Foorum
2009-11-23 14:56
Mehed. Kas te oletegi nii halva ja perversse maitsega või ei taha lihtsalt pahasti öelda?
Kiidate pakse, veninud nisade ja kasimata peadega moore, kes oma vinnilise tagumiku või labase pesuga maitsetul ja võidunud voodipesul aelevad?
Ja ausad vastused palun.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 15:46
ei kommigi selliseid või mida seal kommenteerida oleks. sitasti ütlemine ei muuda midagi, aga ironiseerinud olen küll, sellest patust ma pole vaba
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 15:53
ma ütleks et päeva lause "ideaalsed kasvuga rinnad"
˅ näita rohkem ˅
2009-11-25 13:04
Mhhhh,,,mis paksudel naistel,,siis viga on Mõned pildid on küll mööda,,,aga nii palju ,kui on inimesi,,,on ka maitseid,,,
˅ näita rohkem ˅
2009-11-25 14:37
Sest nagu sa isegi aru saad, erutavad just sellised naised neid mehi!
˅ näita rohkem ˅
2009-11-25 23:54
Siin on tegelikult tegemist sellega, et on ju olemas ka pesemata juutega vinnilise tagumikuga mehi, kellel ei olegi teiste piltide alla asja. Ja kui keegi ka natukene kriitilisemat joont üles näitab selle kustutab ju va vinnpildi omanik kohe ära. Kogu lugu
˅ näita rohkem ˅
2009-11-26 11:57
Tahaks kohe seda teema algatajat näha Paraku blokeeris ta oma konto. Muidu olen temaga nõus,on ikka kole värk küll.Ma tavaliselt vaatan siin pilte söögi ajal siis ei ole ohtu üle süüa.Isu lihtsalt kaob.Naisi pidi küll statistika järgi olema meestest rohkem aga näib et valikut ikka ei ole ja mida koledam seda emasem
˅ näita rohkem ˅
2009-12-01 10:04
Olen sama mõelnud, aga Fallen, jõudsid ette küsimisega. Respect.
Ma saan aru. Ok. Las riputavad oma jubedaid pilte siia. Paistab, et igaüks on iseenda jaoks kaunis ja armas.
Aga ega`s kiitma ei peaks .
Muidugi on olemas ka mehi, kes on hirmsad nagu öö, külitavad kasimatuna oma räbaldunud kattega tugitoolis, veninud nailondressid rebadele tõmmatud ainsaks rõõmuks ihapunktee ja endale värske kurgi tuharasse keeramine.
Kuidas siis on? Kas peab põhjakõrbenud mannaputru kiitma, kuna see on ainus toit, mida endale lubada saad?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-01 10:29
deMerteuil: nüüd said ka teada kuidas kodustes tingimustes kiirelt hapukurki tehakse, see tuleb hapendamiseks lihtsalt perse keerata
˅ näita rohkem ˅
2009-12-01 10:43
Tushka, kallis.
Viimase aja trendiks ongi, et igaüks annab välja kas oma eluloo - või kokaraamatu. Olen mõelnud, et kumbast alustada. Tänu Sulle sain inspiratsiooni - annan välja oma kokaraamatu (pealkirjaks: "Veelgi seksilähedasemad toidud kui Margit Hakomaal)
Ja sissejuhatuseks hapendan sel moel oma jõululaua kurgid , las siis sugulased söövad ja kiidavad.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-01 10:48
miks peaks kurk perses hapuks minema, ja kui kaua teda peab seal hoidma...äkki on hea retsept sugulastest lahti saamiseks
˅ näita rohkem ˅
2009-12-01 11:32
Ei tea veel. Kõik köögiviljad lähevad varem või hiljem hapuks ... Siin saidil oli keegi meestegelane, vist naughtyass vms (vabandust, hr ...ass, kui nüüd nime ja isikuga eksisin), kes eksponeerib oma värske kurgiga täidetud avaust, retsepti saamiseks pöörduge palun tema poole.
Sugulastest vabanemine - see oli ka minu mõte.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-01 12:13
Aga kiitvaid kommentaare lisades loodavad need mehed endale tähelepanu pöörata ja loodavad, et neile vastatakse..ehk
Eriti lahedad kommid kus ühel pildil on ainult inimese jalg ja kirjutatakse: sinul väga ilusad silmad ja seksikas keha
˅ näita rohkem ˅
2009-12-01 12:31
ikka soovitakse suhelda, tõsi
ma olen mõnel mõne pildialuse üksi mitmekümne leheliseks kirjutanud
˅ näita rohkem ˅
2009-12-01 18:05
aususega jõuad kaugemale, kirjuta ikka ausalt ära, mis sa neist arvad
˅ näita rohkem ˅
2009-12-02 08:36
FallenSt, see oli väga julm tõde!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-02 08:38
FallenSt, see oli väga julm tõde!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-03 01:46
mina arvan sedasama mida teema algataja!
˅ näita rohkem ˅
2010-06-02 00:10
paraku ei tohi väga ausalt kommida ja hinnata,kohe on blokk peal!
˅ näita rohkem ˅
2010-06-02 22:51
Lisaks veel esimese postituse "maitsevääratuste" nimistusse peeglist tehtud pildid. Mind ennast häirib, kui ilus naine on ennast peeglist pildistanud, aga peegel on sõna otseses mõttes sitane. Ostke klaasipesuvahendit ja tõmmake peldikupaberiga üle - teeb imesid (ka pildist)
˅ näita rohkem ˅
2020-04-09 00:26
Nüüd on nuti aeg
˅ näita rohkem ˅