Foorum
1
2
2008-06-24 17:58
küsimus selline kas te naised raseerite kuidagi ka oma häbememokki ja pepuvahet või ei ole seal karvu. minu naine on suht karvavaene inimene aga mokad ja pepuvahe karvane.
˅ näita rohkem ˅
2008-07-23 10:38
väike ude on vist igaühel. Mõnel tugevam, mõnel nõrgem. Kui pardliga kallale minna, hakkab iga karv kasvama 10x võimsamini.
˅ näita rohkem ˅
2008-09-22 15:54
Selle jaoks on epileerimis vahendid müügil, pardel pole lahendus Kui siis juba ehk žilett.
˅ näita rohkem ˅
2008-09-23 09:35
Mis te urisete ,karvad ju loomulik tükike naisest
˅ näita rohkem ˅
2008-09-24 12:30
Parem karvane kui ziletiga punasetähniliseks kraabitud Kui on loomulik karv on ta mõnus pehme, kui kraapida, hakkab kasvama valus ohakas
˅ näita rohkem ˅
2008-11-24 00:57
nojaaah eks igayhel on oma maitse mulle küll ei meeldiks kui mu naine nagu George of the Jungel on
˅ näita rohkem ˅
2008-11-26 14:35
Aga Jungli George kiilakana on kah kole, nagu karvutu laborihiir või tulekahjujärgne kass. Kus ikka karv kasvama loodud, seal võib vabalt väike kaunilt kujundatud puhmas olla
˅ näita rohkem ˅
2009-01-15 10:41
Mul selline diil, et mina ajan temalt karvu ära täpselt niipalju ja nii tihti kui soovin. Väga mõnus tegevus (y)
˅ näita rohkem ˅
2009-01-20 01:39
ma arvan et see karva eemaldamise värk EI OLE MÕNUS,mehed peax seda ka tegema IGAPÄEV,et siis mehed ise saax aru kui raske on loodusele vastu hakkata,päriselt mees ole sina kaa proovix 1KUUU PALJAS NAGU LAMBANINA OLLA,sa vist ei suuda seda kui siis ainult 1korra.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-22 10:49
Sul on õigus oma arvamusele. Minu naine ei kurda, ning eelistab raseeritud olla.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-23 20:27
Naised on meeldimise nimel palju hullematsgi asjadega nõus.Kujutan ette kui valus võib olla iluoperatsioonidest taastumine
˅ näita rohkem ˅
2009-04-01 15:33
...raseeritud tussu - ilus tussu - see on nagu naise "visiitkaart" - mida saad näha alles pärast tunde, päevi ja nädalaid sebides
˅ näita rohkem ˅
2009-04-02 11:38
Karvutu on osalt ehk meie alateadvuses eatuga seotud... aja kiilaks, tundub noorem? Värskem? Mõni räägib siin karvutusest kui puhtuse märgist, see on jamps. Olen tundnud karvutu asja juures sellist läppunud v...tu lõhna, et loobusin. Mõnus väike kiisu on ülihea, eks kiilakana tuleb hoida need asjad, kus kole palju rahvast läbi voorib
˅ näita rohkem ˅
2009-04-02 17:10
ikkagi näitab see naiseliku puhtust ja hoolitsust!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-04-17 13:53
Siin polegi küsimus kas meeldib või ei.
Inimesed on erinevad ja nii on ka nende maitsed
On ju küll kommentaare piltide all nähtu kus üks ütleb karvasele et võta pilt maha, iiveldama ajab kui samas teine kommija nimetab ilusaimaks karvapuhmaks
Inimesed on erinevad ja just sellest peakski alustama, et peaks aktsepteerima teiste soove
Küll iga pliiats leiab oma karbi
˅ näita rohkem ˅
2009-04-27 00:20
ma ka ei tea
˅ näita rohkem ˅
2009-05-14 17:47
Naised-mehed, kes te oma oskamatusega omale punaseid täpikesi suudate tekitada: Õppige raseerima!
˅ näita rohkem ˅
2009-05-15 11:15
Akki õpetad?!?
˅ näita rohkem ˅
2009-05-29 09:57
See karvutu-karvane eelistamine on rohkem selline kõrvadevaheline probleem - kellele tähendab näitab see puhtust, kellele seksikust. Aga nö., kellele meeldib ema, kellele tütar. Inimene hoolitseb puhtuse eest ikka rohkelt veeprotseduure tehes, samuti näitab hoolitsust oma keha vastu regulaarne füüsiline treening. Sellistel lehekülgedel on massiliselt näha karvutu-friike, aga samas lodevaid mehi-naisi. Tegelikult on raske eelistada ainult karvutuid naisi, sest siis minul oleks enamus meenutamist-väärivaid seksi-seiklusi jäänud olemata - igatahes minul on heal juhul 2% partneritest on olnud loomuliku karvakasvuga. Samas olen õudsalt valiv, seda tänu oma väga ilusale ja sportlikule abikaasale ja kohati on tulnud Benny Hill'i -varianti kasutada, et õhtu korda läheks. Ja enamus neist nö. kõrtsututtavatest(paljud ka trennisaalituttavad) "karvastest" naistest on olnud kohe väga Daamid - hoolitsetud, puhtad, heas vormis. Et siis nt. sebid baaris-pubis terve õhtu mingit kena näitsikut ja kui hiljem kodus duÅ¡i alt tulles teki all selgub, et naine on padukarvane, saad närviÅ¡oki ja lased jalga või? Või küsid kaisutantsu ajal kohe ära või? Never!! Aga kui pika-ajalised partnerid on samasuguse karvutu-karvase eelistustega - no problem!
˅ näita rohkem ˅
2009-05-29 09:59
Sry - loomuliku karvakasvuga, raseerimata on olnud umbes 98% naistuttavaid.
˅ näita rohkem ˅
2009-06-02 01:55
On need karvad sind algusest peale seganud ?
˅ näita rohkem ˅
2009-06-02 16:16
Selle saab ju eelnevas kirjavahetuses selgeks teha, kas nn tulevane seks partner on karvane või karvutu Siis ei pea kumbki pooltest ehmatama-pettuma!
˅ näita rohkem ˅
2009-06-03 16:40
kes vittu valib väljanägemise järgi, sellel ei saa just palju aru peas olla- ütles mu vanaisa Tõsijutt, võin oma elukogemusest tõdeda. Kas sirge porgand on kõverast maitsvam?
˅ näita rohkem ˅
2009-09-03 18:06
Ma loodan et mulle raseeritud meest ei satu,,,siis jooksen voodist küll minema,,,,,
˅ näita rohkem ˅
2009-09-03 20:26
miks nii? vastupidi mõtle.
raseeritud mees on puhas, hoolitseb enda ja naise eest, nii oma tegudes kui ka mõtetes.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 08:50
Mulle meeldivad ka raseeritud mehed! Juba need puhmaga t..apildid ajavad kananaha ihule! Mitte mõnust
˅ näita rohkem ˅
2009-09-07 11:05
jutt siis karvane tutt või karvutu tutt....
minule sattus pihku pisikene raamatukene, kus oli kirjas naise intiimhügieenist... ja mis te mehed arvate, mis oli seal kirjas sellest tuti paljaks ajamisest?? Kokkuvõttes oli selgelt kirjas, et see ei ole tegelikult naise tuti tervisele kasulik, pigem kahjulik!! Sest karvakate on vajalik õige bakteriaalse koosluse hoidmiseks. Lihvitud tutile pääsevad lihtsamalt ligi bakterid, keda seal vaja pole ja need juba ei jäta kasutamata juhust, et tekidada seal paksu pahandust ehk siis põhjustada haiguseid. Need haigused on küll meestele üldiselt kahjutud, kuid tekitavad naistele tihti palju ebamugavust sh. ka nn. läppunud kalahaisu, põiepõletikku, igat sorti vooluseid!!! Ja selle juures ei aita enam ka pesemine!
Seega need mehed, kes arvavad, et hoolivad sellega endast ja oma partneri tervisest.... mõelge uuesti!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-07 11:25
Täiesti õige popsikene.Kui need karvad oleksid üleliigsed siis oleksid nad sealt juba ammu ärakadunud.Looduses on kõigel mingi otstarve,lihtsalt inimene pole piisavalt tark et arusaada.Aga et inimene peab ennast loodusest kõrgemal olevaks,üritab ta seda oma maitse järgi ümberkujundada.Enamasti aga sünnib kasu asemel kahju
˅ näita rohkem ˅
2009-09-08 18:42
Uurisin ühe meesterahva käest-mis mõttega mehed raseerivad,,,Ta pakkus välja,et nad on kompleksides...et siis pidavat riist suurem paistma,,,
˅ näita rohkem ˅
2009-09-26 08:39
Huvitav mis aastast see raamat pärit on??
Pole veel kuulnud ega ega lugenud, et probleemid tervisega tekivad raseerimisest. Olen aga kuulnud et probleemid tekivad valimatusest kellega ollakse ja hügeeni totaalsest puudumisest.
Nii võib ju eeldada, et ka hammaste kaks korda päeva on liig mis liig.
Inimene leiab ikka põhjuseid ja õigustusi, et olla omale meele järgi.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-26 09:46
ilus tutt on ilus nii karvasena kui paljaksaetult ja koledat ei päästa ei karvad ega raseerimine, minu poolest tehke mis tahate
˅ näita rohkem ˅
2010-01-23 13:23
Minu arust on kiilakas kink nagu lageraie üle elanud mets: midagi on puudu. Metsast on puud puudu!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-23 16:49
Ilma raseerimata on ikka naine loomulikum.Mul pole küll tänapäeva kasvatust enam,et miks nii paljudel naistel see karvakate maha aetut?Karvane vitt peaks ikka meest rohkem erutama...on minu arvamus.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-23 18:51
Eelistan karvutuid naisi ja kui keegi ütleb, et kui nii oleks parem oleks loodus nad ammu eemaldanud. Tuletaks meelde, et ka riiete kandmine on looduses ainult inimesel. Kui riided oleksid loomulikud, siis sünniksid inimesed juba bufaikades
˅ näita rohkem ˅
2010-01-23 19:40
karvaste koht on loomaaias
˅ näita rohkem ˅
2010-01-23 19:59
Selle loogika järgi tom96 oled sa loomaaiaasukate sigitatud.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-23 20:14
mõnele siin meeldib rasvase ja karvase mülkaga oma hambavahesi puhastada
˅ näita rohkem ˅
2010-05-13 21:53
Kiilakas vitt on nagu lehmanina. Karvu peab ikka olema ja minupärast võivad naisel ka jalad karvased olla, kaenlaalustest rääkimatta. Ega satikatõrje tegemine veel puhtust anna. Pesema peab nagunii.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-13 21:55
mulle meeldib karvutu
˅ näita rohkem ˅
2010-05-13 22:18
oleks tahtnud mihkalilt teada, millised need koledad on
˅ näita rohkem ˅
2010-05-14 00:57
mulle näiteks ei meeldi raseeritud mehed samas ise ei meeldiks karvane olla
˅ näita rohkem ˅
2010-05-18 15:20
Lugesin Popsikese juttu ja ... nojah, vaata ... tol ajal, kui karvane tagumik välja mõeldi oli sellel kindlasti oma otstarve näiteks kui naine istus kaksiraksi mammuti seljas ja nülgis lihatükki jäid putukad karvadesse kinni ega pääsenud prakku.
Tänapäeval on lihtsalt maitse ja tuju küsimus ning Mihkanil on tuline õigus .
˅ näita rohkem ˅
2010-05-18 20:43
minu arust on eba õiglane nõuda naistelet et nad kogu aeg karvatud oleks, see värk nõuab palju aega ja vaeva. kuid tänapäeval tundub et kui mul ei olnud aega nädala alguses jalgu razeerida, ja järsku tuleb juba kuum suvine ilm siis ei tohiks ma seelikus või pükstes isegi vällja minna. igasugu kompleksid tekkivad sellest mida mehed naistelet nõuavad tundub nagu meikimatta,kitkumatta kulmude ja karvaste jalgadega ei tohiks tekki alt väljagi tulla. Pealegi minule meeldivad ka näiteks karvutud mehed, kuid siiski pean ma vahtima neid rõvedaid karvaseid jalgu ja rindu, ning naiste karvad ei ole üldsegi mitte nii tumedad ja pikkad.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-18 22:19
naistel neid karvu väheke vähem kui meestel. oled sa mõnda karvase seljaga naist näinud, mina õnneks mitte
˅ näita rohkem ˅
2010-05-19 08:34
Aga karvaste rindadega naised?????
˅ näita rohkem ˅
2010-05-19 09:30
Tallinna Loomaaias on nii mitmelgi ahvikaunitaril karvased rinnad. Täitsa kenad ju
˅ näita rohkem ˅
2010-05-19 11:23
kafkachild,kuidas mehed nõuavad?Kogu selle ilu pakuvad ju naised ise omaalgatuslikult välja.Nad tihti ei küsigi meestelt ja kui küsikski,ega siis või ju öelda,et ei meeldi.Äkki solvub ja jätab ilma
˅ näita rohkem ˅
2010-05-19 21:23
kafkachild - ühinen sinuga, et jah, ei saa naistelt tahta, et nende nahk oleks nagu liurajal. kui naine tahab, tehku midagi puhtamaks, kuid sundida selleks ei saa. teisalt suhtun nagu jfjm- mullegi tundub, et peamiselt kuuleb naistelt sellest, millises tehnikas ja kuidas jne ning teistelt ei uurita. kui uuritaksegi, tahetakse tulemustest kuulda teistelt naistelt
˅ näita rohkem ˅
2011-12-18 17:44
Kõik muutub.
Millalgi ei julgenud mõned tuttavad naised kõiki karvu ära ajada. Peamiseks põhjuseks oli see, et vahivad teineteist avalikes dushiruumides. Ja kus ta vaeseke läheb siis sileda vituga... Huvitav, et sel ajal meeldisid mulle täiesti karvutud naised. Mõnes kontekstis meeldivad praegugi.
Praegu on hirmus tahtmine absoluutselt naturaalse ja tugeva karvakasvuga naise järele. Kui ilusal naisel on tutt täiesti naturaalne, siis on see väga super. Aga nüüd on teistpidi mure - ei julgeta karvase vituga avalikku ruumi ilmuda. See nõuab teatud enesekindlust ja just sellise naisega oleks mõnus tutvuda.
Kui lõhnadest rääkida, siis on loomulik ju, et jalgevahe eest hoolt kantakse. Pealegi... kui karvadesse jääb kergelt naisele omane lõhn, siis on see väga super. Hullunult maitsetuks-lõhnatuks-karvutuks kooritud vitt ei ole üldse nii ahvatlev. Naised, kui te ei usu, siis küsige meestelt, kas need lõhnad ja maitsed on ikka niiii vastikud. Pesematusest lehkav ei saa muidugi olla ei karvane ega karvutu.

Kaenlaalustest karvadest rääkides on selge, et neid kasvatavad ainult hooletud "maakad", feministid või stiilsed hipid. Eelistan viimaseid kahte!
˅ näita rohkem ˅
2011-12-19 01:10
slavetodomme,

Su kirjapandu on täpselt nagu minu mõtted ja minu enda elus läbikogetu kõik!
Ma olin ka raseeritud tussudele täielikult andunud friik järjest 15-20 aasta kestel. Juba 1980ndate teises pooles kui peaaegu keegi ei raseerinud, siis hakkasin selliseid erandeid otsima ja nende leidmine oli ikka ülimalt põnev ja erutav. Samal ajal hakkasin ka iseennast üle kogu keha raseerima (üliharuldane nähtus tollal) ja nii sai sedagi tehtud ka 15+ aastat igapäevaselt. Aga siis suhteliselt järsku, kõik see enam ei erutanud, seda oli igal pool, igas ajakirjas, iga nurga pealt võisid saada täiesti kiilaks aetud naise. Ka iseenda raseerimine hakkas üle viskama, ei erutanud enam seegi.
Nii olingi seejärel suhteliselt kiirelt tagasi kunagistes oma 1970ndate iluideaalides, nii meeste kui naiste osas. Pean ka praegu kõige seksikamaks taas just täiesti piiramata karvaseid naisi ja mulle samas meeldib ka enda karvadega mängida ja neid stilistikas ära kasutada.
Üldiselt ma olen olnud paljudes ühiskonna stampides üldisest massist mitmed aastad ees, nii et ma julgen ennustada, et mõnede aastate pärast hakkab ka valdav mainstream mood taas karvast inimest promoma. See trendide värk käib nagu loodusseadus, ei jää miski tulemata...
Stiilsed hipid olid ja on lahedad tõesti, eriti veel need kes ei häbene ka seda kui neil karvad püksivahelt avalikult välja paistavad!
˅ näita rohkem ˅
1
2