Foorum
2008-06-15 17:50
Tere, siin siis väike vihje adminnidele: Tuleks luua kord, et oleks võimalik vahet teha kes keda otsib, ära hakkavad nürima lesbiliste kuulutused (a-la mehed ärge kirjutage nagunii ei vasta teie nõmedatele kirjadele) või siis ennast naiseks tembeldavad transud. Selge see, et igaühele siin päikese all peab oma koht olema, ja sobilik oleks neile oma keskkond leida. Kuulutusi lapates hakkab tunduma et normaalne heteronaine on Eestis väljasuremisohus, tuleks neid väheseid allesjäänuid siis ka kõige lugupidamisega kohelda ja igasugune libateema nende kõrvalt koristada?
˅ näita rohkem ˅
2008-08-05 13:06
vastupidi, kuna partnerijahil on rohkem transud, lesbid, kannivennad see tõestab, et normaalne heteroseksuaalne mees või naine omab partnerit ja elab normaalset elu kolleeg naissoost, üle 50-ne avaldas, et selles vanuses vaba mees on raudselt pede, impotent või põhjajoonud. tema pole ligi 2..300 hulgast muud leidnud. Oli veel paar vangi ja kaks invaliidi(purjuspäi avarii teinud) kes tõotasid ilusat elu ja vägevat vänta kuid tegelikkuses ei oska keelekatki teha ja kannavad pamperseid(mähkmeid)- andku jumal neile tervendust. Las siis lesbid püüavad lesbisid ja homod homosid ning normaalsed saavad siit vahelt kah kepi kokku lepitud
˅ näita rohkem ˅
2009-02-16 19:46
vähemuste esndajatel võiks tõesti olla eraldi valikud nagu on mehed/naised/paarid. kui nad tahavad üksteist nii väga leida, siis on see nendele lihtsam. nii oleks palju selgem ja tavalisetel inimestel vähem klikke tühja. samuti naiste kuulutused, kes tutvuvad paarina, võiks tõsta jõuga teise lahtrisse.
˅ näita rohkem ˅
2009-02-16 22:36
Mul on tihti tunne,et vähemuse moodustavad siin üksikud heterod
˅ näita rohkem ˅
2009-02-18 09:06
Nõustun viimase arvamusega, kuid mind see ei häiri. Kedagi kuhugi jõuga lahtritesse tõstma küll ei ole vaja hakata.
˅ näita rohkem ˅
2009-02-18 10:42
Ega mindgineed n.n.seksuaalvähemused siin häiri.Pigem häirivad need,kes nende vastu sõna võtavad.
˅ näita rohkem ˅
2009-02-18 16:41
see ju otsimise koht ongi? Pigem on siia sobimatud igasugused niisama olijad, kes midagi ei taha aga kõike kommenteerivad, kuid see on ehk neilegi hea teraapia. Kui sõnniku lõhn ei meeldi, no ära roni siis farmi lehmi patsutama, lase mõni puhtaks pesta ja koju tuua
˅ näita rohkem ˅
2009-02-18 18:11
merekarbikese pepu teeks liivast puhtaks küll
˅ näita rohkem ˅
2009-02-22 10:59
need otsijad unustawad ära et see on meelelahutus place samuti siin wõiwad wiibida kõik kel tahtmine suhelda ja tutwusi sobitada . mitte ei pea kohe woodisse ronima esimese ette juhtuwaga ...
˅ näita rohkem ˅
2009-02-22 11:03
ja lesbid ja geyd ise teawad mida nad siit otsiwad ,see on nende endi asi ,mis üldse teistesse ei puutu !!!! edu neile
˅ näita rohkem ˅
2009-02-23 11:35
Kui ma kukuksin kolju mõlki ja hakkaksin lalisevalt rääkima, ei ütle mulle keegi vähemus, ikka invaliid. Kui saen sõrme maha olen sant. Kui ei oska lugeda ja autot juhtida olen loll, kui koeri kepin olen pervert, kui liputan, ikka vaimuhaige. Kui noori poisse võrgutan, siis ahistaja, pervert ja kurjategija ning kui see poiss saab täisealiseks siis äkki: anna minna!!!!???? Olen lihtsalt seksuaalvähemus ja tore onu, keda kiputakse kiusama?? Kus perses siin see loogika on, pervod????
˅ näita rohkem ˅
2009-02-23 14:38
pedofiil on ja jääb kurjategijaks,hoolimata sellest kas ta võrgutab poisse või tüdrukuid
˅ näita rohkem ˅
2009-02-25 13:26
OK, seadus paneb piiri 18 eluaasta peale, kuid see, et mees nillib meest ja poiss poissi on ju sama. Siin võib olla 2 või 5 vanuseklassi, tegu ise on siis normaalne?ebanormaalne?Miks 19 -ja 17-aastase suhe on ebanormaalne ja kriminaalne ning 20- ja 18- aastaste pederoller seksuaalvähemus mida peab aksepteerima? Kas teeks äkki kokkuhoiu mõttes seaduse, et üle 80-aastased mõrvarid on anomaalne vähemus? Loogikat pole neis asjus, seadus seaduseks. Mõni 40-aastane on niruma mõtlemisvõimega kui 15-aastane....
˅ näita rohkem ˅
2009-02-25 15:28
Selles viga ongi,et pole usaldusväärset testi iseseisvale mõtlemisele.Seega tuleb leppida ealise piiranguga.Ja kui piir on pandud tuleb sellega leppida,ükskõik,kui ebaõiglane see ka ei tundu
˅ näita rohkem ˅