Foorum
1
2
2011-06-24 15:14
rasedusarme, vormist väljas rindasid, kõhtu ,mis pole sile nagu lauaplaat, või natuke tsellukat kintsul,mis kogemused meestel sellega on ja mida arvate neist kompleksidest
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 15:19
Meestel ei ole selliseid kogemusi. Pole: rasedusarme, vormist väljas rindasid, kõhtu ,mis pole sile nagu lauaplaat, või natuke tsellukat kintsul.
Vat ei oska naiste peadesse sisse ronida, et näha mida naised sellest arvavad.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 15:22
rasedusarmid võivad päris jubedad olla, sellega tõesti tuleb harjuda. õnneks plastika aitab. muud väljatoodud asjad on kohendatavad kui inimene ise tahab. kõigil inimestel on oma välimusega mingid kompleksid mida teised ei oskagi alguses märgata. mida vanemaks saad seda vähem teise iluvigadele tähelepanu pöörad, noorena kindlasti on need valusamad teemad.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 15:24
meestel on günekomastia, päris suur kompleks võib olla. tean osasid kes on ilusad rinnalihased treeninud ja rind meenutab natuke naise rinda.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 15:31
teismelisena häbenetakse kindlasti tunduvalt rohkem, isegi väikse sõrme kuju võib tunduda häbenemisväärsena
õnneks tõesti vanemaks saades lähevad need kompleksid üle
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 15:33
no eks pärast pikka talve kas just häbenene aga mind ennast häirib jah natuke tsellukat kintsul, a trenn aitab .aga see häiribki ainult mind ennast
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 15:34
kaunitar30, igasugu kompleksidest tuleb üle olla ja nautida seda elu,võimalust mis on antud.
aeg ajalt inimene mõtleb endale liialt palju hädasi juurde ka.
põhiline on ikka- ela ja toitu tervislikult
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 15:43
mõned kompleksid sunnivad arenema, midagi endas muutma või abi otsima. kõik need asjad on mingi põhjusega siia ilma loodud.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 15:56
kõik inimesed pole nõus mingi iluvea pärast noa alla minema ja nii elataksegi eluaeg oma kompleksiga
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 16:01
kaslane nõus v mitte aga noaalla minemine nõuab ju ka palju materjaalseid väärtusi ehk siis raha. ja kõigil ei ole seda nii võtta
kyl muidu kompleksid jagu saaks lõikuse kartusest
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 16:02
kaslane,on olemas tahtmine ja olemas olukord mis möödapääsmatu?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 18:20
Hiljuti ühes teises foorumis.....ilmselgelt kompeksidega kaunitar kriiskas,et"kaalun 94kg ja kavatsen ka randa minna" keda tegelikult huvitab,et see konkreetne isik randa läheb?Mürgine nagu olen,et saanud mitte mainimata jätta,et pigem mingu trenni
mõjus igatahes üliärritavalt...suundusin jooksurajale,20km ring tol päeval...tagasi kodus,pesus käidud..vaatlesin end peeglist,tuju megahea..läksin tagasi sinna foorumisse..ja mida ma näen-see isik ei olnud vahepeal sealt lahkunud,tatti pritsis nii,et pidin lausa ekraani pühkima...ehk Selveris uute kookide järel käis?...ja teemaks oli juba "stress"
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 18:24
Väga tuttav teema.Tervisejooks teeb imet lausa kui seda pidevalt teha Kahjuks ei leita selleks aega ega järjepidevust vahel ja siis muutub ühel hetkel kõik ajaraiskamiseks.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 19:14
ajaraiskamiseks muutub siis kui õgid samamoodi edasi. ostsin just endale M&F ajakirja, deem 4.60€ hind, nüüd peab motivatsiooni kohe mitmeks kuuks jätkuma
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 21:16
pushup - ma lausa mõtlesin, kas mul on midagi, mida ma häbenen enda juures...
imelik, aga ei tulnudki midagi pähe
teismelisena häbenesin peaaegu kõike enda juures, aga nüüd olen vist suht häbematuks muutunud
lihtsalt ei huvita enam, mida maailm minust arvab, vaid olen ise endaga rahul
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 22:46
Ise ei märkagi, sõbranna ka sellest sulle ei räägi. Sa uuri parem mõne endise poiss-sõbra käest. Kellega sa enam ei kepi. Sealt saad adekvaatse vastuse oma vigadele.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 23:00
parma - endised poiss-sõbrad tahaks tagasi tulla, seega vist midagi viga mul pole
tegelt on parim vastus, kui lähed öökluppi ja küsid suvaliselt mehelt või naiselt peo käigus
see inimene ei pea sulle komplimenti tegema
eriti, kui ajad kellegi närvi, saad kohe teada, mida teine inimene su juures näeb
lihtne!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 23:03
no normaalsed endised-poiss-sõbrad, ei tule kunagi tagasi. Siis nad ei oleks ju endised

Aga mõte oli sama. tuleb küsida kelleltki kolmandalt.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 23:04
mis selle teadmisega peale hakata, las ta arvab mida tahab.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 23:50
Selleks pead ikka vähemalt 5e ja rohkema inimese arvamust küsima ja siis järeldusi tegema..aga tean,et paljudele naistele ei meeldi nende ..pepu.. Et kas liiga suur,v6i pole kena kujuga jne..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 00:14
Push..täiesti ausa ja halastamatu arvamuse saad naiselt,kes peab end sinust paremaks või gaymehelt-neil pole põhjust vassida.
Peegel on ka julm...pane FTV peale ja võrdle....ongi vastus käes...
Volüümikuse saad ise mõõdulindi abiga kindlaks teha....vöö alla70cm ja puus alla 100cm...pole põhjust enesetapuks...
Päris ideaalne 65 ja 95....Rahvusvaheline modellistandard hetkel võtmas juba ebainimlikke mõõte...alles hiljuti tõmmati vesi peale ühele tõelisele talendile,kelle puus kahjuks alla 90cm ei läinud....uus Karmen Kass oleks sündinud...ja midagi pole teha...tegijatel puus ~87cm....
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 00:17
täna nägin poes naist kes oli keskel sama suur kui minu jalg
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 00:20
Kerge volüüm võib esineda puusa piirkonnas...mehed nimetavad seda naiselikkuseks...elu on üldiselt karm.Puutun kokku sentimeetrite tagaajamisega päevast päeva....eks endale ka mõjub...hirmuga mõõdan ennast pidevalt.Kui 1cm on juures,siis kindel petipäev.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 00:24
ja mis töö see siis on mida sa teed?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 00:30
Kuigi pigem natuke volüümikam...umbes 5 aastat tagasi seistes Sao Paolo lennujaama passikontrolli järjekorras hakkas absoluutselt kõigile silma üks tütarlaps...pikkust~180cm,ilmselgelt üritamas jalga"ukse vahele"saama....selle keha kohta ei saa vist enam isegi öelda"anorektiline"...see oli jube,valus oli vaadata...jälgisin kaasootajate näoilmeid-meeste nägudelt ei peegeldunud mitte imetlus,vaid pigem oli neil tast kahju.Brasiillannad muidugi ongi kõige kuulsamad näljutajad,aga no see vaatepilt ....raske isegi kirjeldada...
Pigem ikka vist natuke polstrit ja rõõmus näoke...
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 08:51
kirekas - sul on siis päris jäme jalg, tubli!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 11:39
Mitte tingimata...maailma ajaloos on teada kõige peenema piha ümbermõõt-54cm...mis ametlikult mõõdetud ja tegu on nn.terveks tunnistatud naisega.
Modellinduses hetkel tavaline 58-60cm...see kiremi jalg ei peagi väga jäme olema...
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 11:46
Kõige enam olen enda juures häbenenud oskamatust teha panus õigele mehele.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 12:00
Ära häbene Leedilea...see on üldlevinud tava..panustada valele mehele
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 13:44
Leedilea,õige mees ka tuleb millalgi,seniks varu kannatust.
tehtut pole vaja häbeneda,pigem õppida.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 14:11
häbenemine on madala enesehinnangu põhjuseks ja vaevalt see seda tõstab,kui otsida vastuseid teiste käest oma välimuse kohta.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 17:34
tegelikult on see nii armas, kui keegi midagi enese juures natuke häbeneb...kehtib ka meeste puhul...see näitab, et inimesel on olemas natuke enesekriitikat, mis parajas annuses kindlasti kasuks tuleb...
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 18:07
ei ole olnud täiuslik ega ole enda arvates seda ka praegu. on ka mingid asjad, mille esile toomist natuke häbenen või olen kunagi häbenenud, aga see pole mul kogu aeg meeles. enamasti ei tule nad mulle meeldegi. vahest vaatan ennast ka kriitilisemalt, aga see on osa minust ja ma suudan selle teadmisega koos elada. tean, milline olen ja milline mitte, ei tahagi täiuslik olla.
nii et ma arvan, et olen sellisena vist endaga rahul.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 21:22
utha - vot see "vist" sinu viimases lauses näitab, et sa ise ka kahtled, et oled endaga rahul...
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 21:46
tead, täielikult endaga rahul ei ole - nii siit kui sealt on sellest täiuslikkusest 10% puudu (alati on) -, aga ma ei ole seda kunagi. ma olen kogu aeg endaga kriitiline. kui ma veel kriitilisem oleksin, siis hakkaks see elamist segama, aga seda ei ole ka vaja.
mis siin närvitseda. nii et ma otsustasin rahuneda ja teise suhtumise omandada
ma kahtlen veel natuke, aga mitte enam nii kui enne ma arvan, et ma olen ok
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 21:47
utha - selge, sa oled leppinud enda kui sellisega nii, nagu sa oled
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 21:49
täpselt. seda ma tahtsingi öelda
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 21:54
See on tegelikult ohtlik teema. Just see enesega rahulolematus on põhjuseks tõsistele toitumishäiretele anoreksia ja buliimia. keegi ei oska täpselt öelda, millal lõpeb enesekriitika ja algab haigus.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 21:58
kui nüüd caribiani mudelit jäljendada, siis nööri ma ei pea otsima hakkama. vaata et olengi modell valmis või oli see nüüd vananenud standard, ei saanud aru
˅ näita rohkem ˅
2011-06-26 08:53
olen tähele pannud, et kõige suurema paanika naistel kutsub esile lõualott
˅ näita rohkem ˅
2011-06-26 09:38
kunagi sai Saksamaal natuke reisitud teistega ja mul on sellest ajast veidi piltegi, aga ma ei ole ise tahtnud neid eriti vaadata pole tahtnud, kuna igalt pildilt vaatas mulle vastu lõualott või siis midagi muud. sel ajal ma olin veel kogukam ka igalt poolt.
vat siis ma häbenesin ennast.
ega ei olegi vist eksponeerinud neilt pilte kellelegi. nad asusid mul kusagil tagumisel riiulil teiste „ilusamate piltide“ taga ja all ning mitte keegi peale minu ei pidanud neist teadma ma ise polnud veel siis teadlikki sellest, et mul lõua alla lott kogunenud oli, aga
see fotograaf, kes meiega koos oli, oli eriti osavalt selle pildi peale saanud. krt polnud asendit, kus see ei oleks mulle ennast meelde tuletanud aga tegelikult on hea, et sain ennast kõrvalt vaadata. enam pole kunagi nii olnud
˅ näita rohkem ˅
2011-06-26 09:53
suuruselt järgmine häbenemisobjekt minu tähelepanekute järgi on veenilaiend sääremarja peal.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-26 09:54
selle kohta mul lugu pole, aga ma tean naisi, kellel on jubedad veenilaiendid. vanaema ja enda ema on käinud nende pärast lõikusel
˅ näita rohkem ˅
2011-06-26 10:37
on olemas meditsiin.hädad,haigused käivad ikka mööda inimesi.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-26 10:42
Lõualoti teemal...see on täiesti välditav...ja et kael üldiselt kaua ilus ja sile püsiks....riivida toores kartul,segada kohvipaksuga,asetada marlilapile ja katta kogu kaelapiirkond....ja lihtsalt lebada paar tundi...kord nädalas.
Apteegist võib osta Baikali savi(täiesti odav asi),selle katta terve nägu ja kael,hoida ~30min ja siis maha....peale seda kaovad aastad
˅ näita rohkem ˅
2011-06-26 10:51
Baikali savi ülted? seda võiks küll enda peal proovida. aga ega see pole selline savi, mis endasse niiskust imab? ei kuivata nahka?
muidu on rohkem kortsus kui enne
˅ näita rohkem ˅
2011-06-26 11:21
proovisin googeldada, et miks just baikali, ei leidnud. Tundub, et see savi on punane, aga mis seal koostises erilist on ei avastanud. Ma arvan et eesti sinine savi sobib samahästi, igatahes lapsepõlvest om meeles, et pärast suurejoonelisemat saviga mäkerdamist olid käed eriliselt pehmed
˅ näita rohkem ˅
2011-06-26 11:25
ma pidin korra konserveerimises savi kasutama, aga see oli siis spetsiaalne - absorbeeruvate omadustega, mustuse eemaldamiseks.
kahju, et ei saanud siis testida. enda peal pole ka savi enne katsetanud, aga oleks huvitav ju ma uurin ka selle baikali kohta, ehk saab mingit teavet
˅ näita rohkem ˅
2011-06-26 11:34
Eks see enam paanikat ja piinlikkust tekitav on naisterahvale välimus. Kuigi paanika välimuse pärast hakkab ju pihta kõrvade vahelt. Seega me häbeneme oma totrat mõtlemis- ja kujustamisvõimet.
Päris iseenda kanda seda süüd ka võtta ei saa, sest meedia ja ühiskond on kujundanud selle paanika. Kui sa ei vasta standardile, milleks on anorektiline siresäär siis sa justkui pole enam vääriline...
Nii unustabki naine, et ta on ainulaadne ja et ta on eriline. Ta üritab sobituda mudelisse aga paraku ise sellest rõõmu tundmata. Peaasi, et kuskil kellegile teisele meeldida, et olla vastav mingile illusoorsele visioonile naisest.
Ja nii hakkabki naine uskuma, et ainus pingutust vääriv osa temast on välimus ja seda selleks, et meeldida väljaspoole.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-26 13:00
Jah,kui vanusega naised läheksid ilusamaks,oleks mõtekam mul ihast välja logida
˅ näita rohkem ˅
1
2