Foorum
2011-08-18 15:04
nu mis vahe siin on kui sexi jagad raha eest..kas olen pand su õde või ei ole
˅ näita rohkem ˅
2011-08-18 15:57
Ma arvan, et peamine vahe on selles, et kui seksi eest saab raha, siis on toimunud raha liikumine ühest taskust teise Kui raha liikumist ei ole toimunud, siis oli tegemist lihtsalt vähem või rohkem meeldiva ajaveetmisega Aga kuidas õde asjasse puutub, sellest küll aru ei saa Kui oleks tegemist medõega, siis võiks veel mingeid seoseid oletada
˅ näita rohkem ˅
2011-08-18 16:04
sõber läks tydruku juurde ..hüpesse! ja uks löödi kinni et sa oled maganud minu õega..ja sinuga ma ei ole ja su raha ka haiseb! ...selline värk oli..
˅ näita rohkem ˅
2011-08-18 16:11
Raha peab ringlema, muidu majandus ei arene :$
Raha eest sex on kasulik :$ tasuta sex on mõnulik
˅ näita rohkem ˅
2011-08-18 20:38
Tuleb välja, et on ikka vahe, kas tahetakse meest, kellel on raha või lihtsalt mehe raha
˅ näita rohkem ˅
2011-08-18 20:43
Mõni ei taha ei seda ega teist...saa siis neist naistest aru
˅ näita rohkem ˅
2011-08-19 17:48
Naised tahavad meest,kel on raha.Väga lihtne.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-20 15:25
Naised kes panevad raha eest on sulaselged prostituudid sonaraamatus on sellgelt öeldud litsi ja prosti eriparad,üks armastab asja teine teeb sed raha eest.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-20 16:10
lits on sõimusõna ja pole seal mingit tähendust või õigumööda on tal palju tähendusi. sama sõna nagu , igaüks tõlgendab seda ühtemoodi aga tähendust teavad kõik
˅ näita rohkem ˅
2011-08-20 19:39
Mida sellest siis järeldada?Meestele meeldivad väga litsid.Neid saab tasuta ja armastavad asja.Miks neid litse nii vähe on?Kuhu kadusid kõik litsid?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-20 19:50
meestele ja litsidele meeldib seks, nad teevad seda rõõmuga, ülejäänud on ilma ja virisevad - sõimavad litsiks
˅ näita rohkem ˅
2011-08-20 22:35
Ok,seega..litsid on tingimata naised? Lõhnab diskrimineerimise järele...
kas mees ei saagi olla lits?Kõik mehed on litsid?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-20 22:38
mehed ei saa litsid olla sest muidu jääks elu seisma mõtle ise kui mehi ei huvitaks seks, kes enam naisi tahaks. kõik mehed jooks õlut, ralliks autoga ja põeks totaalset pohmakat
˅ näita rohkem ˅
2011-08-20 22:48
Juba saime midagi teada...litsid joovad õlut,rallivad autoga ja on pidevas pohmellis
Ehk veel mõni omadus,mille järgi litsi ära tunda?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 12:59
ma ei ütle ,et koik naised on litsid teema oli naised kes seksivad sponsi eest kuidas võrrelda.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 13:36
Kõik naised seksivad otseselt või kaudselt mingisuguse hüvitise eest. Tasuta lõunaid pole olemas. Kes küsib raha ette, kes saab abikaasalt kalli kasuka, kes armukeselt õhtusöögi restoranis jne. Mõni naine saab lisaboonusena veel peksa ka
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 13:46
alati kui ma loen mõnda sellist avaldust naiselt, siis on mul ülimalt heameel oma meheks olemise üle. ma seksin endale, iseendale, oma vaimule, oma kehale. teie naised seksite mingi kilakola eest ja olete tegelikult meeste teenindajad ja te ei saa mitte kunagi meestega võrdseks
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 13:55
Naine ei peagi meestega võrdseks saama. Ma ei tahtnud seda öelda, et naised seksi ei naudi ja mõtlevad kõigepealt tasust. Point on pigem selles, et mis tundub justkui tasuta saadud, ei ole seda tegelikult.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 14:00
aga te tahate ju saada, aga muidugi omal moel. olla võrdne ja olla veel võrdsem, aga see tuleb teie madalast enesehinnagust. ega seegi nagu sa väitsid - seks on naisele alati millegi kasu, tuleb ju madalast enesehinnangust. see on vähesuse hirmu kompenseerimine, iga mõõdetav asi on näidatav väärtus, aga vabadus või elu endale, sellest saavad ainult mehed aru.

seepärast ma üha enam arvangi et mehed ei peaks üldse analüüsima naisi või üritama neist arusaada. mehed peaks elama endale ja küll naised oma kasudega ise asjad selgeks teevad
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 14:12
rusikareegel on selline, et naised on lollid ja mehed on targad, ükskõik mis nurga alt nad oma kasusi vaatavad, mehed on lõppkokkuvõttes ikkagi plussis ja naised miinuses alguses ehk jah investeeritakse natuke lilledesse ja muuse jampsi, selle eest on pärast tasuta kokkja koristaja ja muidu koduori, ja viie või kümne aasta pärast maksab ta oma lilled ja parfüümid ka tagasi jõulude ja jaanipäeva ajal, et seksi saada, ja siis ka tegelikult ta ei teagi kas ikka saab keppi või tuleb jälle pool aastat oodata
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 14:19
Nised on füüsiliselt nõrgemad,see on loodusel määratud valik.naised väsivad kiiremini,nende jõudlus jääb meeste omale alla.Keegi ei vaidle vist sellele vastu?Näide-ma olen ka võimeline tassima 50kg suhkrukotti punktist a punkti b,aga see võtab mul rohkem aega ja energiat,mille tulemusel ma väsin ära.Mehe jaoks on see üks lihtne liigutus.
Seepärast naised ei olegi seksuaalsent nii aktiivsed...nad väsitavad end päevategemistega lihtsalt ära.Õhtuks on aur otsas.
Pidasin silmas naist,kes töötab,kellel on laps ja lisaks veel klubilised jne tegevused.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 14:20
ma ei arvaks et tegu on frigiididega, pigem on häda enesehinnangus. kui mehed seksivad siis ka kehvast seksist nad saavad mingi rahulduse, mitte mehed ei ole nii tehtud vaid ajajooksul on nad ise end selliseks kujundanud.

kui lugeda naiste artikleid siis naistel on koguaeg miljon häda ja nad ei oska seksist mõnu tunda, ei saa orgasmi, iga pisem asi häirib nende keskendumist jne. aga pole palju mehi kes tahaks olla suhtes naisega kes seksida ei taha, siis naised vägistavadki end sest üksi ka naised olla ei taha ja selle tasuks tahavad raha või mingeid väärtuseid. need naised kes saavad orgasme ja neil pole niisuuri enesehinnagu probleeme tahavad seksida rohkem seksipärast. see oleks loogiline, sest kõik naised ei taha seksi eest midagi lisaks saada.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 14:26
Isegi emotsioone ei taha?Armastus näiteks..liiga vanamoodne?
lihtsalt masinlik seks....naised selleks liiga emotsionaalsed,neil on kalduvus ära armuda.Mingi aja jooksul..
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 14:34
ära mine jälle äärmusesse ja kääna asju tagurpidi

jutt oli:

"Kõik naised seksivad otseselt või kaudselt mingisuguse hüvitise eest. Tasuta lõunaid pole olemas. Kes küsib raha ette, kes saab abikaasalt kalli kasuka, kes armukeselt õhtusöögi restoranis jne. Mõni naine saab lisaboonusena veel peksa ka"
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 15:00
Iga seksiga kaasnevad kulutused...kasvõi pesemisele kuluv vesi nõme on niimoodi arvestada-lugeda.
Kes peseb voodipesu?jne
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 15:16
see tõesti läheb nõmedaks, täielik romantika surm (tegelikult sa peaks võtma endale nimeks romantika surm nii nagu mina olen kire mõrvar), aga sa polnud romantik ka nagu ma lugesin
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 16:12
Mõrvad kirge?...kas see pole mitte sama,mis surmata romantikat?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 16:14
romantika on selline õdus veiniuimas unistamine, kirg on panemine
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 16:30
mina surman siis eelmängu ja sina surmad panemise
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 19:17
http://www.youtube.com/watch?v=UiwCxtoicRs

eelmängu asemel....
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 23:19
mina täna sexisin siit ihast ühega metsa võpsikus autos,päris kena tsikk oli ka
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 23:24
palju maksis?
˅ näita rohkem ˅
2012-02-21 17:19
see on kallid lugejad ja siin olijad,siiski kõige vanem amet.Ja kuna me kõik teame millised on mehed,siis nemad mõtlevad siiski ennem alumise otsaga kui ülemisega,
˅ näita rohkem ˅
2012-02-21 17:32
Eksid malle30 tahe seksida hakkab ikka inimesel ajust..ei see alumine pea mõtle midagi rohkem vahend
˅ näita rohkem ˅
2012-02-21 18:30
Ja seksist mõtlevad naised ka. Kiimas naisi on maailmas tunduvalt rohkem kui siit iha.ee foorumitekstidest arvata võiks.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 09:30
Leidsin ühest teisest alateemast väga hea kirjutise ja julgen selle avaldaja loata siia ka üles panna. Kirjutajaks on meesterahvas:

2012-02-05 22:13:19

Mind isiklikult ei häiri rahaküsijad ja nende kuulutused. Mina nende klient ei ole ja tehku mida tahavad. Küll aga häirib nende "meeste" halisemine, kes selliseid teemasid teevad. Saage juba kord meesteks! Kui muidu naist sebida ei oska, siis makske. Kui raha pole, siis lööge pihku, Aga lõpetage juba see nutulaul siin. Mehed sellise asja peale nutma ei hakka, see on poisikeste rida.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 09:40
Lisaksin siia, et üleüldse on seks mõttetu ajaraisk parem lugege raamatuid, või kui selleks ressursse pole, kasvõi Õhtulehte
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 10:45
Naine ongi nagu raamat ja seda raamatut peab lugema huviga ning püüdma aru saada selle sisust. Kui hoiad oma "raamatut" hoolsalt, loed huviga ja saad selle "raamatu" sisust ka aru, siis tuleb "raamatulugemisest" ka seks! On huvitavaid "raamatuid", mida loed korduvalt mõnuga ning on esmapilgul huvitavaid "raamatuid", kuid peale selle "läbilugemist" rohkem seda "riiulist" ei võta ja sinna ta jääbki. On "raamat", mida nt. mina loen juba 30 aastat ja alati tundub köitvana! Samas olen kade ja teistele seda "raamatut" lugeda anda küll ei taha!
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 10:54
Lisaksin veel, et piinlik tunnistada, kuigi ise olen küll patustanud võõrast "riiulist" võetud "ramatutega", kuid ikka on oma "lemmikraamat" kõige parem .
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 11:10
kindlasti on keegi võõras ka sinu lemmikraamatut sirvinud
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 11:51
Ei ole üldse välistatud, kuid see pole mingi katastroof ning ma ei vaeva ennast sellest mõtlemisega!
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 13:04
Kahjuks pole viimasel ajal aega olnud foorumites aktiivselt osaleda. ----kogu aeg kulub tasuta seximisele ära!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-09-21 19:41
aga kahjuks enamus mehed ei teagi mis on LITS: aga seda teavad mis on prost, aga ikka tellivad idasi kuna oma naine ei suuda oma mehele p -seda mida hea prost teeb.
˅ näita rohkem ˅
2012-09-22 08:11
Senta, aga miks peaks alahindama teisi oma hinnangu tõstmise läbi. Arvan, et mõned on viinaga lollid, tesed viinata. Tilgast jällegi melanhoolikuid. Aga kui iha peale mõelda on reaalsus kadunud, esiteks kimbutab aeg ja teiseks kadumaläinud loomulikkus, millest mehed meeleheitel tuhkagi ei taipa.
˅ näita rohkem ˅