Foorum
2011-06-23 11:56
Kui oma rahuldust ei saa siis ,oled lits ja veel edasi.Kuigi kirjas ma ei soovi kedagi.Täiesti nõmedikud -
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 12:03
lits on rahvainime seda me oleme niiehknaa mõne mehe arvates,olenemata sellest,kas tutvume või mitte,anname kätte või mitte nii,et ää põe,sa ple ainuke
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 12:09
musu5 kui kedagi ei taha,siis midagi ikka?
need mehed saavad ideaalse rahulduse,sest sa oled olemas nende jaoks. pole nõmedikud midagi,vägagi sümpaatsed sinule.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 12:09
tead coya mul täiesti suva ma ei põe,lihtsalt hale vaadata ja lugeda kuidas mehed alandavad ennast sii.täitsa nõme.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 12:11
kui sa ei põeks,siis poleks sa teemat teinud
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 12:16
päev on pikk, tema rahunemine võtab natuke aega
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 12:16
Tead mina ei põe ja ei karda ka midagi sest ma ei soovi kedagi.Lihtsalt siin pole muud kui klats ja sõim,halvustused,vaadake mis oletete ise.Mina ei taha kedagi,ja kommenteerin mida loen ja näen.Täitsa nõme et mehed on veel haledamad kui naised,klatside suhtes.Vot nii COYA
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 12:20
nii nagu küla koerale,nii koer külale pole neil meestel häda midagi,toreded inimloomad on,kui vastukarva ei silita
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 12:21
Vot üks õige sõna,et kui tehtakse sulle ,tee tagasi,kuigi seegi ebaviisakas.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 12:24
See on hea, kui inimene on enesega rahul ega vaja midagi liigset. Aga kui juba sõna võtta, siis võiks asjasse süveneda (kui muidugi soovi on). Sa lp.Musu panid mulle süüks sõimu, solvanguid ja homoseksuaalseid kalduvusi. Et siis...ühtki neist ma pole evinud siinsel maastikul ja need ütlemised, mis kedagi puudutada võivad, on vaid iroonilis-sarkastilised väljaütlemised, nõmeduse, rumaluse, harimatuse kohta. Iseasi, kas ja kuidas sellest aru saadakse. Homoseksuaalseid kalduvusi minus pole täna, polnud eile ega saa olema ka homme.
Ilusat jaani Sulle!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 12:25
musu5,ära põe muidugi. see on elu ja sa oled sattunud täiskasvanute meelelahutusse? mida pikemalt siin oled seda suuremad kiusatused ka tekkivad.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 12:35
einoh,mis kiusatusi saabki tal tekkida,kui ei tutvu..ta lihtsalt hindab siin üldist moraalset/moraalitut olukorda..ehk siis vaatleja
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 12:45
Kui lits, siis lits. Nagu ütleb üks kolleeg, ei tea tema selle sõna tähendust, kuna tõlgendusi on väga palju.
Seega ei suuda see sõna teda solvata. Nii tulebki asja võtta ja oled ikkagi see, kelleks ise end pead.
Aga sõna lits kasutab mõni isane ka sidesõnana. Klienditeenindajana kuulen ikka paar korda üle leti, et olen lits.
No ja siin tuleb selle sõna koha pealt eriti paksu nahaga olla.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 14:01
Tead mees,tee kõik siin libud,sest aind käib klats ja muu,ennast te ei näe.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 15:57
eks mehi on igasuguseid - nii siin kui ka tavaelus
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 14:50
Kummad nüüd on need kibestunud kiimakotid? Kas need kes salaja postkastidesse kirjutavad ja midagi seletavad või need kes foorumisse tulevad ja suure suuga sellest räägivad? (omavahel on blokitud ja see sin on nüüd kättemaks)
Ma arvan, et mõlemad osapooled on kibestunud kiimakotid!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 17:21
parmaleikin,võin sulle ka vastata,et mina pole millegile kibestund,sest ma ei taha kedagi siit,mul ankeedis kõik kirjas.aga vihale ajab see,et tulevad kirjutavad ja mida esimesena näen,kepi mind,tahad näha kuidas ma omal lahti imen,torka mingi ora peenisesse,ning kui vastan neile konkreetselt kes nad on siis oi mis sõnad lendavad ja kes ma veel pole.Kas sinu arvates on see normaalne??????? Näha et siin on rohkem kibestund kiimakotte,kui normaalseid.Peaksid ise paremini teadma sest sinu artikleid muudkui igast otsast loe.Jube targad ja targutajad olete kül siin.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 17:23
ühtepidi olen sinuga musi nõus, teistpidi jällegi oleme ihas kus selline asi nagu ongi normaalne. kus sellist juttu veel ajada kui mitte ihas. ega sul muud vist üle ei jäägi kui kas postkast blokeerida või lahkuda lehelt.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 17:27
yks võimalus muidugi on et õppida ignoreerima
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 17:29
musu5,vaatamata kibestumisele hakka ka tõsiselt kiimlema
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 21:56
Muidugi oleme targad!! Kas ei ole siis või? Mina olen küll. Teiste eest ma ei tea rääkida

Kui sina vastad neile konkreetselt kes nad on, siis ehk äkki vastatakse ka sulle konkreetselt, kes sa oled! Milleüle seal siis kaevelda?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 22:15
Eks teiste kibestumise tunnevad ära ikka kõigeparemini need, kel endal mõru maitse suus. Ja kui ei oleks võimalik siin seda teiste lolli möla lugeda, siis ei saaks ju ennast targana tunda
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 09:06
kui mees kirjutab sulle siin, seksilehel, oma seksuaalfantaasiast, ükskõik, kui rõve see tundub, on see normaalne
kui sina hakkad teda seepeale perverdiks sõimama, pole see normaalne
vasta viisakalt, et sa pole huvitatud ja ongi kõik - milleks neid sõimata?
tihtilugu ongi siin kirja teel oma seksfantaasiale rakenduse leidmine mehele ainus variant, ega ööklubis ei lähe ta tutvudes neiule oma seksfantaasiat selgitama ju seal oleks see tõesti veider ja mees saaks ilmselt vastu vahtimist
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 09:37
Samas võib ju see: "saame kokku, kepime" olla mõne jaoks fantaasia
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 09:46
tunnistan, et ma lugenudki enne neid musu kirjutisi siin. vaatasin peale, aga ei tundnud huvi. nüüd vaatan, et neil pole vigagi ja õigust räägib ka
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 09:58
Utha, sinu puhul on määravaks paraku,et pead veel korra lugema?
Utha,aga kus sinu tõde ja õigus on?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 10:12
Musu võiks lahtiseletada, mida tähendab sõna "klats", mida ta nii ohtralt tarvitab. Kui ta peab silmas klatÅ¡i ehk tagarääkimist, siis siin ju ei arutata,et kes kellega käib, kes keda pani. Leidub küll ohtralt ärapanemist, tihti ka sõimu ja laimu, aga klatÅ¡ist on asi kaugel.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 10:29
Ja siis huvitaks veel selline asi, nagu "kiimakott" Et kas see peaks olema miski kott (kartuli-, suhkru-, turu- või muu säänne kott) mis sisaldab oma sügavustes kiima?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 10:32
jfjm, minu meelest on klatshi tundemärgid täiesti olemas. võta või näiteks need nimelised teemad, kus uuritakse vastastikku teineteise kogemusi (eriti huvitatud on sellest mehed). kohtutakse kellegagi või nagu tavaliselt - ei julgeta ise esimene olla ja siis korraldatakse teistele küsitlus. kas seda ei saa klatshimise alla paigutada? minu arvates saab
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 10:38
Utha, oh sind õnnetut? see on meelelahutus ja tähelepänu täiskasvanutele pööratud.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 10:38
kas klatshimine pile mitte seljataga rääkimine ise kindlat infot omamata ?
aikon kiimakott on jah se sama kott mis koledale kiimas sexpartnerile pähe tõmmatakse
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 10:50
Kuaram - täpselt. räägitakse või vahendatakse edasi teistelt kuuldud arvamusi ning pakutakse seda teistele välja tõena, kuigi
tegelikku tõde ei tea keegi. siis on kõik kõige targemad. keegi naistest tegi isegi teema siia selle kohta
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 10:52
Utha, see info uurimine on jah üleskutse klatÅ¡ile, aga tavaliselt jääb see ju vastuseta. Enamasti naerdakse küsija välja.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 10:54
just, jfjm. selleni ma jõuda tahtsingi. tehakse üleskutseid ja püütakse panna teisi rääkima endale sobival teemal, et siis sealt infot hankida. ja osad on läinud selle algatusega ka saasa, aga eriti pikalt seda neil siin teha pole lastud
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 10:57
Siin räägitakse taga jah mehi ja naisi kui selliseid, üldises mõttes, aga klatÅ¡ käib konkreetsete inimeste kohta. samuti ei tohiks seda segi ajada laimuga, mis on teadlik valeinfo levitamine.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 11:06
seda piiri ongi siin raske vahele vedada. kes seda siin teab, kust hakkab peale tõene informatsoon ja millal on tegemist väljamõeldisega või koguni valedega. siin on räägitud taga ka konkreetseid inimesi. siinses kontekstis on selleks siis teatud kasutajad ja nende teod või tegemata jätmised
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 11:07
Utha,teema tegi inimene,kes oli ärritunud,põhjuseid selleks võis olla palju ja erinevaid? paraku kaasa tundjaid ei leidnud ja viha ,negatiivsus aina rohkem teda rõhus? endale tõmbas musu5 koheselt vee peale,kohe tehes teemat.
ainus lohutaja oled Utha sina temale,kah keegi vaesel ajal....?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 11:12
risto, ära sega täiskasvanute jutule vahele.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 11:27
juuksuril tuleb kohe lühis
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 11:36
masendav kompleksides mehike. mees ei saa sinu kohta öelda
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 11:44
Kuulge, poisid, tehke see abieluettepanek Uthale ükskord ära, kaua te talle virtuaalselt teemast-teemasse järele jooksete.
Ahjaa, siis on veel selline ennekuulmatu võimalus, nagu privas omavaheliste asjade ajamine.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 11:48
võta ise
meie saame foorumis elu mõnusaks. keegi ei pea lugema juuksuri tühje ja teemast teemasse korduvaid küsimus-küsimus stiilis kommentaare mis päädivad pidevate lühistega (miks te selle teema üldse teegite või mis te minust tahate). kõik on sellest väsinud, kui usu küsi kõigil foorumlastelt.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 11:49
No ega see meeste naaksumiskomme ka teile au ei tee.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 11:51
mis me siis tegema peame?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 11:54
Utha, võta väiksem samm,sest kingad veidi suured sinule sattunud? hõõrud jälle jalad ära
Utha,oled avaliku elu tegelane ja räägiks ka kiimlemisest? kuidas sinule meeldib kiimlemine Uthake?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 11:58
No aga astuge siis mööda, kui ei sobi. Kui naisterahvas meeldib, siis nii öelgegi, kui ei meeldi, siis las ta olla. Te olete ise kas lähenemas või siis ka juba saabunud nooremas keskeas. Teate ju küll, kuidas viruaalis inimestega on - see annab näiliselt hulga vabadusi ja ei too kaasa mingeid kohustusi. Nii tekibki keskkond, kus ärapanemine saab normiks. Ärapanemise eesmärk on ju ikka see, et ärapandav taanduks. Olete mõlemad Ristoga aastaid veebis suhelnud ja teate küll, et nii see ei lähe. See, et virtuaalkeskkonnas läbu tekib, on paratamatu, kuid kui igapäevaselt on läbuks: utha see ja teine ja kolmas, siis ni kamoon, mehed.
Ärge tehke ja ongi ok
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 11:59
Leedilea, paraku tundub,et teeb au? minu postkasti on tulnud palju kirju nii naistelt kui meestelt. mõni üksik neist negatiivse alatooniga ka.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 12:01
ihas ongi see häda et modesid pole foorumit modemas. ükskõik millises teises foorumis oleks juuksur ammu "puhkuse" saanud.
kuidagi peab vastu hakkama sellele juramisele ja kui keegi ei hakka vastu, siis inimene ei muudagi end.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 12:02
Ja otsustasite, et viskute ühiskonna hüvanguks ambraźuurile. Märtrid jne?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 12:03
Iha on äriettevõte,mitte MTÜ....seega-värvikad isikud toovad publiku kohale
Kui tahad isiklikku foorumit,siis on seda võimalik organiseerida MSN-is näiteks...blogid jne..
˅ näita rohkem ˅