tänahommikune värk siis
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 09:02
Valgusrannal, et tuleb ringiga tagasi? true, aga ega sa ei arva, et sulle keegi eraldi ringi selle jaoks teeb? ka sina saad teistelt midagi tagasi.

jah, sisuliselt ma ignoreerisingi sind, aga kas see erines sinupoolsetest ignoreerimistest ja sinu varasematest keeldumistest millegi poolest? kui sa ei olnud huvitatud, siis sa ei laskunud teisteag arutellu. oli ju? ka eraldiseisvatest aruteludest sa ei innustunud.
sa ei olnudki lahenduste leidmisest huvitatud.
seega....? mida sa minult tahad? sul oli aega vastata, sa tegid valiku ja su aeg sai otsa.
enam ei ole sinu aeg ja mina valin, kellega ma tahan tegemist teha ja kellega mitte.
tundub, et sedasi oleme me sinuga tasa.
kui sa ise sulged endal tee avatud arutelule, tahad ringi sisse teha ja teist teed minna, siis sa saavutadki selle, et tekivad tupikseisud nagu praegugi. aga mis mul sellest - kui ei taha, eks siis istu enda tupikus edasi ja tee „ringikesi“. kergemaks seda teed ma sulle tegema ei hakka.
see pole solvumine, vaid konstanteering.
tegu ei ole ka enda kaitsmisega - mul pole midagi karta -, vaid seisuga, kus enam sinuga ei seletata, vaid tegutsetakse.

vaikse olekuga mehena sa tundsid, et siin segatakse ennast sinu elu ja tegemiste vahele ning see tegi su tusaseks.
jah, segataksegi, aga selles avaldubki siinse suhtlemise halvem poolus (mille sa ise endale valisid).
kui tahad avalikku kogemust, siis tuleb sul selle teise poolega ka hakkama saada ja ennast kehtestada, aga need sinu praegused avaldused....
pigem sarnanevad köndistatud sabaga koera sabaliputusele - nagu oleks ja ei ole ka. sa ei tundu suutvat ennast ise toetada ja otsid kogu aeg kelleltki teistelt tuge. argliku mehe suhtlemine.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 09:38
ja lisati tõestus
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 09:45
ok. laadenbin, kui sinu poolt kokku otsitud/kirjutatud teooria ka vett peab, siis kannab enamik interneti vahendusel suhtlevatest inimestest pidevalt alaväärsuskompleksist tingitud vaevuste käes. kaasaarvatult sina ise. internetis võimenduvad meie tegevused mitmekordseks. isegi sinu teooria hakkab siin ennast ise edasi arendama ja oma elu elama, aga ole mureta - see seisund on ka seni ravile allutatav olnuid - ravitakse välja logimise teel.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 10:07
Utha. Kuidas nimetatakse seda kompleksi, mis sinul on? Siin pole ühtegi teemat, kus sa sõna ei võtaks.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 10:14
Uthal on krooniline mölapidamatus, ravitakse poole suu kinniõmblemisega kohaliku tuimestusega - tarkus pärineb Polkovniku Lesest

Tegelikult Utha on veendunud, et Tema ongi maailm ja muud elavad Tema armust.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 10:15
jälle keegi "kõige suurem sõber" sõna võtmas? kas te käite komplektis kuidagi või?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 10:19
Utha - mina pole kunagi Sulle sõber, kuulud nende hulka, kellega ma ei suhtle.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 10:22
eelnev jutt polnud sulle, vaid mandariinile
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 10:50
Utha, mida peeglike vastas
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 12:06
mandar11n: Kuidas aga tituleeriksid kompleksi, mis sul endal on? Vaatan et Kuulutustes pole enam ühtegi lehte, millele sa oma idioodi komme vahele poleks pikkinud. Mis sellise asja motiiv on, mida sa taotled? Üritad kuidagi inimesi kuulutamast eemale peletada, oled isehakanud adminn või lihtsalt mängid lolli? Miks ükski adminn selliseid debiilikuid korrale ei kutsu ja lihtsalt seda lamenti tuimalt vaatleb?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 12:16
Lp.PushUp...kas pole Sa veel aru saanud, et siin kehtib täieline anarhia ja nagu ütles suur Lenin , tegelikult küll Lev Trotski..."Anarhia on korra ema".
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 12:26
Ja mis oleks korra isa
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 12:44
Korra isa on...DEMOKRAATIA ..."üks üdini sitt riigikorraldus, kuid parema puudumisel...asjaks seegi."..(tsitaat L.Priimägi varasalvest)
˅ näita rohkem ˅
1
2