Foorum
1
2
2011-08-04 13:54
siis mis ta sellega silmas peab, kas mingi tunnustuse vajadus et ootab kinnitust et jah, kõigist parem või on tegemist hoopis mingitmoodi alaväärsuskomplektiga,kartusega et äkki hoopis kehvem?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 14:58
norm mees sedasi ei küsi!
sarkasm::siis võiks küsida:et kas läks paremaks?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 16:49
Pole kunagi küsitud
Mind on küll kommenteeritud
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 18:44
miks küsima peab see on kas näha või siis öeldakse seda ise ja kui aru ei saa või ei öelda siis ju ei olnud
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 20:12
ei saa ka aru miks seda küsima peab seda
naisest ju aru saada kas olid hea või mitte
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 20:37
moosisai, pimekurdiga seksisid või?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 20:54
Kunagi ammu...~100 aastat tagasi juhtus nii,et mees ilmselt ei julgenud kohe küsida
ta saatis mulle järgmisel päeval meili "Kas me võiks veel kohtuda,ega ma väga kehv ju ei olnud ja mul päris miniviiner ka ju ei ole" See ei unune mul iial...mees ise ammu unustatud,aga see meil jääb-tõeline pärl!
Seks ise kestis ~10 minutit,pärast pidu,mees ise nägu superhea välja ja riistvara ~15cm.
ma ei vastanud sellele meilile ja ei kohtunud enam kunagi.Mõtetu mees,aga ajalukku minevaid meile oskas kirjutada.Hea seegi.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 21:02
caribian,oled väga hea mäluga mäletad isegi 100-aastataguseid asju vahel ma ei mäleta,mida nädal tagasi tegin
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 21:05
100 aasta tagused asjad on meeles, aga see, mis eelmisel õhtul oli, seda ei mäleta Ja mis põhiline, riistki sai ülemõõdetud, ainult ühest ma arueitaipa, miks oli vaja MÕTTETU mehega voodisse ronida???!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 21:10
caribian,millega siis meile saadeti? kas hobusega?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 21:10
aikon,muidu ju ei tea,kas mees on mõtetu kui voodis pole ära käinud ja riista pole veel jõudnud ära mõõta
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 21:16
No nii, nüüd on selge, kuidas ma oma mõttekust(tust) teada saan...Caribian aitab ja ühtlasi mõõdab kogu mu riistapuu üle aga meile ma saatma ei hakka, mulle piisab kui siin avalikustan kogu tõe
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 21:24
aikon vaata sa pead ta kuskilt linnast peo pealt ära meelitama , siit ta ju ei tutvu ja kohtu muidu oleks kohe õttetuse mõõtmise järjekord tal
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 21:26
Ok,see oli ~8 aastat tagasi,ma võin muidugi täpselt järele vaadata,see meil siiani alles.
Silma järgi 15cm,aga võis vabalt ka väiksem olla ja voodisse me ei läinud,me tegime seda autokapotil...iluzmees oli,aga kõik muu mõtetu.
Meil oli ikka väga hea
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 21:29
Mõttetuse võin kiirelt ära mõõta.saatke oma isikuandmetega ankeet mu postkasti ja saadan vastuse tunni jooksul
Aga..kas on mõtet,sest ma olen aus ja kui juhtumisi oledki mõtetu mees,siis ma asju ilustama ei hakka.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 21:31
Markxs, ei mina viitsi mööda klaabe ja lounge teda taga ajada, hakka veel tühja tähja peale money kulutama, teeme siin ja kohe
Njaa...silma järgi mõõtmine see õite täpne, eriti kui öö ja väike svips sees Omaette tase muidugi see, et kapotil ja täiega mõttetu tegelane Vist KapotiKalle ise
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 21:36
Ainuke lohutus..kapott kuulus väga korralikule autole,vähemalt zapaka alla ei jäänud
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 21:38
Nojah, eks öösel saab ka sapakast mersu
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 22:03
Tammsaare ütleb "tõde ja õigus" teises osas vana õpetaja suuläbi, et kui sinu kõrval on ilus naine, siis mõelda ei tohi. Seega mida mõttetum seda parem
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 22:08
Jotteff, aga millest siis mõelda, kui mõelda ei tohi
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 22:19
Aga milleks siis mõelda, see ju liigne energiakulu. Siis tuleb keskenduda tegutsemisele
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 22:34
Caribian , kas selleks on veel muid isikuandmeid vaja kui need mis siin väljas on
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 22:39
Põhiline ikka, et mis firma riideid kannad
˅ näita rohkem ˅
2011-08-05 06:23
Nime oleks vaja,et kõikvõimalikest andmebaasidest läbi lasta....tänapäeval see ju tavaline protseduur.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-05 08:29
Muide mehed. Mul üks küsimus. Mille järgi te aru saate, et Teie olite hea? Siin üsna paljud ütlevad, et seda on kohe näha või sellest saab kohe aru.
Mina isiklikult ei pea seda üldse imelikuks, kui mees tunneb huvi ja soovib saada tagasisidet. Mis aga sellesse küsimisse puutub, siis väga loeb, et kuidas küsitakse. Kas küsitakse seetõttu, et tahetakse tõesti ausat vastust või seetõttu, et noh proovi sa öelda, et ei olnud Liivaima Parim Ratsutaja. Esimesel puhul olen nõus ausalt vastama, teisel puhul kindlasti mitte.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-05 09:09
NSM aga Sa ju ütled mehele ise ka kindlasti kui ta hea oli või olen Su olemusest valesti aru saanud Sa ei jäta ju selliseid teadmisi endale, tõenäoliselt õtled ka seda kui mees oli kesine
˅ näita rohkem ˅
2011-08-05 09:41
Ausalt öeldes ei ütle küll alati. Väga palju sõltub inimesest, et kas ma üldse midagi ütlen. Kui ma ikka inimese puhul kahe jalaga ämbrisse astun, siis ma vaevalt kommentaarideks närve kulutan. Põhjus lihtne, ma ei viitsi seda vastukaja pärast kuulata.
On olemas liik inimesi, kes ei talu mingit kriitikalõhna ka mitte.

Kahju, et iha ei säilita kirju üle 2 kuu. Kunagi sain korra kokku ühe inimesega. (Jätan inimese pikema kommenteerimise siin ära) Hiljem avastasin kirja, kus mingi Wouwou - ülistuslaul. Vastasin viisakalt, et kahjuks pole see vastastikune ja panin ka paar põhjust, et miks ma nii ütlesin (põhjus räpasus ja nokast tulev pohmell). Vastu sain meetrise kirja, mille esimeses lauses olid igasugu lehmad ja litsid. Lõpuni ei hakanud seda lugema. Ma ei loe võõraid kirju. See oli ilmselgelt kellelegi teisele mõeldud
See oli suht äärmuslik näide ja sexiga polnud siin midagi pistmist. Aga sobib teatud inimtüüpide iseloomustamiseks väga hästi.

Nii, et ei pruugi ma alati öelda, mis ma asjast arvan.
Aga miks ma küsimuse tõstetasin, oli see, et ma ei kujuta väga ette kuidas välisel vaatlemisel saab mees aru, et ta kas ta oli hea. Oma esmased (primaarsed) vajadused saab iga naisterahvas vast alati kätte, kui just mees mingi eriline ohoo pole või koletis-peletis. Viimasega vast ei jõutagi sexini.
Aga kuidas visuaalsel vaatlemisel vahet teha ikkagi? Seda müstikat tahaks küll teada.
Mina isiklikult orgasme ei teeskle. Aga ma tean tutvusringis hulgaliselt naisi, kes seda teevad. Üks hea põhjendus olla see, et kui mees teeb n.ö "valesti" asju, siis selleks, et sellest jändist vabaneda ja kiiremini asi ühele poole saada, on nutikas teeselda naudinguid ja orgasme. Hea vabandus 10 mintsa pärast öelda, et ma ei jaksa enam või, et ma ei saa kunagi üle ühe orgasmi ja pärast seda ei meeldi kui mind torgitakse.
Siit tekkiski küsimus, et kas ikka saavad mehed alati aru? Mitte midagi norimist ega ilkumist. Tahangi teada, et kas ikka?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-05 10:01
Mina küll ei usu, et mehed midagi aru saavad
˅ näita rohkem ˅
2011-08-05 10:03
Välisel, visuaalsel vaatlemisel oleks see nii(on nii, omadest kogemustest rääkides) kiire ja katkendlik hingamine, teatud poosides tugev, kontrollimatu haare ümber partneri, punetav-higine nahk, klaasistunud pilk, kirglik pikk suudlus, värinad kehas, alakeha tõmblus (mitte haiglaslik)....Suures plaanis siis nii. Muidugi on ka midagi, mis vaid intuitiivselt tunnetatav ja mida kirjelda praktiliselt võimatu
Ja ma ei arva, et see kõik vaid mehest sõltuv, seks ikkagi kahe osapoole koostöö.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-05 10:11
aikon62, see toimib kui partner on hästi emotsionaalselt väljendusrikas. Aga kõik ei ole nii väljendusrikkad. Ma ei räägi siin neist laipadest, kelle emotsioone pole üldse võimalik välja lugeda
Ok, aga ma sain aru mida sa mõtlesid
˅ näita rohkem ˅
2011-08-05 10:15
njah on asju mida aikon loetles mille teesklemine naisel ei ole just ka lihtne seega kui need ilmnevad siis ju ikka hea on aga jah ikka tundmise mitte peale vaatamise küsimus
˅ näita rohkem ˅
2011-08-05 10:35
NSM, selliseid(naisi) kel puudub emotsionaalne väljendusrikkus, nimetataksegi laipadeks ja seksi sedalaadsete tegelastega, nekrofiiliaks
Lisan, et sellised kogmused puuduvad
˅ näita rohkem ˅
2011-08-05 10:43
vat aikon, aga nüüd ma ütlen, et need sinu loetletud asjad on küll tõesti mitteteeseldavad (lisaks siia veel kananaha), kuid vähemalt minu puhul nad ei näita orgasmi, vaid LÄHENEVAT orgasmi. ja küll juhtunud, et orgasm lähenema jääbki ... kuni kaugeneb
päris orgasm ise on ehk tajutav vaid siis kui partnerit hästi tunned. vot klammerdumine on nähtus, mis näitab orgasmi .. hingamise lakkamine mõneks ajaks - ja kliitoriga toimetades peaks see ka hetkega muutuma, kahjuks ise pole vaadelnud, mis ta teeb
˅ näita rohkem ˅
2011-08-05 10:50
Väike järeldus siis, et..."mehed polegi nii lollid, et arueitaipaks mida kujutab endast naise orgasm ja kuidas seda aduda" Nüansid muidugi jäävad aga leedigaaga, seda kliitorivärki, seda võib ju uurida
˅ näita rohkem ˅
2011-08-05 12:01
räägi siis meile ka oma teadustöö tulemustest, aikon!
˅ näita rohkem ˅
2011-08-05 12:07
Mehed ei saa enamustest asjadest aru,miks see seksiküsimus peaks erinema?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-05 12:59
Caribian! Taaskord üldistamine. Millest see põlgus ja vahkvaen meeste vastu?
Võib ju ka öelda, et ÜKSKI naine ei saa ÜHESTKI asjast MITTE MIDAGI aru, sealhulgas seksiküsimustest.
Leedigaaga, teadustööd ei saa teha, kui puudub uurimismaterjal, ehk siis laborihiireke Aga kui oled ohvrimeelne ja tahad ennast teaduse huvides ajalukku jäädvustada, siis palun, võid selle austava ülesande enesele saada
˅ näita rohkem ˅
2011-08-05 15:48
Kõige kindlam märk heast tööst on, kui küsitakse, et millal jälle kohtume
˅ näita rohkem ˅
2011-08-05 16:22
....ja vastuseks kostub: "ei oska öelda, kullake, mul käed -jalad tööd täis ja kliendid pressivad uksest-aknast sisse . Ehk kunagi hiljem, kui sügis käes "
˅ näita rohkem ˅
2011-08-11 10:46
http://wulffmorgenthaler.com/img/strip/-WM_strip_2009-01-13.gif
˅ näita rohkem ˅
2011-08-11 12:27
ta ei küsinud...ja ma ei pidanud vastama, et see oli täielik fiasko...jutu järgi (ja jutumehed on siin kõik oi kui suured) pidi tal kogemusi hulgem olema (vanust ka juba, 40-le lähenemas) aga ma ei taha uskuda, et minuga olles kohmakas ja hoolimatu (puudus oskus "kuulata" naise keha) on ta teistega supermees...ja mis minu jaox kõige hullem - see rohmakus päädis täiesti emotsioonitu "lõpetamisega"... oi ma vihkan vaikselt lõpetavaid mehi, mitte üxki närv ei liigu, ei miimika, keha, hingamise ega häälitsuste järgi ei saa aru, mis toimub...nõõõmeeee!
˅ näita rohkem ˅
2011-08-11 14:14
üha rohkem hakkab murenema coolide tädide tegelik elu. kes satub pidevalt minitillide otsa, kes räpakate otsa, kes oskamatute otsa, suurem osa pidevalt ebaõnnestub partneri valikul, mingit osa ei taha üldse üksi mees, teistel jälle mees kodus kes ammu tädist impoks muutunud.

aga kui tegin teema siis oli kõik cool ja äge...
˅ näita rohkem ˅
2011-08-11 14:17
kiremorvar, sina oled meil ju kõige coolim onu Miskipärast ainult ei satu kuskile otsa, pead piirduma ihas läbustamisega ja pihkude villi hõõrumisega.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-11 14:20
sa ei panegi pihku? nagunii onad mitu korda päevas. ajukas, kui ise onad siis tuled heidad seda teisele ette
˅ näita rohkem ˅
2011-08-11 14:30
Ma pean tõesti üles tunnistama, et pihku panemisega ma ei tegele. Kõike muud võin teha.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-11 14:36
tõmbas tõsiseks? ajukas tädi oled, mõtled et tuled pihkupanemisega makku lööma
perekool on sulle palju sobivam leht, seal on teisedki sinusugused koos ja siis saate seal üksteisele lajatada
˅ näita rohkem ˅
2011-08-11 14:49
Jätan endale õiguse ise valida, mis on minu jaoks sobivaim koht.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-15 08:58
Sellist asja nagu kas mees on hea või mitte võiks ehk küsida esimesel kohtumisel või üheöösuhte puhul. Kui ollakse koos mitmendat korda, järelikult ikka enam-vähem sobis ja oli ikka veidi hea ka. Samas on see väga tobe küsimus, esimesel korral ei tule niikuinii kõik ideaalselt välja, kuna inimesed alles harjuvad üksteisega.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-16 09:36
Sul PushUp on üsna asjalikult peamine ära öeldud. Eks muidugi tahavad noored mehed teada kuidas naisele meeldis, samas on sellel küsimisel vähe mõtet, sest pole võimalik aru saada, kas naine räägib tõtt või mitte. Üleüldse loodetakse suhetes väga palju sõnade ja ütlemise peale, kuid inimeste meeleolu muutub kiiresti ja ükskord ütleb ta ühte, teinekord teist.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-16 10:23
Nojah, aga mõtete lugeja meist keegi ju ei ole. Kui sõnaline kommunikatsioon puudub, siis sageli ei saadagi teada, mida teine mõtleb. Noored mehed küsivad seda vist oma ego upitamiseks, lootes positiivsele vastusele.
Tegelikult saab esmakohtumisel üsna selgeks, kas inimesed omavahel sobivad, või mitte. Ikkagi kipub olema nii, et kui esimene kord ei sobinud, siis hilisem teineteisega harjumine või harjutamine midagi juurde ei anna. Esmakohtumine määrab suuresti ära kuhu suunda asjad võiksid edasi liikuda. Kui oli hea, siis saab minna veel paremaks, kui mitte, siis.... pole mõtet aega ja energiat kulutada.
˅ näita rohkem ˅
1
2