Foorum
2011-08-02 16:55
mehed
˅ näita rohkem ˅
2011-08-02 18:06
mis tähendab paksuks?kui mõtlesid seda,et võtab kaalus juurde ja läbi selle ka keha mõõtmed suurenevad,siis see pole veel põhjus,et naine kohe maha jätta
˅ näita rohkem ˅
2011-08-02 18:15
5 aastat tagasi võtsin ilma mingi põhjuseta pääri kuuga kaalus järsku 30 kilo juurde. Ei aidanud treeningud, nälgimine ega miski muu-alla ei lähe ja juurde ei tule...Ei ole seepärast mu abielu lõppenud ega ükski armuke kadunud.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-02 18:59
Minu abikaasa võttis kümme kilo alla, aga ikka läksime lahku
˅ näita rohkem ˅
2011-08-03 00:38
kassike,kahtlen su jutus ,vaata oma kuulutusi
˅ näita rohkem ˅
2011-08-03 06:02
Vaata mu profiili
˅ näita rohkem ˅
2011-08-03 09:16
Ega küll küllale liiga tee.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-03 09:19
Kummaline on muidugi see, et abielunaine otsib vaba ja vallalist meest. Abieluinimesed peaksid ikka omasugustega tiiba ripsutama, vallalistest tulevad ainult probleemid.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-03 10:29
Ma ei tahtnud oma postitusega siin küll kuidagi ennast paremana näidata kui olen, kui keegi nüüd sellest niipidi aru sai...Lihtsalt inimesed lähevad lahku ikka vähe teistel põhjustel kui partneri kehakaalu tõus või langus.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-03 12:39
Siin maailmas on kõik omavahel seotud. Kunagi ei tea mis viimaseks piisaks osutub.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 09:18
KusOnMuLibu, kusjuures ei ole päris nii, et vallalistega on probleemid ja abieluinimestega pole. Ma ütleks, et vastupidine on hoopis asi. Vallalistega on oluliselt lihtsam asju ajada. Egoistlikult öeldes, on vallalisel alati sinu jaoks aega.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 13:55
jah ja sina pead ootama.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 15:01
??? Mis mõttes ootama? Ma arvan, et me räägime erinevatest asjadest. Armukesest, kellega kohtutakse sexi eesmärgil ja n.ö kõrvalsuhetest. Kõrvalsuhe, see on omaette teema minu arust.
Ma küll ei leia, et mõni minu partner peaks ootama mind nagu valget laeva. Mõlemal on ikka oma elu olemas.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-05 09:36
no vaata tänaval ringi, moosisai - kas on kõik paksukesed mahajäetud ja hüljatud? justkui ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-13 16:59
Senikaua kuni on valikuvabadus leidub alati mehi kellele meeldivad siis paksukesed, või siis peenemalt öeldes Volüümikad....

Hetkel kah oma preilnaga naginaid et ta ei muuda oma söömisharjumusi, ei kao see ettekogunenud pugu tal kuskile ära. Pugu absull ei meeldi. Leian et kui valisin kellegi välja siis mulle meeldib ta nii nagu on, mitte aga sellisena milliseks ta ennast laiskusega teeb. Kui ikka naine paksuks läheb ja seda omal süül( vähe trenni, rämpstoit, halvad harjumused tervise osas) siis peaks pidama korraliku jutuajamise miks ta enam ei eruta. Kui aru ei saa ja raiub oma et sa pead mind võtma nii nagu ma olen siis ei võta küll. Kinga saab, uuemaid ja voolujoonelisemaid mudeleid tuleb alati turule juurde. Erandi teeks vb vaid siis kui asi ei tulene inimesest vaid tervisest, tervist ei kannata kontrollida, on haigusi mis teevad oma töö ja nende vastu ei saa. Kuid samas see naine kes läheb oma laiskusest paksuks ei olegi muud väärt kui diivanit ja seepi. Aktiivne ja toimekas preili kes oma välja nägemise eest hoolt kannab on ka head meest väärt.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-13 18:47
Zoofiile ikka väga väike osa ühiskonnast ja kui see zoofiil peab veel voolujooneline ka olema....keeruline..aga jõudu!
˅ näita rohkem ˅
2011-08-13 19:09
Tihti tulevad lisakilod stressist, mida tekkitab jobust mees, siis ei aita ei trenn, ega toitumisharjumuste muutmine. Ainuke võimalus on mees väljavahetada.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-13 19:46
See seletaks ka muidugi punnkõhtu....aga bobil ei ole mingit naist...ei tea kellel see punnkõht on
Ehk naabrinaisel ?Rase ?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-13 20:51
jfjm,kuidas ja kuhu sinul stress jõudnud ning mõjunud on?
miks naine sind hülgas?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-13 21:24
Risto, see et ma enda abikaasaga enam voodit ei jaga, ei tähenda, et ta mind hüljanud oleks.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-13 21:27
Mida teie jagate?Lahtikäivat diivanvoodit?Kummimadratsit? Raha?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-13 22:15
Oi seda on palju mida jagada ja järjest tuleb juurde. Maid enam ei jaga, sellega saime ammu ühelepoole
˅ näita rohkem ˅
2011-08-14 17:25
Minu naine on ülekaaluline,aga ma ei näe ühtegi põhjust,miks ma peaks ta maha jätma.Siis peaks ju tema mind ka maha jätma seoses minu hiljuti tekkinud õllekõhuga.Jah,mulle meeldiks ka,kui ta oleks sale,aga ise ma selle valiku olen teinud ja ei kurda.Minu jaoks omab tähtsust inimese sisu-iseloom-harjumused-tõekspidamised,jne.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-14 22:06
Ihast otsid mida?Saledat armukest? hahahaha
˅ näita rohkem ˅
2011-08-14 23:33
Miks sa arvad, et ihas ei ole saledaid?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-15 10:31
parma, caribian vist ei vaidlustanud, et ihas saledaid armukesi on, vaid naeris selle peale, et arvas tabavat habe14 valetamast, et oma naisega rahul on. aga caribian, sa ilmselt ei usu, sest sinu jaoks on kehaline ilu maailma alustala, aga on olemas mehed, kes tahavad ka oma 100-kilost naist ja ei tee seda mitte seepärast, et neil muid naisi võtta poleks. ja ihas on jalutajaid oioi kui palju - vaatavad ja uudishimutsevad siin ja siis lähevad koju oma mitte-nii-perfect-kehaga naise juurde ja naudivad teda ning temaga. eelduseks on, et naine oma muutunud keha ei põe ning ise ikka seksi tahab.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-15 12:05
Jah, nad tahavad ka oma 100 kilost naist, kuid teevad saledakeste juurde kõrvalepõikeid, kurtes ja häbiostades omaenda naist taga. Mees tahab salamisi ikka naist kes oma väljanägemise üle hoolt kannab, on puhas, hoolitsetud, oma paksu naisega lihtsalt lepitakse sest ega see naisevahetus ka nii kergelt käi.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-15 13:21
PushUp, saan ma õieti aru, et kui naine on ülekaalus, on ta ka automaatselt räpane ja hoolitsemata?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-15 13:34
PushUp, sa pole ise ka just ideaalkaalus. Huvitav suhtumine.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-15 13:37
NSM: Ei, ammugi mitte või arvasid et see mulle miskiks uudiseks?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-15 13:41
Kaisukass: Kui naine on minetanud normaalmõõdud ja jätnud oma väljanägemise unarusse, siis ongi ta hoolitsemata, mis ei tähenda automaatselt et ta oleks puhtuse mõttes räpane. Mina ise olen alati hooldatud st puhas ja pean hügieenist äärmiselt lugu, kuid tunnistan et olen ka ise ennast muus mõttes unarusse jätnud ja see on kajastunud mõnes kohas.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-15 13:43
Ei, ei. Ma ei mõelnud seda. Pigem seda, kui pole ideaalkaalus, siis on räpane naine, kelle mees tuulab modelliagentuuride lehtedel.
ET, pigem küsisingi, et kas sa tunned end siis räpasena seetõttu, et kehakaal alla 52 ei ole?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-15 14:03
Loogiline Ega, ideaalne pole keegi. Kas see 52 kg kaaluv. Nii, et nakitsemist oma vormi kallal jah leiab alati. Ma kardan, et see endaga näiline rahulolu tihti saabki saatuslikuks.
Mul üks sõbrants on selline, et kui kutsud trenni, siis äh ta ei viitsi. Tal pole vaja. Kui küsin, et lilleke, täna trenni ei tee, siis 10 aasta pärast oled nagu sült. Vahet pole, palju kaalud, lihtsalt vajud vormist välja. Vastus tal selle peale, et ei tea kelle pärast ma end siis vormis pean hoidma, kas selle õllelembelise diivanipadja pärast, kes peale tööd televiisori hõivab kuni poole ööni.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-15 14:13
Just. Võib saada saatuslikuks. Ma ei tea, mida peaks mulle ütlema või mis peaks peast läbi käima et saabuks hetk, kus ma mõtlen et vot nii, nüüd tõesti võtan ennast käsile, kusjuures olen selle peale mõelnud ja sõbrannagagi arutlenud et võiks ühed spordiklubi kuurid teha aga see eeldaks piinlikult täpset toitumist ja ma pole hetkel kindel oma tahtejõus, pealegi ei näe endas katastroofilisust, lihtsalt sangadelt tahaks mõned kilod maha võtta ja pehme kõhukese eest
˅ näita rohkem ˅
2011-08-15 14:22
oh, õnneks ei ole elu nii mustvalge, et naise kehakaalu järgi võiks ennustada tema mehe seksuaalkäitumist . seda ennustavad ikka hoopis selle mehe ja naise omavahelise suhte kvaliteet ning mõlema isiksuseomadused ja väärtushinnangud.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-15 14:28
Kusjuures mulle endale meeldivad paksud naised Isegi sellised väga vormist väljas. Mul üks sõber fännab hästi suurte tissidega ja hästi pakse naisi, koguni kogub nendest materjali ja olen ta hiigelkogumeid ajakirju jne lapanud, samas need naised keda tema imetleb ( ise ka paks mees ) on ikka mitmesaja kilosed.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-15 14:36
Mina isiklikult ei soovita spordiklubisse uisa-päisa tormata.
Kiire kaalulangus ja teatud treeningtüübid võivad su rinnapartiile paugu panna. Võid kõigi oma partnerite käest küsid, kas nad on nõus selle olemasoleva praemunade vastu vahetama. Ma pakun, 99% ütlevad, et mitte mingil juhul.
Fakt on ka see, et lihas kaalub pekist oluliselt rohkem. Mis tähendab, et palja kaalunumbri järgi ei saa kedagi hinnata. http://deceiver.com/wp-content/uploads/2009/04/stephanie_naumoska.jpg See tibi on kõikide kaalunurbite mõistes jus kui unelmate kaalus aga vaata seda pilti ja ütle nüüd ausalt, kas tõesti. Nii, et kaalu peale astuda pole mõtet, kui ei teata millest see kaal koosneb.
Treeningute valikul tuleb ka lähtuda pigem sellest, et milline on sinu füsioloogiline eripära. Millised lihasgrupid arenevad kiiremini, millesed aeglasemalt jne jne.
Seda teooriat võin siin Sulle hommikuni rääkida, nii, et kogu foorum saab pikast jutust ajukahjustuse
Kui on konkreetsem huvi, siis võin alati jagada teadmisi personaalselt
˅ näita rohkem ˅
2011-08-15 15:08
Sama siin. Ma pigem eelistan poest tiku tulega rinnahoidjat otsida, kui seda, et valikut on nii, et tapab aga sinna sisse pole midagi panna
Nii, et treeningprogrammid, peavad olema vastavuses minu eripäradega. Alates selelst, et jooksmise asemel võid squashi või tennist mängida jne.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 23:20
Kellele ema kellele tütar.
Varem meeldisid sellised sportlikud kehad ja ka naine oli selline. Vanemaks saades meeldivad sellised pehmed naised ja ka ise natuke pehmem. Eriti lahe on kui nad ise endaga rahul on , siis ei jäta keegi kedagi maha.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 22:27
mingu paksuks, jäägu kõhnaks, mingu lolliks, saagu targaks, ilusaks, koledaks- ikka jätaks maha
˅ näita rohkem ˅
2011-09-10 10:16
volüümikad naised on naiselikud ja seksikad
˅ näita rohkem ˅
2011-09-17 02:28
njah mulle ka ei meeldi paksud naised aga kui mu oma kallis pakseneks siis me leiaksime koos sellele lahendus.Kohe kindlasti ei jookseks kohe minema.
Õnneks mu kallis on tugev spordi tükk ja tal/mul pole seda hirmu
Mõnus naine mul
˅ näita rohkem ˅
2011-09-20 01:14
Parem volüümikam,kui end lolliks ja õelaks näljutanud "keskealine beib"
˅ näita rohkem ˅
2011-09-20 09:26
Ei jätaks, kui paksuksminemise põhjuseks on rasedus või mingi ajutine organismis toimuv muutus. Kui aga põhjuseks on see, et suhe on niigi kriisis ja naine veedab õhtud endale magusat sisse ajades, siis poleks probleemi.

Miksi (ülekaal) ei teki eimillestki. Ehk siis ei ole reaalne, et täpselt senist elustiili järgides mingil hetkel naine tüsenema hakkab ja enam kaalu alla ei saa. Jah, ainevahetuse aeglustumine võib kaalu tõsta, aga üldiselt vähegi aktiivne inimene suudab seda mõistliku kontrolli all hoida. Kui ei suuda, vaid niisama viriseb, siis selline inimene mind ei huvita (ma ei mõtle siinkohal neid, kes on lapsest saadik olnud suuremad).
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 08:09
kui naisele tuleb juurde kolm kilo siis ütlen et sa võiksid end jälgima hakata,kui viis kilo kontrollin kas ta kasutab töökorras kaalu,kui seitse kilo,ostan talle fitnessklubi kaarti kui 10 kilo,võtan toiduraha vähemaks,kui 12 kilo annan koertejalutamise talle üle,kui 15 kilo,viin tugitoolid majast välja kui 20 kilo töstan naise majast välja-lihtsalt minu maja pörandad ei pea lisakaalule enam vastu
˅ näita rohkem ˅
2011-11-15 19:04
täitsa huvitav jutt, kuna olen ise ka üle kaalus , minul mängib närvid väga palju rolli ,siis on magusa isu suur , kui on korras kõik ei taha süüja ültse, siis läheb kilod alla ise enesest ,kuna ma nüüd olen kokk ka ,siis näksin kogu aeg ,pean ju toitu maitsma ,,,
˅ näita rohkem ˅